מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

אפקט אש על טקסט

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> אפקט אש על טקסט

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

סרטון פוטושופ המתאר בקלות בתוכנה כיצד לבצע אפקט של אש על טקסט תהנו

לקורס פוטושופ המלא
 

פוטושופאחת התוכנות השימושיות ביותר והפופולאריות ביותר עבור מעצבים מכל סוג שהואמעצבי אופנהמעצבים גרפייםצלמים כמו גם אנשים פרטים שפשוט רוצים לערוך את התמונות שלהםליצור לעצמם עיצוב כל שהוא או כל שימוש אחר שעולה על דעתכם.

פוטושופהתוכנה הפופולארית מבית אדובי שמציעה לנו מגוון של אפשרויות מגוונות שנותנות לנו את היכולת לערוך את הגרפיקה בצורות שלא היינו מדמיינים שאפשריות.

אז אנחנו רואים את זה בכל יוםשלטי החוצותאתרי האינטרנטהעלונים והפרסומות שמגיעות אלינו הביתהישנו סיכוי סביר שכל אחד מהדברים שצוינו נערך באמצעות התוכנה פוטושופבאמצעות התוכנה ניתן לבצע את העיצוב בדיוק בצורה הרצויהזאת על מנת ליצור את האפקט הרצוי (והואכמובןמכירה).

ישנה פסיכולוגיה שלמה מאחורי העיצובוזאת כשלעצמה תורה בפני עצמהעיצוב נועד למשוך את תשומת לב האנשיםזאת על מנת למשוך אותם אל בתי עסק מסוימים בתור לקוחות.

באמצעות עיצוב נכוןמיקום נכון של האלמנטיםשימוש נכון בצבעיםטקסטורות וכן הלאהניתן ליצור עיצוב מוצלחוהוא עיצוב שימשוך את תשומת לב האנשים.

כמו-כןישנו שוני רב בין עיצוב לדפוס לבין עיצוב לאינטרנטכל אחד דורש את ההסתכלות השונה שלוהאמצעים השונים לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר וכן הלאה.

אחד הדברים המשותפים לכל הנאמר לעיל הוא שימוש בתוכנה פוטושופבאמצעות פוטושופ אנחנו יכולים לבצע את העיצוב בדיוק בצורה שאנחנו רוציםבאמצעות שימוש בתוכנות נוספות (למרות שלא תמיד ישנו צורךאנחנו יכולים ליצור בדיוק את העיצוב שאנחנו רוצים לפי האפיון שלו (כלומרלפי התכנון). באמצעות פוטושופ אנחנו יכולים ליצור אפקטיםסוגי גופנים ולמקום את האלמנטים במיקומים שונים ובצורות שונותהכל על מנת לקבל את התוצר הסופי שהוא העיצוב הגראפי השלם.

התוכנה פוטושופ היא כשלעצמה עולם בפני עצמוולעתים לוקח שנים עד שבנאדם מתמחה לחלוטין בתוכנהכמו כןתמיד ישנם חידושים מבית אדובי לגבי התוכנהכך שצריך להתעדכן באופן תמידי.

מכיוון שכךפוטושופ היא תוכנה שנראה שאף פעם לא יהיה אפשר להפסיק ללמוד אותה על כל גווניה ופניה.

אנחנו במכללת סולו מציעים קורסים שונים ללימוד של פוטושופבין אם כחלק מלימוד של תוכנות גראפיות ממוחשבות או כקורס בפני עצמוכמו כן אנחנו מציעים ללמוד דרך האינטרנט.

דוגמא לעבודת גרפיקאי פרילנס בוגר מכללת סולו
שיעורים פרטיים בפוטושופ,מורה פרטי לפוטושופ,מורים

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811