לימודי תקשורת חזותית

לימודי תקשורת חזותית2019-07-17T16:27:05+03:00

לימודי תעודה תק​שורת חזותית – אינטראקטיבי

מקצוע מעצבים גרפיים בוגרי מסלול לימודי תקשורת חזותית נחשב לאחד המקצועות המדהימים והמבוקשים ביותר בתעשיית העיצוב גרפי. לימודים לתעודת מעצב/ת תקשורת חזותית מורכב ממספר מסלולים תוכלו בהרחבה לראות איך מורכב המסלול המפורט לכם את כל רכיבי מסלול הלימודים. לימודי תקשורת חזותית מתקיימים בשיטת אונליין בהדרכה פרטית ואישית של מורה מול תלמיד באמצעות למידה מרחוק, לימודים אישיים ידועים כמוצלחים ביותר היות ואן שום הסחת דעת ומרוכזים בתכני הלימוד ולא מעבר. התכנים מועברים בליווי של שיעורי בית ותרגילים כדי להעשיר לכם את תיק העבודות לקבלה למקומות עבודה כגון משרדי פרסום או לעבוד כפרילנסרים דרך פתיחת עסק עצמאי כסטודיו לעיצוב גרפי.

הלימודים

מסלול הלימודים לתעודה אורך שנה וחצי  ומורכב משני מסלולים :
הראשון הוא לימודי עיצוב גרפי ולאחר מכן מסלול לימודי בניית האתרים שכולל לימודי HTML CC ואנימציה הכנת באנרים ופרסומות. במסגרת ההדרכה תלמדו כיצד לחשוב כמעצבים גרפיים עבודה מול לקוחות ועמידה בדרישות הלקוחות, חשיבה מרחבית, פיתוח היצירתיות ושאיבת מקורות השראה לפיתוח תדמית עסקית למוצרים שונים. סוף הלימודים תתקבל  תעודת מעצב גרפי – בניית אתרים  תקשורת חזותית, תנאי הקבלה ללימודים הנה ידיעת השפה האנגלית ברמה בסיסית היות וכל התוכנות הגרפיות מורכבות מפקודות מאנגלית בסיסית מאוד.

ההדרכה

במסגרת ההדרכה כדאי לקחת לתשומת לבכם שמתקבלים שיעורי בית ותרגילים לפעמים זה יכול להיות חוץ מהשיעור שלכם עם המורה קרוב לשלוש עד ארבע שעות שבועיות של תרגול עצמי להגשת פרויקטים שיעורי בית שמתקבלים. במסגרת הלימודים תלמדו עיצוב לוגו וציור עסקי, עיצובים של מודעות מכירתיות והקמת מסעות פרסום על ידי העברת מסרים של העסק על ידי תמונות. בניית תדמית עסקית ללקוחות, בניית תדמית עסקית מחודשת לעסקים שכבר קיימים ורוצים לשנות את העסק והמיתוג שלהם, תהליכי מיתוג והבאה לדפוס. בסוף הלימודים תתקשרו עם קבוצה ענקית מעל 12000 מעסיקים ומעצבים שמחליפים עבודות ונותנים
במה למעצבים מתחילים הדרך הטובה ביותר להיכנס לשוק העבודה במהירות.

תקשורת חזותית לימודי תעודה

תיק העבודות  לימודי  תקשורת חזותית:

