מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

פוטושופ 9 להורדה

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> מדריכים לעיצוב תמונות חינם בפוטושופ >> פוטושופ 9 להורדה

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

פוטושופ 9 להורדה

 

אין ספק שתוכנת פוטושופ 9 היא תוכנת העיצוב מספר אחת, היא משמשת לעיצוב אתרים, תוכנות, תמונות, חברות ועסקים ועוד!המון אפקטים נוספים בגרסא זו של התוכנה ובנוסף גם אופציות נוספות לבחירה. ברשת מופצים מדריכים שונים רבים ומגוונים לתוכנה.
 

פוטושופ 9 להורדה מאפשרת לך להשתמש בתוכנת עיצוב גרפיקה מקצועית, מצוינת . בעזרתה ניתן לשפר את איכות התמונות ואת אופן הצגתן, להחיל עליהן אפקטים מיוחדים, להעלים אובייקטים מתמונות קיימות, ולטשטש אזורים בעיתיים .

 

 

לומדים עם פוטושופ.

 

אין צורך לפחד מהמורכבות של תוכנת הפוטושופ כאשר אתם לומדים קורס פוטושופ איכותי דרך האינטרנט, שבו תוכלו לעבוד על הנפלאות של תוכנת הפוטושופ. בכדי לרכוש את ידע המקיף על התוכנה ניתן להיעזר במורים המובילים בתחום.

 

קורס בפוטושופ הוא המפתח שלכם לכניסה לעולם העיצוב הגרפי הממוחשב. והיום תוכלו לעשות זאת תחילה על-ידי פוטושופ 9 להורדה המאפשרת לכם ללמוד גם בבית באון ליין או להתחיל להתאמן במקום הנוח לכם.

תוכנה זו מאפשרת לכם אפשרות ללמוד ולהתקדם.

 

 

עיבוד תמונות עם פוטושופ9 .

 

עריכת תמונות ישנות בלימודי תוכנת פוטושופ 9  תאפשר לך גם לערוך תמונות מהאלבום המשפחתי , בו בוודאי תמצא מספר תמונות מהעבר המשפחתי בו תרצה לתקן פגמים בתמונות , בתמונות אלו ימצאו *סדקים *עיניים אדומות *לכלוכים ועוד.

 

פוטושופ 9 להורדה תאפשר לך לסרוק את התמונות הבעייתיות לתוך תוכנת הפוטושופ ולהתחיל לעבוד עם כלים שונים לתיקון התמונה כדוגמת *כלי ה CLONE STAMP , *מברשות ריפוי ועוד. עם מברשות הריפוי ניתן להחליף אזורים פגומים.

 

 

מציאת רצף בתמונה.

 

כדי ליצור רצף בזרימת התמונה נשלב חלקים פגומים עם חדשים ונטשטש את המעברים כדי ליצור אמינות זרימה טבעית בתמונה המעובדת בעזרת פוטושופ .תמונות רבות סובלות מעודף פלאש , עיניים אדומות , בעזרת התוכנה ניתן לחולל פלאים.

 

לסיכום ניתן לומר שתוכנת פוטושופ 0 להורדה אכן עושה את העבודה שלשמה הגיעה בצורה מועילה ומקדמת אותך צעד אחד קדימה. גם אם בתור תחביב אישי לעיבוד תמונות וגם אם ברצונך להתקדם באחד מהתחומים המבוקשים בשוק.

 

 

 

פוטושופ 9 להורדה.

 

 

תוכלו לקרוא עוד ולהרחיב בנושאים באתר

מה לומדים בלימודי גרפיקה ממוחשבת

ריכוז מאמרים חשוב על לימודי עיצוב גרפי - מה לומדים בקורס לימודי עיצוב גרפי

מה לומדים במסלול לימודים קורס פוטושופ

מה לומדים בלימודי קורס עיצוב אתרים

הכל על שכר בעיצוב גרפי

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811