5 דוגמאות וטיפים הטובים ביותר לתיק עיצוב גרפי לבניית תיק עבודות משלך - האם אתה בכלל צריך תואר בעיצוב גרפי כדי להיות מעצב גרפי

5 דוגמאות וטיפים הטובים ביותר לתיק עיצוב גרפי לבניית תיק עבודות משלך – האם אתה בכלל צריך תואר בעיצוב גרפי כדי להיות מעצב גרפי?

מה דעתכם ללמוד מקצוע מאתגר המשלב גם יישומי טכנולוגיה מתקדמים וגם חשיבה יצירתית לאורך כל הדרך? מה דעתכם על בחירת נתיב לימודי שיוביל אתכם לבניית קריירה במקצועות האינטרנט? במידה וגם אתם רוצים לקחת חלק מתעשיית האינטרנט המשגשגת, זה הזמן ללמוד בניית אתרים במסלול משולב עם לימודי עיצוב אתרים.

בניית אתרים ועיצוב אתרים הפכו בשנים האחרונות לאחד מתחומי התעסוקה המבוקשים ביותר ברשת האינטרנט. ההתקדמות המטאורית של רשת האינטרנט והתפתחותה גם אל עולמות הסלולר, הביאה לגידול משמעותי בדרישה לכוח אדם מיומן, מקצועי ומוכשר בתחומי הבנייה ועיצוב אתרים.

במידה וגם אתם רוצים לקחת חלק מהתעשייה המתפתחת ביותר במאה ה-21, זה הזמן להירשם אל אחד ממסלולי הלימוד המשולבים ולהתחיל ללמוד בניית אתרים בשילוב לימודי עיצוב לצרכי אינטרנט שונים.

מה לומדים במסלול המשולב?

המסלול המשולב ללימודי עיצוב ובניית אתרים מאפשר לכם להתמקצע בשני התחומים גם יחד. מצד אחד תלמדו שפות תכונה כגון: HTML,XML, CSS ועוד. ומצד שני תלמדו להכיר מקרוב תוכנות גרפיות לצרכי עיצוב באינטרנט, כגון: FLASH, פוטושופ, וורדפרס ועוד.

כמו כן, מהרגע בו החלטתם ללמוד בניית אתרים בשילוב לימודי עיצוב לאינטרנט, תחשפו אל נושאי לימוד מגוונים שיעזרו לכם להבין את עולם האינטרנט בצורה מקצועית וטובה יותר.

מסלולי הלימוד המשולב מקנים לכם ידע מקצועי נרחב בתחומים נוספים, לרבות, עבודה מול מסד נתונים, אבטחת מידע, ניהול אתרי אינטרנט, עקרונות העיצוב באינטרנט, יסודות העיצוב הגרפי ועוד.

המסלול המשולב –בחירה נכונה לקריירה האם אתה בונה את תיק העיצוב הגרפי שלך במכללה?

לימודי בניית אתרים ולימודי עיצוב אתרים נחשבים כיום למסלולי הלימוד המבוקשים ביותר בתחום לימודי מקצועות האינטרנט. הבחירה לשלב בין שני תחומי הלימוד גם יחד יקנו לכם יתרונות עצומים בבחירת האופציות התעסוקתיות שיעמדו לרשותכם עם סיום הלימודים. ההחלטה ללמוד בניית אתרים בשילוב לימודי עיצוב אתרים היא בהחלט החלטה שתקדם את עתידכם המקצועי ותאפשר לכם לפתח מסלול מובנה לקריירה משגשגת בתעשיית האינטרנט העולמית.

זה הזמן לברר ולבדוק לגבי מסלולי הלימוד השונים המאפשרים לכם ללמוד בניית אתרים בשילוב לימודי עיצוב ולעשות את הצעד הראשון שלכם להצלחה.

מה זה בעצם Figma?

הידוע לעתים קרובות בשם figma, הם סוג של בניית אפליקציה. זהו כלי עיצוב וקטורי באנגלית המאפשר למשתמשים ולמעצבים גרפיים לבנות אובייקטים בחלל. התוכנה צברה פופולריות בזכות יכולתה לעצב ממשקי משתמש לאתרים ואפליקציות. התוכנית נוצרה בשנת 2016 ויש לה מגוון יתרונות וגם חסרונות. בחיבור הבא, נבחן את היתרונות של תוכנה מול חסרונותיה, כמו גם את התוכנה המגבילה אותה ואם היא טובה יותר.