תיק העבודות שלכם בתקשורת חזותית יהיה חלק ממסלול הלימודים שלכם. לכל תקופת הלימודים בתקשורת חזותית נתרכז אך ורק איך יראה תיק העבודות שלכם וכיצד יחולקו הנושאים שיש בו. לכן חשוב מאוד לדעת ששיעורי בית והגשות הם חלק בלתי נפרד מתנאי הקבלה לקורס זה ללימודי תעודה. כיום בתחום זה ללא תיק עבודות בגרפיקה חזותית לא תוכלו להתקבל לאף מקום עבודה, דרישות מעסיקים זה קודם תיק עבודות ומה אתם יודעים לעשות, לכן חשוב לשים לב לזה לכל אורך הקורס, במהלך הקורס נפגיש אתכם לתהליכי מיתוג אמתיים ונשחזר כיצד ולמה בנו תהליכי מיתוג בצורה כזאת או אחרת. כבר ציינו קודם שברשות סולו הקבוצה הכי גדולה של מעסיקים בפייסבוק מעל 16000 חברים שנותנים במה לבוגרים שלנו. מרביתם כבר בזמן הלימודים יתחילו לעצב ללקוחות כדי להעשיר את תיק העבודות.

קורס תקשורת חזותית

לימודי תקשורת חזותית שעות לימוד:

המכללה מאפשרת לכם ללמוד כל יום החל משעה 9 בבוקר ועד ל9 בערב בו מתחיל שיעור אחרון, פלוס ימי שישי בוקר.

בוגרים של מכללות אחרות: עקב בקשות חוזרות של בוגרי מכללות של בוגרים במקומות אחרים ללמוד מסלולי המשך בסולו, החלטנו לכתוב על זה, אם סיימתם לימודים של עיצוב גרפי במכללה אחרת ותרצו להתקבל למסלול השני שלנו של בניית אתרים תצטרכו לעבור מבחני קבלה כדי להתקבל למסלול זה כדי להשלים את לימודי התעודה שלכם בתקשורת חזותית, יכול להיות שתדרשו להשלים את תיק העבודות שלכם או לעבור הכשרה לתיק עבודות גרפי מקצועי על כך תצטרכו לדבר עם יועץ הלימודים שלנו שייתן לכם פרטים יותר רחבים על נושא זה.

לימודי תקשורת חזותית מסלול הלימודים

לימודים עיצוב גרפי – כוללים קורס פוטושופ, קורס אילוסטרייטור, קורס אינדיזייןלימודים בניית אתרים – כוללים קורס פלאש, קורס דרימוויבר
בניית תיק עבודות בעיצוב גרפיבניית תיק עבודות בניית אתרים
פיתוח כשרון יצירתיות בעיצוב גרפיקידום אתרים ללקוח
עיצוב גרפי – מיתוג עסקיבניית באנרים פרסומיים
איור וציור דיגיטליאנימציות דיגיטליות פרסומות
פיתוח יצירתיות לקולגות נוספותHTML – CSS
עיצוב גרפי רב תחומי עבודה עם חברות רב תחומיות רפואה, אדריכלות, אופנה, טקסטיל,מיתוג ועודמודלים עסקיים

לימודי תקשורת חזותית עבודות בוגרים לדוגמה תיק עבודות סטודנטים לעיצוב תקשורת חזותית אינטראקטיבית

נסביר לכם בצורה יותר מפורטת על לימודי תקשורת חזותית

במסגרת לימודי תקשורת חזותית תלמדו את כל חוקי העיצוב הגרפיים בתוכנות לעיצוב של חברת אדובי, חברת אדובי הנה החברה שמספקת למעצבי גרפיקה את התוכנות הגרפיות, התוכנות הגרפיות הם כלי העבודה היחידים של מעצבים גרפיים ובוני אתרי אינטרנט. במקביל ללימודי העיצוב תיישמו את החוקים בתוכנות החל משרטוט אריזות ועד לבניית מיתוג גרפי. המושג של תקשורת חזותית יש לו צדדים רבים, הצד הראשון הוא לדעת להעביר את הרעיון שאתם מנסים לפתח לידיעת הציבור בצורה הכי טובה שיש, והדבר השני הוא להתייחס לאיזה קהל יעד אתם מעבירים את הרעיון, התקשורת שנוצרת בהעברת הידע תהייה במדיות שונות.

