קורס תקשורת חזותית מהיר מעצבים גרפיים הכשרות מקצועיות.

קורס תקשורת חזותית מהיר מעצבים גרפיים הכשרות מקצועיות.

תוכן עניינים הצג

האם תואר בתקשורת חזותית שווה את זה? האם זה משתלם בכלל? האם קל למצוא עבודה אחרי הלימודים? מה לגבי תקשורת חזותית בעתיד? במידעון הבא תקבלו מידע מדהים כיצד אתם יכולים להיות מעצבים גרפיים ולעבור קורס תקשורת חזותית מהיר וכל זה דרך לימודים מקוונים מהבית. הפקנו במיוחד בשבילכם אינספור שיעורי יוטיוב מדהימים שיסבירו לכם כיצד אתם יכולים לעבוד בתחום המבוקש ביותר בשוק הישראלי. כמה מרוויחים מעצבים גרפיים עצמאיים והאם יש קידום רווחי בתחום?

קורס תקשורת חזותית מהיר טכניקות שפות עיצוביות – בדוק התאמתך למקצוע זה

שיעורי ההסבר בעיצוב מלווים בטכניקות עיצוביות שנעשו על ידי המורים שעובדים בבית הספר שיסבירו לכם בהרחבה למה כדאי לעבוד בתחום זה. נוכל להגיד לכם שאם אתם אוהבים את תחום העיצוב וגרפיקה אין ספק שתמצאו בכתבה הזו מידע מאוד חשוב לשנת 2022 / 2023 המדבר עולם התקשורת חזותית אינטראקטיבית.

תחום ההיי-טק ומעצבי זהות מותג 2022 / 2023

עולם העיצוב הגרפי אונליין עבר שינויים בשנים האחרונות ונוכל לראות שמעצבי גרפיקה משתלבים יותר בעולם ההייטק. בתחום ההיי-טק מעצבי מותג עובדים עם מפתחים ומתכנתים והם אלה שקובעים את כל השפה העיצובית הנדרשת.

בתואר ראשון מדעי המחשב לא מיישמים את כל השפה העיצובית

מי שעובד בשוק ההייטק אונליין  לרוב סיים את לימודי מדעי המחשב ושינן כל הנושא של קודים ותכנות. מטרת ההייטק לבנות תוכנות או כל מוצר שחברת הייטק מפתחת המגיע מלימודי מדעי המחשב. במדעי המחשב לא מלמדים את כל השפה העיצובית לכן מעצבי מותג הם אלה שאחראים על כל הנושאים העיצוביים. כתוצאה מהביקוש הגדול נוכל לראות שמעצבי מותג מרוויחים שכר מאוד גדול. כולנו יודעים מה קורה בענף ההייטק ולכן השכר למעצבי גרפיקה מתחילים הוא מתחיל כגבוה מאוד.

מה לומדים במסלול מעצב גרפיקאי מתחיל?

מעצבי גרפיקה מטמיעים את כל השפה הויזואלית כיצד לקשר את המותג לתוכנות הגרפיות על ידי חשיבה וויזואלית. תלמדו את כל השפה העיצובית לעומק ותשתמשו בתוכנות אדובי גרפיקה שהם התוכנות המאפשרות למעצבים גרפים לבצע כל סגנון מניפולציה בעיצוב אדובי.

יצירת עיצוב גרפי הסטודנטים לומדים כלים חשיבתיים עם אדובי

במסלול מתחילים ראשון הם פוטושופ אילוסטרייטור, ותוכנת אינדיזיין. לכל תוכנה יש מטרה אחרת ליצירת קונספט גרפי והסטודנטים לומדים כלים רבים כדי לחשוב לעומק. הם לומדים כיצד לבטא יצירתיות ובמקביל להכין תיק דוגמאות ועבודות. תיק עבודות הוא הדבר החשוב ביותר שמעצבים גרפיים היום מתמודדים בסיום הלימודים להתמודד איתו. ללא תיק עבודות מקצועי הם לא יוכלו להשתלב בתעשייה הישראלית וגם בתחום שיווק ופרסום.

תוכנות הגרפיקה אדובי.

חברת אדובי היא כיום החברה היחידה שמעצבים גרפיים מבצעים איתם עיצובי שפות ויזואל שונות.

