קורס תקשורת חזותית למידה מרחוק

קורס תקשורת חזותית למידה מרחוק

זוג המילים תקשורת חזותית בדרך כלל מתקשרות לנו לתואר ראשון בתחום של עיצוב גרפי. זה נכון, קיים מסלול של תקשורת חזותית לתואר ראשון, אך לא רק! כיום במכללת סולו ניתן לבצע קורס תקשורת חזותית המתמקד במספר תחומי עיצוב שנחשבים כיום לחזקים ביותר בשוק העבודה כמו הייטק. בכתבה הבאה נדבר על כל התחומים שנלמדים בקורס תקשורת חזותית במכללת סולו ועל מתכונת הלימודים הייחודית שלנו.

קודם כל נתחיל בבסיס בלמידת מקצוע מעצבים גרפיים שעובדים בהייטק

הבסיס לתקשורת חזותית מתחיל בבסיס הראשוני של עיצוב גרפי והוא תוכנות הגרפיקה. תוכנות הגרפיקה הם הכלי שבהם משתמש המעצב הגרפי כדי לייצר ולעצב את כל סוגי הגרפיקה. מבלי לדעת את תוכנות הגרפיקה לא תהיה לכם יכולת לעסוק בתחום כלל. בגלל הסיבה הזו, תחילת השיעורים של מכללת סולו בתקשורת חזותית מתמקדים בשלושת תוכנות העיצוב של חברת אדובי.

הפוטושופ

התוכנה הראשונה היא תוכנת הפוטושופ. מדובר על תוכנה לעיבוד תמונה שתפקידה לבצע שינויים ברמת הפיקסל בעזרת כלי השכבות. כל שכבה מבטאת שינוי אחר. השינויים יכולים להיות בצבעים, בבהירות, בחיבור בין תמונות, בהחסרת פרטים ועוד. מדובר באחת התוכנות הכי מוכרות בתחום העיצוב הגרפי.

האילוסטרייטור

התוכנה השנייה שלומדים בלימודי עיצוב גרפי ותקשורת חזותית היא האילוסטרייטור. מדובר בתוכנה וקטורית המאפשרת לייצר ולעצב אלמנטים גרפיים במרחב בעזרת כלי איור וציור. בתוכנה זו מעצבים לוגואים, כרטיסי ביקור, איורים לספרים ועוד. גם התוכנה הזו שייכת לחברת אדובי.

האינדיזיין

התוכנה האחרונה שלומדים בלימודי תקשורת חזותית היא תוכנת האינדיזיין. מדובר בתוכנת הוצאה לאור המאפשרת עריכה מקצועית של ספרים וחוברות. תוכנה זו מצוינת עבור בתי דפוס ועבור מודעות פרסום. היתרון של שלושת התכנות יחד, זו האפשרות להעביר ביניהן גרפיקות וכך לשכלל אותן ולהפוך אותן למקצועיות יותר.

מתקדמים לחשיבה עיצובית

לאחר שתלמדו את התוכנות בצורה טובה, תוכלו להתחיל בשלב השני שחשוב לא פחות עבור מעצבים גרפיים והוא החשיבה העיצובית. זה בדיוק הזמן שבו תתחילו לעצב גרפיקות על פי הנושאים שתלמדו כמו תורת הצבעים, פרופורציה, תורת הפונט ועוד הרבה תחומים בעיצוב גרפי. ככל שתתרגלו יותר ותעצבו יותר גרפיקות מגוונות, כך תשפרו את החשיבה העיצובית שלכם. מעצבים גרפיים שלומדים רק את התוכנות בצורה טכנית ולא לומדים את החלק העיצובי אינם נקראים גרפיקאים. הפן המקצועי עיצובי הוא חלק חשוב מאוד על מנת לקבל אתכם לעבודות בתחום.

בניית אתרים, עיצוב אתרים ואלמנטור

אחרי שסיימתם ללמוד את תוכנות העיצוב הגרפי ושכללתם את החשיבה העיצובית שלכם, זה הזמן בקורס שבו תתחילו ללמוד בנייה ועיצוב של אתרי אינטרנט בתוכנת וורדפרס וכל זה באמצעות לימודים אונליין דרך זום. תוכנת וורדפרס היא התוכנה המובילה ביותר כיום בבניית אתרים. מדובר על תוכנה בקוד פתוח המאפשרת לכם לבנות אתרים בצורה מקצועית שגוגל מאוד אוהבת לקדם. כחלק מהקורס תקבלו כלים לבנייה של אתרים מסוגים שונים. עם הזמן אתם תפתחו את הסגנון העיצובי שלכם, דבר שיבדיל אתכם מהמתחרים שלכם. כחלק מהקורס תלמדו גם את תוסף האלמנטור שנחשב כיום לאחד התוספים החזקים ביותר בתחום. תוסף אלמנטור מאפשר לכם לעצב אתרים ברמה גבוהה ובקלות.

בניית אתרים, אחד התחומים החזקים ביותר כיום

ללמוד בניית אתרים זה למעשה ללמוד את אחד התחומים הכי חזקים שקיימים כיום בשוק העבודה. כל עסק צריך את היום אתר אינטרנט ובכל יום קמים להם אלפי אתרים חדשים. עסקים המחפשים למצוא מעצב גרפי שיעצב להם את האתר בצורה הטובה ביותר שיש וגם כזו שתשקף בצורה הטובה ביותר את תכונות העסק והערכים שלו. למעצב גרפי שבונה אתרים יש עבודה רבה בשוק ולכן זהו מקצוע חזק מאוד כיום ומאוד מבוקש.

