מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

קורס עיצוב אתרים- למי זה מתאים?

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> קורס עיצוב אתרים- למי זה מתאים?


דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

קורס עיצוב אתרים- למי זה מתאים?

רשת האינטרנט הובילה ליצירת מגוון נרחב של תחומי מקצוע חדשים ומודרניים, אחד מתחומי המקצוע הנדרשים והמבוקשים בכל עת הוא תחום עיצוב האתרים. כיום, קיימת דרישה קבועה ושוטפת מצד חברות אינטרנט לאנשי יצירה ועיצוב.

על מנת להשתלב בתחומי העיצוב השונים לאינטרנט, תדרשו לעבור תקופת הכשרה במסגרת קורס עיצוב אתרים מקצועי המעניק לכם את מכלול הכלים המקצועיים להתמודדות עם כלל צרכי המקצוע. קורס עיצוב אתרים הינו קורס מקצועי המעניק לבוגריו את האפשרות להשתלב בתחומי העיצוב השונים בסביבת האינטרנט והסלולר.

למי זה מתאים לימודים בתחום עולם האינטרנט?

באופן עקרוני, כל אחד ואחת מכם יכול להירשם ללימודי עיצוב במסגרת קורס עיצוב אתרים. דרישות הסף לקבלה ללימודים ברוב בתי הספר המקצועיים והמכללות, אינן מחייבות ידע מוקדם בתחום העיצוב או מיתוג. בכל קורס עיצוב אתרים תוכלו למצוא מגוון נרחב של סטודנטים מכל שכבות האוכלוסייה, החל מחיילים משוחררים המעוניינים לרכוש מקצוע לחיים, דרך נשים וגברים בכל הגילאים המבקשים הסבה מקצועית לחתום העיצוב ועד לנשים וגברים מהקילה החרדית המעוניינים לצאת אל שוק העבודה עם מקצוע מאתגר ומעניין.

קורס עיצוב אתרים מעניק לכם את כלל הכלים המקצועיים להכרות מעמיקה עם התוכנות הגרפיות השונות הקיימות בשוק העבודה, מלמד אתכם את כללי העיצוב הבסיסיים לצרכי אתרי אינטרנט ומעניק לכם סביבת לימוד עצמאית ותומכת בה תוכלו להתפתח בקצב שלכם ובהתאם לדרישות הקורס.

קורס עיצוב אתרים –כיצד?

קורס עיצוב אתרים נערך בממוצע בין חצי שנה לתשעה חודשים, במהלך תקופה זו נלמדים בקורס מספר יחידות לימוד שונות, כאשר כל יחידת לימוד אחרת עוסקת בתוכנה גרפית אחרת. במהלך הקורס מוטלות על הסטודנט מספר פרויקטים המדמים את צרכי השוק האמיתי.

קורס עיצוב אתרים מעניק לכם בגמר הלימודים, תעודה מקצועית מטעם המוסד מכללת סולו לימודי עיצוב גרפי ובניית אתרים, ומקנה לכם את היכולות להשתלב בשוק העבודה באופן מיידי. אם גם אתם מחפשים מקצוע יצירתי לחיים, או במידה ואתם מעוניינים לבצע הסבה מקצועית או לימוד לצרכי תחביב והעשרה, קורס עיצוב אתרים הוא בהחלט המקום להתחיל בו את הדרך הנפלאה שלכם לקריירה מצמיחה בתחומי עיצוב לאינטרנט והסלולר.

קורס עיצוב אתרים לאינטרנט
קורס בניית אתרים עיצוב

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811