מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

פוטושופ me

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> מדריכים לעיצוב תמונות חינם בפוטושופ >> פוטושופ me

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

פוטושופ me    

תוכנת הפוטושופ עברה מספר גרסאות ולמזלנו יש לה גם גרסא בעברית אשר אין ספק מקלה לנו על החיים, בואו נכיר את הגרסא פוטושופ me התומכת בשפה העברית ואשר מעבירה אותנו לשלב הבא בו גם מי שלא בקיא בשפת הממשק באנגלית יוכל להנות.  

גירסת פוטושופ me מספקת את כל מה שיש בתוכנת הפוטושופ. תוכנה זו אשר נחשבת כפופולרית ביותר בקרב תוכנות העיצוב למיניהם מגיעה לכל אחד הביתה. ניתן להוריד לה תוספות שונות שמעניקות לה עוד כלים לעיצוב.

איפה ניתן למצוא את הגירסא

בימינו ניתן ללמוד את התוכנה בגירסת פוטושופ me דרך קורסים אשר קשורים לתחום העיצוב ואשר מספקים לימודים מעמיקים שלה. לימודים אלו של הפוטושופ הם חלק חשוב מתוכנית הלימודים והם אלו שממקדים את העיניים על קורות החיים של הבוגר.

ברור לחלוטין שניתן למצוא את הגירסא של פוטושופ me 

באינטרנט ואף סביר להניח שתתאפשר הורדה אם מחפשים עמוק מספיק. במידה ומעוניינים רק להרגיש אותה ועדיין לא בטוחים ברכישתה ניתן בהחלט להוריד אותה עם תקופת ניסיון אשר יכולה לעזור לנו להחליט.

שינוי טוב ומרענן

תוכנה זו בגירסתה העברית סיפקה סוג של הקלה בקרב מעצבי הגרפיקה ומקצועני התחום האחרים אשר משתמשים באופן שוטף בתוכנה. אמנם הם כבר בוודאי שולטים מספיק על מנת למצוא דרכם גם בשפה האנגלית אך אין ספק שכאשר ייצאו חידושים יהיה הרבה יותר פשוט להתמודד איתם בעברית.   

כאשר מסתכלים על התמונה המלאה של השינוי המשמעותי שגירסא זו של פוטושופ me ביצעה או אפילו מהפך, צריך להסתכל על קהל היעד המקצועי ואף קהל היעד החובבני יותר שכן התוכנה לפתע מקבלת קהל נוסף מבין שני הקהלים הללו, קהל אשר מעדיף וחיכה לגירסא זו בדיוק.   

המטרה הסופית

כל מי שנכנס לתחום יודע שניתן להתפתח בו בצורה מהירה ואף להגיע למצב בו מעצב גרפי יוצא בתור עצמאי ולוקח עימו לקוחות דרכם הוא יוצר עוד. תחום העיצוב לא היה יכול להיות כה נרחב וכה משמעותי לולא היתה תוכנת הפוטושופ. היצורת האולטימטיבית של העיצוב.
 

פוטושופ me   
 

תוכלו לקרוא עוד ולהרחיב בנושאים באתר

כיצד לומדים מהבית לימודים אונליין אחד על אחד עם מורים פרטיים

מה לומדים בלימודי גרפיקה ממוחשבת

ריכוז מאמרים חשוב על לימודי עיצוב גרפי - מה לומדים בקורס לימודי עיצוב גרפי

מה לומדים במסלול לימודים קורס פוטושופ

מה לומדים בלימודי קורס עיצוב אתרים

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811