מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

פוטושופ 9

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> מדריכים לעיצוב תמונות חינם בפוטושופ >> פוטושופ 9

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

פוטושופ 9

 

תוכנת פוטושופ 9 היא תוכנת עיצוב גרפיקה מקצועית, מצוינת ומקיפה לעריכה, ציור ועיבוד תמונות דיגיטליות. בעזרתה ניתן לשפר את איכות התמונות ואת אופן הצגתן, לדוגמא: *ניתן להחיל עליהן אפקטים מיוחדים *להעלים אובייקטים מתמונות קיימות ועוד.

גירסה זו של פוטושופ 9 אמנם תומכת בגופנים בעברית, אך לא בכתיבתם מימין לשמאל, שזה אולי החיסרון שלה אך יש בה המון אפקטים נוספים בגרסא זו ובנוסף גם אופציות נוספות לבחירה. ברשת מופצים מדריכים שונים רבים ומגוונים לתוכנה.

תוכנה חזקה.

כידוע פוטושופ היא אחת התוכנות החזקות ביותר כיום לעיבוד תמונה ולעיצוב גרפי. היא מאפשרת עבודה מאוד נוחה עם שכבות ומסכות ובאמצעות פילטרים ייעודיים כמו *חידוד * ניקוי רעשים וכד' ומאפשרת לערוך ולשפר תמונות שצולמו במצלמה דיגיטלית.

פוטושופ 9 היא ללא ספק תוכנה מצוינת, פופולארית (ביותר) ומקיפה לעריכה. בעזרתה ניתן לשפר את איכות התמונות ואת אופן הצגתן, להחיל עליהן אפקטים מיוחדים, להעלים אובייקטים מתמונות קיימות, ונראה שאין דבר שהתוכנה הזאת לא יכולה לעשות.

מאפייני תוכנת פוטושופ 9.

בגרסה זו, נוספו מאפיינים חדשים, והעבודה בתוכנה נעשתה קלילה יותר למשתמשים החדשים, ואף מורחבת יותר במקצועיותה כלפי המשתמשים המתקדמים,ישנם מספר מאפיינים לתוכנה זו החושבים מבניהם כמובן הוא נושא עיצוב התמונה שלשמה התכנסו.


 

 

פוטושופ 9.

שאר תוכנות הפוטושופ

נוספה אפשרות שכפול יותר טובה, צביעה בצבעים נוספים ובאיכות טובה.

מבחר הצבעים נמוך יותר מאפשר בחירה נמוכה יותר.

איכות 32Bit מוגברת-איכות מרבית וללא פגיעה בתמונה

האיכות אומנם גבוהה אך לא מקסימאלית כבחידוש.

 


 

תוכנה עם הרבה פחות סיכון.

תוכנת הפוטושופ 9 עברה בדיקות שונות ע"מ לספק לכם את חווית העיצוב של הדור הבא, מבלי חשש לשגיאות שונות בה, או באגים. היא עברה הרבה שינוים ותיקונים בכדי להציג תוכנה מוגמרת עם רמת מצוינות ומקצועיות גבוהה.

לימוד תוכנת הפוטושופ בכלליותה מאפשרת לך הצלם, האדריכל ואף הרופא ללמוד תוכנה שתשמש אותך בתחום המקצועי ואף האישי. יצאת מאוכזב מאלבום תמונות? עכשיו יש לך יכולת לשנות זאת בקלות באמצעות הכלים שקיבלת דרך הלימוד בתוכנת הפוטושופ 9.

פוטושופ 9

 

תוכלו לקרוא עוד ולהרחיב בנושאים באתר

מה לומדים בלימודי גרפיקה ממוחשבת

ריכוז מאמרים חשוב על לימודי עיצוב גרפי - מה לומדים בקורס לימודי עיצוב גרפי

מה לומדים במסלול לימודים קורס פוטושופ

מה לומדים בלימודי קורס עיצוב אתרים

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811