תוכנה ליצירת מסגרת לתמונה בפוטושופ - אפליקציית עיצוב תמונה וגרפיקה

תוכנה ליצירת מסגרת לתמונה בפוטושופ – אפליקציית עיצוב תמונה וגרפיקה

כאשר אנחנו רוצים לעשות מסגרת לתמונה בפוטושופ עלינו לעבוד בשלבים שונים כדי ליצור מסגרת איכותית אנחנו נתחיל בפתיחת קובץ של התמונה המקורית בפוטושופ לאחר מכן נסדר את גודל התמונה נקטין או נגדיל וניגש לתפריט ונבחר באפשרות image size אנחנו נקטין את התמונה ומשאירים למסגרת עצמה שניצור. כשתמונה מוקטנת אנחנו נבחר דרך הכלים את הצבע של המסגרת אותה נרצה לשים וזה בצבע רקע שיהיה תואם למסגרת התמונה אנחנו נבחר איזה צבע שנרצה. אנחנו יוצרים את המסגרת בפתיחת הגדלת בד הציור אנחנו נפתח ב image ואז ב canvas size ניתן לשחק בגדלים של המסגרות עד שנשלים את גודל התמונה ומשנים את ערך המספרים לפיקסלים המתאימים.
מסגרות אנחנו יכולים לעשות לתמונה דרך התוכנה

אילו  סוגי מסגרות אנחנו יכולים לעשות לתמונה דרך התוכנה?

יש כל מיני סוגי מסגרות שונות שקיימות בתוכנה שאנחנו יכולים לשלב עם התמונה ולהוסיף לאיכות התמונה ולמראה של התמונה עצמה. אנחנו יכולים למצוא מסגרות בכל מיני גדלים וצורות ונבחר את הצבע רקע שלהם דרך סרגל הכלים בתוכנה ודרך גדלים מותאמים לגודל התמונה שנבחר. יש כמה סוגי מסגרות שיכולות להוסיף לעיצוב התמונה בתוכנה והם: מסגרת רגילה, מסגרת סרט, מסגרת גזורה וחתוכה. שאיתם אנחנו עושים stroke  ומוסיפים drop shadow כול מיני צללים והבלטות שנמצא בכלים שבתוכנת הפוטושופ ייתן לתמונה מראה שונה ואיכותי.

המסגרות משמשות למגנטים או לעיצוב הזמנות וכרטיסי ביקור

המסגרות משמשות למגנטים או לעיצוב הזמנות וכרטיסי ביקור שונים שנעצב בפוטושופ. קיימים עוד סוגים של מסגרות שנוכל להשתמש בהם שאנחנו רוצים לעצב מסגרת לתמונה כמו מסגרות שקופות ומסגרות מטושטשות. אנחנו נשתמש גם במגוון אפקטים שונים שנמצאים בתוכנת הפוטושופ ומספר סגנונות שונים נחבר באיזה סגנון שנרצה להוסיף למסגרת התמונה ייתן לנו תוצאה מושלמת בסיום העיצוב של התמונה שבחרנו להוסיף לה מסגרת מסוימת.

היכן נמצא מידע על הכנת מסגרות בתמונה?

את המידע על הכנת מסגרות בתמונה נוציא דרך מדריכים שקיימים באינטרנט או נלמד לעשות דרך קורסים בחוץ שיפרטו לנו את כל הדרכים באופן מורחב איך להכין מסגרות שונות בתמונה דרך התוכנה. הלימוד הוא הינו קל ולא מצריך הרבה מחשבה ועשייה וכל אחד יכול בקלות לקלוט את הנושא ולהתחיל לעבוד. יש מלא מאגרים באינטרנט שקיימים על נושא הכנת מסגרות בתמונות דרך התוכנה שיכולים לעזור לנו לעבוד דרך התוכנה באופן פשוט ומהיר.

קורס פוטושופ בסיסי לעיצוב תמונות

מחפש דרך טובה ללמוד על פוטושופ בהתחלה? הגעתם למקום הנכון! אתה יכול לראות דוגמאות חיות של שיעורים שנוצרו רק בשבילך על עולם הפוטושופ ובחינם. ההסברים כאן הם בעברית כדי לתת לכם מושג על מה תוכנת הפוטושופ, ואם אתם רק בתחילת דרכם, הסרטונים יראו לכם מה תלמדו בקורס, ואם אתם מתקדמים יותר, תוכלו ללמוד את תוכנת הגרפיקה לעיבוד תמונות למסלול המתקדם יותר. Adobe יצרה הרבה תוכנות אחרות, אבל רק פוטושופ יכול לעבוד עם תמונות ולתפעל אותן. זה מאוד שימושי בעולם העיצוב הגרפי, כמו גם בתחומי עיצוב אחרים, כמו אופנה, צילום וסימולציות דיגיטליות בתחום האדריכלות ועיצוב הפנים. כל האנשים האלה לומדים איך להשתמש בפוטושופ.

