איך בונים תיק עבודות לעיצוב ותקשורת חזותית

איך בונים תיק עבודות לעיצוב ותקשורת חזותית?

רוצה להשתלב בתעשיית הפרסום והשיווק התחרותית היום לעסקים? מהי אומנות דיגיטלית ולמה מעצבים גרפיים מבוקשים היום?
מעצבים גרפיים הם הכוח היחיד שעומד מאחורי כל מודעה שיווקית ומכירתית שאנחנו רואים במגזינים או לסירוגין בשלטי חוצות מודפסים. כמובן שכל התצוגה החברתית ברשתות החברתיות פייסבוק ואינסטגרם נעשים על ידי מעצבים גרפיים שהם צריכים לשכנע את הצופים לגרום להם לחשוב שהמותג הוא באמת אמין וטוב. בתחום העיצוב הגרפי יש הזדמנויות רבות למעצבים גרפיים החל מהכנת פרסומות וכמובן כל נושא העבודה בדיגיטל.

תחום ההייטק ועיצוב תקשורת חזותית אלו הדברים החמים בשוק

אם אתם מחפשים תחום להשתלב עם כישרון אין ספק שתחום ההייטק ועיצוב תקשורת חזותית אלו הדברים שנדרשים היום בתעשיית הפרסום בדיגיטל. הכנו במיוחד בשבילכם אין ספור שיעורי הסבר שמסבירים מהם מיומנויות העדיפות היום בעולם ההייטק וכיצד אתם יכולים לקחת את האהבה שלכם לעולם העיצוב וללמוד טכניקות המשמשות מעצבים גרפיים על ידי שימוש בכלי מחשב של חברת אדובי לעבוד בתחום ההייטק או לסירוגין לפתוח עסקים עצמאיים. השיעורים נעשו על ידי המורים שמסבירים את כל התיאוריות הרבות וכמובן כיצד מכינים מניפולציות שונות.

מהו התפקיד של מעצבים גרפיים בתעשייה?

תפקיד המעצבים הגרפיים הוא ליצור גרפיקה שמקשרת בין קהל היעד למותג למטרת אסטרטגית פרסום ושיווק. האם מעצבים גרפיים צריכים להגיע עם כישורים טבעיים? התשובה היא לא. כל סטודנט מגיע עם ידע ואהבה לתחום עולם העיצוב הגרפי וכמובן המורים הם אלה שיגרמו לכם לחשוב בצורה יצירתית על ידי שימוש בטכניקות מדהימות שחברת אדובי מאפשרת. היום בעולם העיצוב הגרפי הרב תחומי תואר או תעודה לא זה מה שיפתח לכם דלתות כדי להיות מעצבים גרפיים מקצועיים.

איך להשתלב בתעשיית ההייטק?

כל מה שיעזור לכם להשתלב בתעשייה זו זה אך ורק תיק עבודות כי שם רואים באמת מה עשית כדי להצליח בתחום כמו שיווק ופרסום. רוב המעצבים הגרפיים בתקופת הלימודים משקיעים רבות כדי לשכלל את כל המיומנויות העסקיות שלהם לקידום עסקים ולשיפור כל אסטרטגיה שיווקית על ידי יצירת וויזואליים. אין ספק שאם אתה מתחבר לנישה זאת תוכל להגיע למקומות מאוד גבוהים שהקריירה העיצובית תיקח אותך.

המעצב הגרפי המודרני

המעצב הגרפי המודרני מנצל את כל היכולות שלו על ידי שימוש בתוכנות אדובי שהם פוטושופ אילוסטרייטור אנדיזיין במסלול מעצבים גרפיים. הסטודנטים לומדים כיצד להשתמש בתוכנות עיצוב גרפי על ידי פיתוח היצירתיות והטמעת חוקי העיצוב הרבים שגורמים לתיק העבודות להראות משכנע. הסטודנטים לומדים כיצד לפתח את הטיפוגרפיה תוך שימוש בוויזואליות שקשורה לעולם הצבעים.

לצבעים יש כוח חשוב בעולם העיצוב הגרפי ולכן הסטודנטים לומדים מה כל צבע אומר וכיצד זה משפיע על המוח האנושי בהתבוננות בצבע הזה. לצבעים יש כוחות פסיכולוגיים רבים ובשילוב תמונות וצורות גרפיים הסטודנטים מצליחים לפתח את תחום הוויזואל לעולם הפרסום וגם לעולם הדיגיטל ואפליקציות.

איך לומדים דרך האינטרנט אונליין?

לימודים במכללה לעיצוב גרפי אונליין מאפשרים לך לשלב לימודים ועבודה תוך התייחסות לתיק העבודות בלמידה פרטנית. כולנו ראינו מה קרה בתקופת הקורונה שהעולם היה צריך להיכנס לסגרים וכתוצאה מכך עסקים לא יכלו לתפקד. אנו מלמדים בשיטת לימודים אינטרנטית כבר מעל חמש עשר שנה בשיטה פרטנית אחד על אחד וכל זה מהבית.

איך לומדים דרך האינטרנט מהבית?

בית הספר עובד תוכנת זום או כל תוכנת חיבור מסכים אחרת שמאפשרת למורה לצפות במסך של הסטודנט. במהלך השיעור המורה מסביר מהלכים שונים על כיצד לבצע אומנות יפה ומשכנעת בתוכנות אדובי ולאחר ההסבר של המורה הסטודנט צריך לתרגל את כל החומר. המורה בשיעור איתך לבד וכל תשומת הלב שלו מופנית אך ורק לסטודנט כדי לתת מענה לכל שינוי או סגנון שאלה שעולה במהלך התרגול. בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי בית ועבודות כדי לפתח לסטודנט את כל החשיבה העיצובית בשימוש תוכנות אדובי.

