הקשר בין עיצוב גרפי לבניית אתרים

כל מה שצריך לדעת על הקשר בין עיצוב גרפי לבניית אתרים – כיום אי אפשר לבנות אתר או אפליקציה אם אין לכם את הרקע וחוקי יסודות העיצוב הגרפי – לקוחות רוצים שמעצב אחד יעשה להם הכל ולא להתפצל בין בעלי מקצוע

תוכן עניינים הצג

לימודים דרך האינטרנט של  בניית אתרים הינם מסלולי לימוד לצרכיי הכשרה מקצועית, הנלמדים בעיקר לצרכיי עבודה וקריירה בתחום. עקב הביקושים ההולכים וגוברים לאנשי מקצוע מיומנים ומוכשרים, הפכו לימודי בניית אתרים לאינטרנט למסלולי לימוד פופולאריים במיוחד.

כיום, באמצעות הכשרה מקצועית בתחום בניית אתרים לאינטרנט, תוכלו למצוא את עצמכם “מחוזרים” על ידי מספר רב של חברות אינטרנט העוסקות בתחום בניית אתרים לצרכי עבודה מידית. כיום, תחום לימודי בניית אתרים לאינטרנט הפכו לזמינים ונגישים עבור כל אחד ואחת מאתנו, ומסלולי הלימוד השונים בתחום נמצאים בתפוסה מלאה על ידי מגוון רחב של אנשים מכל שכבות האוכלוסייה.

עיסוקיהם של מעצבים גרפיים בינתחומיים.

כיום, אוניברסיטאות ומוסדות לעיצוב גרפי מתאימים את מסלולי הלמידה ואת חוויות המשתמש שלהם לעולם הדיגיטלי באופן שלא נעשה מעולם. בעוד שרוב העסק מתאים יותר לעולם הדפוס, מעצבים גרפיים בוגרים מתחילים לסבול התאמות דומות כדי להגשים את ציפיות השוק. עבודה בתאגידי הייטק תמורת משכורות גבוהות אינה דבר חדש, והמעצבים הוותיקים של היום חייבים להיות מצוידים יותר לכל ההתקדמות הממשמשת ובאה. כל חברה או אתר אינטרנט צריכים להיות גלויים בכל הפלטפורמות, ובעלי עסקים מעדיפים לייצר את העיצובים והגרפיקה במשרדי שיווק או עם גרפיקאים המספקים להם את כל סוגי העבודות במקום לפצל את סגנון העבודה בין מספר רב של מעצבים. לבסוף, ידע הוא כוח, וככל שאתה יודע יותר, כך יהיו לך יותר אפשרויות לעבוד בתחום זה. היופי של עיצוב גרפי, שהוא המקצוע העתיק ביותר בעולם, אבל הולך ועולה מכיוון שיש כל כך הרבה סיכויים להתקדם.

תפקידים עצמאיים לחברות הייטק ופיתוח – העבודה אינה בסגנון המיועד והמקובל בשוק.

עבודה מהבית רווחת למדי בתחום ההייטק, השונה משמעותית מעסקי הדפוס, בו מעצבים גרפיים רגילים לעבוד. מכיוון שלכל ארגון חטיבות שונות, תאגידי הייטק רבים בוחרים לשלוח פרויקטים מגוונים למעצבים מכל רחבי הארץ. הם חוללו מהפכה בדרך העולם, והוא הגיע לישראל; הם אינם מפגרים אחרי מועדים ואינם מאפשרים עצירת ייצור עקב בעיות כוח אדם; רוב המעצבים גרפיים עובדים באופן פרטי מהבית בזמן שהם עובדים; ואחרים בוחרים לעבוד מרחוק. אין סגנון עבודה אחד שמקובל בהייטק ובתחום האפליקציה או עיצוב אתרים יש אין ספור סגנונות שונים; כיום חברות הייטק ישראליות עובדות עם מעצבים גרפיים מכל העולם כדי לענות על דרישת הלקוחות עקב מחסור בכוח אדם ומחסור במעצבים גרפיים מותאמים לשוק. כמרכז ההייטק בעולם, ישראל מוכרת טכנולוגיה בכל העולם, מה שמחייב צורך עז באנשי מקצוע גמישים בטכנולוגיה ועיצוב גרפי.

לימודי בניית אתרים – איפה מומלץ ללמוד?

