מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

PUYUAUP

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> מדריכים לעיצוב תמונות חינם בפוטושופ >> PUYUAUP

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

PUYUAUP

 

PUYUAUP ותעלולי המקלדת שלנו

אם עד לפני שני עשורים כל מי שהייתה לו נגישות למקלדת היה נחשב לגאון מחשבים או משהו דומה לזה הרי שכיום ניתן לראות כיצד כלל האוכלוסייה בעולם כולו חשופה לפריט חשוב זה שיכול ליצור את הקשר האידיאלי בין הרצונות והבקשות שלנו מהמחשב האישי שעליו אנו עובדים לבין הפלט שיוצא ממנו בסופו של דבר.

 

השימוש במקלדת הופך להיות מוכר לכל אחד מאתנו בשנים האחרונות וכיום יש רק מעט אנשים בכל מדינה מתוקנת שאכן מתעלמים מקיומה ועושים הכול בכדי שלא להשתמש בה. מקלדת הפכה להיות כלי שעבור רבים הוא חלק מפעילותם היומיומית והם מקלידים עליה במהירות כזאת שכמעט בלתי ניתן לראות את אצבעותיהם.

 

קצת תשומת לב לעולם לא תזיק PUYUAUP

 

אך עם כל הכבוד למיומנות שלנו הרי שלעתים אנו חשופים לטעויות הקלדה שונות מסיבות כלשהן. אלו המחפשים את תוכנת פוטושופ הנהדרת שעוזרת לכולם להכיר את עולם הגרפיקה הממוחשבת בצורה מקצועית מקלידים לעתים PUYUAUP במקום פוטושופ בעברית, וכל זאת מאחר וה"קאפס לוק" היה לחוץ.

 

כל מי שחיפש PUYUAUP בגוגל כבר יודע שהתוצאות המגוחכות לא תאחרנה להגיע. הקשה של מילה זו במקום המילה פוטושופ בעברית תביא לכך שגוגל לרוב "לא יבין" מה אתם רוצים ממנו כל עוד אתם לא מתקנים את בקשתכם. במקרים מסוימים גוגל יכול לעזור בטעות זו אך תמיד לא מזיק לשים לב ולהתרכז.

 

מהאינטרנט ישירות למחשב שלכם PUYUAUP

 

אז אחרי הכול אם הצלחתם להימנע מהקלדה של PUYUAUP והקלדתם נכונה את שמה של התוכנה הידועה ביותר של גרפיקה ממוחשבת תוכלו למצוא אתרים שבהם מציגים את התוכנה ואף מאפשרים להוריד אותה בתנאים שונים. לא מעט ישראלים הם חובבי גרפיקה ותוכנה זו היא להיט שנמצא קבוע על המחשב שלהם.

 

פרט מאוד חשוב לגבי טעויות הקלדה שאנו עושים הוא זה הקשור לתוכנות מיוחדות שיודעות לבצע תיקונים חשובים. הנוחות שתוכנות אלה מספקות היא רבה מאחר ומעבר לכך שאנו יכולים לטעות רק בהקלדה של מילה אחת, כמו PUYUAUP למשל, הרי שלעתים אנו טועים במשפטים שלמים ובזבוז הזמן יכול להיות אדיר.

 

 

תוכלו לקרוא עוד ולהרחיב בנושאים באתר

כיצד לומדים מהבית לימודים אונליין אחד על אחד עם מורים פרטיים לעיצוב גרפי לימודי תעודה

מה לומדים בלימודי גרפיקה ממוחשבת

ריכוז מאמרים חשוב על לימודי עיצוב גרפי - מה לומדים בקורס לימודי עיצוב גרפי

מה לומדים במסלול לימודים קורס פוטושופ

מה לומדים בלימודי קורס עיצוב אתרים

 

כניסה לעמוד סרטונים PUYUAUP

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811