איך עושים מסגרת לתמונה בפוטושופ?

כאשר אנחנו רוצים לעשות מסגרת לתמונה בפוטושופ עלינו לעבוד בשלבים שונים כדי ליצור מסגרת איכותית אנחנו נתחיל בפתיחת קובץ של התמונה המקורית בפוטושופ לאחר מכן נסדר את גודל התמונה נקטין או נגדיל וניגש לתפריט ונבחר באפשרות image size אנחנו נקטין את התמונה ומשאירים למסגרת עצמה שניצור. כשתמונה מוקטנת אנחנו נבחר דרך הכלים את הצבע של המסגרת אותה נרצה לשים וזה בצבע רקע שיהיה תואם למסגרת התמונה אנחנו נבחר איזה צבע שנרצה.אנחנו יוצרים את המסגרת בפתיחת הגדלת בד הציור אנחנו נפתח ב image  ואז ב canvas size  ניתן לשחק בגדלים של המסגרות עד שנשלים את גודל התמונה ומשנים את ערך המספרים לפיקסלים המתאימים.
מסגרות אנחנו יכולים לעשות לתמונה דרך התוכנה

אילו  סוגי מסגרות אנחנו יכולים לעשות לתמונה דרך התוכנה?

יש כל מיני סוגי מסגרות שונות שקיימות בתוכנה שאנחנו יכולים לשלב עם התמונה ולהוסיף לאיכות התמונה ולמראה של התמונה עצמה. אנחנו יכולים למצוא מסגרות בכל מיני גדלים וצורות ונבחר את הצבע רקע שלהם דרך סרגל הכלים בתוכנה ודרך גדלים מותאמים לגודל התמונה שנבחר. יש כמה סוגי מסגרות שיכולות להוסיף לעיצוב התמונה בתוכנה והם: מסגרת רגילה, מסגרת סרט, מסגרת גזורה וחתוכה. שאיתם אנחנו עושים stroke  ומוסיפים drop shadow כול מיני צללים והבלטות שנמצא בכלים שבתוכנת הפוטושופ ייתן לתמונה מראה שונה ואיכותי. המסגרות משמשות למגנטים או לעיצוב הזמנות וכרטיסי ביקור שונים שנעצב בפוטושופ. קיימים עוד סוגים של מסגרות שנוכל להשתמש בהם שאנחנו רוצים לעצב מסגרת לתמונה כמו מסגרות שקופות ומסגרות מטושטשות. אנחנו נשתמש גם במגוון אפקטים שונים שנמצאים בתוכנת הפוטושופ ומספר סגנונות שונים נחבר באיזה סגנון שנרצה להוסיף למסגרת התמונה ייתן לנו תוצאה מושלמת בסיום העיצוב של התמונה שבחרנו להוסיף לה מסגרת מסוימת.

היכן נמצא מידע על הכנת מסגרות בתמונה?

את המידע על הכנת מסגרות בתמונה נוציא דרך מדריכים שקיימים באינטרנט או נלמד לעשות דרך קורסים בחוץ שיפרטו לנו את כל הדרכים באופן מורחב איך להכין מסגרות שונות בתמונה דרך התוכנה. הלימוד הוא הינו קל ולא מצריך הרבה מחשבה ועשייה וכל אחד יכול בקלות לקלוט את הנושא ולהתחיל לעבוד. יש מלא מאגרים באינטרנט שקיימים על נושא הכנת מסגרות בתמונות דרך התוכנה שיכולים לעזור לנו לעבוד דרך התוכנה באופן פשוט ומהיר.

2019-08-04T19:34:54+03:00