דוגמאות לעיצוב חזותי

מדיות יכולות להיות דרך אתר אינטרנט, פרסום ברשתות חברתיות ועוד, בתקשורת חזותית המעצבים הגרפיים צריכים לדעת את כל חוקי העיצוב כדי להעביר את המסר בצורה הכי טובה שיכולה להיות עם שימוש בצבעים נכונים והתאמתם לקהל היעד, שילוב הצבעים הוא רק חלק אחד בלימודים, תלמדו טכניקות וסודות מהתעשייה כדי לעזור ללקוחות שלכם לקדם את העסקים שלהם באמצעות גרפיקה חזותית לשיווק מסיבי. במסגרת הלימודים תלמדו תוכנות לעיצוב, תוכנות לבניית אתרים ואת חוקי העיצוב.

קורסים תקשורת חזותית

לימודי תקשורת חזותית מה לומדים בפוטושופ?

במסגרת לימודי קורס בתקשורת חזותית תלמדו את תוכנת הפוטושופ, תוכנת הפוטושופ נחשבת לתוכנה המניפולטיבית ביותר במסלול לימודים תקשורת חזותית,
התוכנה מאפשרת לכם לבצע העברת מסרים שיווקיים דרך תמונות, מלבד ידיעת התוכנה שתעברו תצטרכו ליישם את הרעיון של להעביר מסר בצורה הכי חדה, העברת מסרים יכולה להיות דרך עיצוב מודעות, עיצוב באנרים לפייסבוק לקידום מוצרים ועוד, העברת המסר דרך המודעה או הבאנר יכול להיות דרך שילוב של אלמנטים גרפיים וצבעים שעובדים על המוח האנושי בצורה הטובה ביותר, הרי כולנו יודעים שיש מודעות שתופסות לנו את העין בצורה מהירה, ויש כאלה שאנו לא מתייחסים אליהם בגלל שהם אל מעניינות אותנו מבחינת הנושא.

להעביר את המסר בכל עיצוב גרפי שעושים

במסגרת לימודי תקשורת חזותית בתוכנת הפוטושופ תלמדו כיצד לתפוס את העין בצורה הכי מהירה, ידוע בעולם העיצוב שאנשים כל יום נחשפים למאות פרסומים החל מפרסומות בפייסבוק, פרסומות באתרי חדשות, אוטובוסים ועוד. המטרה בלימודים לגרום למודעה להעביר את המסר בצורה הכי מהירה שיש כדי שהמתבונן יזכור במהירות את מה שאתם מנסים להעביר. שימוש בעיצוב על ידי תמונות בתוכנת הפוטושופ עם אפקטים נכונים יכולים לעבוד טוב ולהעביר את התקשורת חזותית באתר אינטרנט בתור פרסום באנר או יצירת מודעה עם אנימציה בשילוב תוכנת הפוטושופ ותוכנת אנימציה של חברת אדובי.

לימודי תקשורת חזותית מה לומדים באילוסטרייטור?

אילוסטרייטור הנה התוכנה המרכזית בלימודי העיצוב הגרפי, התוכנה מאפשרת לעצב ולמתג עסקים, מיתוג במילים יותר פשוטות זה ליצור תדמית עסקית ללקוחות, החל מבניית לוגואים ועד להכנת אלמנטים גרפיים כגון אייקונים שישולבו באתר האינטרנט, התוכנה אחראית על כמעט כל תהליכי המיתוג שבעל עסק צריך, החל משלב עיצוב הלוגו ועד לבניית קווי חיתוך ועיצוב לאריזה, תוכלו לראות בדוגמאות כאן סרטונים המסבירים את יכולות תוכנת האילוסטרייטור ודוגמאות של עבודות בתקשורת חזותית לדוגמה שנעשו במסגרת הלימודים. התוכנה אילוסטרייטור מבצעת על ידי קווים וצורות גרפיות כל עיצוב שרק תרצו.

