קורס עיצוב אפליקציות

קורס עיצוב אפליקציות XD

העידן המודרני הביא עימו לא מעט דברים טובים. הוא מאפשר לנו לעשות כל דבר כמעט מכל מקום, ומי שאחראי על זה הוא מכשיר קטן שנמצא בכיס שלנו. הסמארטפון מאפשר לנו לתקשר עם אנשים, לקנות דברים בכמה הקלקות, להגיע לכל מידע שאנחנו צריכים ולקבל שירותים שונים. כל פעולה כזו מתבצעת באמצעות אפליקציה ייעודית, אפליקציה שהיא מעין אתר אינטרנט שמיועד לנייד. את האפליקציות הללו צריך לבנות וצריך לעצב ומי שעושה את הדברים הללו למחייתו מתפרנס מצוין. יש אלפים רבים של אפליקציות בחנויות האפליקציות וכפי הנראה יפותחו עוד אלפים בשנים הקרובות. התלות שלנו במכשיר הקטן הזה רק תלך ותגבר ככל שיעברו השנים.

חוויית משתמש – ללמוד להעביר נכון את מטרת הלקוחות שלכם למכירות

אפליקציה צריכה כמובן להיות שימושית וכזו שתיצור עניין אצל המשתמש בה. אך מעבר לכך היא צריכה להיות גם כזו שתספק חוויה מיטבית אצל הגולש, וחווייה כזו היא גם חוויה של העין. מה זה אומר? זה אומר שאפליקציה צריכה להיות מעוצבת. היא צריכה למשוך את העין וצריכה להוסיף לחוויית המשתמש בה. צריך לעצב כל מסך ומסך בה וצריך שהיא תהיה פונקציונאלית ונעימה לעין, ועל זה אחראי המעצב הגרפי. קורס עיצוב אפליקציות XD הוא בדיוק מה שצריך אם רוצים ללמוד לעצב אפליקציות כאלו. הן כנראה תיכנסנה לחיים שלנו יותר ויותר וזה בהחלט כיוון שכדאי לקחת בחשבון כשמתלבטים מה ללמוד.

הייטק לימודים פעם והיום

יש לא מעט צעירים שמסיימים את הצבא ומתלבטים מה ללמוד. הם יודעים שיש להם אין ספור אפשרויות ודווקא זה מבלבל אותם מאוד. פעם כשההורים שלהם היו צעירים, לא היו יותר מידי אפשרויות. אפשרויות הלימודים היו או ללכת לאוניברסיטה וללמוד לתואר ולהתקבל לעבודה "מכובדת", או לעשות איזה שהוא קורס מקצועי כמו נגרות או מוסך ולהיכנס לתחומים הללו. היום יש אין ספור אפשרויות. היום כבר לא חייבים ללמוד כמה שנים בשביל להתקדם בחיים אלא אפשר גם הרבה פחות מזה. היום יש קורסים שונים של כמה חודשים על מחשב שבסיומם אפשר להתחיל לעבוד ואפשר להרוויח כמו שמרוויחים בהייטק.

קורס פיתוח אפליקציות
קורס פיתוח אפליקציות

חלום העבודה מהבית – פרילנסרים עיצוב אתרים

היום לא רק עולם הלימודים השתנה אלא גם עולם העבודה עבר שינוי מקצה לקצה. עיצוב אפליקציות הוא דוגמא אחת לכך, ויש עוד אין ספור דוגמאות כמו כתיבת תוכן, כמו קידום אתרים, כמו בניית אתרים ותחומים רבים אחרים שכל מה שהם דורשים בשביל עבודה הוא מחשב וחיבור לאינטרנט. היום כל אחד יכול להגשים את החלום ולעבוד מהבית. היום כבר לא צריך להיות משועבדים לבוס ולשעות ספציפיות אלא ניתן לעבוד מתי שרוצים. אם גם אתם רוצים להגשים את החלום ולהיות פרילנסרים, אם אתם רוצים לעבוד מהבית או מכל מקום אחר, קורס עיצוב אפליקציות XD הוא אחד האפשרויות שלכם לעשות את זה.

ללמוד פוטושופ

קורס עיצוב אפליקציות כולל כמובן את תוכנת פוטושופ והנה כמה מילים על התוכנה. פוטושופ היא תוכנת עיבוד תמונות, תוכנה שיודעת לקחת כל תמונה ולבצע בה מניפולציות שונות. זו תוכנה שיודעת לעשות כל דבר, להוסיף אפקטים מיוחדים, לתקן ולעבד תמונות, ולשנות אותן בסופו של דבר מהקצה אל הקצה. פוטושופ היא תוכנה שכל מי שלומד אותה מרוויח. היא מתאימה לצלמים שרוצים לשפר את התמונות שלהם והיא מתאימה למי שרוצה לעצב אלבומים, היא מתאימה כמובן למי שרוצה לעסוק בעיצוב גרפי והיא תהיה עם שימוש רב אצל מי שרוצה סתם להשתעשע עם תמונות שהוא צילם בנייד. עם כל הכבוד לתוכנות עיבוד התמונות האחרות, אף אחת לא משתווה לתוכנת פוטושופ. יש בה אין ספור כלים ואפשר להפיק ממנה המון.

