שיעור חינם על איך עושים בפוטושופ מסגרת מסתובבת.

//שיעור חינם על איך עושים בפוטושופ מסגרת מסתובבת.
אם אתם רוצים לדעת לתפעל את תוכנת פוטושופ ולעשות בה שימוש לצרכים שלכם, בין אם אתם צלמים, מעצבים גרפיים או סתם חובבנים שרוצים לדעת לעשות עוד משהו, אם אתם רוצים לדעת איך להוסיף מסגרת לתמונה אך לא סתם מסגרת אלא אחת שתהיה מסתובבת הסרטון הזה הוא בדיוק בשבילכם. ההסברים בסרטון פשוטים וניתנים להבנה על ידי כל אחד, בין אם הוא מתחיל או מתקדם בתחום, וכל מה שצריך הוא הקשבה, צפייה והפנמה של החומר עד כמה שניתן. תרגול של הנלמד בסרטון יהפוך את השימוש בכלים הללו לטבע שני בשבילכם, מה שיאפשר לכם עבודה פשוטה ומהירה מתי שתצטרכו.
מסגרת לתמונה

למה צריך בכלל מסגרת לתמונה?

מסגרת לתמונה מוסיפה למראה שלה, ויכולה לשנות את מה שהיא משדרת. לדוגמא, אם אנחנו מצלמים תמונה משפחתית בשחור לבן או הופכים תמונה צבעונית לשחור לבן בעזרת פוטושופ, ומוסיפים לתמונה הזו מסגרת בסגנון רטרו אנו מעצימים את תחושת הנוסטלגיה שהתמונה הזו משדרת. אם אנו מצלמים תמונה מחיי הלילה של תל אביב ומוסיפים לה מסגרת צבעונית ושמחה, אנו מעצימים את התחושה השמחה אותה היא מעבירה. שימוש נכון במסגרות יכול לעשות עבודה מעניינת ומיוחדת, והכרת אפקטים שונים כמו מסגרת מסתובבת מוסיפים עוד הרבה יותר.

תוכנת פוטושופ…

תוכנת פוטושופ היא תוכנה שמיועדת לכל מי שרוצה לעבד תמונות וקבצים שונים, וזה יכול להיות צלם, זו יכולה להיות מעצבת אלבומים, זה יכול להיות כמובן מעצב גרפי, וזה יכול להיות כל אחד שרוצה ללמוד איך לשפר את התמונות אותן הוא מצלם. אומנם צלם גרוע לא יוכל לשפר את התמונות שלו, אך מי שיודע לצלם תמונה סבירה יוכל לקחת אותה עם פוטושופ למקומות מדהימים. התוכנה היא תוכנה מבית חברת אדובי, תוכנת אחות לתוכנות אילוסטרייטור, אינדיזיין, דרימוויבר, פלאש ואחרות, ושימוש נכון בה יכול לייצר דברים מדהימים.
אם גם אתם רוצים לבצע עבודות גרפיקה שונות, ורוצים לדעת איך לעשות בפוטושופ מסגרת מסתובבת את במקום הנכון. בסרטון זה תוכלו ללמוד ולהוסיף ליידע שלכם בתוכנה זו.

2019-08-04T21:21:50+03:00