תקשורת חזותית המלצות

תקשורת חזותית המלצות

כשאנו רוצים ללכת למסעדה טובה, אנחנו מבקשים המלצות. כשאנו הולכים לשהות במלון מסוים, אנחנו מבקשים המלצות, כשאנו רוצים לצפות בסרט טוב אנחנו גם מבקשים המלצות. ומה עם לימודים? כשאנו רוצים ללמוד תקשורת חזותית, האם כדאי לבקש המלצות? התשובה היא ללא ספק כן!

למה חשוב לקבל המלצות כאשר רוצים ללמוד תקשורת חזותית?

שנת 2021 היא שנה שיש בה שפע. מכל מוצר יש מספר יצרנים שמייצרים אותו והבחירה בין המבחר הגדול היא קשה. דבר זה נכון גם ללימודים. המון מכללות לתקשורת חזותית מלמדות את התחום ועד שלא לומדים במקום מסוים באמת, לא ניתן לדעת איך הלמידה במקום בפועל. הדרך הכי מהימנה לדעת שמקום לימודים הוא איכותי, היא לשאול סטודנטים ממליצים.

האם המלצות הן לא שקריות?

התשובה היא לא, אם מגיעים להמלצות של סטודנטים אמיתיים. סטודנט שלמד במקום מסוים והיה לו מאוד טוב במקום והוא כיום עובד במקצוע, ירצה להמליץ על המקום לסטודנטים נוספים. סטודנט שיצא עם טעם מר ירצה למנוע מסטודנטים אחרים לחוש כמוהו. בתי ספר שמפרסמים המלצות של סטודנטים למעשה מאפשרים לסטודנטים שלהם לחשוף והם אינם חוששים מהביקורת כי הם יודעים שהלמידה אצלם טובה ואיכותית.

מה כדאי לשאול סטודנטים ממליצים?

  • השאלה הכי ברורה היא כמובן האם בשורה התחתונה את או אתה ממליצים ללמוד במקום – שאלה זו היא שאלה כללית המציבה את הסטודנט באי וודאות וסביר שהתשובה על השאלה הזו תהיה כן\ לא או תשמע… מצד אחד זה ככה ומצד שני זה כך. בשאלה זו אפשרו לסטודנט הממליץ להתבטא והקשיבו לניואנסים הקטנים. הקשיבו האם הכן הוא החלטי או הלא הוא החלטי. הקשיבו היטב לצד המתלבט של הסטודנט ומה היה לו טוב יותר ומה פחות.
  • מה היה טוב בלימודים? – זו שאלה שתראה לכם מהם היתרונות של המקום. במה המקום חזק וטוב. שימו לב האם מדובר בדברים מהותיים ללמידת המקצוע כמו איכות הלמידה, מורים איכותיים, מספיק זמן תרגול, מענה על שאלות, הכנת עבודות ברמה גבוהה. כל אלו יעזרו לכם להבין האם מדובר במקום איכותי.
  • מה היה פחות טוב?  זו שאלת החסרונות והיא לא פחות חשובה. שימו לב על מה שם הסטודנט את הדגש. האם מדובר בדברים מהותיים וחשובים שהם קו אדום מבחינתכם או שמדובר בדברים שהם לא חשובים ללמידה עצמה.
  • האם הצלחתם למצוא עבודה לאחר הלימודים? – עוד שאלה סופר חשובה המלמדת האם בסופו של דבר הסטודנט הצליח ליישם את מה שלמד בשוק העבודה. במידה והתשובה כן, כדאי לשאול מה תרם לכך בלימודים. במידה והתשובה לא, כדאי לשאול למה הוא חושב שזה קרה.
  • מה עליי לעשות כדי להצליח בלימודים? – כבר אמרנו, אין כבעל ניסיון ולכן מומלץ לשאול את הסטודנט מה הדברים שעזרו לו לצלוח את הלימודים ולהתקבל לעבודה. מה שתקבלו משאלה זו יהיו טיפים שיעזרו לכם ללמוד ולהצליח.

המלצות על מכללת סולו

מכללת סולו היא מכללה לעיצוב גרפי ומקצועות העיצוב להייטק שמלמדת כבר 15 שנים. המכללה חרטה על דגלה לשים את הסטודנט במרכז על ידי למידה פרטית אחד על אחד אונליין מהבית. למכללה הצלחה רבה, שכן אם לא הייתה הצלחה, כנראה שלא הייתה ממשיכה בתחום. כל סטודנט במכללה הוא חשוב ואנו רוצים בהצלחתו לא פחות ממה שהוא רוצה בכך.

השיטה שלנו מוכיחה את עצמה בכל פעם מחדש ולכן אנו מפרסמים באתר שלנו את המלצות הסטודנטים. ומעבר להמלצות אנו מפרסמים את הטלפונים שלהם כך שכל אדם שעתיד ללמוד במכללה יש את האפשרות להתקשר ולקבל מענה לשאלות שמעניינות אותו על המכללה. רשימת הממליצים שלנו אינה קטנה וכוללת עשרות ממליצים ולא שניים שלוש. אנו מכללה שמביאה עמה קבלות וניתן לראות זאת אצל המסיימים שעוסקים במקצוע.