יתרונותיה

תוכנה Figma היא אפליקציה וקטורית. מכיוון שמשתמשים בוקטורים, ניתן ליצור רכיבים ואובייקטים במרחב בגדלים משתנים, כמו גם לבצע הקטנה והגדלה מבלי לאבד איכות. זה אחד היתרונות שלה, אבל הוא רחוק מלהיות היחיד. התוכנית תוכננה במיוחד לשנת 2021 מבחינת דיגיטל ושיתוף פעולה. הכל נעשה באינטרנט מכיוון שהתוכנית בנויה על טכנולוגיית ענן. אתה יכול לגשת לתוכנה מכל מקום אם אתה נמצא באזור מוגדר ויש לך גישה לאינטרנט ולמחשב. הטבה זו גם מאפשרת לה לעבוד כחלק מצוות מכל מקום ומכל מחשב, תוך ביצוע שינויים מקוונים בזמן אמת. זה נהדר עבור משרדים עם מספר גדול של מעצבים גרפיים שמשתפים פעולה. למעשה, האפליקציה נעשתה רק עבור designersux. עובדים נשאלים לעתים קרובות בקבוצות.

מהם החסרונות של תוכנת פיגמה?

כתוצאה מכך, היתרון הגדול ביותר של התוכנה הוא גם החיסרון הגדול ביותר שלה. אינך יכול להפעיל את התוכנה אם אינך מחובר לאינטרנט. זו עשויה להיות בעיה ענקית אם האינטרנט של המשרד מושבת או אם אתה עובד מהבית ואין לך גישה לאינטרנט ממספר סיבות. מלבד זאת, תוכנות וקטוריות לא תוכננו במפורש לעיצוב אתרים ועיצוב אפליקציות, ויש מתחרים חזקים בתחום העיצוב שנבחרו על ידי מעצבים גרפיים. אפליקציות אלו מציעות מגוון פונקציות שתוכנת פיג’מה אינה מציעה, אותן נעבור היום.

היריבות הבלתי מעורערת של תוכנת העיצוב הגרפי Figma

גם אם יש הרבה תוכנות בעסקי העיצוב שמבצעות כמעט בדיוק את מה שעושה תוכנת פיג’מה, תוכנת אדובי היא כיום היריבה העיקרית שלה. לאדובי יש כמה כלי עיצוב גרפי מדהימים שמשיגים את מה שהפיג’מה עושה ועוד. בכל הנוגע ליתרונות של וקטורים בתוכנה, תוכנת אילוסטרייטור היא המלך של התעשייה.

תוכנת אילוסטרייטור היא ללא ספק אחד הכלים המשמעותיים ביותר עבור מעצבים גרפיים כיום, וכאשר אנו משווים את היכולות שלה לאלו של תוכנות אחרות, נראה כי אילוסטרייטור עולה על כולן. מלבד זאת, softwareXD היא הגרסה של אדובי לתוכנת פיגמה. בהשוואה לתוכנת XD, לתוכנה המיועדת לעיצוב ופיתוח אפליקציות יש מספר יתרונות, הן מבחינת הכלים שהיא מציעה והן בהתגברות על החסרונות שפועלים על טכנולוגיית ענן. XD Plan אפשר להפעיל אותו על מחשב רגיל ללא חיבור לאינטרנט.

יתרון נוסף של תוכנת Adobe במוצריה הוא שהן מאוד פועלות זו בזו, מה שמאפשר לך לעבור במהירות מ-Illustrator, Photoshop או InDesign לתוכנה XD. לאחר מכן המשך לעיצוב אפליקציה, מה שכמובן לא יכול להיעשות בצורה שאינה שייכת ל-companyadobe.

 עיצוב עם XD?

XD נוצר למטרת הפקת אפליקציות ואתרי אינטרנט, אך בית הספר שלנו, מכללת סולו, בחר ללא עוררין בתוכנהXD, מה שמאפשר לתלמידים שלנו להיות בעל אוריינטציה מקצועית יותר. אנו מכוונים את התוכנהXD כחלק מלימודים בתקשורת חזותית, תשלוט ביסודות העיצוב הגרפי לפני התמחות בתוכנה XD. ועיצוב אתרי וורדפרס. כמו כן, אנו מלמדים את התוכנית במסגרת קורס חווית משתמש בשם UX-UI, שגם לו מיועדת התוכנה.