הביקוש הרב בצד שוק העבודה לאנשי מקצוע מיומנים ומקצועיים בתחום בניית אתרים, הוביל לפתיחתם של מסלולי לימוד רבים בכל רחבי הארץ. כיום, כמעט כל מכללה מקצועית פותחת מסלול לימוד ייעודי למקצועות האינטרנט השונים בכלל ולתחום בניית אתרים בפרט. כמו כן, תוכלו לרכוש הכשרה מקצועית באמצעות לימודי אונליין שונים המועברים דרך רשת האינטרנט. בשתי שיטות הלימוד תרכשו ידע מקצועי רב ותוכלו ליהנות מתעודת הכשרה מקצועית שתאפשר את שילובכם בתעשייה.

קורס חווית משתמש בעיצוב גרפי של UX-UI – לימוד נושאים לעידן החדש בגרפיקה וההייטק ב2022 דוגמאות חדשות בחינם!!

הייטק וגרפיקה בעולם העיצוב מה הקשר – הדרכה בחינם בדף זה עם טיפים על עולם העיצוב הגרפי של UX-UI חווית משתמש, עיצוב גרפי ועולם ההייטק מה הקשר בין זה לבין תחום חווית המשתמש? ה-UX חשוב מאוד להצלחת כל עסק לכן שיעורי ממשק משתמש והסבר מקיף מדגישים במלואם את המאפיינים של תכנית לימודי עיצוב גרפי, כמו גם את השילוב של חווית משתמש ועיצוב. UI-UX 2022 – טכניקות של מעצבים חזותיים ליצירת אפליקציות או אתרים. במשך עשרות שנים, עולם ההייטק והעיצוב הגרפי היו שזורים זה בזה. ארגונים היו צריכים אתרי אינטרנט כדי להציג את המוצרים והשירותים שלהם בצורה ממותגת ומדויקת, אז מעצבים גרפיים החלו לייצר תמונות מחשב בתוכנה.

פקודות חדשות מאת אדובי – אדובי למעשה מציעה לתוכן האתר את הצבע והשפה המתאימים

כאשר מדובר בעסק מקוון, אדובי למעשה מציעה לתוכן האתר את הצבע והשפה המתאימים. כיום, ככל שעולם האתרים מתפתח, יצירת אתרים הולכת ומשתכללת עם קודי תכנות שיתאימו לצורך ולהתקדמות שהטכנולוגיה מחייבת. כתוצאה מכך, ברור שמתכנתים חייבים לבנות את הדפים בצורה של צבירת נתונים עם הוראות תכנות מדויקות על מנת שהאתר יפעל במהירות. אלו הן רק כמה דוגמאות למה שעושים מתכנתים מאחורי הקלעים; מתכנתים אינם מעצבים גרפיקה ואינם מבינים כיצד לקשר נכון צבעים או אילו אלמנטים גרפיים צריכים להיות באתר על מנת לבצע את הפעולה שאנו דורשים, בין אם מדובר במכירת מוצר בחנות מקוונת או בגרימת תהליך שיווקי מקצועי המכונה אתר תדמית. כיום, כל אתר שנוצר מאפשר לבעלי אתרים להכניס מידע שיווקי ופרסומי למנועי החיפוש.

לימודי בניית אתרים – למי?

בניית אתרים באינטרנט בוורדפרס  או בתוכנות HTML  מיועדים לכל אחד ואחת מאתנו, ללא קשר לידע המוקדם שלו או שלה בתחומי האינטרנט. מכיוון שברוב מסלולי הלימוד לא קיימת דרישה לידע מוקדם, הפכו לימודי בניית אתרים לאמצעי פתוח ונגיש עבור כולנו. כיום, לא מעט אנשים מכל שכבות האוכלוסייה פונים אל תחום לימודי בניית אתרים על מנת לרכוש מקצוע לחיים, החל מחיילים משוחררים, דרך נשים וגברים מהמגזר החרדי ועד לאנשים המעוניינים לבצע הסבה מקצועית מכל תחום ובכל גיל.

מה אנחנו יכולים ללמוד מחוויית UX לממשק משתמש?