למד כיצד להשתמש בפוטושופ לגרפיקה ממוחשבת בקורס זה. בשיעור זה תלמדו כיצד להשתמש בתוכנת עיצוב גרפי CC.

עבוד עם כלי התוכנה בדרכים בסיסיות כדי ללמוד מה כל אחד עושה. לאחר מכן, כאשר אנו מכירים את כל כלי התוכנה, נוכל להתחיל להשתמש בהם בפרויקטים של עיצוב גרפי, כמו הכנת פוסטר. עולם עיצוב התמונות כולל תיקון תמונות לאחר הצילום ולאחר מכן עיבודן כך שיתאימו לכל נושא שתרצו.

נלמד כיצד לחלץ ולהעביר מסרים באופן דרמטי באמצעות תמונות, וכן כיצד לבצע ריטוש ולשנות את האור. אם נרצה לשפר תמונה, נצלם תמונה שלא יצאה טוב, ולאחר מכן נשתמש בכלי פוטושופ כדי להאיר אזורים מטושטשים ולהבריק את הפיקסלים. זה רק אחד מני רבים. אנשים שלוקחים את השיעורים עושים תרגילים ושיעורי בית כדי שיוכלו להרגיש טוב עם התוכנה. כל עוד אתה מכיר ומשתמש היטב בכל כלי התוכנה, אתה יכול להראות את היצירתיות שלך בעיצובים שאתה עושה. התוכנה מאוד ידידותית למשתמש, עם מאות אפשרויות וחלונות עבודה.

בצורה בסיסית ומעמיקה, התלמידים לומדים כיצד להשתמש בפוטושופ כדי ליצור עיצובים גרפיים.

ללא ספק נלמד מה לעשות עם תמונה ואיך להעביר את הרעיונות שלנו. לדוגמה, נלמד כיצד לגרום לתמונה צבעונית להיראות ישנה ודהויה עם צבעי ספיה חומים. נלמד גם על דפוס וכיצד לעבוד עם גרפיקה, כמו מודעות וקידום.

בקורסי הפוטושופ יש הרבה מסלולים שונים. ישנו מסלול לימוד פוטושופ לצילום, המתמקד בתיקון וריטוש תמונות, ואיך להתחיל לעצב תמונות בצורה חדשה. ישנו גם מסלול לעיצוב גרפי, המתמקד ביצירת מודעות וגרפיקה שיווקית אחרת, וכיצד ליצור גרפיקה למכירות.

בשיעורי הבית שלך תעשה תרגילי חשיבה. המטרה של התרגילים הללו היא לשפר את היצירתיות שלכם לרמה גבוהה מאוד, ופוטושופ היא התוכנה שיכולה לעשות כמעט כל מה שתרצו. בהרשמה יש לבחור אם ברצונכם ללמוד צילום או עיצוב גרפי בפוטושופ.

ללמוד כיצד להשתמש בפוטושופ

כדי ללמוד כיצד להשתמש בפוטושופ, עליך לקחת את הקורס הבסיסי הזה. אתה יכול לקחת קורס זה אונליין בצורה פרטית ואישית דרך האינטרנט. ניתן להשתמש בתוכנת העיצוב הגרפי של אדובי עם מורים פרטיים שמגיעים לביתך כדי לעזור לך.

שיעורי פוטושופ מקוונים אחד על אחד ילמדו על ידי מורים פרטיים שיוכלו לעבוד על המחשב שלך כמו גם להזיז את העכבר כדי להראות לך איך לעשות דברים. המורה יוכל לדבר איתך דרך מיקרופון ואוזניות, ממש כמו תוכנת זום.

בכל פעם שתלכו לשיעור, תקבלו מטלות ותרגילים הקשורים לחומר שלמדתם באותה כיתה. שיעורי הבית שתכין בבית יגיעו בפגישה הבאה שלך. אם יש תרגיל לא ברור, המורה ישב איתך ויסביר לך את המהלכים עד שתבין היטב. כולנו יודעים שלימודים אישיים יכולים לעזור לכל אחד או אחד להגיע לרמה גבוהה מאוד בתוכנת פוטושופ.

