מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

עיצוב גרפי – כשאמנות וחידושים נפגשים

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> עיצוב גרפי- טיפים >> עיצוב גרפי – כשאמנות וחידושים נפגשים

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

עיצוב גרפי


עיצוב גרפי – כשאמנות וחידושים נפגשים

ילדים ובני נוער רבים מרגישים בגיל צעיר, אפילו גיל היסודי שיש להם משיכה כשהיא לאמנות, כשרון חבוי או לפחות הנאה של ממש כאשר הם מתעסקים באמנות. השנים שחולפות והצורך להיות יותר פרקטיים וריאליים גורם לאנשים לזנוח את האהבה הזאת ו את הכישרון הזה, ולהתמקד בדברים ה"חשובים" יותר.
 

עם זאת, יותר ויותר אנשים מחליטים לשלב את האהבה הזו עם עיסוק, מקצוע אמיתי ותחום שמתפתח בקצב מהיר – עיצוב גרפי. עיצוב גרפי הוא למעשה מקצוע די וותיק בניגוד למה שנהוג לחשוב. בעבר העוסקים בתחום עיצוב גרפי היו בעיקר מתעסקים בשרטוטים ידניים, עיצוב צורות , יצירת גופנים ועוד, ומלאכתם הייתה קשה ויצירתית ביותר. כיום , עיצוב גרפי הוא מלאכה הנעשית בעיקר בעזרת מערכות ממושבות, מחשבי גרפיקה, תוכנות גרפיקה מתקדמות, אך בבסיס עומד אותו הכישרון , אותה יצירתיות אישית שהזכרנו קודם.
 

עיצוב גרפי הוא אחד העיסוקים המתפתחים ביותר כיום בשוק העבודה. בוגר לימודי עיצוב גרפי במוסד נחשב יכול לפנות לאחד מכמה עיסוקים שונים – ראשית, יכול הוא להיות עצמאי ולפתוח סטודיו עיצוב גרפי בו יבצע עבודות גרפיקה שונות כפרילנסר – פליירים, פרסומות לעיתון, כרטיסי ביקור, ועוד. שנית, בוגר לימודי עיצוב גרפי יכול להתמקצע על תוכנה מסוימת, להפוך למומחה ולהפוך לשכיר באחד ממשרדי האינטראקטיב בחברות הפרסום בתור מעצב גרפי עם כישורים מיוחדים, אותו בחור שמצליח להוציא רעיונות מהכוח אל הפועל.


תחום נוסף אותו כבשו בוגרי לימודי עיצוב גרפי הוא כמובן עיצוב ובניית אתרים. אתרי אינטרנט הפכו בשנים האחרונות מאינפורמטיביים גרידא לאתרים מעוצבים במיוחד, אמנותיים ומושכים את העין, הכול על מנת להעלות את מספר המבקרים באתר. על מנת ליצור אתר מיוחד , שונה ויפה שוכרים בעלי האתר מעצב גרפי בוגר לימודי עיצוב גרפי שייתן עיצוב מקצועי ומקורי לאתר .

לסיכום ניתן לומר שאם גם אתם מרגישים יש בכם עוד כישרון אמנותי חבוי, עין טובה וכו', אפשר להגשים את החלום. הירשמו ללימודי עיצוב גרפי, לימדו את היסודות ואת התוכנות השונות, ובתור בוגרי לימודי עיצוב גרפי תוכלו לקטוף את הפירות של עבודתכם.

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811