מה חשוב לדעת על הלימודים בתחום התקשורת חזותית אונליין במכללת סולו?

מכללת סולו מלמדת בשיטת האונליין מהבית על ידי תוכנת חיבור בין המורה לתלמיד. תוכנת החיבור מאפשרת למורה לראות את המסך של התלמיד ולשלוט על העכבר. בצורה זו הוא יכול לבצע הדגמה של החומר וגם לראות איך התלמיד מבצע את התרגול.

שיטת הלימוד שלנו מתבססת על כך שכדאי ללמד נושאים קטנים על מנת לשלוט בהם. אנו לוקחים את הנושאים הגדולים שלומדים במכללות אחרות במשך מספר שנים ומפרקים אותם לתתי נושאים המאפשרים הקניות קצרות של עד 10 דקות. בכל שיעור תלמיד לומד בין 3-5 נושאים לפי הקצב שלו. כל תת נושא מתקשר לנושא הבא ועל כל תת נושא מבצעים תרגול. התרגולים מתבצעים גם בבית ומשיעור לשיעור הרמה עולה עד הגעה למצב של גרפיקה מקצועית המותאמת לתיק עבודות.

מכיוון שמדובר בשיעור פרטי, התלמיד יכול בכל רגע נתון לעצור את המורה כאשר הוא לא מבין חומר מסוים. כמו כן, הוא יכול גם לבקש להגביר קצב. הכל מתבצע בהתאם לקצב של התלמיד והוא לא תלוי באף תלמיד אחר.

האם מכללת סולו עיצוב גרפי און ליין נחשבת למכללה עם שם?

מכללת סולו היא בהחלט מכללה מוכרת מאוד בתחום, אך חשוב להבין כי השם של המכללה אינו הדבר החשוב בחיפוש לימודים בתחום. הדבר שהכי חשוב הוא כמובן דרך הלמידה והאפשרות לעבוד בתחום לאחר הלימודים. חשוב לשים את הדגש הנכון על מה שחשוב באמת. שימו לב להמלצות, שימו לב שמדובר בלמידה מקיפה של חומר הלימוד, שימו לב לדרך הלמידה ואיך סטודנט יוצא לאחר הקורס, האם הוא מצליח להתקבל לעבודות או לא. זו השורה התחתונה כי רוב התלמידים לומדים את התחום כדי לעבוד בו ולא לידע כללי.

איך מתקבלים לעבודה בהייטק?

כמו בכל תחום, גם בתקשורת חזותית מחפשים עבודה באינטרנט. חיפוש העבודה לוקח זמן רב כי צריך להגיע למשרות המדויקות לכם. מכללת סולו כבר עשתה עבורכם חמישים אחוזים מהדרך ומציעה לסטודנטים להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלה. מדובר על קבוצת דרושים בה מתפרסמות בכל יום עשרות משרות. כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר, לשלוח תיק עבודות ולנסות להתקבל. בקבוצה נמצאים 16,000 חברים שעובדים בתעשייה וניתן לדבר ולהתייעץ בכל שאלה בתחום.

איך להכין תיק עבודות בתקשורת חזותית פותח דלתות וכמובן מנצח?

תיק העבודות בעיצוב גרפי שכולל עבודות בעיצוב אפליקציות וכולל מסלול לימודי בניית אתרים עם חווית משתמש UI- UX הוא הדבר החשוב ביותר לאחר הלימודים. תיק העבודות הוא הפנים שלכם כמעצבים גרפיים. באמצעותו אתם יכולים לבטא את החשיבה העיצובית שלכם ומעסיקים יכולים להתרשם. ללא תיק עבודות איכותי יהיה לכם קשה למצוא עבודה בתחום. עליכם ליצור תיק עבודות איכותי המשקף את צורת החשיבה העיצובית שלכם. הכניסו לתיק העבודות קשת רחבה של גרפיקות. הכניסו את הגרפיקות הטובות ביותר שלכם. כאשר תיק העבודות הוא מקצועי וטוב, המעסיקים ירצו לקבל אתכם לעבודה.

לסיכום, על מנת ללמוד במקום מסוים ולדעת שזה המקום הנכון עבורכם, עליכם לחפש המלצות. המלצות של בוגרים הם השיקוף הטוב ביותר כדי להבין אם מכללה היא טובה או לא. אנו מזמינים אתכם במכללת סולו להיכנס לאתר שלנו, להתרשם מההמלצות, יצור עמנו קשר ולהתחיל ללמוד מקצוע מבוקש ואיכותי. במכללה שלנו תהיו במרכז ואנו נשים דגש על כך שתצאו לאחר הלימודים כאשר אתם יודעים להיות מעצבים גרפיים.