תוכנת אינדיזיין

אינדיזיין תוכנה לעימוד בלימודי עיצוב גרפי הסטודנטים לומדים כיצד לבצע עיצוב קטלוג אינטרנטי ובמקביל הם עובדת עם תוכנות מלל אחרות. תוכנת אינדיזיין היא לא תוכנת עיצוב מקצועית והיא מקבלת את כל העיצובים מפוטושופ או אילוסטרייטור. התוכנה מקצועית בפתיחת עמודים רבים והיא דומה מאוד לתוכנות מלל אחרות שמבצעות אותה עבודה. באמצעות תוכנה זו מבצעים מגזינים שיווקיים והיא שימושית מאוד בעולם האינטרנט איתה מבצעים כל מיני סוגי מידעונים שניתנים להורדה חינם.

תוכנת הפוטושופ

תוכנת הפוטושופ נחשבת לתוכנה מספר אחת שהיא עובדת על עיצובים גרפיים עם תמונות ובמקביל אפשר לבצע כל סגנון של עיצוב דיגיטלי לעיצוב ומיתוג רב תחומי.

תוכנת אילוסטרייטור

תוכנת אילוסטרייטור תוכנה מדהימה ביותר בעולם המיתוג ועיצוב הגרפי והיא יכולה לבצע כל סגנון של מניפולציה על קווים. התוכנה מבוקשת מאוד בעולם ההייטק כי מבצעים איתה עיצוב לאפליקציות ובמקביל אפשר להכין לוגואים או כל סגנון של מיתוג.

לימודים דרך האינטרנט עיצוב ותקשורת חזותית אונליין איך זה מתרחש?

קורסים דרך האינטרנט מאפשרים לסטודנט קודם כל נוחות מדהימה. הלימודים בבית ספר סולו מתקיימים בצורה אישית ומאפשרים למדריך והסטודנט ללמוד באותו זמן בלייב. במהלך השיעור המורה רואה את המסך של הסטודנט ולהסביר לו צעד אחר צעד איך לעצב גרפיקה שיווקית. במהלך השיעור אם הסטודנט לא מבין נושא מסוים המורה יצטרך לחזור איתו שוב על כל המהלכים עד שהסטודנטים מבינים את כל הנושאים. אם יש נושא בשיעור שהוא לא ברור המורה יחזור שוב כדי לגרום לסטודנט להבין את החומר הלימודי. בסיום כל הדרכה מתקבלים שיעורי בית ועבודות כדי לתרגל את החומר ולפתח לסטודנט את החשיבה הכישרונית.

תיק העבודות צריך להכיל דוגמאות רבות

תיק עבודות למה הוא כל כך חשוב? תיק עבודות נחשב הדבר החשוב ביותר בהסבה המקצועית בלימודים כי זה מה שיש סטודנטים צריכים להציג בסיום הקורס. זה לא משנה בימים אלה איזה תעודה יש לך כסטודנט אם אין תיק עבודות מדהים הוא לא יוכל להתקבל לאף מקום תעסוקה. לקוחות ומעסיקים רוצים לראות עניין בתיק העבודות ואם יש להם דוגמאות רבות מקצועיות הם יוכלו להשתלב בתעשייה הזו במהירות. תיק עבודות הוא הפנים של כל מעצב מותג ולכן חשוב להשקיע בו לכל אורך הלימודים בתיק עבודות נכון וקונספטואלי. מטרת תיק עבודות זה להוכיח ללקוחות ומעסיקים שאתם באמת מקצועיים ויודעים עולם העיצוב הגרפי לעומק.

שכר גרפיקאים מתחילים

רוב הבוגרים בתחום העיצוב הגרפי בוחרים לעבוד בתחום זה פרטי מהבית ופותחים עסק עצמאי הנקרא פרילנס עיצוב גרפי. היום המחסור בשוק בעיצוב וגרפיקה ממוחשבת גבוה מאוד. מהו השכר כיום של מעצבים גרפיים מתחילים? כיום בעולם המיתוג נוכל לראות שיש ביקוש גדול למעצבים גרפים ולכן נוכל לראות שהשכר בעולם ההייטק הוא גבוה מאוד. מעצבים גרפים רבים יכולים להתחיל ללא ניסיון בכלל עם משכורת של 19 אלף שח בחברות היי-טק ובמידה והם פונים לעולם ההדפסה והנייר הם יכולים להרוויח משכורת 10 אלף שח. ככל שתיק העבודות מקצועי ומכיל אינספור פרמטרים עיצוביים הם יוכלו לעבוד בכל נישה.

