מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

קורס בניית אתרים ללמוד מהבסיס עד לאתר מקצועי

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> קורס בניית אתרים ללמוד מהבסיס עד לאתר מקצועי


דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :
 

קורס בניית אתרים

 

עולם האינטרנט הופך למדיה המרכזית בחיינו. אנו משיגים את כל מבוקשנו דרך האינטרנט: חיפוש מידע עיוני, חיפוש שירותים, עריכת קניות, השקעת כספים וניהול חשבון הבנק, רשתות חברתיות ומשחקי מחשב, אפילו מתכונים ותור לרופא אנו משיגים דרך האינטרנט.

כיום לכל עסק שמכבד את עצמו קיים אתר באינטרנט. אבל מי בונה את כל האתרים הללו? הרי נדרש ידע במחשבים, בעיצוב, בשיווק, בפרסום, בקידום אתרים ובתחזוקת אתרים.

בלימודי קורס בניית אתרים תקבלו מאיתנו את כל הידע לבנות אתר ולתחזק אותו, תוך מענה על הצרכים של מראה טוב, שיווק נכון של האתר, פרסום בתוך האתר שיצרתם וקידום האתר במנועי חיפוש. כל זאת ועוד תקבלו בלימודי קורס בניית אתרים.

קורס בניית אתרים זה מקצוע לכל דבר ועניין: חברות עסקיות, אגודות, עמותות ואנשים פרטיים מחפשים להקים אתרים, לחדש אתר שקיים עבורם או לתחזק אותו.

במהלך קורס בניית אתרים אנו נלמד אתכם:

בקידום אתרים ובתחזוקת אתרים.
 

תוכנות לבניית אתרים

באמצעות קורס בניית אתרים נתחיל ללמד אתכם מהבסיס . נכיר לכם את התוכנות המובילות בשוק לבניית אתרים. נבחן את היתרונות והחסרונות של כל תוכנה. אנו דוגלים בהעברת כמה שיותר כלים וידע לתלמידים שלנו ושלהם תישאר הבחירה.


 

עיצוב אתרים

אנו נלמד אתכם את כל יסודות עיצוב האתרים בקורס בניית אתרים.

יש דרישות שונות לכל אתר: כיצד למשוך לקוחות לאתר עסקי, כיצד להקל את החיפוש למידע באתרים שמספקים שירותים, כיצד לעצב אתר בכדי לשדר אמינות ומקצוענות וכיצד לעצב אתר שיתאים לילדים.

תוכנות לבניית אתרים
 

תחזוקה וניהול שוטף

בנוסף ללימוד בניית אתר , נלמד אתכם כיצד להמשיך ולתחזק אותו: עדכון החומרים באתר, שדרוג העיצוב והאפליקציות ושמירה על הרלוונטיות של האתר בעיני מנועי החיפוש.

בקורס בניית אתרים גם תקבלו ידע על תפקיד מנהלי אתרי אינטרנט: מה התפקיד כולל, כיצד לבצע אותו בצורה המיטבית ביותר וכיצד לנהל עובדים תחתיך בסביבה וירטואלית.

 לעבוד בחברות היי-טק או להקים עסק
 

יש בתחום בניית האתרים היצע עבודה רחב מאוד. היכנסו למנועי חיפוש עבודה וחפשו את המודעות בנושא אינטרנט ומחשבים. כמעט כל משרה רצינית וטובה דורשת קורס בניית אתרים.

תוכלו לעבוד בחברות היי-טק או להקים עסק משלכם ולבנות אתרים בעצמכם עבורכם ועבור לקוחות.

 דורשת קורס בניית אתרים.
 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811