קורס עיצוב גרפי למידה מרחוק

//קורס עיצוב גרפי למידה מרחוק

קורס עיצוב גרפי למידה מרחוק

הטכנולוגיה שלנו כיום נמצאת בשיאה ולכן היא מאפשרת המון דברים שלא יכולנו לעשות בעבר. אם בעבר למדו רר באוניברסיטה או במכללות כדי להגיע לעבודה טובה, כיום ידוע שדבר זה אינו חובה וניתן ללמוד קורס מקצועי ולהצליח מאוד. בנוסף, כיום לא חייב ללכת למקום הלימודים פיזית, כמעט בכל תחום כיום ניתן ללמוד מהבית בלי בעיה. הטכנולוגיה מאפשרת לנו לבצע שיחות וידאו וישיבות מרחוק, לעבוד מרחוק וללמוד מרחוק והשנה במיוחד היינו עדים לכך בתקופת הקורונה שפקדה אותנו. אז נכון, אחרי השנה הזו מכללות רבות עברו ללמד בזום, אך יש מכללה אחת שמלמדת בשלט רחוק כבר חמש עשרה שנים ובכל שנה יוצאים ממנה מאות תלמידים מעולים ומקצועיים בעיצוב גרפי. בכתבה הבאה נסביר מהו קורס עיצוב גרפי בלמידה מרחוק, מהם היתרונות של הלמידה מרחוק והאם מדובר בקורס איכותי ששווה להשקיע בו.

מהו עיצוב גרפי?

עיצוב גרפי הוא מקצוע נחשק מאוד שבו לומדים להעביר מסרים באמצעות גרפיקה ממוחשבת, לכן השם הנוסף של מקצוע זה הוא גרפיקה ממוחשבת או תקשורת חזותית. באמצעות העיצוב הגרפי עושים מיתוג עסקים, עלוני פרסומת, גרפיקה של אריזות למוצרים, עריכה ואיורים לספרים ולמעשה כל מה שאתם רואים שעוצב באופן ממוחשב.

האם מדובר במקצוע מבוקש?

מקצוע העיצוב הגרפי הוא אחד מהמקצועות המבוקשים ביותר שקיימים כיום ויש בו היצע רחב של תחומים והצעות עבודה. הסיבה לכך שזה מקצוע מאוד מבוקש נובעת מהעובדה שמדובר בתחום מעולמות המחשב שהעבודה בעידן הטכנולוגי לא נגמרת בו אף פעם. כל עסק כיום זקוק למעצב גרפי. כל אתר אינטרנט שנבנה כיום צריך עיצוב, כל עסק חייב שיהיה לוגו וכל עסק חייב שיווק דיגיטלי ואת כל אלו עושה המעצב הגרפי. מעבר לכך, זהו תחום מאוד נחשק בגלל שיש בו כל כך הרבה אפשרויות עיסוק ומעצבים יכולים לגוון את עבודתם שאף פעם לא משעממת.

אילו מסלולי לימוד קיימים בעיצוב גרפי?

יש כיום הרבה מסלולי לימוד לעיצוב גרפי במקומות שונים וסטודנטים רבים מתחבטים בשאלה, האם לעשות תואר ראשון או ללמוד  קורס מקצועי. לתואר יש סמל סטטוס שבשנים האחרונות הולך ונהיה רופף אל מול הקורסים המקצועיים והאיכותיים. התרופפות זו נוצרה כתוצאה ממצב שבו סטודנטים רבים היו משקיעים את השנים הכי טובות שלהם בלמידת תחום ידע וכאשר היו יוצאים לא היו מצליחים למצוא עבודה והיו ממשיכים לקורס פרקטי איתו היו מתקבלים. לכן אחד המסלולים כיום בעיצוב גרפי הוא כמובן קורס עיצוב גרפי.

מה ההבדל בין תואר ראשון בעיצוב גרפי לקורס בעיצוב גרפי?

יש מספר הבדלים בולטים בין עיצוב גרפי לתואר ראשון לקורס עיצוב גרפי. ההבדל הראשון הוא כמובן זמן הלימודים. לימודי עיצוב מקצועיים מחייבים תיק עבודות בסיום הלימודים, לימודים בקורס עיצוב גרפי אורכים בין עשרה חודשים לשנה. במכללות לתואר ראשון בעיצוב גרפי לומדים בין ארבע לחמש פעמים בשבוע לעומת קורס עיצוב גרפי שיכול להיות בין יום שלם לשעה וחצי בשבוע. תכנית הלימודים גם מעט שונה. בלימודי עיצוב גרפי לתואר ראשון, לומדים בשנתיים הראשונות מבואות רבים מתחומי האומנות. בעיצוב גרפי בקורס לומדים רק מה שפרקטי לשוק העבודה. והדבר האחרון הוא כמובן העלות. לימודים לתואר ראשון עולים הרבה יותר ויכולים להגיע למאה אלף שקלים. לימודי עיצוב גרפי בקורס יגיעו למקסימום שמונה אלף ש”ח. אז כמו שאתם מבינים קיימים הבדלים ולכם נותר לבחור את ההעדפה שלכם. הנושאים הפרקטיים בשתי התוכניות זהים.