למה יש מחסור מעצבים גרפיים מבוקשים לעומת תקופת הלימודים הקצרה

היום מעצבים גרפיים מבוקשים לעומת תקופת הלימודים הקצרה שהם לומדים. אם בעבר רוב המעצבים הגרפיים היו עובדים אך ורק בעולם הנייר היום המצב הוא שונה ונוכל לראות שתפקיד מעצבי ממשק אתרי אינטרנט ומעצב גרפי הוא מקצוע אחד.

לימודים תקשורת חזותית אונליין  לומדים איך לעצב אפליקציות UI UX

בלימודי תקשורת חזותית להייטק אתם לומדים לעצב אפליקציות ועוד מספר נושאים רבים ולכן תחום זה הפך להיות מבוקש מאוד. אם בעבר רוב המעצבים היו עובדים אך ורק בענף המדבקות או בהוצאות ספר היום נוכל לראות שחברות הייטק מתחננות שמעצבים גרפיים כבר בתקופת הלימודים יעבדו איתם. אין ספק שאתה תרגיש מאוד מחוזר ומבוקש בסיום הלימודים ותוכל לבחור באיזה נישה להתפרנס.

קבוצת בית הספר סולו לעיצוב גרפי אונליין  איך היא יכולה לעזור לך?

למכללה קבוצה מדהימה מעל 19 וחצי אלף איש שעוזרת למעצבים גרפים בוגרים למצוא את הצעד הראשון התעסוקתי שלהם בעולם העיצוב הגרפי. ניתן לראות אינספור משרות רבות שפתוחות למעצבים גרפיים ונוכל לראות בקבוצה את רוב חברות ההייטק הגדולות בישראל שמספקות עבודה באופן שוטף. כיום כל עסק בפרסום דיגיטלי צריך איתו מעצב גרפי כך שזה בכלל לא משנה אם יש לכם ניסיון או לא.

מה קרה למעצבים גרפים בקורונה?

בתקופת הקורונה מעצבים גרפים נעשו מאוד מבוקשים פי 10 אלף אחוזים. חברות רבות הבינו שאם לא היה להם מערך נכון של שיווק דיגיטלי הם לא יוכלו לקדם את העסקים שלהם. היום כל עסק צריך לבנות מערך שיווקי שכולל משלוחים ולכן מעצבים דיגיטל הם אלה שמכינים את כל הפלטפורמות הדיגיטליות במדיות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם.

למה מעצבים גרפיים ללא ניסיון מבוקשים?

מעצבי מותג ללא ניסיון מגיעים עם רוח חדשה וטכניקות בעולם העיצוב הגרפי. מעצב גרפי פתוח לרעיונות חדשים ולכן תאגידי הייטק מעדיפות לעבוד עם מעצבים גרפיים ללא ניסיון כי הם מגיעים רעננים מעודכנים מול מה שעולם ההייטק צריך. אחריות היא רבה של בית הספר זה כי צריך לדאוג שהסטודנט יטמיע את החומר המעודכן ומה שחשוב הדורש התייחסות לנקודת התעסוקה המהירה. עולם העיצוב הגרפי זה לא רק מיתוג.

עיצוב גרפי רב תחומי מבוקש מאוד

עולם העיצוב הגרפי התהפך ונוכל לראות עיצוב גרפי רב תחומי שהוא נושא מאוד חזק. מעצבים גרפיקה עובדים בשוק האפליקציות ובמקביל יוצרים הדמיות עסקיות בתחום העיצוב הגרפי. אין ספק שאם תתמזג לתחום העיצוב הגרפי תוכל לפתח לך עסק לנישה עצמאית.

עולם האינטרנט ימשיך להיות מבוקש וגם העבודה של מעצבים גרפיים באונליין

ככל שעולם הפרסום אינטרנט ימשיך להתפתח העבודה של מעצבים גרפים תמשיך להיות מבוקשת. נוכל להגיד לך בוודאות שאם אתה מתחבר לשוק זה תוכל למצוא אינספור דרכים רבות כדי להתקדם בענף. תוכל ליצור איתנו קשר עוד היום ולשוחח עם יועצי הלימודים שלנו כיצד אתם יכולים להשתלב בקריירה עצמאית וכל זה מהבית באמצעות הדרכה פרטנית ללימודי תעודה בעיצוב ותיק עבודות. השיעורים בעמוד זה בהחלט יתנו לכם החלטה אישית להבין אם אתם מתאימים לשוק העיצוב או לא.