ערכת צבעים מתאימה לאתר תוך שימוש בוויזואליות שפותחו על ידי מתכנתים מכונה ממשק משתמש – חווית משתמש. בראש ובראשונה, כחלק מלימוד חווית המשתמש והבנת עולם האינטרנט, התחילו לעבוד על המשמעות של כל צבע ואיך הוא מתאים למה שהמשתמשים מרגישים, שכן כולנו יודעים שיש צבעים שאנחנו אוהבים יותר וצבעים שאנחנו כמו פחות, תלוי בצבעי האתר או האפליקציה. מנקודת מבט שיווקית וידידותית, המטרה של להיות מעביר תוכן ידידותי באתר חשובה למדי, אם לא בסיסית, להצלחת הרעיון. אם האפליקציה או האתר מיועדים לקהל של ילדים או נוער, סביר להניח שנמנע משימוש בצבעים קרים או כהים, ויש להתאים את הבהירות והכיוון של הכפתורים בצורה מיטבית לקונספט הויזואלי של האתר. תורת הצבעים והמשמעות של כל צבע הם נושאים שנבחנים לעומק בים המידע תוך העברת פעילויות מתאימות וביצוען בהתאם לנושא שאנו צריכים לשפר. יש ליצור גרפיקה בצורה פשוטה תוך שמירה על ניקיון בעיצוב הגרפי ומתן משקל עיצובי התואם את משמעות האלמנט והצורה שיהיו באתר או באפליקציה.

מה זה ממשק משתמש חווית משתמש – מה הקשר לתקשורת חזותית? מהירות באיתור מידע לדוגמה ואחוזי נטישה עם חווית משתמש גרועה

משתמשי האינטרנט בשנת 2023 אינם זהים לאלו שגלשו בשנת 2000. גולשי האינטרנט של היום הם אנשים מתוחכמים יותר שרוצים לקבל מידע מהר ככל האפשר, לערוך סקר שוק או לקבל מידע עסקי או שיווקי בהקדם האפשרי. להמשיך בפעילויות שונות כגון קבלת מידע או פתרון בעיה בתוכנה ספציפית וכדומה. עם ההתקדמות והעומס של מטלות היומיום, הזמן של אנשים הופך לפרט המשמעותי ביותר; משתמשים עלולים לגרום להערכת האתר לרעה או חיובית, מה שישפיע על התקדמות האתר במנועי החיפוש; אחוז נטישה הוא אחד מהעונשים של גוגל על ​​אתרים. אם מבקר באתר לא יכול לגלות מה הוא מחפש מיד ונכנס לדפים אחרים באתר, דירוג האתר יתחיל לרדת. חווית המשתמש היא קריטית, ועליכם לבחור היכן הכל נמצא כדי להציע לצרכנים את כל המידע שהם רוצים במהירות. לדוגמה, אם מספר הטלפון של אתר מסוים אליו אתה נכנס מוצג מתחת לדפים רבים ושונים, גוגל תזהה שזה מסורבל עבור המשתמש ותתחיל לנכות נקודות מהאתר. לגוגל יש מספיק אינטליגנציה כדי ללמוד כיצד מבקרים מקיימים אינטראקציה עם אתרים מקוונים.

מקצוע העיצוב הגרפי החדש הייטק: UX – ממשק משתמש – טעינת אינטרנט וחווית משתמש

מעצבים גרפיים נתקלים פעמים רבות בבעיות בשל הדרישה לעבוד במשקל נמוך והעובדה שקבצים קלים במיוחד לא תמיד נראים מקובלים. ניתן להפחית את משקל האתר מבלי לוותר על איכות האלמנט הוויזואלי באמצעות כלים מתוחכמים וטכניקות מנוסים.

צור דגם wireframe עבור אפליקציית UX-UI וחווית משתמש. לימודי עיצוב אפליקציות או הכשרה לתפקידים במגזר UX-UI מתאימים לתלמידי עיצוב גרפי שסיימו את לימודיהם. רק בגלל שכל הגיליון של עבודת הקובץ אמור לבוא מתוכנת PHOTOSHOP וממאסטר, שהם התוכנה הראשית לעיצוב אפליקציות או אתרי אינטרנט, לא נוכל להכניס את הרכיבים הגרפיים לעזרי המשתמשים, XD. עם תוכנות אלה. מטרת חווית המשתמש באפליקציה היא בראש ובראשונה להוציא את המשתמש מצרות עם כל התכונות באפליקציה ולעבוד במהירות עם הבנה מהירה של כל התכונות שיהיו שם, מחיפוש מקוון או מחיפוש אחר. כדי לקבל ולחלץ מידע רלוונטי.

