כלי ה shape בפוטושופ 2019

כלי הצורות בפוטושופ משמשות להוספת צורות בתמונות שאנחנו מעלים לתוכנת הפוטושופ, בכלים אילו אנחנו יכולים לשחק בכל הצורות ובצבעים שונים בעיצוב. דרך כלי הצורות קיימים מבחר של צורות שונות בתוכנה שנוכל להוסיף לתמונה בעזרתם ניתן להכניס צורות בסיסיות שונות.  בתוכנה עצמה יש לנו מבחר שלם של הרבה צורות שנוכל להכניס לכל עיצוב ולהוסיף לו המון איכות ומראה. תיבת הכלים של הצורות מאפשרת להטעין צורות נוספות שחסרות במאגר בתוכנה. תיבת הצורות נמצאת בסרגל הכלים בצד הימיני בתוכנה ואיתה ניתן לעשות הכל כאשר אנחנו באים לעצב אם זה טקסט או תמונה שונה.

מהם כלי ה shape  בתוכנת ADOBE PHOTOSHOP CC 2019 ?

כלים אילו משמשים ככלים חשובים בתוכנת הפוטושופ הם חלק מתיבת הכלים שקיימים בתוכנה לעיצוב כל מיני  תוספות שונות ומגוונות. כלי הצורות צורות. בכלי זה ניתן ליצור מגוון  רחב של צורות:רבוע,עיגול,מלבן,מחומש ומגוון רחב של צורות מגוונת כגון:חצים,עננים,מכתבים ועוד. לערוך אותם ולהשתמש בהם למגוון אופנים.הם כלי הצורות נמצאות בצד הימיני של סרגל הכלים וחוץ מהצורות הקיימות אפשר להתקין עוד צורות שונות לאוסף הנרחב בתוכנה. אפשרי בכל אחד מהצורות לשנות את ההגדרות עובי, צבע, שקיפות ובכלל. כאשר נכנסים לתיבת הצורות, בחלון של כל הצורות יש ליד חץ קטן שפונה ימינה נלחץ עליו, ונראה הרבה אפשרויות  כולל הטענת צורות נוספות לאוסף הצורות הקיים בתוכנת הפוטושופ , ישנו למטה את  הצורות שבאות עם הפוטושופ  ואז עושים בשביל להציג את כל הצורות השונות שקיימות.load shapes אנחנו נלחץ על כפתור בסרגל כלים

כיצד נעשה שימוש בתוכנת הפוטושופ בכלים אילו?

כדי להשתמש בכלי הצורות אנחנו עוברים שלבים מסוימים קיימים כמה סוגי צורות בתוכנת הפוטושופ והם: כלי ריבוע שבעזרתו אנחנו יוצרים ריבועים , כלי עיגול שאנחנו יוצרים עיגולים ואליפסות יש לנו מצולעים שאנחנו הופכים אותם למשושים, כלי קו שאנחנו יוצרים טבלאות שונות וקווים וכלים של צורה מותאמת אישית. אנחנו ניעזר במדריכים כדי ללמוד באופן נרחב איך משתמשים בכל תיבות הכלים שקיימות בתוכנה באופן בסיסי.את המדריכים בנושא נוכל למצוא דרך האינטרנט והם יאפשרו לנו למצוא הסבר מפורט אך משתמשים בכלי הצורות בתוכנה למי שאינו יודע מספיר טוב איך להשתמש בכלי הצורות ובכלל בתוכנת הפוטושופ. כלים אלה באים לעזור לנו להגיע לתוצאה מושלמת.
2019-08-16T08:08:35+03:00