טונים בעיצוב גרפי

שילובי צבעים עם טונים משתלבים, תלת מימד ועוד המון אפקטים, התוכנה אחראית על התדמית של העסק, במידה והלוגו או תדמית העסק לא יבנו בצורה מקצועית עם חוקים בתקשורת חזותית נכונים יפגע בעל העסק והתדמית אליה הוא שואף, במסגרת הלימודים תעבדו רוב הזמן על חשיבות תדמית העסק וכיצד להעביר אותו לציבור בצורה הנכונה ביותר עם שמירה על חוקים לקהל היעד אליהם אנו מעצבים, קהלי יעד הם אחד הנושאים החשובים ביותר שתלמדו, אמנם אתם עדיין לא מעצבים גרפיים כרגע ולא מבינים את חוקי העיצוב הגרפי.

חוקי הצבעים בעיצוב גרפי

במסגרת הלימודים תחשפו לנושאים למה אסור לעצב בצבע מסוים לקהילה כזאת ולמה מותר לעצב בצבעים כאלה לקהילות מסוימות. לדוגמה  אם ניקח קהל יעד שאנו צריכים לעצב אליו כמו ילדים נצטרך לעצב בצבעים נכונים שיתאימו. עיצוב ובניית אפליקציות תחום חדש יחסית בעולם לרוב כל העיצובים נעשים בתוכנת האילוסטרייטור ובשיתוף של תוכנת הפוטושופ. עיצוב האתר ושימוש באייקונים נקיים מתבצע דרך צורות גרפיות שנעשו בתוכנה, נושא האיור והציור לעסקים מתבצע אך ורק באילוסטרייטור, התוכנה מבצעת כל גרפיקה בצורה וקטורית נקייה, גרפיקה וקטורית היא גרפיקה שהעיצוב בה מתבצע על זרימה של צבע על פי יחידת מידה, הפוטושופ העבודה בה הוא בפיקסלים לכן הגרפיקה שם קצת מוגבלת במתיחה ובהגדלה, ציור ואיור עסקי נחשב לתחום חזק ביותר בתקופת הלימודים, אתם לא אמורים לבוא עם כשרון של ציור אבל תצטרכו ללמוד לדוגמה כיצד לעצב לוגו מאויר במידה ותתבקשו לעצב דברים כאלה מהלקוחות שלכם. כמובן שתקבלו אין ספור תרגילים ושיעורי בית כדי להכשיר אתכם להיות מוכנים לכל דרישה עתידית שתתקבל.

תקשורת חזותית

לימודי תקשורת חזותית מה לומדים באינדיזיין?

תוכנת אינדיזיין תוכנה גרפיקה ממוחשבת ועיצוב לספרים חוברות וקטלוגים, התוכנה לא תאפשר לכם למתג עסקים אבל בהחלט תוכלו לעבוד עם טקסטים רבים כדי לעצב ספר, בתוכנה יש כלים רבים שבתוכנות גרפיות אחרות אין, אחד הכלים החשובים בתוכנה הם קביעת עיצוב בעמוד אחד והשלכתו לעמודים נוספים בלי בעיה, בדיוק כמו שאתם רואים עיצוב חוזר בספר, בתוכנה תכניסו עיצובים מתוכנות כגון הפוטושופ והאילוסטרייטור לעיצוב קטלוג או ספר ללקוחות שלכם, התוכנה מאפשר להכין קבצי פדפ שיוכלו להיות גם באתרי אינטרנט, אחד הדוגמאות שבטח אתם מכירים זה כשנכנסים לאתר וישר פותח לכם עמוד עם מלא עמודים נוספים כמו ספר, בתוכנה אין כלי עיצוב כמו שיש בתוכנות האחרות לכן היא נחשבת לפחות תוכנת עיצוב כמו האחרות. אין לה כלים כמו אפקטים מברשות או תלת מימד כמו שיש באחרות, כלי העיצוב בה הם מאוד דלים אך עדיין נחשבת לתוכנה היחידה שתצטרכו להכין בה קטלוג עיצובי. קטלוג יהיה אוסף של עמודים ובכל עמוד יהיה מוצר, התבנית של העמוד תהייה אותה תבנית בכל העמודים האחרים.

