מהו עיצוב גרפי? מה לומדים בקורס עיצוב גרפי ?

מקצוע העיצוב הגרפי נפוץ בכל תחום שבו האמנות נוגעת, עיצוב הגרפי עונה לצרכים האישיים ולצרכים החברתיים בכלל, עיצוב הגרפי נוגע באמנות, באדריכלות, ספרות, לשון ועוד.

עיצוב גרפי נמצא בכל מקום ומקום בכל דבר שנגע או נראה על ידי הכשרה מתאימה בקורס עיצוב גרפי או בלימודי גרפיקה ממוחשבת, נוכל להשתלב בתעשייה שיודעת שנים מחסור במעצבים גרפיים טובים ואיכותיים, בזמן קורס עיצוב גרפי או בלימודי גרפיקה יחשפו הסטודנטים לעיצובים שאליהם הם נתקלים בחיי היום יום כגון חשיפה לשלטי חוצות , ספרים, עיצוב על מוניות, אוטובוסים ,עיצוב באתרי אינטרנט,שוברים למתנות,מוצרי מזון, תמונות, תעשיית התרופות ועוד. עיצוב הגרפי יש לו המון הבטים בחיים , טיפוגרפיה טובה בעיצוב , בחירת צבעים או אלמנטים נכונים לגרפיקה תתן את הכותרת של “מעצב גרפי”, וזאת רק לאחר הכשרה מתאימה בקורסים בגרפיקה או בלימודי עיצוב גרפי ממוחשב.

מהו עיצוב גרפי מה לומדים בקורס עיצוב גרפי

קורס עיצוב גרפי – שילוב תמונות, תרשימים וטקסטים

במהלך קורס עיצוב גרפי תלמדו לשלב תמונות עם טקסטים, תרשימים, לערוך תמונות דיגיטליות, איורים ממוחשבים וכל זאת עם מתן דגש בקורס עיצוב גרפי על חשיבה מכוונת להצלחת הפרוייקט הגמר שילווה את קורס הגרפיקה והעיצוב של הסטודנט.
עיצוב גרפי בקצרה היא האמנות הממוחשבת להעברה ולהמחשה של רעיונות ורגשות כלליים, בקורס עיצוב גרפי תלמדו על ידי לימודי תוכנות בגרפיקה ובעזרתם להעביר מסר בעזרת עיבודי תמונות וטקסטים.תלמדו ליצור יצירות ולבטא רצונות אמירות וכל מה שעולה על דמיונכם.

קורס גרפיקה – לימודים וקורסים אונליין הצורה הנוחה ביותר ללימודי גרפיקה בישראל

רבים חושבים על קורסים שאפשר לעשות כדי לשנות תחום. לרוב יגיעו למדור דרושים בעמוד האחרון, שם נמצאות כל מיני אופציות. המון קורסים, חלקם נראים מעניינים, חלקם ממש לא . קורס מזגנים, חשמלאים מתחילים וחשמלאים מתקדמים, טכנאי סלולר, טכנאי מיקרוגל, קורס כתיבה יוצרת, קורס קבלה, קורס קואוצ’ינג. כולם נראים מאוד מבטיחים , ומסבירים שיש “המון עבודה בשוק” , אבל לא כולם מתאימים ללוח הזמנים הצפוף – למי יש זמן לנסיעות, שיעורים בכיתה מלאה אנשים? למה אי אפשר לעשות קורס מהבית ?

קיים פתרון – לימודי גרפיקה אונליין. אבל איפה עושים קורס גרפיקה אונליין? זה עניין רציני.

  • קורס גרפיקה צריך להיות יסודי, רציני, מקיף, עם מרצים מקצועיים, התמחויות שונות לכל הדרישות שיש היום בשוק, ממש גרפיקה מא’ ועד ת’. לימודי גרפיקה אונליין חייבים להיות רציניים ולא סתם גימיק בלי שום תכלית או רקע מבוסס.
  • לא כל אחד יכול ללמד גרפיקה, ובטח שלא אונליין. המרצים צריכים להיות מנוסים בגרפיקה , כאלו שהגיעו מהתחום ויודעים מה חשוב ללמוד ועל מה לשים דגש. מצד שני, מרצה קורס גרפיקה אונליין צריך לדעת גם לתת יחס אישי ולתת תשובות מהירות ומספקות לתלמיד שיושב בצד השני של המסך.


 

איך זה עובד ? לאחר ההרשמה, כל תלמיד קורס גרפיקה מוריד למחשב האישי תוכנה חינמית בה הוא יהיה מקושר למחשב של המרצה וישמע אותו מאוד קל ונוח לתפעול. משם הדרך קצרה – תוך שניות מולו נמצא מרצה מנוסה מהשורה הראשונה של אנשי המקצוע, וכאן מתחיל קורס גרפיקה מהנה ונוח. קורס גרפיקה במכללת סולו מתבצע בנוחות האישית שלנו, בלי לצאת מהבית או מהמזגן ולפי מערכת השעות האישית שכל תלמיד קובע ובונה לעצמו. היתרון הוא ברור – לימודי גרפיקה אונליין הבנויים במיוחד בשבילנו , מבלי להתפשר על האיכות והמקצועיות.

מכללת סולו מתחייבת לתת יחס אישי לכל תלמיד, ושכל שיעור במהלך קורס גרפיקה אונליין מתבצע אחד על אחד ולא מול כיתה בה התלמיד נבלע ונעלם. על כל שאלה תבוא תשובה ותוכנית הלימודים היא הדרגתית ומהנה. התוצאות הן ברורות – קורס גרפיקה יעיל ומקצועי, מהנה במיוחד, בנוחות של הבית שלך לפי לוח הזמנים שלך בדיוק.