מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

פוטושופ cs5 בעברית

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> מדריכים לעיצוב תמונות חינם בפוטושופ >> פוטושופ cs5 בעברית

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

פוטושופ cs5 בעברית

 

למה לעבוד עם פוטושופ cs5 בעברית    

יש לא מעט תוכנות בעולמנו המודרני והן שייכות לתחומים שונים ומאפשרות מגוון פעולות חשובות לביצוע. אין ספק כי מי שמעוניין להפעיל מערכת מסוימת או ליצור מוצר דיגיטלי מסוים יכול למצוא לא מעט תוכנות שיכולות לסייע לו במטרתו השונות ובכך להגיע בצורה קלה ואיכותית יותר למטרה שהציב לעצמו בסופו של דבר.

 

אלו העובדים בתחום הגרפיקה הממוחשבת נדרשים להציג עיצובים שונים בהתאם למטרה של פרויקט כלשהו. רמת הפרויקט יכולה להיות כזו המחייבת עבודה עם תוכנה איכותית ומתקדמת בכדי להגיע לתוצאות הנדרשות. עבודה עם תוכנת פוטושופ cs5 בעברית יכולה להתאים לפרויקטים מיוחדים של עיצוב למשל.

 

הגרסה החדשה הופכת לקלה במיוחד

בכדי שיוכל בעל מקצוע מוכשר לבצע את עבודתו בצורה הנדרשת ובהתאם לכל פרויקט שהוא הרי שיש צורך להעמיד לרשותו כלים חכמים אך גם כאלו שלא יסרבלו את שטף עבודתו החשובה. לכן ניתן לראות כיצד בישראל יש לא מעט גרפיקאים מוכשרים שמעדיפים לעבוד עם תוכנה שכל הפונקציות שלה מוצגות בעברית.

 

נראה כי לא נטעה כלל אם נגיד שעבודה עם תוכנת פוטושופ cs5 בעברית תהיה תמיד הרבה יותר קלה מאשר אותה תוכנה בגרסתה האנגלית. יתרה מכך לעתים יהיו גם ישראלים שמכירים את השפה האנגלית בצורה מעוררת הערכה ועדיין יעדיפו לעבוד עם תוכנה זו בשפת האם שלהם בכדי להשיג בה שליטה מלאה.

 

להוציא את המיטב מתוכנה מדהימה

חשוב להבין כי רמת ההתמקצעות של כל גרפיקאי בתוכנת פוטושופ cs5 בעברית היא זו שיכולה לעשות את ההבדל בין עבודה איכותית לבין תוצאות לא ממש מרשימות. מכאן ניתן להבין שעם כל הכבוד לפונקציות הרבות שהתוכנה מציעה הרי שמי שלא יכיר אותן בצורה מושלמת לא יוכל להפוך לגרפיקאי ברמה גבוהה.

 

בכדי להכיר את כל הפונקציות הרי שצריך לחרוש את התוכנה, כמו שאומרים, ולעתים לנבור בה הרבה יותר מהצורה שבה נוברים בדרך כלל בקורסים שונים. הכרת פוטושופ cs5 בעברית תהיה הרבה יותר קלה אם המשתמש יוכל לעשות זאת כשהוא רואה מול עיניו תפריטים בשפת העברית שמוכרת לו כל כך.

 

 

תוכלו לקרוא עוד ולהרחיב בנושאים באתר

כיצד לומדים מהבית לימודים אונליין אחד על אחד עם מורים פרטיים לעיצוב גרפי לימודי תעודה

מה לומדים בלימודי גרפיקה ממוחשבת

ריכוז מאמרים חשוב על לימודי עיצוב גרפי - מה לומדים בקורס לימודי עיצוב גרפי

מה לומדים במסלול לימודים קורס פוטושופ

מה לומדים בלימודי קורס עיצוב אתרים

 

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811