בכל הנוגע לפוטושופ ועיצוב גרפי, מה הקשר בין השניים?

אנשים רבים שמעו על פוטושופ, שהוא כלי רב עוצמה לביצוע עיצובים גרפיים במגוון רחב של תחומים. כדי ללמוד עוד על מדוע פוטושופ כל כך חשוב בשיעורי עיצוב גרפי, קרא את החלק הבא! בסרטונים שהכנו כדי לעזור לך להבין מדוע Adobe Photoshop, אנו מראים לך כיצד להשתמש ברעיונות חזותיים מהסרטונים כדי לעזור לך להבין מדוע פוטושופ חשובה.

התוכנה היא הצעד הראשון בהפיכתם למעצב גרפי, והיא מאפשרת לתלמידים לבצע שינויים עבור כל סגנון. בין אם אתה רוצה לדעת אם אתה טוב בלהיות מעצב גרפי או לא, מאמר זה יעזור לך להבין מה מעצבים גרפיים עושים במשרדי פרסום או הייטק והאם אתה מתאים לתפקיד. אנשים בישראל המוכרים מאוד בתחומם מדברים עברית כדי להסביר את השיעורים באתר זה.

עיצוב גרפי הוא תחום שבו אתה יכול לעבוד.

יש הרבה משרות למעצבים גרפיים בתעשיות ההייטק והשיווק מכיוון שתוכנת פוטושופ היא הדרך היחידה להראות לאנשים מהו מוצר או משרד עבורם. פוטושופ היא תוכנה שיכולה לשנות דברים. זה יכול להפוך כל תמונה או תמונה באיכות נמוכה למשהו פופולרי וטרנדי. פוטושופ שימושי מאוד ברשתות חברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם מכיוון שיש כל כך הרבה כלי תוכנה שניתן להשתמש בהם כדי לגרום לדברים להיראות טוב יותר.

כפי שניתן לראות ממודעות רבות שנעשו על ידי מעצבים גרפיים. תלוי מה אתה רוצה ללמוד, אתה יכול לבחור לקחת רק פוטושופ או את כל קורס העיצוב הגרפי. זה כולל Photoshop, Illustrator ו-Indesign. פוטושופ היא ללא ספק התוכנה החשובה ביותר בעולם העיצוב הגרפי. לכל תוכנה יש דרך עבודה משלה, אבל פוטושופ היא ללא ספק התוכנה החשובה ביותר שם. בסוף ההפסקה, תראה דוגמה לאופן שבו מעצב גרפי משתמש בתוכנת פוטושופ כדי לעזור לאנשים לחשוב בצורה יצירתית יותר ולהעלות רעיונות חדשים על ידי ביצוע הוראות פשוטות מאוד.

אתה יכול להשתמש במסננים ואפקטים של Photoshop.

בשנת 2022, Adobe יצאה עם הרבה פקודות ושיטות חדשות המאפשרות לגרפיקאים לשנות את כל המראה של תמונה תוך שניות. על ידי הוספת מסננים ושקופיות, תוכלו לשפר את איכות התמונה ולתת לה יותר עומק ונקודות מבט. זה לא משנה אם התמונה נערכה על ידי מעצבים דיגיטליים או אם התמונה באיכות נמוכה. אנחנו יכולים לראות ש-adobe הוסיפה את פילטר השמן, מה שגורם לתמונה להיראות יפה ומעולה.

ניתן להשתמש בפוטושופ כדי ליצור עיצובים בעלי מראה מקצועי ולהראות שאתה מבין את עולם העיצוב, כל עוד אתה יודע להשתמש בפקודות הרבות ולפעול לפי כללים לגבי קומפוזיציה, טיפוגרפיה ותורת הצבע, כמו גם כללים רבים אחרים בנושא. כלי פוטושופ, לא רק מושגי עיצוב גרפי, יעזרו לך לצמוח בתחום העיצוב. תוכנת Photoshop יכולה לשמש חברות הייטק, חברות קידום אתרים ואנשים שעובדים עם פלטפורמות פיתוח אתרים כמו וורדפרס ואלמנטור.

