קורס בניית אתרים

עלות הקורס 8000 ש”ח – לימודי תעודה. הלימודים עם מורה פרטי אונליין אחד על אחד 7 חודשי לימוד. כל מפגש פעם בשבוע, שעות לימוד בוקר, צהריים, ערב וגם ימי שישי. מומלץ לבדוק זמינות עם הבית ספר כי יש רשימות המתנה על חלק משעות הלימוד.

לרוב לומדי קורס זה מגיעים עם ידע בתוכנות גרפיות, לא ניתן לבצע לימוד לעיצוב אתרים באינטרנט ללא ידע נרחב בתוכנות אדובי עיצוב גרפי, (הקורס מתאים לבוגרי מסלול לימודי עיצוב גרפי) במידה ואתם יודעים תוכנות עיצוב לימודי הפוטושופ והאילוסטרייטור לא יהיו רלוונטיים עבורכם, אם אתם מגיעים למסלול זה ללא ידע בתוכנות פוטושופ ואילוסטרייטור לפחות, תצטרכו לעבור הכשרה בבית ספרנו, לא ניתן ללמוד להכין ולעצב אתר מקצועי ללא ידע זה. קורס בניית אתרים מתרכז בהטמעת חוקי העיצוב ובניית אתרים לאינטרנט, במהלך לימודי קורס בניית אתרים תבוצע הטמעה של עולם העיצוב גרפי תוך שימוש בתכנים הנלמדים בלימודי יסודות עיצוב אתרים, קומפוזיציה גרפית, תורת הצבעים, עיצוב נכון, עיצוב ממשקי אתרים, בניית דפי בית ודפים פנימיים לאתר, לימודי עיצוב ובניית אתרים 2021 ייושמו בתוכנות לעיצוב ובניית אתרים כגון תוכנת פוטושופ, אילוסטרייטור, XD, וורדפרס, אלמנטור ועוד. לימודי עיצוב אתרים יכשירו אתכם ללימודי תעודה מעצב אתרים תוכלו בהמשך סילבוס קורס זה לדעת את מהות הקורס,  אופציות העבודה לאחר לימודי עיצוב ובניית אתרי אינטרנט.

מה לומדים בקורס בניית אתרים 2021?

קורס בניית אתרים כולל לימודים מעשיים בתוכנות לעיצוב אתרים, שימוש נכון בעיצוב אלמנטים גרפיים לאתרי אינטרנט, שילוב בין תוכנות  לעיצוב גרפי וחיבור בניהם, במהלך לימודי עיצוב אתרים באינטרנט תכינו תיק עבודות שיכלול אתרים שונים שתבצעו במהלך הלימודים, הקורס  נחשב לאחד הקורסים המבוקשים ביותר השוק העבודה כיום בתעשיית העיצוב גרפי – גרפיקה ממוחשבת.

קורס בניית אתרים  דרך האינטרנט – פוטושופ

במהלך הלימודים עיצוב לאתרים לאינטרנט תלמדו את תוכנת פוטושופ, פוטושופ ידועה כתוכנה לעיבוד תמונות, באמצעות תוכנת פוטושופ תוכלו לעבד ולשלב תמונות שיופיעו באתר בכל קונספט שהוא, הצגת מוצרים, שילוב בין תמונות, הכנת כפתורים, יצירת רקעים, עיצוב תמונות לאינטרנט, הקטנת תמונות, טעינת דפים מהירה לאתרים תלויה ברובה בתוכנת פוטושופ, תוכלו לקרוא בהרחבה על קורס פוטושופ לעיצוב אתרים לאינטרנט ולצפות בסרטוני הדגמה על יכולות התוכנות לעיצוב אתרים.