למה כדאי ללמוד XD?

ישנן אפשרויות למכללת סולו, מכללה לעיצוב גרפי, ומקצועות עיצוב הייטק. אנחנו מומחים לנושא שמלמדים את זה כבר 17 שנים בהצלחה עצומה. המכללה שלנו מתכוננת לשנת 2023, ואנחנו משתמשים בטכנולוגיה מקוונת מההתחלה. כידוע לכם, בית הספר לעיצוב שלנו מלמד אונליין מהבית, ומאפשר לאנשים רבים שרוצים ללמוד את המקצוע לעשות זאת בזמנם הפנוי ומבלי לצאת מביתם. ראינו בשנה האחרונה של שנת הקורונה שאפשר ללמוד אונליין מהבית בלי שום טרחה, וזה אפילו יעיל, וזה בדיוק מה שאנחנו חושבים במכללת סולו.

בגלל ההזדמנות ללמוד באינטרנט מהבית, אנשים רבים עשויים לסיים בקלות קורסים תוך כדי עבודה במשרה מלאה או גידול משפחה. אנו יודעים שנשים רבות רוצות ללמוד את התחום או לעשות הסבה לקריירה חדשה, אך רבות אינן מסוגלות לעשות זאת בגלל אילוצי תחבורה. הם יכולים ללמוד במכללה בעצמם. הם יכולים ללמוד בבוקר, בצהריים או בערב, או בכל זמן אחר שנוח להם. למידה מקוונת מועילה גם למי שלא רוצה לבזבז זמן יקר, שכן זמן הוא כסף. למידה מקוונת חוסכת לך זמן וכסף על נסיעות, חיפושי חניה ועמלות, כמו גם מחירי קורסים מופקעים.

הדרכה איכותית ממדריך פרטי למידה אחד על אחד

למידה אחד על אחד היא שיטת הלמידה היעילה ביותר שיש. למידה עם מורה פרטי הוכחה שוב ושוב כמוצלחת. ראוי להזכיר שאם אתה נכנס לבתי ספר לסטודנטים ותבחר את התלמידים הטובים ביותר, אתה יכול לשאול אותם אם יש להם גישה למורה פרטי. רוב התלמידים בעלי ההישגים הגבוהים יגידו שכן. שיעורי עזר כרוכים בקבלת כל תשומת הלב של המורה ועבודה במהירות שלך, וזה בדיוק מה שאנחנו עושים במכללת סולו. מורה פרטי מלמד את הקורסים שלנו אחד על אחד. המדריך מלמד אותך במהירות שלך, ללא הפרעות מתלמידים אחרים, ויכול לענות על כל שאלה שיש לך או להבהיר כל נושא שאינך מבין בזמן שאתה לומד. כך תוכל להתייחס לכל השאלות שלך מנקודות מבט שונות ולמנוע תחושת התעלמות, דבר שכיח בקורסים הטרוגניים.

איך אני לומד תוכנה XD באינטרנט?

כתוצאה מכך, למרות שרוב האנשים מכירים את תוכנת זום, חשוב לציין שישנן מספר תוכנות המקשרות בין שני המחשבים ומאפשרות לצפות או לשתף צפיות, וכן לקבל שליטה בעכבר. מכללת סולו עושה שימוש בתוכנת חיבורים. המדריך מסוגל להציג את המסך שלך ולהשתמש בעכבר שלך. לאורך ההרצאה הוא מסביר ומראה כיצד לבצע זאת בתוכנה. התרגול שלך יתחיל במהלך המפגש, כשהמורה יתבונן בכל צעד שאתה עושה וכמובן יתקן אותך באינטרנט. זהו מנגנון משוב התומך בצמיחה ולמידה של חשיבה עיצובית. המשוב ממשיך עם המשימה, וכל קורס מתחיל בניתוח וקבלת משוב על עבודה שבוצעה ברמה מקצועית ומקובלת בשוק העבודה.

אז אם אתם רוצים ללמוד מקצועות עיצוב גרפי ועיצוב הייטק, בדגש על תוכנת XD WordPress, פנו אלינו וקבלו את כל המידע הדרוש מהיועץ להסבה מקצועית שלנו.