לימודי תקשורת חזותית

לימודי תקשורת חזותית מה לומדים במסלול בניית אתרים?

במסגרת לימודי תקשורת חזותית תלמדו כיצד לבנות אתרים, כיום כולם כבר יודעים ללא אתר אינטרנט הלקוחות לא יוכלו להגיע לשום מקום, האינטרנט החליף את העיתונות הכתובה כדי לקבל מידע שיווקי, בלימודי תקשורת חזותית תלמדו איך לעצב את האתר בצורה נכונה שימיר מכירות לבעלי העסקים, שילוב בטכניקות עיצוב של UX – UI, שילובים אלה והידע בעיצוב גרפי שלמדתם יאפשר לעצב אתר נכון עם דגש בקידום אתרים בגוגל, עיצוב הממשק והבנייה שלו יעשה על ידי מעצבי גרפיקה חזותית, אי אפשר לקפוץ למסלול בניית אתרים באינטרנט ללא סיום לימודי עיצוב גרפי, כמו בכל המכללות לתקשורת חזותית הלימודים הם משולבים בשני התחומים, תקשורת חזותית המסלול לימודי תעודה הוא מכיל את נושאי העיצוב גרפי בשלב א’ שלמדתם עם שלב ב’ שזה מסלול הכנת אתרים לאינטרנט מעוצבים, העיצוב באתר האינטרנט יכיל אלמנטים גרפיים שנעשו בתוכנות הפוטושופ והאילוסטרייטור לדוגמה, תלמדו כיצד להקטין משקלי דף לטעינת הדפים בצורה מהירה, תלמדו כיצד להעלות את האתר אינטרנט לממשק גרפי, מהו ממשק ניהול ועוד פרמטרים נוספים שקשורים לקידום אתרים בגוגל.

תקשורת חזותית קידום אתרים

קידום אתר בגוגל נחשב לאחד התחומים החשובים ביותר בלימודי תקשורת חזותית, אם האתר לא יהיה ידידותי לגוגל בעל העסק לא יוכל לקבל גולשים רלוונטיים, במסגרת  לימודי תקשורת חזותית תעצבו אין ספור אתרים שיהיו לכם לרשת ביטחון בעתיד להצגה ללקוחות כתיק עבודות מקצועי. כמובן שתקנו לכם בלימודים שטח אחסון ותהיו רשאים להעלות כמה אתרים שאתם רוצים, לרוב התחום של תקשורת חזותית ובניית אתרים באינטרנט נחשב לאחד התחומים הכי מבוקשים היום בעולם ההייטק. במסלול הלימודים תלמדו שפות אחרות לעומת לימודי עיצוב גרפי, השפות שתלמדו הם שפת HTML 5 CC והגדרות נוספות, הלימודים משלבים לימודי קודים בHTML ונחשבים ללימודים חשובים ביותר.

הביקוש בתקשורת חזותית

כיום בתחום העיצוב גרפי אם תסתכלו במודעות דרושים תוכלו לראות בקריטריונים  שדרישות העבודה מכילות גם את הנושאים הללו, בלימודי עיצוב ובניית אתרים לאינטרנט תלמדו את כל נושא האנימציה והכנת באנרים ופרסומות על תוכנות לאנימציה, הבאנרים הפרסומיים שתעצבו יכילו גרפיקות בתזוזה. גרפיקה ממוחשבת בתזוזה מוסיפה אלמנטים חזותיים שגורמים למבקרי האתר לחיים ותחושה אחרת, צבעים ושילובים נכונים עם למידת טכניקות בתקשורת חזותית יבטיחו לכם תיק עבודות מקצועי, בלימודים עיצוב גרפי אמנם תסיימו עם תעודת לימודים של מעצבים גרפיים, לחלק זה יספיק וגם תוכלו להתקבל למקומות עבודה בתחום, מסלול לימודי קורס תקשורת חזותית הוא ארוך יותר כי הוא משלב לימודים שקשורים לעולם הייטק בפיתוח אתרים.