לימודי בניית אתרים אילוסטרייטור

אילוסטרייטור תוכנה שמשרתת קהלי יעד לעיצוב וקטורי, עבודה עם קווים וצורות, עיצוב לוגו לאתר, עיצוב גרפי, איור ויצירת פרספקטיבה, אילוסטרייטור ידועה כתוכנה המתחברת עם תוכנות  לעיצוב אתרים אחרות ומאפשרת עבודה מקצועית לעיצוב אלמנטים מורכבים, אילוסטרייטור לעומת פוטושופ עובדת על תורת הקו הווקטורי לעומת תוכנת פוטושופ שעבודת בעיקר על תמונות ופיקסלים, עיצוב אלמנטים כגון לוגואים ואלמנטים נוספים נועדו כדי לתת ללקוח שירותים גרפיים אחרים לאתר או לעבודה עיצובית אחרת המשך קריאה על לימודי תוכנת אילוסטרייטור וצפייה בסרטוני הדגמה

קורס בניית אתרים – XD –  Adobe

XD תהייה המרכיב בעיקרי בעיצוב אתר תוספת לאתר אינטרנט והכנת אפליקציות, כיום מעצבים אלמנטים בתוכנת XD ומעבירים אותם כקבצים יותר קלים כגון SVG לאתרי אינטרנט ואפליקציות. תוכנה זו חשובה לבניית WIREFRAME לפני קביעת העיצוב לאתר האינטרנט או אפליקציה שמעצבים.

קורס בניית אתרים – וורדפרס – אלמנטור

וורדפרס – אלמנטור התוכנות האחרונה בלימודי עיצוב בקורס בניית אתרים, וורדפרס – אלמנטור משמשת לפתיחת דפי אינטרנט, באמצעות התוכנה תוכלו לפתוח דפים ולשתול אלמנטים מעוצבים גרפית מתוכנות אחרות לעיצוב אתרים, באמצעות וורדפרס תוכלו לקשר בין דפים לדף הבית, עיצוב דפי נחיתה לדוגמה יעוצב בתכנות אחרות ויישתל בתוכנת וורדפרס, תוכנת וורדפרס יוגדרו בה הגדרות למנועי חיפוש שיספרו על מה מדובר האתר לקידום האתר בצורה אורגנית.

הטמעת תהליכי חשיבה בעולם בניית אתרים ואפליקציות

כיום זה לא משנה כמה מעצב אתרי אינטרנט יודע את התוכנות המקצועיות לכך, מה שחשוב זה להראות את החשיבה העסקית שעומדת לרעיון בקו ישר, אתר אינטרנט או חנות אונליין צריכה לעשות את העבודה נאמנה ולגרום לגולשים ולמבקרים באתר לבצע את המהות שלשמה הוקמו מהלכי השיווק ברשת, העלאת אחוזי המרה באתר האינטרנט ולגרום לגולשים לבצע את הפעולות הרצויות החל משיפור תדמית ועד לרכישת מוצרים, בלימודי עיצוב ובניית אתרים נלמדים חוקים ושימוש נכון באלמנטים באינטרנט המותאמים ל2021 כדי לבצע את חווית המשתמש בצורה חלקה ונוחה לגולש. הביקוש הוא עצום למעצבי אתרים ואפליקציות היות והעולם הולך ודוהר לכיוון זה, נוכל לראות שהביקוש רק מתגבר במיוחד מגפת הקורונה שהאיצה את עולם העסקים לעבור ולעבוד אונליין, בשנים הקרובות כל מעצב גרפי יצטרך לתת שירותי עיצוב ובניית אתרים כי זה מתבקש, לקוחות ומעסיקים רוצים שהידע של מעצב האתרים יגרום לנוחות ועבודה יותר זורמת מאשר לעבוד עם מספר אנשים שעושים רק חלק מכל פרוייקט. מעצב אתרים הוא מעצב את החשיבה העסקית תוך שימוש בידע שצבר בעולם התקשורת חזותית ועיצוב גרפי יחדיו כדי למכור יותר או להעביר את המסר התדמיתי בצורה נכונה ומקצועית.

UX -UI לימודי בניית אתרים – חווית משתמש נכונה!

