מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

PHOTOSHOP וידאו שיעור מדריך בפוטושופ אפקט מראה ושקיפות לתמונה מדהים!!!

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> PHOTOSHOP וידאו שיעור מדריך בפוטושופ אפקט מראה ושקיפות לתמונה מדהים!!!

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :


 

מדריך פוטושופ – אפקט מראה ושקיפות לתמונה מדהים!

אם הגעתם לסרטון זה סביר להניח שאו שאתם רוצים להכיר את תוכנת פוטושופ ורוצים לדעת איך אתם יכולים באמצעותה לעבוד על התמונות שלכם, או שאתם צלמים, אנשי עיצוב גרפי, אנשי פרסום וכדומה. המדריך שלפניכם ילמד אתכם עוד אפשרות מדהימה שרק פוטושופ יכולה הציע, אפשרות של יצירת אפקט מראה כמו גם שקיפות לתמונה. המדריך הינו קל להבנה וברור מאוד והוא מיועד הן למי שיש לו ניסיון בתחום זה כמו גם לי שאין לו ומעולם לא עבד עם פוטושופ, אם כי כדאי כמובן ללמוד דברים נוספים בסיסיים בשביל לעבוד בקלות רבה יותר. פוטושופ היא תוכנה מדהימה ואם תיכנסו אליה לא תבינו איך לא הכרתם אותה קודם לכן, והסרטון הזה יביא לכם חשק להעמיק את הידע שלכם עוד ועוד.

מי צריך אפקט מראה או שקיפות לתמונה?

בעיקרון כל אחד. אם אתם רוצים להפוך את התמונות שלכם למיוחדות יותר ורוצים להוסיף להן אפקטים לא שגרתיים, אפקט מראה למשל יכול להיות בדיוק בשבילכם. אם אתם אנשי גרפיקה ומכינים לצורך העניין פלאייר ורוצים שהוא ימשוך את תשומת לב אילו שמקבלים אותו, אם תכניסו בתמונות שבו שקיפות או אפקט מראה הוא ייראה טוב יותר ויעשה את העבודה. פוטושופ מציעה מגוון רחב של אפקטים שככל שמעמיקים בה יותר מגלים אותם, וכשיודעים לשלב בין האפקטים השונים מפיקים תוצאה טובה יותר.

פוטושופ – עבודה בשכבות

עבודה עם פוטושופ עלולה להרתיע את מי שלא מכיר אותה. מה יקרה אם באמצע העבודה נעשה איזו טעות וכל העבודה תרד לטמיון? אם עובדים נכון זה לא יכול לקרות ובעיקר אם עובדים בשכבות. עבודה עם שכבות היא מעין עבודה עם שקופיות האחת על השנייה. בכל פעם מוסיפים שקופית ומציירים עליה עוד משהו עד שהציור מושלם. כך אם נעשה איזו טעות באחת מן השכבות נצטרך לתקן רק אותה ולא לעשות את כל העבודה. כך גם בפוטושופ. עם עבודה בשכבות התיקון יצטרך להיות רק בשכבה הספציפית ולא נצטרך לעשות את כל העבודה.

ללמוד פוטושופ מהבית דרך האינטרנט אונליין

רוצים ללמוד את התוכנה לעומק אבל לא יכולים להרשות לעצמכם להירשם ללימודים במכללה רגילה? התוספת של הדלק, חנייה, זמן עבודה שמפסידים והוצאות נוספות שכרוכות בלימודים במכללה כבדים עליהם? אתם יכולים לוותר על האופציה הזו ובמחיר אטרקטיבי במיוחד לשלם אך ורק על הלימודים, וכל זה בלי לוותר על רמה גבוהה! במכללת סולו תוכלו ללמוד דרך האינטרנט עם מור פרטי בשיטת אחד על אחד, הוא יראה את המסך שלכם ואתם את שלו באמצעות תוכנה מתקדמת. במכללת סולו תוכלו להכין תיק עבודות מרשים במהלך הלימודים ותוכלו להציג את העבודות הללו למעסיקים או לקוחות פוטנציאליים, וכמובן תקבלו תעודה המעידה על הלימודים שלכם.

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811