קורס תקשורת חזותית בזום

קורס תקשורת חזותית בזום – לימודי תקשורת חזותית באינטרנט אונליין

לא כולם יודעים מה זה תקשורת חזותית. רבים חושבים כי תקשורת חזותית זה למעשה תואר ראשון בלבד בכל הנושא של תקשורת בדיגיטל. אם נפרש את צמד המילים תקשורת חזותית, נבין כי מדובר בצמד מילים יפה למקצוע העיצוב הגרפי הכולל למעשה תקשורת באמצעות גרפיקות חזותיות המתבצעות על ידי מעצבים גרפיים בעזרת תוכנות מחשב. תקשורת חזותית כיום זה לא רק תואר ראשון ארוך במשך ארבע שנים, כיום ניתן לבצע קורס תקשורת חזותית ולמעשה ללמוד את כל מה שלומדים בתואר ראשון, רק באופן מזוקק.

מה ההבדל בין תואר ראשון בתקשורת חזותית לקורס בתקשורת חזותית?

ההבדל העיקרי בין תואר ראשון בתחום ולקורס בתחום הוא למעשה כמות החומר. אין זה אומר שבקורס תקשורת חזותית תלמדו פחות ולכן תדעו פחות מהמקצוע, זה פשוט אומר שבקורס תלמדו בדיוק מה שצריך כדי להיות מעצבים גרפיים. לעומת זאת, בתואר ראשון בתחום תלמדו המון יסודות מתחומי האומנות כי למעשה עיצוב גרפי ותקשורת חזותית הם דיסציפלינה בתוך לימודי אומנות. אך חשוב להבין כי יסודות אלו הם מעניינים מאוד, אך לא יהפכו אתכם למעצבים גרפיים יותר טובים. מה כן יהפוך אתכם לטובים בתחום? טכניקות טובות, יצירתיות, פיתוח המחשבה העיצובית והבנת השוק. כל אלו יהפכו אתכם למעצבים גרפיים מעולים ואת זה בהחלט לומדים בקורס תקשורת חזותית.

תקשורת חזותית, החלק היצירתי

האם קרה לכם פעם שראיתם תמונה או משפט מסוים שאמרתם עליהם שהם גאונים ומעבירים בדיוק את המסר שרצו להעביר? זה בדיוק מה שעושים בקורס תקשורת חזותית. בקורס תקשורת חזותית מלמדים את הסטודנטים לחשוב יצירתי. הכוונה כאן ליצירתיות מחשבתית. בתקשורת חזותית למעשה מביעים רעיון מסוים בעזרת טקסט או תמונה שאותם מעצבים בצורה מסוימת והם מעבירים מסר. יש אנשים שהמחשבה היצירתית הזו נולדה איתם ויש תלמידים שזקוקים לפיתוח המחשבה. בקורס תקשורת חזותית במכללת סולו מעודדים את הסטודנטים לחשיבה מסוג זה. החשיבה היצירתית היא זו שתבדיל אתכם מאחרים בענף זה. ככל שהמחשבה יותר יצירתית, התוצרים הגרפיים שלכם יהיו טובים יותר ועם רעיונות מחשבתיים מאחוריהם.

העברת מסרים גרפיים מתחילה בתוכנות גרפיות

אם רוצים לדעת להעביר מסר היטב באמצעות גרפיקה, יש לדעת היטב את התוכנות הגרפיות. בתקשורת חזותית משתמשים בשלוש תוכנות מרכזיות: פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין. שלושת התוכנות הללו למעשה משמשות כלי עבודה למעצבים הגרפיים. הפוטושופ היא תוכנה לעיבוד תמונה. בעזרת התוכנה ניתן לקחת כל תמונה ולבצע בה שינויים המעבירים מסר. תוכלו לדוגמא לקחת תמונה של שמיים קודרים המביעים עצב, לשנות את צבעי השמיים וכך להפוך את המסר ליום שמשי המשדר שמחה. באמצעות שינויים בתמונות ניתן להעביר רגשות. מסלול זה כולל עיצוב אפליקציות והבנה מעמיקה לבניית אתרים עם חווית משתמש נכונה.

האילוסטרייטור היא התוכנה המרכזית השנייה. תוכנה זו היא תוכנה וקטורית המאפשרת לצייר ולאייר צורות וציורים. בעזרת התוכנה מעצבים גרפיים מציירים לוגואים, מאיירים ציורים לספרים ומבצעים ציורים על תמונות שעברו עיבוד תמונה בפוטושופ. האינדיזיין היא התוכנה השלישית והיא שונה משתי התוכנות הראשונות. מדובר בתוכנה ליצירת חוברות וספרים. זו בעצם תוכנת עריכה ובה משתמשים בעיקר בכתב. התוכנה היא גם מבית אדובי ולכן מתכתבת עם שתי התוכנות האחרות. כלומר, כל קובץ שתכינו בפוטושופ יכול עבור בין שתי התוכנות האחרות ולקבל מהכלים שלהן.