האם קיים מסלול עיצוב גרפי לאנשים עובדים?

אחד המסלולים היותר מיוחדים עבור אנשים עובדים הוא ללא ספק קורס עיצוב גרפי בלמידה מרחוק. מדובר בקורס ככל הקורסים בעיצוב גרפי, רק שהוא מתבצע מהבית אונליין ברשת. קורס זה הוא בדיוק כמו קורסים אחרים מבחינת מתכונת הלימודים רק צורת הלמידה קצת שונה. את הקורס הזה תוכלו לעשות במכללת סולו שמלמדת כבר חמש עשרה שנים אונליין מהבית. בכל שנה יוצאים מהמכללה שלנו מאות בוגרים לשוק העבודה ופותחים בקריירה חדשה עם מקצוע מבוקש.

איך מתנהלת הלמידה אונליין מהבית במכללת סולו?

כמו שאמרנו, המכללה מותאמת לאנשים עובדים, אימהות עסוקות וגם סטודנטים שרוצים ללמוד אך אין באפשרותם לשלם סכומי עתק. במכללה שלנו תוכלו לעשות קורס עיצוב גרפי בעשרה חודשים שאותו תלמדו שעה וחצי בשבוע עם מורה פרטי אחד על אחד באמצעות תוכנת חיבור. תוכנת החיבור תאפשר לכם לשמוע את המורה והוא ישמע אתכם. כמו כן, המורה יוכל לראות את מסך המחשב שלכם ותהיה לו יכולת שליטה על העכבר.

איך מתנהל שיעור עיצוב גרפי אונליין במכללת סולו?

שיעור במכללת סולו הוא שיעור שמטרתו להגיע למצב שהסטודנט הגיע להבנה מלאה ולמצב שהוא מסוגל ליישם את החומר ולהביע את היצירתיות שלו בתחום. דבר זה יכול לקרות רק אם עוברים מספר שלבים הכוללים הבנה ראשונית, הטמעה באמצעות תרגול יחד עם המורה, תרגול עצמי של החומר ותרגיל מסכם שבו נכנסת החשיבה היצירתית. כך למעשה בנוי שיעור במכללת סולו. תחילה יבדוק המורה את שיעורי הבית, הסטודנט יוכל לשאול שאלות והמורה ישיב עליהן וגם ייתן ביקורת בונה לביצוע התרגיל. מהשלב הזה הסטודנט יכול ללמוד המון. לאחר מכן, המורה יבצע הקניה קצרה ואז יתרגלו. בכל שיעור המורה של מכללת סולו מלמד שניים עד חמש נושאים, כאשר קיימת התחשבות בקצב של התלמיד, זה היתרון בשיעור אחד על אחד. התלמיד לא צריך לחכות עם השאלות שלא הבין לסוף השיעור כמו בלמידה בכיתה, בשיעור יש דינאמיקה בין המורה לתלמיד שמאפשרת לשאול שאלות בחופשיות.

האם אקבל תעודה בסוף  קורס מעצבים גרפיים לימודי תעודה?

בסוף הקורס במכללת סולו, במידה ועמדתם בדרישות הקורס והגשתם את כל המטלות, תקבלו תעודה מטעם המכללה של מעצב גרפי. דבר נוסף שתצאו איתו הוא תיק עבודות שהינו הדבר החשוב ביותר כי הוא למעשה מה שמשווק את העבודה המקצועית שלכם. בתיק העבודות יהיו העבודות הטובות ביותר שלכם מהקורס של פי הם ניתן לראות את החשיבה העיצובית שלכם. כך לקוחות ומעסיקים יוכלו לבחון את התאמתכם לעבודה שלהם.

איפה מוצאים עבודה בתחום העיצוב הגרפי בסוף הקורס?

עבודה בתחום העיצוב הגרפי ניתן למצוא במודעות הדרושים בעיתונים, בפיסבוק ובאתרי הדרושים באינטרנט. כבר במהלך הקורס תוכלו להצטרף לקבוצת הפיסבוק של מכללת סולו. מדובר בקבוצת הדרושים בתחום הגדולה ביותר. בכל יום מתפרסמות בקבוצה זו עשרות משרות בתחום שאליהם תוכלו לשלוח קורות חיים ותיק עבודות.

לסיכום, כיום לא חייב לעשות דרך מאוד ארוכה כדי לרכוש מקצוע. בעיצוב גרפי תוכלו לעשות קורס אונליין מהבית דרך מכללת סולו ולהתחיל לעבוד בתחום מבוקש מאוד ונחשק. מסלולי הלימוד שלנו מגוונים וכוללים כמובן את קורס העיצוב הגרפי ועוד קורסי המשך כמו עיצוב ובניית אתרים, עיצוב חווית משתמש ולמי שעדיין לא בטוח בתחום, ניתן גם לעשות אצלנו קורסי תוכנות כמו פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין בנפרד. כל הקורסים מותאמים לאנשים עובדים ומתקיימים אחד על אחד עם מורה פרטי אונליין מהבית. אם אהבתם, פנו אלינו ונשמח לתת לכם פרטים נוספים על הקורסים שלנו.

2021-01-17T20:34:28+02:00