You are currently viewing תקשורת חזותית מכללות
תקשורת חזותית מכללות

תקשורת חזותית מכללות

תקשורת חזותית מכללות

תקשורת חזותית נחשבת כיום לאחת המקצועות היותר מבוקשים ולא בכדי. המקצוע הוא מקצוע שנותן מעטפת לעסקים בעולם הטכנולוגי, אינטרנטי והוא מתפתח ללא הפסקה. אם אתם אוהבים לבטא את עצמכם באמצעות גרפיקה, אם אתם רואים פרסומת או אתר אינטרנט וחושבים מיד איך הייתם משפרים אותו, לימודי תקשורת חזותית יתאימו עבורכם. בכתבה הבאה תבינו מהי תקשורת חזותית ואיפה אפשר ללמוד את התחום בצורה טובה ואיכותית ולעסוק במקצוע.

מה זה בכלל תקשורת חזותית?

כשמדברים על המילה תקשורת למעשה מדברים על דרך לייצר שפה עם הצד השני. אנו כיחידים מדברים בשפה שאנו רגילים אליה. בארץ לרוב זו השפה העברית, אך בעולם השיווק השפה היא אחרת. מדובר על שפה שעובדת על תת המודע והיא מורכבת מאלמנטים חזותיים הכוללים שימוש בצורות, תמונות, צבעים וכתב. כל אלו הם למעשה מכלול אלמנטים שבהם עושה המעצב הגרפי שימוש כדי לתקשר באופן חזותי. הצרכנים של המוצרים או השירותים או המידע קולטים דרך העיניים את הגרפיקה על כל משתניה שהזכרנו קודם ואם זה מושך אותם, הם ימשיכו לקרוא או ירכשו את המוצר או השירות.

על הבסיס הזה עובד כל השיווק של העסקים. עסק שאין לו גרפיקה איכותית בלוגו, בכרטיס הביקור, באתר האינטרנט, באפליקציה, בבאנר, בפוסט בפיסבוק ולמעשה בכל אלמנט שמוצג החוצה ללקוחות פוטנציאליים, עשוי לפספס לקוחות רבים. בשל כך, כל עסק כיום זקוק למעצב גרפי שלמד תקשורת חזותית.

מה לומדים כיום בתקשורת חזותית?

תקשורת חזותית הוא למעשה מקצוע המאגד בתוכו מגוון רחב של עיצובים בתחום הטכנולוגי. האנשים שלומדים את התחום לומדים מספר תחומים שבסופם הם ידעו לתת לעסק מעטפת עיצובית רחבה. אצלנו במכללת סולו התחום מתחלק לשלושה תחומים.

התחום הראשון  עיצוב גרפי  הסטודנטים שלנו לומדים את כל תוכנות הגרפיקה ואיך לעצב באמצעות כלים אלו גרפיקות למיתוג עסקים. הסטודנטים שלנו לומדים את תוכנת הפוטושופ על מנת שיוכלו לבצע עיבוד תמונות. הם לומדים את תוכנת האילוסטרייטור על מנת שיוכלו לייצר אלמנטים חזותיים עבור לוגו לדוגמה. והם גם לומדים את תוכנת האינדיזיין על מנת שידעו לבצע עריכה של ספרים, יומנים ועוד.

התחום השני  בניית אתרים בוורדפרס  כל עסק כיום צריך שיהיה לו אתר אינטרנט. אנשים שמתעניינים בשירות מסוים הולכים ישר לחפש את האתר של העסק. על המעצבים שלומדים תקשורת חזותית לדעת לעצב אתרים ברמה גבוהה ובעזרת הפלטפורמה הטובה ביותר לכך. וורדפרס היא למעשה התוכנה הכי פופולארית כיום לבניית אתרים. עסק לעיצוב גרפי ובניית אתרים שמציע ללקוחות בניית אתר בתוכנה זו, למעשה מציע את הטוב ביותר עבור העסק. עכשיו נותר למעצב להפעיל את קסם היצירתיות והעיצוב ולעצב אתר אינטרנט איכותי וזה מה שלומדים אצלנו במכללת סולו כחלק מהתוכנית של תקשורת חזותית.

התחום השלישי  בניית אפליקציות  בשנים האחרונות העולם עבר להשתמש באפליקציות. כל עסק שרוצה להגיע ללקוחות ולספק להם חווית שירות ייחודית חייב שתהיה לו אפליקציה. כחלק מהתוכנית של מכללת סולו אנו מלמדים את הסטודנטים לבנות אפליקציות.

כמו שאתם מבינים, לאחר שסטודנט לומד אצלנו את התכנית של תקשורת חזותית הוא יכול לתת לבעל עסק מעטפת שלמה של שירותים.

איפה אפשר ללמוד את המקצוע?

המון מכללות מציעות ללמד את מקצוע התקשורת החזותית. האפשרויות המוצעות הן למידה לתואר ראשון. מסלול של ארבע שנים אינטנסיביות הכוללות הרחבות ומבואות מתחומי האומנות. האפשרות השנייה היא למידת של תעודת מקצוע וכאן יש היצע מכללות רחב עם זמני לימוד שונים. אנו לא יכולים להעיד על מקומות אחרים, אלא רק על עצמנו, לכן אנו נספר איך זה עובד במכללת סולו.

