מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

פוטושופ קורס עצמי - לימודי פוטושופ - ערכה ללימוד תוכנת פוטושופ

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> עיצוב גרפי- טיפים >> פוטושופ קורס עצמי - לימודי פוטושופ - ערכה ללימוד תוכנת פוטושופ

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

ערכה ללימוד עצמי של פוטושופ פוטושופ לימוד מחשב


 

במסגרת לימודי פוטושופ בצורה עצמית תלמדו לבצע עיצובים כגון דוגמא להזמנה דוגמאות לכרטיסי ביקור שיהיו באתרכם , עיצוב כרטיסי ביקור והזמנות מיוחדות לחתונה יהיו בקטגורית אירועים , עיצובים כגון הזמנות לבר מצווה מיוחדות דוגמאות להזמנות לבר מצווה במסגרת לימודי תוכנת פוטושופ ילמדו תוך דגש על עקרונות עיצוב אלבומים דוגמאות דוגמאות לכרטיס ביקור תמצאו בקטגורית תיק עבודות תלמידים באתרנו , הזמנה לחתונה דוגמאות הזמנות מקוריות לחתונה יהיו בתוכנת אדובי פוטושופ, רוב האפקטים שיבוצעו בעיצוב הזמנות לבת מצווה או כרטיס ביקור דיגיטלי בהתאם לגודל כרטיס ביקור יהיו עם חוקי הדפסה לפי דרישות בתי דפוס בארץ, הזמנות יוקרתיות לחתונה יעלו בהתאם לדוגמא עם הכנת כרטיס ביקור בדף יוקרתי ועבה יעלה לכם יקר יותר , הזמנות מעוצבות לחתונה ומגנטים לאירוע יעלו בזול אם תבקשו להדפיס על דף קל יותר כמו הזמנות לחתונות . אנו מזמינים אתכם לצפות בקטגורית קורס פוטושופ ולצפות בסרטוני למידה.


 

ערכה ללימוד עצמי של פוטושופ - פוטושופ לימוד קורס ליקוויפי liquify פוטושופ

 

עיצוב אתר כרטיסי ביקור לדוגמא כרטיס ביקור מעוצב או עיצוב אלבומים דיגיטליים דוגמאות רבות להזמנות בר מצווה יהיו עם שבלונות גרפיות דומות, במסגרת לימוד עצמי לפוטושופ לא תקבלו כילים עיצוביים להזמנות לחתונה מיוחדות לתיק עבודות עיצוב גרפי. פוטושופ לימוד קורס עיצוב פולדר או כרטיסי ביקור מגנטיים יהיה במסגרת לימודי עיצוב גרפי עם הטמעת חוקי עיצובכרטיסי ביקור הזמנות מעוצבות ועיצוב הזמנה צילום למגנטים. לאירועים הזמנות לבת מצוה ומגנטים לבת מצווה או עיצוב פליירים לדוגמא ישתמשו מעצבים גרפיים או גרפיקאי בדוגמאות להזמנות חתונה שהוכנו בעבר וישנו את העיצובים בהתאם לדרישת הלקוח לעיצוב הזמנה. לבר מצווה או עיצוב אתר אינטרנט יהיו צבעים שונים על פי תורת הצבעים לעומת דוגמאות להזמנות לבת מצווה עם צבעים יותר המתאימים לילדותיות, כרטיס ביקור מקצועי בתוכנה ליצירת כרטיסי ביקור יהיה אילוסטרייטור וגם פוטושופ המאפשרת לעצב הזמנה לבר מצוה עם אפקטים מדהימים לנוסחים להזמנה כמו חתונה. אנו מזמינים אתכם לצפות במאות אפקטים לפוטושופ שהוכנו מראש בקטגורית מדריכים פוטושופ בעברית למתחילים ולמתקדמים.

פוטושופ קורס עצמי - לימודי פוטושופ - ערכה ללימוד תוכנת פוטושופ

 

דוגמאות לעיצוב לוגו ודוגמאות לעיצוב בכלל יעשו בתוכנת האילוסטרייטר לה מרכיבים עצמאיים לעבודה בגרפיקה ממוחשבת, כלי התוכנה קלים לשימוש אם תצפו בדוגמאות עיצוב ודוגמאות הזמנה בקטגורית תיקי עבודות , אזי רוב העבודות שתמצאו יהיו מתוכנת פוטושופ ואילוסטרייטור ותוכנות גרפיות ממוחשבת , מה תמצאו במדריכים : דוגמה אלבום , דוגמא אלבום דיגיטלי , דוגמה כרטיס ביקור ועוד.


 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811