איך מקטינים תמונות מדריך מפורט על שימוש בתוכנה מדריכים להקטנת תמונות בפוטושופ

//איך מקטינים תמונות מדריך מפורט על שימוש בתוכנה מדריכים להקטנת תמונות בפוטושופ

כיום קיימים מגוון רחב של מדריכים בנושא הפוטושופ דרך האינטרנט שמפרטים לנו בהרחבה את כול הטכניקות לשימוש בתוכנה. ניתן למצוא מלא מדריכים בנושא של הקטנת תמונות דרך התוכנה את המדריכים עורכים אנשים שיש להם ידע בסיסי ושימוש רב בתוכנת הפוטושופ אשר רוצים להעביר לנו קצת מהידע שלהם כדי שנוכל ללמוד גם ולרכוש ניסיון בתחום ולעסוק בזה בעתיד. כאשר אנחנו מקטינים את התמונה לרזולוציה המתאימה אנחנו נבדוק את איכות התמונה שהיא תצא נקייה ללא טשטוש. כאשר אנחנו מקטינים את התמונה אנחנו מורידים את נפח התמונה בקובץ עצמו. המדריכים עצמם יכולים לתת סיוע ללמוד להקטין תמונה מבלי לאבד את האותנטיות של התמונה שבחרנו להעלות לקובץ ולעבוד איתה כחלק מהלימודים דרך המדריכים הפרוסים ברחבי האינטרנט ומנועי החיפוש השונים הקיימים והמוכרים לכל אדם.

מדריכים להקטנת תמונות

מה מכיל המדריך?

המדריך מלמד אותנו שלבים שונים בהקטנת תמונות בפוטושופ, דרך המדריך נלמד באופן בסיסי אך אנחנו משנים את הגודל בקובץ ומקטינים ואיך אנחנו עושים חיתוך של התמונה. אנחנו נמצא דמיון ענק בין שתי הטכניקות שינוי גודל תמונה נעשה כאשר לוקחים תמונה ומשנים בקובץ את גודלה לגודל הרצוי ואילו חיתוך נעשה לאחר בחירת תמונה אנחנו נבחר חלק מהתמונה ונחתוך אותה תוך סילוק מה שמסביב לתמונה. כדי להקטין את התמונה אנחנו לוחצים על image size ומשנים את הגודל עצמו. אנחנו מורידים את גודל התמונה בפיקסלים אנחנו מקטינים את התמונה לפי רזולוציה מתאימה של התמונה עצמה. המדריכים מכילים גם סרטונים להסברה כדי לאפשר ללמוד את הנושא לא רק דרך הטקסט אלא גם דרך סרטון הוידיאו ולראות את דרך העשייה בתוכנת הפוטושופ.

איך מורידים מדריכים להקטנת תמונות ?

את המדריכים נוכל להוריד דרך מנוע החיפוש בגוגל ישנם מלא מדריכים העוסקים בנושא של הקטנת תמונות וכול המדריכים הינם בחינם ללא עלות כספית, היתרון של מדריכים אלה שאיתם נוכל להיעזר בקלות וללמוד באופן מהר את הטכניקה כאשר אנחנו עושים שימוש בתוכנה. ישנם כל מיני סוגים של מדריכים להקטנת תמונות שקיימים דרך הרשת ואיתם נוכל לעבוד וללמוד את כל מה שקשור לפוטושופ. המדריכים נמצאים און ליין דרך הרשת ואפשר להוריד אותם על מסך המחשב הם נחשבות כחלק מתמיכה גדולה עבור אותו אדם שמחפש עזרה בלמידת השיטה דרך התוכנה

 

 

2019-08-04T19:29:34+03:00