בניית אפליקציות בתוכנת XD 

עוד תחום חזק מאוד כיום הוא התחום של האפליקציות. האפליקציות נמצאות בעיקר בטלפון הנייד ומאפשרות לקהלי היעד להשתמש בהן בנוחות. עסקים רבים ובעיקר עסקי מכירות זקוקים לבניית אפליקציות שבאמצעותן יהיה ניתן לרכוש את המוצרים און ליין בקלות וביעילות דרך מסך הטלפון. בקורס תקשורת חזותית במכללת סולו תלמדו בניית אפליקציות בתוכנת אקס די שנחשבת כיום לתוכנה הטובה ביותר עבור אפליקציות. זהו ללא ספק אחד התחומים החזקים כיום.

איך מתנהלים הלימודים בתקשורת חזותית במכללת סולו

המכללה שלנו היא מכללה מאוד מיוחדת בנוף ועם צורת למידה מעט שונה ממכללות אחרות. המכללה שלנו לא מאמינה בללמד כמויות של חומר ולדחוס אותם בכמות שעות בלתי נגמרת. המכללה שלנו מאמינה בלמידה אפקטיבית של תתי נושאים קצרים המאפשרים קליטה מהירה ויישום נכון של חומר. אנו מאמינים כי כל העניין בעיצוב גרפי ותקשורת חזותית, זו היכולת של הסטודנטים להבין חומר ואחר כך ליישם אותו בשוק העבודה. המכללה שלנו מלמדת באופן מקצועי ואיכותי ולכן אנו זיקקנו את החומר, הורדנו ממנו קורסי מבואות שאינם הכרחיים למקצוע ויישומו ואתם הסטודנטים זוכים בחומר ממוקד ואיכותי.

למידה אונליין מהבית כל היתרונות בלמידת עיצוב גרפי בזום

מכללת סולו מלמדת את התחום אונליין מהבית. המטרה שלנו להנגיש את התחום לכולם. כאשר אנו מלמדים אונליין מהבית אנו מאפשרים לאימהות שצריכות לדאוג לבית ולילדים, ללמוד מקצוע איכותי. אנו גם מאפשרים לכל האנשים שחייבים לעבוד במשרה מלאה, ללמוד בשעות הפנאי ולא לעזוב את עבודתם. בלמידה אונליין במכללת סולו אתם לא מבזבזים זמן על נסיעות, אתם לא מבזבזים כסף על דלק וחניה, אתם פשוט יושבים בבית שלכם במקום שנוח לכם אחרי מקלחת ועם כוס קפה ביד מול המחשב ולומדים יחד אתנו במשך שעה וחצי אחד על אחד עם מורה פרטי.

למידה עם מורה פרטי במכללת סולו – ללמוד להיות מעצב גרפי

אנו במכללת סולו מאמינים כי הוראה פרטית היא ההוראה האיכותית ביותר שקיימת. נכון ללמידה בקבוצה יש כוח מסוים, אך בלמידה פרטית יש המון יתרונות שלא קיימים בלמידה בקבוצה. המון פעמים כאשר לומדים בקבוצה הכיתה אינה הומוגנית ולכן לכל אחד יש את הקצב האישי שלו, דבר שגורם להרבה סטודנטים לפספס חומר. יותר מכך כאשר מפספסים את החומר ומבקשים לשאול את השאלות, לרוב, המענה יהיה בסוף השיעור ולפעמים גם לא תקבלו תשובה. אצלנו במכללת סולו המורה כולו לרשותכם. בכל שלב בלמידה אתם יכולים לשאול שאלות ולקבל מענה ישיר ומידי.

מה צריך כדי ללמוד תקשורת חזותית כדי לעבוד בהייטק במכללת סולו

לימודים במכללת סולו לא מצריכים יותר מידי. כל מה שצריך זה מחשב, אוזניות עם מיקרופון עכבר וזהו.

כבר לפני השיעור הראשון נתקין עבורכם את התוכנות הגרפיות שחשובות עבור הלמידה ולמעשה נקבע את השיעור הראשון ויום ושעה לשיעורים הבאים. מסלול של תקשורת חזותית במכללת סולו הוא מסלול של שנה וחצי שבו תלמדו את כל הנושאים שהזכרנו קודם. בסיום הלימודים תוכלו להכין תיק עבודות ולצאת לדרך, למצוא עבודה בתחום!

כל סטודנט שלנו מוזמן להצטרף לקבוצת הפייסבוק המפרסמת באופן יומיומי משרות בתחום. מדובר בקבוצת הדרושים הגדולה ביותר בעיצוב גרפי ונגזרותיו. אז אם גם אתם רוצים להגשים את עצמכם ורוצים ללמוד מקצוע חזק עם ביקושים גבוהים, גלשו באתר שלנו והתרשמו  מהסרטונים, מעבודות הבוגרים וצרו עמנו קשר. יועץ הלימודים שלנו ישמח לתת לכם פרטים נוספים. אז למה אתם מחכים? בואו ללמוד אצלנו!