התוכנות הגרפיות של אדובי

תוכנות הגרפיקה של אדובי בסופו של דבר הם אך ורק כלי עבודה וכל החשיבה היצירתית צריכה להיות מועברת בתוכנות אדובי ליצירת פרסומות או כל סגנון שמעצב גרפי צריך להכיל לעולם המיתוג הרב תחומי. אין ספק שככל שמתרגלים את החומר הרב אפשר להגיע למקומות מאוד גבוהים.

למה תיק עבודות הוא כל כך חשוב היום?

תיק העבודות זה אחד הדברים החשובים ביותר שכל מעצב גרפי צריך להתמודד איתו במהלך הקריירה.

כמו שאמרנו בפסקאות הקודמות תעודות או תארים לא אלו שפותחים דלתות אלא אך ורק הראייה הוויזואלית שהמעצב הגרפי מפגין.

בכל ריאיון עבודה או יצירת קשרים עסקיים ירצו לראות אך ורק דוגמאות לדברים שאתה אומר שאתה יודע לעשות. החל מעבודה עצמאית על עולם יצירת האפליקציות או לסירוגין התמחות בסגנונות שונים לעולם העיצוב הגרפי הרב תחומי.

סגנונות עיצוב שונים מתקבלים על ידי יצירת עבודות שונות לעולם האופנה, אדריכלות, ציור איור דיגיטלי, דפוס וכמובן עולם ההייטק.

השתלבות המעצבים הגרפיים בעולם ההייטק.

מעצבים גרפיים בשנים האחרונות משתלבים יותר ויותר בעולם ההייטק שמשתמש בשירותי עיצוב וויזואל ולכן עולם הדפוס סובל מחוסר בכוח אדם. אם בעבר רוב הבוגרים היו עובדים אך ורק בעולם ההדפסה נוכל לראות שהסטודנטים היום שמסיימים לימודים עובדים אך ורק בתחום ההייטק כי השכר הוא מאוד גבוה ומתחיל עם שמונה עשרה אלף שח נטו.

האם המעצבים הגרפיים עובדים בעולם ההייטק ובדיגיטל הישראלי אך ורק בגלל השכר הגבוה?

התשובה היא לא. תחום ההייטק נחשב לאחד התחומים המתקדמים עם פוטנציאל התקדמות כי הטכנולוגיה כל הזמן משתנה עם עולם ההייטק.

מדינת ישראל נחשבת לאחת המדינות המוכרות הייטק בעולם כולו לכן הכוח אדם המקומי מבוקש מאוד. תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולשוחח עם יועצי הלימודי איך גם אתם יכולים להשתלב בתעשייה שצמאה לידיים עובדות.

קבוצת הפייסבוק כיצד היא יכולה לעזור לך למצוא את העבודה הראשונה שלך?

לבית הספר יש קבוצה מעל תשע עשרה וחצי אלף חברות הייטק ומשרדי פרסום שמחפשים אותך המעצב הגרפי המתחיל כדי לתת את כל הצד הוויזואלי שחברות הייטק צריכות.

נוכל לראות שם אין ספור משרות שדורשים שיתוף פעולה עם מהנדס מחשבים ומפתח תוכנה כדי לעצב אינפוגרפיקות או לסירוגין עבודות מעולם הפרסום הדיגיטלי שצריכים אותך המעצב הגרפי המתחיל לתת את כל הכלים הרבים שעולם הדיגיטל צריך.

קבלת הפלטפורמות על עולם המידע אך ורק על ידי מנוע חיפוש גוגל

תחום העיצוב הגרפי בשנים הבאות ימשיך להיות מבוקש כי הדור של היום מקבל את כל הפלטפורמות על עולם המידע אך ורק על ידי מנוע חיפוש גוגל או לסירוגין אפליקציות שונות.

כיום כל גולש שרוצה לקבל מידע נכנס למערכת ההפעלה של גוגל ומקיש שאילתות שונות.

גוגל חושפת עשרה תוצאות ראשונים וכתוצאה מכך הגולש נכנס לאתר אינטרנט. אם הבסיס של עיצוב האתר הוא לא נראה אמין ומעורר השראה אין ספק שהגולש יעזוב את האתר ולכן ככל שיש אחוז נטישה מאוד גדול כך גוגל יבין שהאתר לא רלוונטי.

חווית המשתמש בעולם התקשורת חזותית UI UX

עדכוני אתרי אינטרנט באופן שותף גורמים למותג להראות שהוא באמת רציני ולכן אתה המעצב גרפי צריך ללמוד לבצע טכניקות ותהליכים שיגרמו לאתר לשכנע ולמכור יותר.

מרבית המעצבים הגרפיים בתחום העיצוב הגרפי עובדים בתחום זה מהבית ומספקים שירותי פרילנס גרפיקה לעסקים בצורה פרטנית.

אין ספק שכבר בתקופת הלימודים קבוצת הפייסבוק של בית הספר תוכל למצוא לך את הלקוחות הראשונים שלך.

אם אתה אוהב את עולם העיצוב אין ספק שתחום זה יאפשר לך השראה עסקית וכמובן רווח כלכלי בתוכו.

צרו קשר עוד היום ושוחחו עם יועצי הלימודים וכמובן צפו בכל השיעורים שהכנו במיוחד בעמוד זה שמסבירים מהי תקשורת חזותית ומערכת הפעלה וורדפרס או כיצד מעצבים אפליקציות בתוכנת XD שיהיה לכם צפייה נעימה.