לימודי תקשורת חזותית למה תיק עבודות מאוד חשוב

כיום זה לא משנה איפה למדתם ואיזה תעודה השגתם, בתחום האמנות הדיגיטלית מה שחשוב הוא אך ורק תיק העבודות, ללא תיק עבודות מקצועי אף אחד לא יוכל לתת לכם עבודה, התיק עבודות שלכם צריך להכיל אין ספור עבודות שעשיתם בתקופת הקורס בתקשורת חזותית, עבודות כגון: מיתוג, עיצובי אריזה, ציור ואיור לעסקים, בניית אתרים לאינטרנט ועוד, תוכלו לקרוא בהרחבה על כל נושא שהוזכר קודם. התיק עבודות יהיה באתר אינטרנט במיוחד עם עשיתם מסלול זה, אם עשיתם מסלול עיצוב גרפי בלבד תוכלו להעלות את העבודות שלכם לאתרים מסוימים או לשלוח את תיק העבודות שלכם בצורה של חוברת שעשיתם בתוכנת האינדיזיין.

מה בודקים בתיק עבודות בעיצוב גרפי

בתיק העבודות שלכם יבדקו איך אתם חושבים כמעצבי גרפיקה עם דגש לתקשורת חזותית, יבדקו איך אתם מעבירים מסר באמצעות אלמנטים גרפיים, תוכלו לראות בעמוד הזה דוגמאות רבות של לוגואים ורעיונות, ולהבין שבכל עבודה יש מחשבה תחילה לעמידה בדרישות של הלקוחות, תחום מדהים זה כמו תקשורת חזותית יכול להביא לכם סיפוק רב אם תראו את הגרפיקה שעיצבתם בכל מיני מקומות. תיק העבודות במסגרת לימודי תקשורת חזותית יתבצע לכל אורך הקורס שתעשו, המורים שלכם יתנו לכם ביקורות בונות ויחליטו יחד אתכם איזה עבודה תהייה בתיק עבודות ואיזה עבודה לא תהייה. בית הספר למסלול לימודי תקשורת חזותית אחראי על תיק העבודות שלכם בכובד ראש. המעסיקים שלכם יראו מה עשיתם במסגרת לימודי תקשורת חזותית יבדקו איך השלכתם את נושאי לימוד בעיצוב לידי פיתוח החשיבה שלכם כמעצבים גרפיים.

העבודה שלאחר לימודים בתקשורת חזותית

במסגרת לימודי תקשורת חזותית תחשפו לקבוצה שלנו בפייסבוק תוכלו לראות שם כבר בתחילת הלימודים את הדרישה למעצבים גרפיים, התחום הזה לעולם לא נח ורק מתפתח, החל מעיצוב והכנת אתרים לאינטרנט ועד לעיצוב והכנת אפליקציות, בקבוצה תוכלו לראות אין ספור הצעות עבודה העל מעבודות בגרפיקה למשרדי פרסום ששואבים מידי יום מעצבים גרפיים, עבודות לפרילנסרים כעבודה מהבית קבועה. עבודות בחברות לאופנה, מעצבי אופנה עובדים בשיתוף פעולה מלא עם מעצבים גרפיים לעיצוב והכנת בגדים, איור וציור על סדינים, ,אביזרים למיטה ועוד. עבודות נוספות שיהיו למעצבי גרפיקה ועיצוב מסלול לימודי תקשורת חזותית הוא כמובן בחברות לעיצוב ובניית אתרי אינטרנט, פיתוח ועיצוב של בניית אתרים עם דגש על UX – UI.