מעצבים גרפיים צריכים ללמוד להתאים את האפליקציה לכל יצרני הטלפונים

כדי לשמור על רלוונטיות לשוק, על מעצבים גרפיים להתאים את האפליקציה לכל יצרני הטלפונים, הכוללת מעבר מהיר וקל בין הדפים בדגש על אופן פעולת התוכנית. מכיוון שלכולם יש כיום סמארטפונים אבל בגדלים שונים, מעצבים גרפיים חייבים להתאים את האפליקציה לכל יצרני הטלפונים. תהליך פיתוח מודל wireframe מגדיר את האתר באמצעות הצגת הרכיבים בעיצוב ויזואלי דיגיטלי של ממשק המשתמש באתר, כלומר מערכת משתמש לאפליקציות. מתכנתים ומעצבים חזותיים פועלים לחלוטין לאתר את הסנכרון והקונפליקט עבור ההגדרות, שאמור להתחיל ביצירת קוד תכנות מותאם אישית או שינוי קנה המידה של אלמנטים בתוך האפליקציה בצורה אישית וראויה.

קורסי UX – חווית משתמש ב-UI – פוטושופ בתחום עיצוב ווב ופיתוח אפליקציות

תוכנת Adobe Photoshop נמצאת בשימוש נרחב בתחום עיצוב אתרים, לא רק משום שהיא מאפשרת שינוי תמונה, אלא גם משום שהיא האלטרנטיבה הידידותית ביותר למשתמש להשגת קבצי תמונות. אתה יכול להפחית את משקל התמונה על ידי הורדת רזולוציות תמונה, וכל תוכנית או אתר אינטרנט ייטענו מהר לאחר מאמץ זהיר. אתה יכול לפצל את העמוד בתמונה כדי לשמור את כל קבצי הפוטושופ כקבצים זעירים. במקביל, תוכנת פוטושופ מאפשרת לך ליצור עיצובים מדהימים ומושכים על תצלומים. כמובן שיצירת עיצוב נקי ושקוף ללא אפקטים זרים היא אחת מנקודות השיא בתחום העיצוב המודרני. יותר מדי השפעות על תמונות עלולות ליצור בלבול בעיני המשתמשים, לייצר הפרעות ואי נוחות. הנה כמה מקרים של כישורי עיצוב תוכנה גרפית ושינוי קווים, צורות או תמונות כדי לשמור על ניקיון חזותי.

לימודי בניית אתרים –מה לומדים?

במסגרת מסלול לימודי בניית אתרים לאינטרנט תוכלו להתמקצע במגוון נרחב של נושאים בתחום. בין יתר נושאי הלימוד הנלמדים במסלולים אלו תמצאו: מבוא לאינטרנט, הכרות עם שפות התוכנה: HTML, XML, CSS, הכרות עם תוכנות גרפיות לצרכי עיצוב באינטרנט כגון: WORDPRESS, XD, פוטושופ ועוד. לימודי העשרה בנושאי אבטחת מידע, קידום אתרים ועוד. מסלולי הלימוד השונים בתחום בניית אתרים יעניקו לכם את מכלול הכלים המקצועיים הנדרשים כיום בשוק העובדה, ולמעשה יכינו אתכם לבניית קריירה בתחום זה.

שימוש בתמונות בגוונים שונים באפליקציה – חווית משתמש איך מבטיחים שהעיצוב יהיה עקבי?

מדי פעם עלינו לסווג מספר רב של תמונות על מנת לשמור על האפליקציה מסודרת. לכל תמונה יש אישיות ייחודית, והצבע זורם לשאר הצבעים של קונספט המיתוג; במקרים כאלה, עלינו לצרף את התמונות בעיצוב כמו מסגרת, או להוריד צבע אוטומטי עבור כל התמונות; לפעמים זה רעיון טוב לסנן דרך תוכנה כדי לשמור על אותה אחידות וצבע באפליקציה שלך. טקטיקות אלו מועילות כאשר אנו צריכים לבנות יישומים רעיוניים תוך שמירה על התמונה הגדולה.

לפני ההופעה, בדוק את האפליקציות LIVE XD.