מכללת סולו מלמדת את תחומי העיצוב להייטק כבר 15 שנה. אנו מלמדים שיעורים פרטיים בתחום, אחד על אחד אונליין מהבית. כשכולם לימדו השנה מהזום בעקבות הקורונה, לנו זה לא היה חדש כי אנו עושים זאת כבר 15 שנים בהצלחה יתרה.

אנו מציעים לסטודנטים מגוון רחב של אפשרויות הכוללות למידה של שעה וחצי בשבוע למשך עשרה חודשים. בשעה וחצי זו בכל שבוע תלמדו 3-5 נושאים אותם תתרגלו יחד עם המורה ותקבלו תרגול הביתה. המטרה היא לתרגל כמה שיותר, לשלוט ולשחות בכלי העיצוב ובתורות העיצוב ולדעת ליישם זאת על הגרפיקות השונות ועיצוב האתרים והאפליקציות. שוק העבודה מחפש מעצבים גרפיים שיודעים מה הם עושים, שיש להם אמירה וחשיבה עיצובית ואת כל אלו אנו מלמדים בקורס.

למה כדאי ללמוד תקשורת חזותית?

כדאי ללמוד תקשורת חזותית כי זה מקצוע שלא נגמר אף פעם, הוא תמיד נמצא בהתפתחות בצמוד לטכנולוגיה. ככל שהטכנולוגיה האינטרנטית מתפתחת, תחום התקשורת החזותית גדל. אם בעבר המעצבים התעסקו רק במיתוג עסקים ועריכת ספרים לדפוס, הרי שכיום מניפת התחומים שלהם התרחבה ללא היכר ומאפשרת להם היצע עבודה גדול מהרגיל.

מעבר לכך, מעצבים גרפיים ובוני אתרים ואפליקציות מרוויחים שכר גבוה, במיוחד אם הם עצמאיים בתחום או מעצבים בהייטק. אנו במכללת סולו מכירים את שוק העבודה, מכוונים אתכם גבוה ומכינים אתכם לשם.

על מה לשים דגש בבחירת מכללה לתקשורת חזותית?

הדגשים לבחירת מכללה לתקשורת חזותית מתבססים על מספר פרמטרים.

  1. זמני לימוד-חפשו את המכללה שהכי מתאימה לזמן שלכם. אצלנו במכללת סולו תוכלו לבחור את זמני הלימוד ומכיוון שמדובר על שעה וחצי בשבוע ושעות תרגול בבית, אין לכם בעיה לשלב זאת עם חיי משפחה, עבודה ופנאי.
  2. איכות הלמידה וודאו כי במכללה איכות הלמידה היא גבוהה ומלמדים בה מגוון רחב של נושאים. אצלנו במכללת סולו יש סילבוס מסודר שעליכם להשלים בזמן הלימודים. אנו עוברים ומלמדים את כל הדברים הכי עדכניים שיהפכו אתכם למעצבים גרפיים ומעצבי אתרים איכותיים.
  3. קצב לימוד מותאם כאשר קצב הלימוד מותאם אליכם, ההבנה שלכם טובה יותר. אצלנו במכללת סולו אתם קובעים את הקצב ואתם לא תלויים באף תלמיד אחר. אתם תמיד יכולים לעצור ולשאול שאלות ולהגביר קצב כשאפשרי.
  4. עלויות עלות הקורס היא בסופו של דבר גם פרמטר חשוב. אצלנו במכללת סולו משלמים רק על מחיר הקורס. אצלנו לא תצטרכו לשלם על חנייה, דלק, תחבורה ציבורית או מעבר מגורים.
  5. הכנת תיק עבודות תיק העבודות במקצוע זה הוא מהחשובים שיש כי באמצעותו תצליחו למצוא עבודה. אצלנו במכללת סולו אתם תכינו עבודות ברמת תיק עבודות ותוכלו להשתמש בהם עבור תיק העבודות הראשוני שלכם.
  6. איכות המורים חפשו מורים איכותיים שבקיאים בשוק העבודה וצרכיו. אצלנו במכללת סולו מלמדים מיטב המורים המתאימים עצמם כל הזמן לחידושים.

לסיכום, אם תקשורת חזותית מעניינת אתכם ואתם מחפשים את המקום שבו תלמדו באופן איכותי וגם בתכנית שמותאמת לחיי היום יום שלכם, מקומכם איתנו. אצלנו מחכים לכם מיטב המורים שילמדו אתכם את התחום וישקיעו באיך להפוך אתכם למעצבי העתיד. המכללה שלנו מציעה מגון רחב של קורסים מעבר לקורס התקשורת חזותית, כנסו לאתר שלנו, קראו על הקורסים השונים וגם תוכלו לראות מספר סרטוני וידאו המדמים שיעור אונליין אצלנו במכללה. צרו עמנו קשר עוד היום וקבלו הסבר מפורט.