מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

קורס תוכנות גרפיות לעיצוב הזמנות

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> עיצוב גרפי - מאמרים >> קורס תוכנות גרפיות לעיצוב הזמנות

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

קורס תוכנות גרפיות לעיצוב הזמנות

קורסי גרפיקה

תחום הגרפיקה - עיצוב גרפי תופס תאוצה רבה בשנים האחרונות והופך ליותר ויותר פופולארי בקרב תלמידים, סטודנטים ואנשים המעוניינים לקחת את התחביב שלהם תעד קדימה ולהתפתח בו. קורסי גרפיקה מוצעים במכללות המתמחות באומנות וקיימים גם לימודים לתעודה במספר מוסדות, כמו גם מכללת סולו המציעה לימודים און ליין באמצעות האינטרנט עם מנחה אישי צמוד. המשמעות של לימודים גבוהים בתחום זה היא העמקת הידע והכלים בנושאי צבעים, קווים, תלת מימד, תחושת המרחב ועוד. ישנם אנשים שהקדישו לכך את כל חייהם כבר מגיל צעיר ומעוניינים לעסוק בתחום זה למחייתם ויש כאלה שנהנים לשלב את הגרפיקה כתחביב בלבד.

מי יכול ללמוד קורסי גרפיקה?

כאן נכנס ההבדל בין מי שחפץ ללמוד עבור עיסוק ופרנסה עתידיים ובין מי שהגרפיקה עבורו מהווה תחביב ותו לא. המוסדות והמכללות המציעים לימודים גבוהים יקבלו את התלמידים המצטיינים, הטובים ביותר ולשם כך יידרשו לראות בעת הקבלה תיקי עבודות, התנסות במשימה המדמה משימת לימודים אמיתית, וכמובן שהקבלה תהיה מותנית במבחנים אישיים, ראיון קבלה ומילוי טפסים רלבנטיים. מי שעבורו הגרפיקה היא רק תחביב ייאלץ לפנות לבתי הספר המציעים לימודי תעודה ושם יוכל להתקבל ללא כל מכשול וללא שאילתות על הרמה או על כוונותיו.

מה לומדים בקורסים של גרפיקה ועיצוב גרפי?

נושאי הלימוד הם רבים ומגוונים: ציור, איור, רישום, תפיסה מרחבית, שילוש של נוף עם צבעים, קווים ועוד. בנוסף, קיים תחום שלם וגדול של תוכנות ממוחשבות המיועדות לעיצוב גרפי או קורסי גרפיקה והלימוד של שימוש בהן מהווה חלק חשוב וגדול בתוכנית הקורסים בכל המכללות. התחום של גרפיקה ועיצוב גרפי מחולק לתת נושאים רבים, והתוכנות השונות מתאימות כל אחת לתחום אחר. כך יכול כל תלמיד או סטודנט להתמקד בתחום המושך אותו ביותר ולהתמקצע בו. לקראת סיום הלימוד יכולים הסטודנטים לבחור מקצוע או תחום להרחיב בו את לימודיהם ובדרך זו להתעמק בתחום הרצוי בלבד.

עניין חשוב הוא שמדובר בלימודים שאינם קלים. לרוב יורכבו קורסי גרפיקה מלימודים של יום או יומיים בשבוע ויהיו כרוכים בהכנת מטלות ושיעורי בית כחלק בלתי נפרד מהסיום המוצלח והעמידה במבחן סיום.

קורס עיצוב בתוכנות גרפיות ממוחשבות

 
 
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811