עיצוב אתרים ותקשורת חזותית

  עיצוב האתר נעשה אך ורק על ידי בוגרי מסלול לימודים זה. חברות עיצוב ומשרדי פרסום מעסיקים מעצבים גרפיים שיתנו שירותי גרפיקה כגון: עיצוב ובניית לוגואים, הכנת מודעות שיווקיות לפייסבוק לקידום מכירות של העסק. הוצאה לאור ועימוד- עיצוב ספרים וחוברות, בתי דפוס ועוד אין ספור מקומות. אין ספק שתחום התקשורת חזותית מתפתח ולא עוצר, הסיבה לכך היא הטכנולוגיה שדורשת מעצבים גרפיים כל הזמן, ככל שהטכנולוגיה מתפתחת ככה צריך מעצבים שיעבירו את הטכנולוגיה הזאת בצורה היפה ביותר לאנושות. צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר למסלול לימודי תקשורת חזותית עם יועצי הלימודים שלנו בהצלחה!

ציור גרפי לפרסומת באילוסטרייטור ופוטושופ

איך להכין אינפוגרפיקה – מקצועות הייטק מבוקשים

 איך להכין אינפוגרפיקה אינפוגרפיקה הוא תחום מאוד מתפתח בעולם העיצוב

הסברים למתחילים – מסכות תמונות בגרפיקה בתוכנת אילוסטרייטור לימוד חינם אפקטים

הסברים למתחילים - מסכות תמונות בגרפיקה בתוכנת אילוסטרייטור לימוד אונליין

לימוד אילוסטרייטור חינם אפקטים עיצוב גרפי לימוד אונליין – אילוסטרייטור עומק בגרפיקה

אפקטים עיצוב גרפי לימוד אונליין בתוכנת אילוסטרייטור אם אתם צופים

איך לעשות אפקטים לתמונות בפוטושופ למתחילים – עריכת תמונות וקולאזים לאינסטגרם או למודעה

לקדם את העסק שלך עם גרפיקה - אפקטים לתמונות בפוטושופ

שיעור חינם – אפקטים לתמונות בפוטושופ למתחילים מדריך צעד אחר צעד 2019

הסברים על התוכנה מספר אחד למעצבים גרפיים אפקטים לתמונות בפוטושופ

רעיונות לפתיחת עסק עצמאי

רעיונות לפתיחת עסק עצמאי מחפשים רעיונות איך לפתוח עסק עצמאי

שיעור וידאו והסברים – שינוי רזולוציה של תמונה בפוטושופ – שיפור איכות תמונה בפוטושופ

הכל על שינוי רזולוציה של תמונה בפוטושופ - שיפור איכות

מדריך הסבר איך לשמור קובץ אילוסטרייטור כ jpg

שיעור וידאו חינם - איך לשמור קובץ אילוסטרייטור כקובץ תמונה

שיעור חינם הצללה לציור דיגיטלי – טכניקות איור גרפי למתחילים

שיעור חינם הצללה לציור דיגיטלי - טכניקות איור גרפי למתחילים

לימוד חינם מדריך יצירת ציור אילוסטרייטור הבזק של אור עם גרדיאנט מדהים!

הסבר על ידי לימוד חינם בעברית מדריך יצירת ציור אילוסטרייטור

איך לעשות תמונה בתוך ריבוע עגול בפוטושופ – איך להכניס תמונה בתוך צורה בפוטושופ

תמונה בתוך ריבוע עיגול בפוטושופ אם אתם צופים בשיעור חינם

תקשורת חזותית מה עושים עם זה

דוגמאות מסלול לימודים - תקשורת חזותית מה עושים עם זה?

תקשורת חזותית לימודי ערב

תקשורת חזותית לימודי ערב החיים המודרניים דורשים מאיתנו לא מעט.

קורס עיצוב אפליקציות

קורס עיצוב אפליקציות XD העידן המודרני הביא עימו לא מעט

תוכנה עיצוב ממשק משתמש

XD  תוכנה לעיצוב ממשק משתמש אתרי אינטרנט ואפליקציות נמצאים סביבנו