העברת מסרים באמצעות טכניקות בעיצוב גרפי

לאחר שיודעים היטב את התוכנות ומכירים היטב את כלי העבודה בהן, ניתן להתחיל לפתח את המחשבה היצירתית ולהבין טכניקות מקצועיות המשמשות מעצבים גרפיים. בין הטכניקות בהן משתמשים מעצבים גרפיים הן אור וצל, מסכות, חיתוכי תמונות, פרספקטיבה, עימוד, תורת הצבעים ואלו רק חלק מן הטכניקות הנלמדות בקורס. כל טכניקה כזו תהפוך את הגרפיקה שלכם ליצירתית הרבה יותר וטובה הרבה יותר. כמו כן, בעזרת הטכניקות המסר יעבור במדויק. מסרים מעבירים על ידי תמונות, עלי ידי טקסטים ועל ידי צבעים ופונטים. כל טכניקה בפני עצמה תורמת למסר שרוצים להעביר.

כמה זמן צריך ללמוד בקורס תקשורת חזותית ואיך זה משתלב ביום יום?

אחד הדברים שאנשים לפני לימודים רוצים לדעת זה כמה זמן הם יצטרכו ללמוד והאם יש אפשרות לשלב יחד עם הקורס עבודה במשרה מלאה, משפחה, ילדים, בית, פנאי וכל דבר שחשוב לכם בחיים. הדברים הללו חשובים כי הם החיים שלכם. סטודנטים רבים לתואר ראשון צריכים לעצור את החיים שלהם, לעבוד בעבודות מזדמנות, להקדיש זמן מועט למשפחה וזאת למשך ארבע שנים, זמן ארוך ולא מבוטל. במקום זאת, ניתן לבצע קורס תקשורת חזותית ואם תבצעו אותו אצלנו במכללת סולו, תוכלו לבצע אונליין מהבית כי זו מתכונת הלימודים שלנו כבר 15 שנה.

לימודי תקשורת חזותית בזום במכללת סולו

נעים להכיר, אנו מכללת סולו ואנו מלמדים עיצוב גרפי ומקצועות העיצוב להייטק אונליין מהבית כבר 15 שנים. בעבר לימדנו באמצעות תוכנות חיבור וכיום הוספנו גם את הזום לשורותינו. המטרה שלנו היא ללמד אתכם מקצוע מבוקש במינימום זמן, במקסימום מקצועיות ובשילוב של החיים הפרטיים שלכם. במכללת סולו לומדים את התחום עשרה חודשים, שעה וחצי בשבוע. ומשקיעים כמובן כשלוש עד ארבע שעות במהלך השבוע על שיעורי הבית. יגידו מועמדים ללימודים, איך זה כל כך קצר? האם זה לא פוגע באיכות הלמידה? אז זהו שלא, כי שיטת הלימוד היא כזו שמאפשרת זאת.

שיעור פרטי תקשורת חזותית אונליין באינטרנט בקצב שלכם

מכללת סולו מלמדת תקשורת חזותית אונליין מהבית במתכונת של מורים פרטיים. לכל תלמיד יש מורה פרטי שנקבע עבורו טרם התחיל ללמוד. המורה מלמד את התלמיד צעד צעד ובקצב שלו. התלמיד מכתיב את הקצב והוא אינו תלוי בכיתה שלמה של תלמידים. כמו כן, התלמיד לומד באזור הנוחות שלו שזה הבית ובשעה שנוחה לו. הוא אינו מגיע עייף מהנסיעה ליום שלם של לימודים. הוא מגיע לשעה וחצי מזוקקות של למידה איכותית בזמן הנוח שלו ואפילו לאחר מקלחת.

שיעור פרטי ידוע כשיעור האיכותי ביותר שקיים כיום. לכן אלפי הורים במדינת ישראל ובמדינות נוספות שולחים את הילדים לתגבור בהוראה פרטית. למתכונת למידה זו יש הצלחה מוכחת ולכן כאשר רוכשים מקצוע, היא בהחלט רלוונטית.

האם כאשר השיעור בתקשורת חזותית הוא בזום זה לא פוגע בלמידה?

התשובה היא ממש לא! נכון שאתם לא נמצאים יחד עם המורה באותו החדר, אך לאחר עשר דקות של השיעור הראשון אתם תרגישו כי אתם נמצאים ממש באותו החדר. הלמידה מתבצעת מחשב מול מחשב כאשר למורה יש שליטה על המחשב שלכם והוא יכול להראות לכם ולסביר על גבי התוכנה. על מנת שיהיה לכם קל להבין את מתכונת הלימודים, צירפנו לכתבה זו מספר סרטונים המראים את אווירת הלימודים שלנו. כמו כן, בתוך האתר שלנו עוד המון סרטוני דוגמא ואתם יכולים להתרשם בקלות.

לסיכום, אם אתם חולמים להיות מעצבים גרפיים שמעבירים מסרים באמצעות הגרפיקה שלכם? אם אתם חולמים לעבוד במקצוע מבוקש וגם ללמוד אותו מבלי לשנות שום דבר בחיי היום יום שלכם, מלבד להכניס מספר שעות בשבוע לרכישת המקצוע המצוין הזה, המקום שלכם איתנו. צרו איתנו קשר ונציג שלנו ישמח לתת לכם יותר פרטים.