אנחנו יכולים לפתוח את תצוגת הדף של האפליקציה שלך ב-XD בדיוק כפי שהיא נראית במציאות, ולאפשר לך לקשר בין דפים. לאחר סיום העיצוב, מעצבים גרפיים יפתחו את הדפים בדיוק כפי שהם צריכים להיות, ונוכל לחבר כל עמוד ללא צורך בתוכנת גלישה נוספת. נוכל להסיר אוטומטית קישור מתוכנת הגשת העיצוב באפליקציה כדי לראות אם נדרשים שינויים, הצגת לאחר סיום העיצוב ישירות מהמעצבים הגרפיים, ורק לאחר אישור סופי יקבל המתכנת את כל קבצי הבקשה בצורה מסודרת עבור תכנות יישומים נוספים, וזו הסיבה שמשתמשים מעצבים גרפיקה. חווית המשתמש כוללת אילו סמלים ייכללו באפליקציה; בעלי אפליקציות רשאים לבדוק או לערוך רכיבים בכל רגע לפני מסירתם ל-Coden מכל סיבה שהיא. על ידי ייצוא קישור מתוכנת XD-  XD Adobe מאפשרת לך לגשת לתצוגת האפליקציה ישירות באתר האינטרנט שלה. תוכנה מאוד פשוטה ומהירה.

שכר בתחום חווית משתמש UX-UI מאפיינים עבור אפליקציות ואתרים

העבודה בתחום עיצוב חווית משתמש תהיה בחברות בניית אתרים וחברות הייטק; העבודה תתבסס על הבנת צרכי האתר ומה המטרה העיקרית שלשמה הוקם האתר או האפליקציה; השכר עבור מאפייני חווית משתמש מתחיל בדרך כלל ב-15700 ש”ח נטו למתחילים. וכמובן סיכויי קידום בתחום היישומים; העבודה נעשית בשיתוף עם מתכנתים שמגישים לכם מטלות באינטרנט שעליכם לעדכן למטרות עיצוב מצוינות. לא ניתן להצביע על נושא עיצוב רב תחומי כי הכל נעשה מעיצוב תוכנה או עבודה על ממשקים שונים כי ראש העיצוב יוטמע באפליקציה. במקום זאת, מתכנתים חייבים לספק לכם את כל הפתרונות לעבודת העיצוב, מאינטראקציה בין משתמשים לאתר ועד לעבודה נוחה באפליקציה.

Photoshop מאפשרת לך להשיג כל רמת עיצוב שתבחר:

אלו הם חלק מהנושאים הנידונים בנתיבי לימוד UX-UI:

  1. כלי Photoshop ותוכנת אילוסטרייטור עשויים לסייע בעיצוב עבור סגנון זה. לא רק זה, אלא שפוטושופ מאפשר לנו להשיג את כל רמות העיצוב רק באמצעות התמונות הבסיסיות שלהם, בניגוד לתוכנת אדובי אילוסטרייטור, שסגנון העבודה שלה אינו כולל תמונות כלל, והחישובים של התוכנה הם לחלוטין וקטוריים, בניגוד לכך. תוכנת פוטושופ המבוססת על פיקסלים. פוטושופ, לעומת זאת, משתלבת עם תוכנות XD ו-Illustrator, ושילוב הרכיבים מביא לתוכנה המשובחת ביותר שכל מעצב או מעצב גרפי עשוי להשתמש כדי ליצור ביעילות תוך הקפדה על כללי עיצוב גרפי המוכרים. רוב הזמן, אנחנו מקבלים תמונה מצלם. אנחנו לא מפרסמים את זה באופן מידי לחנות מקוונת או אפליקציה אלה עושים עיבוד גרפי קודם.

  1. אילוסטרייטור – בכל הנוגע ליצירת קווים ולתפעל צורות בעולם אתרי אינטרנט ועיצוב אפליקציות, תוכנת אילוסטרייטור שימושית מאוד. לתוכנה כלים רבים לעבודה על עקומות קו וחיבור צורות. התוכנה שימושית מאוד בעיצוב גרפי ווקטור ומתמחה בעבודה עם קבצים קטנים מאוד.