ללמוד אילוסטרייטור

עוד תוכנה שמי שרוצה ללמוד עיצוב אפליקציות כמו גם עיצוב גרפי בכלל חייב להכיר. אילוסטרייטור היא תוכנה שגם היא מבית חברת אדובי, חברת תוכנות הגרפיקה המתקדמת ביותר בעולם, וזו תוכנה שניתן לעצב איתה כמעט כל דבר – כרטיסי ביקור, אתרי אינטרנט, תלת מימד ודברים רבים אחרים. אילוסטרייטור היא תוכנת הבחירה של כל מעצב גרפי מכיוון שיש לה עוד יתרון אחד שאין אפילו לפוטושופ. זו תוכנה שעובדת על ווקטורים ולא על פיקסלים מה שאומר שניתן להגדיל כל תמונה לאיזה גודל שרוצים. אם אתם נוסעים על איילון ורואים איזו שהיא פרסומת, שלט חוצות ענק, זה שלט שעוצב באמצעות תוכנת אילוסטרייטור כי היא היחידה שיכולה להפיק קבצים כאלו.

ללמוד בשיטה הישנה – לימודים עיצוב 

אם אתם רוצים ללמוד את אילוסטרייטור ופוטושופ ובכלל, אם אתם רוצים ללמוד עיצוב גרפי וספציפית עיצוב אפליקציות, אתם יכולים לעשות את זה בשיטה הישנה. מהי השיטה הישנה? השיטה הישנה היא השיטה שגורסת שאין אפשרות ללמוד אלא רק פנים אל מול פנים. זה אומר שאפשר או ללמוד עם קבוצה במכללה או כל בית ספר אחר, או ללמוד עם מורה פרטי בצורה פרונטלית. אבל במכללת סולו חושבים אחרת, במכללת סולו חושבים שעם הקידמה והאינטרנט אין סיבה לא ללמוד אחד על אחד עם מורה פרטי און ליין.

לימודים עיצוב אתרים ואפליקציות אונליין איך זה קורה?

פשוט מאוד. מכללת סולו עיצוב גרפי עובדת עם תוכנה מתקדמת, תוכנה שיכולה לחבר בין שני מחשבים. בצד אחד יש מורה ובצד שני יש תלמיד, וכל אחד מהם יכול להשתלט על המחשב של השני, יכול לדבר עם השני וכמובן לראות את המסך של השני. זה בדיוק כמו שיעור פרטי כשהמורה יושב עם התלמיד באותו החדר. אבל זה לא באמת אותו דבר בגלל שיש לא מעט יתרונות שצריך לקחת בחשבון, יתרונות שהופכים את שיטת הלימוד בלייב און ליין לשיטה הטובה ביותר ללמוד.

משחקי גוונים בעיצוב אפליקציות
משחקי גוונים בעיצוב אפליקציות

יתרונות הלימוד און ליין עיצוב גרפי 

אם אתם רוצים ללמוד גרפיקה ממוחשבת או כל מקצוע אחר  און ליין אחד על אחד עם מורה פרטי, אתם צריכים להכיר את יתרונות השיטה. ראשית, לא צריך לצאת מהבית לשום מקום. לא צריך להתארגן ולא צריך לנסוע ברכב ולעמוד בפקקים, אלא אפשר פשוט לפתוח את המחשב ולהתחיל ללמוד. שנית, אין הגבלה על שעות ולא צריך להתאים למה שנקבע על ידי אחרים. פשוט קובעים עם המורה מתי נוח לשני הצדדים וזה יכול להיות תיאורטית בכל שעה ובכל יום בשבוע. עוד יתרון שחשוב להכיר הוא קבלת היחס האישי. אין כזה דבר שהכיתה מתקדמת הלאה וחלק מהתלמידים נשארים מאחור ואין כזה דבר להפסיד שיעור ולדלג עליו. בדיוק בגלל זה מכללת סולו היא המכללה המתקדמת ביותר בישראל ובדיוק בגלל זה עוד ועוד תלמידים מצטרפים למהפכת הלימודים שהיא מנהיגה.

למה לבחור דווקא במכללת סולו?

אם אתם רוצים לעשות קורס עיצוב אפליקציות XD מכללת סולו היא המכללה אותה אתם מחפשים. מכללת סולו מובילה את עולם לימודי הגרפיקה מזה שנים ארוכות, בעיקר בגלל השיטה הייחודית בה היא עובדת – שיטת לימודי האון ליין. מכללת סולו היא מכללה שרואה כל תלמיד כעולם ומלואו, כל תלמיד ככזה שמגיע לו את הטוב ביותר וככזה יכול להגיע לגדולות. במהלך הלימודים מכינים תיק עבודות וכמובן מקבלים תעודה המעידה על הלימודים. מכללת סולו הסמיכה מאות תלמידים למקצועות העיצוב הגרפי והיא ממשיכה להוביל בגאון את התחום.