מדריך פוטושופ

הרבה מכללות ואוניברסיטאות שמלמדות עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת השתנו ללמד רק באינטרנט במהלך תקופה זו. כבר יותר מחמש עשרה שנה, אנו מלמדים באינטרנט בצורה של לימודי תעודה פרטיים לאנשים שרוצים ללמוד בעצמם. השיעורים מוצעים על ידי תוכנה המקשרת מחשבים באותו אופן כמו תוכנת זום, המאפשרת למורה לראות את מסך התלמיד. המדריך יעבור על כמה כללים כלליים להכנת אפקטים של עיצוב גרפי בפגישת הפוטושופ, והוא או היא ידגישו כמה כוח יש לפוטושופ. כדי לעזור לתלמידים להבין כיצד לעבוד עם עיצוב גרפי על ידי עריכת תמונות, המורה יעבור על כל שלב שוב ושוב עד שהתלמיד יקבל אותו.

חשוב לעסקים כמו חברות דפוס, משרדי פרסום ועסקי היי-טק להצמיח את הכישורים האישיים של העובדים שלהם, אומר סולו סקול. כדי לעזור לתלמידים לשפר את היצירתיות שלהם וללמוד כיצד להשתמש בתוכנת פוטושופ, הם נותנים להם שיעורי בית בסוף כל שיעור ונותנים להם משימות לעשות. זה לא משנה איך התלמידים יוצרים קשר עם המורה כשהם נתקלים בבעיות בתהליך הכנת תיק העבודות שלהם.

כשזה מגיע לפוטושופ, איך נראה תיק עיצוב גרפי?

גם בתור תחביב וגם בתור עבודה, תצטרך להראות את כישורי העיצוב והחשיבה היצירתית שלך כשאתה לומד פוטושופ. הדבר היחיד שתתבקשו להציג בראיון עבודה הוא תיק עבודות. כמעצב תדמית בפוטושופ, יכולת החשיבה שלך תיבחן, לא משנה כמה אישורים תביא להצגה. כאשר אתה יוצר את המודעה שלך, תישאל מדוע בחרת בקומפוזיציה או צבע מסוים בתור המוביל. מבוסס על ההדרכה והמודעות בתיק העבודות שלך, הכולל הרבה מודעות ותוכנות פוטושופ שמתאימות. תקבל עבודה מהר בגלל זה.

אתה יכול לשים את תיק העבודות שלך בדף עסקי בפייסבוק, ושם תוכל להראות ולהסביר כל סגנונות שהמצאת. בראיון עבודה תוכלו להסתכל בעמוד הפייסבוק שלכם ולראות את כל המודעות והמודעות שיצרתם. אתה יכול גם לשנות את התמונות שלך בדרך כלשהי כדי להראות שאתה מבין מה אתה מנסה לומר. בשיעור הבא, תראה דוגמה לתיק עבודות שיעזור לך להבין מה אתה צריך להכניס בעצמך.

לא ברור מה הקשר של חברות הייטק לפוטושופ.

אם אתה רוצה לראות אם אתה מחובר בעולם העיצוב הגרפי, הסרטון למטה בטוח יעזור לך להבין איך פוטושופ ושאר העולם עובדים ביחד, לא משנה מה. חברות הייטק שוכרות מעצבים גרפיים שיעשו את כל עבודת העיצוב של מוצרים דיגיטליים מתוצרת חברות הייטק. כאשר אנו מסתכלים על Photoshop, אנו עשויים לראות מעצב ומפתח עובדים יחד כדי להראות כיצד הממשק של תוכנית או אפליקציה צריך להיראות. מפתח שעובד בהייטק לא יודע לחשוב כמו מעצב גרפי כי הוא לא למד לחשוב ככה בזמן שלמד מדעי המחשב.

תורת הצבע וכיצד להשתמש בה בצורה מקצועית

על מנת להציג את תורת הצבע וכיצד להשתמש בה בצורה מקצועית, על המעצב הגרפי להשתמש בכל הידע שלו. תיק עבודות כמו זה בפסקה הקודמת חשוב אם אתה רוצה לעבוד בחברות הייטק ולהראות שאתה יכול להעלות רעיונות חדשים. זה נהיה יותר ויותר נפוץ שכל המדיה הדיגיטלית והעברת הנתונים נעשים באופן מקוון, כך שהצורך במעצבים גרפיים רק יגדל. ישנה אפשרות להקים סטודיו מקצועי בבית ולעבוד משם עם מחשב מול אנשים רבים במתן שירותים ופתרונות דיגיטליים. בדוק את כל הסרטונים בדף זה כדי ללמוד עוד על מה שפוטושופ יכולה לעשות. אנא הודע לנו אם אתה אוהב את מה שראית וחושב שיש לך קשר לאמנות דיגיטלית.