שיטת הלימודים ללימודי גרפיקה ועיצוב אונליין

שיטת הלימודים ללימודי גרפיקה ועיצוב אונליין מרחוק אחד על אחד ללימודי תעודה במקצועות העיצוב הגרפי והתקשורת החזותית.
שיטת הלימודים מתבצעת בצורה הקלילה ביותר , לאור ההתפתחויות הטכנולוגיות במאה עשרים ואחת , אפשר להעביר קורסים ולימודי עיצוב גרפי בתוכנות במסך הפרטי של הסטודנט ממש כמו בכל מוסד לימודים אחר מבלי לצאת מהבית , לעיתים היעילות הרבה יותר גבוהה כשלומדים בסביבה הטבעית של הסטודנט והריכוז יותר גבוהה במיוחד בלימודי תוכנות לגרפיקה ממוחשבת ועיצוב גרפי.
סרטון המסביר על שיטת הלימודים עם מורה פרטי אונליין

המלצות חמות מעשרות תלמידים בוגרים לימודים אונליין

צורת הלימודים מתבצעת בשיטה הזו:
נשלח לתלמיד במייל חינם תוכנת הלימוד מרחוק ,תוך שניות ספורות המסך של המורה מופיע במסכו הפרטי של תלמיד, התוכנה מחברת בין שני המחשבים ועל ידי אוזניות ורמקול הסטודנט שומע את המורה מדבר אליו ומסביר לו את החומר הנלמד המורה והסטודנט יכולים לנהל דו שיח מלא בכל זמן השיעור כמו בשיעור פרטי , כל תשומת הלב מופנת לסטודנט מכיוון שהשיעור הוא אחד על אחד בזמנים ובשעות משתנות שהסטודנט נותן לסולו למערכת שעות שבועיות , מצב זה מאפשר לסטודנט ללמוד ולעבוד ולשמור על שגרת חיים רגילה.

זמני הלימודים  בעיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת מתבצעים בוקר בצהריים ובערב אין צורך בתוכנות מיוחדות ללמידה מרחוק אלה אוזניות רמקול , בזמן השיעור המורה מדגים לסטודנט כל פעם חומר חדש ומאפשר לסטודנט לתרגל במחשבו האישי , במידה והסטודנט נתקל בקושי המורה יכול לבקש את האישור לצפות במסכו של התלמיד ולהנחות אותו כיצד לפתור את התרגיל ואו לקחת לו את העכבר במחשב ולפתור לו את הבעיה.

משיעור לשיעור ניתנים שיעורי בית להצלחת הקורס בעיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת להבנת תוכנת העיצוב הנלמדת שיטה זו מאפשרת לסטודנט ללמוד בסביבתו הטבעית ולשאול כל שאלה ושאלה במהלך השיעור הנלמד.
שיטה זו מועברת במדינות מתפתחות אחרות כגון ארצות הברית ,ואירופה .
ממש כמו באוניברסיטה הפתוחה,כך שהיום אפשר ללמוד בכל מצב ובכל מקום.
בסוף כל קורס ניתן לתלמיד שיעורי בית ובסוף הקורס פרוייקט גמר לסיכום לקבלת תעודה מטעם סולו לימודי גרפיקה ועיצוב אונליין אחד על אחד
לקביעת שיעור נסיון בעיצוב וגרפיקה ממוחשבת -הדגמה חינם לחץ כאן
סרטון המסביר על שיטת הלימודים עם מורה פרטי אונליין


גרפיקה ממוחשבת
אם בעבר אמנים היו יושבים עם עפרון או מכחול מול נייר ומשרבטים דבר מה על מנת ליצור אלמנטים גרפיים לצורכי פרסום, שיווק או הפקה, הרי שהיום משתמשים בטכניקות ממוחשבות מתקדמות כדי לייצר את אותם מוצרים ואפקטים, או, אולי מדויק יותר לומר, אלמנטים חדשים של גרפיקה ממוחשבת. אין זה אומר שהדבר שנקרא גרפיקה ממוחשבת השתלט לחלוטין על האומנות, והחליף את הצורך או את השימוש בטכניקות ידניות כמו בעולם הישן יותר. אלא שהעולם של גרפיקה ממוחשבת נעשה מרכזי הרבה יותר, חשוב הרבה יותר, ופתח מדיום מסוג חדש וגם סוג של ז’אנר יצירתי ודרך הבעה חדשה.

אנשים רבים משתמשים באלמנטים של גרפיקה ממוחשבת למטרות פרטיות – האם יש לכם חברים עם איורים ממוחשבים של הפנים שלהם או איורים ממוחשבים אחרים בתמונות הסטטוס שלהם בפייסבוק או בסקייפ? התופעה הזו נעשתה פושה ביותר. גרפיקה ממוחשבת היא כלי הבעה נגיש יחסית שמספיק מגע אומנותי והיכרות נוחה עם עולם המחשוב על מנת להתחיל לשחק בו וליצור דברים יפים ומיוחדים. גרפיקה ממוחשבת יכולה להתחיל משיפור של תמונות שצילמתם – שינוי הצבעים, הוספת טקסט, עריכת קולאז’ וכדומה, ויכולה להגיע לשרבוט של דמויות או נופים.

השימושים של גרפיקה ממוחשבת יכולים להגיע רחוק הרבה יותר משימושים לצרכים פרטיים. גרפיקה ממוחשבת נמצאת כמובן בשימוש שיווקי נרחב בכל העולם הפרסומי והעסקי. לכל אינסטלאטור או חשמלאי יש היום איור ממוחשב קטן ליד השם או הלוגו שלו, בין עם על האוטו או על כרטיס הביקור. אתרים באינטרנט משתמשים באלמנטים של גרפיקה ממוחשבת כמעט בלי הפסקה. בין אם מדובר בדמויות קטנות הנעות על פני מסך, או ברקעים מעניינים שיוצרו על ידי גרפיקאי, או בלוגו של החברה או האתר.
גרפיקה ממוחשבת היא מה שמכניסה חיים לעולם שאתם בונים. היא נוסכת חיים בתוך מוצר שמנסים לשווק או לייצר. בעזרת גרפיקה ממוחשבת אפשר ליצור אוירה, תחושה וגורם מושך ומעניין. וכל זאת רק בעזרת מספר משיכות מיומנות, של העכבר כמובן.

 

2017-09-04T16:04:00+03:00