מה אפשר לעשות עם תוכנה וקטורית בעיצוב סרטוני הדגמה על מיתוג וטיפים בעיצוב גרפי טרנדים חדשים

//מה אפשר לעשות עם תוכנה וקטורית בעיצוב סרטוני הדגמה על מיתוג וטיפים בעיצוב גרפי טרנדים חדשים

שלב הביצועיזם הבסיסי מסתיים – מתחיל שלב הביצועיסט מעצבעבודה חלקה!!!!

איורים גרפייםהם כולם סביבנובפרסומותמשחקי מחשב אפליקציות לומדות וכו‘.

יש מאחורי כל איור ואיור מעצבעם חשיבה גראפיתהבנה עילאית של איך הדברים אמורים להיות איך לתכנן את הקומפוזיציההצבעהגודל וכו‘, העבודה חייבת להיות חלקהרהוטהחדה ברורהמעבירה מסר מיידי. כשמתקנים איורים בעזרת כלי העטחשוב מאוד לוודא שהאזורים שצריכים להיות מעוגלים יותריהיו מעוגלים יותר בצורה חלקה וזאת נעשה עי מתיחה קטנה של הידיותגם אם אנו רואים שהאיור שקיבלנו לתקןהאזורים המעוגלים לא נראים לנו כל כך מעוגליםאולי בגלל איכות התמונהזה לא משנהאנו יודעים שכדי שהעבודה תהיה איכותית וטובה ולשביעות מירבית של הלקוחאנו חייבים לעגל את מה שצריך להיות מעוגלאז ידיות מתח!!! ישנם איורים שנדמה לנו שהם משתמשים אולי בשקיפויותלרוב מדובר ב גוונים שונים וזה נותן את אפקט השקיפותאך אם בכל זאת אנו צריכים שקיפותנלחץ על windows >> transperancy ונשנה את הערכים באחוזים בהתאם לרמת השקיפות שנרצה מ 0 עד 100 כש 100 זה ללא שקיפות כלל וככל שיורדים האזור המבוקש נהיה יותר ויותר שקוף, וב 0 לא רואים את אותו חלק הוא כאילו נעלם.

  • חשוב מאוד להבין גם כשעובדים עם כלי העט, לעבוד עם כמה שפחות נקודות, מראה על מקצועיות, על החלטיות, הבנה רבה של הקו, מתי הוא נשבר מתי מתפתל. איור שמורכב מהמון נקודות, מראה ממש על חוסר ביטחון, חוסר ניסיון עם כלי העט והבנה של איפה מספיקה נקודה 1 ליצור את הקימור המבוקש ואיפה שתי נקודות.

מה אפשר לעשות עם תוכנה וקטורית בעיצוב סרטוני הדגמה על מיתוג וטיפים בעיצוב גרפי טרנדים חדשים

אז מה לומדים סטודנטים שלנו לעיצוב גרפי מסלול לימודי תעודה בעיצוב במכללה כנסו…

פיתוח היצירה בעיצוב גרפי

כשרוצים להגיש עבודה שלוקחת השראה מעבודה אחרת “חשוב מאוד” לא להעתיק אותה אחד לאחד, אפשר לשנות רקעים, סוגי דמויות, סוגי חיות, צבעי לבוש, צבעי רקע, עובי קווים, כיוון ההצללות, התאורה . העיקר שהרעיון מאחורי האיור יהיה אותו רעיון שאפשר להביע אותו באינספור צורות ודרכים. לדוגמה העבודה של 2 הבחורים על הרכב והפרה , וברקע יש שקיעה, אפשר לשחק עם הדמויות, אולי אלו יהיו בחור ובחורה, אולי נשנה את התנועות שלהם , החיה יכולה להיות כלב ולווא דווקא פרה, רקע של קיץ על חוף הים, או שדה כלניות ומכונית, אולי אופניים, הרעיון שמועבר במסר יישאר אותו רעיון: 2 דמויות על רכב כלשהו וחיה מסתכלים לאנשהו, לאופק, למטה למעלה אחד על השנייה וכו’ … ואז כשהעבודה יפה וגמורה וממש לא דומה לעבודה שממנה שאבה השראה, ניתן להציגה בתיק העבודות כעבודה איכותית וטובה שלנו, מבוססת על הרעיון שלקחנו מעבודה אחרת.

עיצוב וציור דיגיטלי מתמרנים עם נקודות!

באילוסטרייטור, יש לנו אפשרות להגיע לצורות מסויימות, ביתר קלות ויעילות עם מספר פקודות פשוטות. כשנרצה לעשות חיבור של 2 נקודות, התנאי הוא צורה פתוחה לא ב group אחרת לא יעבוד ואז נלחץ על object>> path >>> join או בקיצור ctrl + j ומה שיקרה שיהיה קו שמחבר בין נקודה לנקודה שבחרתי, ניתן לבחור גם עם חץ בחירה לבן וגם עם לאסו. יש כלי שמחשב ממוצע של מספר הנקודות בצורה עדיף עיגול, למשל ניקח צורה של עיגול, יש בה 4 נקודות, נלחץ על object>>>path>>>average >> כרגע נלחץ על both אבל גם 2 האופציות האחרות נותנות תוצאות נחמדות ביותר. ואז מה שיתקבל זה מן צורת פרח עם 4 עלים, כיוון שהיו 4 נקודות.


 

2019-08-05T09:46:41+03:00