מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

פוטושופ הורדה

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> מדריכים לעיצוב תמונות חינם בפוטושופ >> פוטושופ הורדה

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

פוטושופ הורדה

 

פוטושופ הורדה והתקנה מהירה   

למרות היותם של רבים בקיאים כיום בתחום האינטרנט הרי שעדיין ניתן למצוא כאלו שעבורם הורדה של תוכנה מסוימת יכולה להיות עניין מסובך. ננסה להסביר עד כמה קל הדבר ועד כמה אין צורך לחשוש מבליל המידע שפורץ מולנו ברגע שאנו מבצעים חיפוש מסוים ברשת האינטרנט שבה אנו מנסים למצוא תוכנה להורדה.

 

בראש ובראשונה חשוב לזכור שהאינטרנט היא רשת ענקית ויש בה לא מעט מידע, בלשון המעטה, כך שחשוב להיות ממוקדים במה שרוצים. אם אנו מחפשים את תוכנת פוטושופ הורדה שלה צריכה להיות המטרה שלנו ואנו צריכים לבצע מספר פעולות פשוטות בכדי למצוא אותה ולהוריד אותה בצורה קלה ומהירה למחשב שלנו.   

היצע לא קטן לבחירה שמותאמת לכם

מאחר ורשת האינטרנט עמוסה במידע הרי שהיא גם עמוסה במספר רב של אתרים שיכולים להציע את אותו מידע כמעט או את אותן תוכנות להורדה. לכן חשוב לא להתבלבל ולעבור על תוצאות החיפוש של מנוע החיפוש בצורה מסודרת ועם עיניים פקוחות. אם הקלדנו פוטושופ הורדה במנוע החיפוש הרי שהתוצאות ממש מולנו.

 

ההיצע הגדול של תוכנה זו יביא לכך שתהיינה לא מעט תוצאות חיפוש, אך מאחר והן מסודרות אחת אחרי השנייה ומופרדות ביניהן נוכל לבחור לנו את האתר שמוכר לנו או כזה שעושה עלינו רושם רציני. בלחיצה אחת על הקישור של האתר נגיע אל דף שבו נמצא קישור נוסף המצביע על אפשרות של הורדת התוכנה שבחרנו.

 

מורידים את כל מה שצריך

מכאן והלאה מדובר רק בעניין של המתנה. כל מי שמצא את תוכנת פוטושופ הורדה שלה תיקח לו בהתאם למהירות שבה הוא מחובר לרשת האינטרנט. אצל חלק זה יכול לקחת רק מספר דקות ואילו אצל אחרים זה יכול לקחת הרבה יותר. הדבר תלוי גם בעומס שעל רשת האינטרנט בזמן מסוים לכן חשוב להיות סבלניים.

 

לאחר שמוצאים את תוכנת פוטושופ הורדה והתקנה שלה הם עניין אוטומטי שמבצע המחשב כשאתם צריכים רק לאשר לו את בקשותיו ולמצוא את התיקייה הנוחה לאחסן בה את התוכנה. בנוסף תוכלו להוריד גם –

  • מדריכים.

  • תוספות.

  • עדכונים.

  • וכיו'.

 

 

 

תוכלו לקרוא עוד ולהרחיב בנושאים באתר

כיצד לומדים מהבית לימודים אונליין אחד על אחד עם מורים פרטיים לעיצוב גרפי לימודי תעודה

מה לומדים בלימודי גרפיקה ממוחשבת

ריכוז מאמרים חשוב על לימודי עיצוב גרפי - מה לומדים בקורס לימודי עיצוב גרפי

מה לומדים במסלול לימודים קורס פוטושופ

מה לומדים בלימודי קורס עיצוב אתרים

 

כניסה לעמוד פוטושופ הורדה


 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811