מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

פוטושופ לתמונות

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> מדריכים לעיצוב תמונות חינם בפוטושופ >> פוטושופ לתמונות

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

פוטושופ לתמונות    

אין צורך להסתכל על התמונה שלך ולבכות. בימינו יש פתרון לכל ולא מדובר פה על ניתוחים או משהו בסגנון אלא על פתרון הרבה יותר פשוט. פוטושופ לתמונות הוא אחד הדברים היחידים שיכולים לגרום לאשה לא פוטוגנית לחייך במלוא הפה למראה תמונתה ולהרגיש מלאת בטחון בנוגע למראה שלה.

אין פה עניין של מין, כל אדם אשר לא אוהב להצטלם משום המבוכה וחוסר הבטחון שהוא מרגיש בנוגע לעצמו ולאיך שהוא נראה בתמונות ירגיש הקלה ואף יתגבר על מבוכה זו ברגע שיראה מה ניתן לעשות עם פוטושופ לתמונות ועד כמה הדברים נראים אחרת לאחר קצת ריתוש.

פשוט הכי טבעי שבעולם

כיום אין דבר כזה לעבוד ללא עיצוב תמונות. ניקח לדוגמה את עולם הסטייל והאופנה, הרי אין דבר כזה מגזין אופנה בו התמונות לא עברו עיצוב ועריכה. כשחושבים על זה הרי הכל בסופו של דבר קשור, כמעט כל פן בחיינו מושפע מהמדיה ובתוכה תחומים רבים אשר מצריכים את תחום העיצוב הטכנולוגי.

אנו לא נראה דוגמניות במגזינים אשר תמונתן היא התמונה המקורית ישירות מהצלם. אין דבר כזה לפרסם כתב עת או מגזין או פרסום מסויים מבלי שהתמונה עברה בידיו של המעצב הגרפי שמתעסק עם הפרטים הקטנים הללו או יותר נכון בלהעלים אותם עם פוטושופ לתמונות.

עד כמה זה טוב

פוטושופ לתמונות לוקח אותנו לשלב הבא ואנו בהחלט יכולים לקחת את אותן תמונות מוסתרות ולהעבירן למחשב לעריכה וכך לראות במו עינינו כיצד הן נהפכות למושא גאווה אותו נחלוק ברבים. מתחשק לך עיניים בצבע אחר או אולי לראות כיצד יראה שיערך בגוון שונה לפני שתלכי למספרה? התוכנה הזו היא התשובה לה חיכית.

להראות טבעי זה דבר נפלא וכל אחד מעוניין לשמור על הצד הטבעי שלו. הרי זוהי מטרתנו העיקרית, לשמור על המראה הטבעי והיפה שלנו כמה שאפשר, אך מה לעשות שהזמן עובר וכך גם השינויים אשר משפיעים על עורנו וגופנו.זה בלתי נמנע וכאן עושה למעננו פוטושופ לתמונות את הנס ולהנציח תמונה שלנו בדיוק איך שרצינו.


 


 

פוטושופ לתמונות


 

תוכלו לקרוא עוד ולהרחיב בנושאים באתר

כיצד לומדים מהבית לימודים אונליין אחד על אחד עם מורים פרטיים

מה לומדים בלימודי גרפיקה ממוחשבת

ריכוז מאמרים חשוב על לימודי עיצוב גרפי - מה לומדים בקורס לימודי עיצוב גרפי

מה לומדים במסלול לימודים קורס פוטושופ

מה לומדים בלימודי קורס עיצוב אתרים

 

כניסה לעמוד פוטושופ לתמונות

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811