מדריכים מדהימים איך לעצב תמונה בפוטושופ חינם! כל השיעורים במקום אחד.

בסרטון שלפניכם תוכלו ללמוד איך מעצבים תמונה בפוטושופ, איך עושים את זה מבחינה טכנית וגם קצת ראייה עיצובית. כל מה שמוטל עליכם זה לצפות בסרטונים, לחזור על מה שאתם לא מבינים וכמובן לבצע תוך כדי, ובסופו של דבר אי אפשר להתחמק מתרגול…. תרגול של התוכנה כמו גם של השימוש בכלים שבה יאפשר לכם להתמקצע בתחום, בין אם אתם מעצבים או צלמים ובין אם אתם סתם אנשים שרוצים לדעת להוציא תמונות מיוחדות יותר. תוכנת פוטושופ היא התוכנה הפופולארית ביותר לעיצוב תמונות ולא סתם הגיעה למעמד הזה.

רמה אחת מעל כל האחרות….

בעידן של היום כולנו מצלמים, לכולנו יש סמארטפון ולמי שאין בטוח יש מצלמה דיגיטלית. צילומים הם משהו שכולם עושים כל יום, ויש תמונות חשובות יותר או פחות ובהתאם נרצה להשקיע בהן. כפועל יוצא מהשימוש ההולך וגובר במצלמות דיגיטליות יוצאות לשוק עוד ועוד תוכנות עריכה ועיצוב של תמונות כמו גם אפליקציות לסמארטפונים. עם כל הכבוד לתוכנות ולאפליקציות הללו ולאפשרויות שיש בהן, הן כעין וכאפס לעומת המקור שזו תוכנת הפוטושופ. לא סתם התוכנה הזו בשימוש תדיר בקרב מעצבים כמו גם בקרב צלמים ואנשי מקצוע אחרים.
מדריכים מדהימים איך לעצב תמונה בפוטושופ חינם! כל השיעורים במקום אחד.

מי משתמש בה?

גרפיקאים – אין כמעט עבודה גרפית שניתן לעשות ללא תוכנת פוטושופ. פוטושופ היא אם כל התוכנות לעיצוב תמונות וככזו היא בשימוש כל הזמן על ידי גרפיקאים.
צלמים – מי שרוצה לתקן תמונות שהוא צילם כחלק מעבודתו או מי שרוצה לתת ללקוח שלו שירותים נוספים כמו אלבום מעוצב, פוסטר מעוצב וכדומה, חייב להשתמש בפוטושופ. זה פשוט לא עובד בלי.
אנשי פרסום – כשרוצים להעצים תמנה כלשהיא שהולכת לפרסום, בין אם היא של אישיות מסויית ובין אם היא של מוצר מסוים, חייבים לעבוד על התמונה, להוסיף לה אפקטים, לשפר מה שאפשר לשפר ובכלל, לעשות ממנה תמונה מכירתית. עם פוטושופ זה לא מורכב מידי וכל מה שצריך הוא ללמוד את התוכנה, לתרגל אותה ולעבוד עליה.
לא משנה אם אתם אנשי מקצוע בתחום או שסתם בא לכם לעצב אלבום משפחתי, אתם חייבים להיכנס לעומקה של התוכנה. פוטושופ היא התוכנה המוכרת ביותר והמקצועית ביותר בתחום ולא לחינם היא הבחירה הראשונה של כל איש מקצוע.

 

 

2019-08-04T21:03:35+03:00