  1. רוב אייקוני תוכנות המחשב או הבית נוצרים באמצעות תוכנת ILLUSTRATOR – התוכנה עובדת היטב עם תוכנת פוטושופ ומספקת תמיכה ותשובות למה שפוטושופ לא יכולה לעשות. אתה יכול לייבא מיד יצירות אמנות לתוכנת יישום אדובי על ידי שימוש בהוראות ייבוא ​​מסוימות או פשוט על ידי העתקה והדבקה. אם אתה מבצע מיתוג ויזואלי לאתר או אפליקציה, Illustrator תהיה אחראית על שילוב הלוגו כמו גם הממשק המלא או האינפוגרפיקה בתוכנית. בלימודי עיצוב גרפי – קורס UX – תעודת מעצב גרפי ממשק משתמש, תוכנת אילוסטרייטור נלמדת כתוכנית הראשית.
  2. פרספקטיבות ויצירת משחקי ילדים בגלל היכולות הווקטוריות של אילוסטרייטור, כלי התוכנה מיועדים להמחשה ועיצוב גרפי לכל מטרה, בין היתר בשל קלות המוצר והזרימה בתוכנה. שלא כמו דמויות ושחקנים, לאפליקציה יש כישורי איור ספציפיים המאפשרים לכל אחד ליצור או לצייר ציורים בקלות, גם אם למחבר האפליקציה אין יכולת איור גרפי. בגלל גדלי הקבצים הנמוכים יותר, קורסי איור בעיצוב גרפי שונים משיעורי עיצוב ללימוד תוכן. בדף זה, אתה עשוי לראות מקרים של עבודה עם מאייר, החל מעיצוב אייקונים ועד ליצירת עיצובים גרפיים מקצועיים.

ADOBE XD – תוכנת XD מומלצת מאוד כתוכנת הדמיה דיגיטלית.

מעצבים חזותיים עם תוכנת Adobe XD יפיקו את כל העיצובים שלהם בפוטושופ ובאילוסטרייטור, הנחשבים בדרך כלל ככלים הטובים ביותר לייצור וייצור יישומים. לאחר מכן, הגרפיקה והסמלים שנוצרו יישלחו לתוכנת XD יעוצב אוטומטית במשקלים נמוכים, ואייקונים ייראו נפלאים ולא מטושטשים, כמקובל בעיצוב וביצוע גרפיקה במשקל נמוך, יכולות התוכנה הן רבות ושימושיות מאוד בשיתוף פעולה בין גרפיקאים ומתכנתים, העיצוב פשוט ומזכיר את כל שאר התוכנות של אדובי, תפריט מסנכרן מוצרי Adobe משולבים, ופשוט בגלל שכולם נבנו על ידי אדובי, מה שהופך אותו קל ופשוט לסנכרון ולשתף פעולה. יכולות הייצוא של התוכנית שימושיות למדי, והכל מסודר ונפתח עבורך בדיוק כמו שהאפליקציה צריכה להיות, בניגוד לעבודה עם תוכנות אחרות, שהיא רק הדמיה של איך הדברים יפעלו באמת, בניגוד ל-XD, שמאפשרת לך לראות איך הדברים יהיו בפועל.

בית ספר מקוון לעיצוב גרפי

תוכלו ללמוד עיצוב גרפי לעולם ההייטק אונליין עם מורים פרטיים לעיצוב וחווית משתמש ועולם האתרים, יתקיים תרגול אונליין לאורך השיעור בו תצטרכו להמחיש כיצד פועלות הטכניקות מול פתרון המשימות שתקבלו לאורך כל הדרך. השיעור, השיחה מתבצעת באמצעות מיקרופון ואוזניות כמו כל אודיו עם זום, נפתח את תיק העבודות משיעור לשיעור כקריטריון בלעדי להישגי הקורס. התמיכה אינה מוגבלת לשיעור, ואם יש לך בעיות כלשהן במהלך ביצוע המטלה, תוכל ליצור קשר עם המדריך שלך בכל אמצעי נגיש כדי להשיג פתרון או להסביר תרחישים שונים שעולים עבורך.

חווית משתמש ב-UX ופורטפוליו של עיצוב ממשק משתמש

לא משנה היכן אתה מקבל את התעודה, תיק העבודות הוא האובייקט המשמעותי ביותר שיש לך בסיום הלימודים. במקצוע הזה, כל מה שאתה צריך זה תיק עבודות וכמה דוגמאות של אפליקציות או אתרים שהפקת. תוכל לשתף באופן ספציפי קישורים ודוגמאות למטרות אלה אם תלמד לעצב אפליקציה, ותוכל לספק דוגמאות למראיינים כדי להמחיש את יכולות העיצוב שפיתחת במהלך ה שלך. בדקו כיצד אתם יוצרים תמונות ברוכים הבאים, אילו צבעים גרפיים בחרתם המתאימים לקהל היעד של האפליקציה או האתר שלכם, וכמובן, הרעיון היצירתי מאחורי העיצוב. מלאו עכשיו את טופס יצירת הקשר באתר שלנו כדי לגלות עוד על עולם העיצוב, או התקשרו לאחד מיועצי הלימודים שלנו בטלפון 03-6202111 כדי ללמוד עוד על מסלולי הלימוד השונים.