במסגרת הלימודים תלמדו את כל נושא של חווית משתמש הכולל לימוד עיצוב אפליקציות, חלק חשוב מאוד בעת בניית האתר לאינטרנט, תהליכי חשיבה ובחירת צבעים, התנהגות הגולשים באתר, מה חשוב יותר לקידום המכירות ומה חשוב פחות, איך מנועי חיפוש מתייחסים לכל נושא ה UX -UI, חשיבות הנושא של חווית הגלישה באתר והקשר למכירות. כיום הנושא תפס תאוצה מאוד רחבה, ואתרים ללא ההתייחסות לנושא זה נפגעים גם בקידום של האתר במנוע החיפוש, וגם במטרה שלשמה האתר נבנה בכלל. אין ספק שהגולשים באתרים נעשים חכמים יותר ולכן מוטלת על בונה האתרים לעמוד בצרכים האישיים של בעל העסק ולהתאים את האתר לצרכים אלו. בחירה לא נכונה של אלמנטים גרפיים או נושאים בחווית המשתמש יכולה לעשות את הפעולה ההפוכה לשמה האתר נבנה.

תוכנות בניית אתרים ועיצוב גרפי מבית חברת אדובי 2022

בסרטון הבא מתואר איך אפשר להוריד את כל תוכנות העיצוב הגרפי שכולל תוכנה לבניית אפליקציות XD, בעת פתיחת מנוי בחברת אדובי תוכלו להוריד ישירות על ידי תשלום חודשי מוזל במידה ואתם סטודנטים מתחילים בגרפיקה ועיצוב, החידוש בחברת אדובי הוא שאין צורך יותר להוריד כל פעם את התוכנות החדשות שיוצאות אלה העדכון נעשה בצורה אוטומטית, תחילה עליכם להוריד את כל מנגנון התוכנות והעבודה היא בענן, בעת הרשמה ללימודים צוות המחשבים ידריך אתכם לקבלת ההנחה בשימוש התוכנות והסבר נרחב איך להוריד את כל האפליקציות החדשות לשימוש בעולם התקשורת החזותית.

מאמרים נוספים לקריאה על עולם ההייטק ובניית אתרים לאינטרנט:

הלימודים כוללים קידום אתרים במנועי חיפוש

קידום האתר במנועי חיפוש, כותרות קוד, מאזן ומשקלים בדף  PHP – HTML, עבודה בCSS והחשיבות למנועי חיפוש, תמונות ומשקלים, הטמעת סרטונים באתר וזמן שהייה, חווית הגולש, תמונות ו ALT, אופטימיזציה לאתר, מילות מפתח וקישורים, קישורים חיצוניים וקישורים פנימיים, בדיקות קוד נכון לאתר, מפת אתר, איך כותבים מאמר נכון למנוע חיפוש גוגל ועוד.

תיק עבודות

תיק עבודות יבנה במהלך קורס בניית אתרים ויהיה חלק בלתי נפרד מהקונספט כולו של הקורס, תיק עבודות הוא הפנים של מכללת סולו ומודגשת החשיבות שלו במהלך לימודי קורס בניית אתרים, במהלך קורס בניית אתרים ילווה הסטודנט בהדרכה צמודה לבניית תיק עבודות איכותי להצגה ללקוחות עתידיים או לחברות פיתוח ובניית אתרים לאינטרנט.

העבודה והעבודה מהבית

קורס בניית אתרים HTML5 ידוע כקורס שלאחריו מרבית הלומדים אותו בוחרים לעבוד בו מהבית, תוכלו ללמוד את יסודות העיצוב בבניית אתרים ולצבור לכם לקוחות שונים, כיום לקוח מתחיל בעיצוב אתר וישתמש בשירותי המעצב גרפי בעתיד כדי שייתן שירותי עדכון לאתר, עיצוב מבצעים חדשים, הזנת תכנים ועוד.

זמני הלימודים 

זמני הלימודים במכללת סולו מתקיימים רוב שעות היום, בוקר, צהריים, ערב וימי שישי, מומלץ לבדוק את זמני הלימודים במכללה היות ולעתים יש רשימות המתנה על מסלולים מסוימים, כרגע ימי שישי עם רשימות ההמתנה מאוד ארוכות אז מומלץ לבחור ימים אחרים ושעות. מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר ללימודים ולמועד התחלת הלימודים אונליין עם מורים פרטיים לבניית אתרים אחד על אחד ללימודי תעודה מטעם בית הספר.