הכנסה פסיבית מהאינטרנט איך עושים כסף בקלות? סודות שחשפנו!

הכנסה פסיבית מהאינטרנט איך עושים כסף בקלות? סודות שחשפנו!

תוכן עניינים

לייצר הכנסות פסיביות דרך האינטרנט

כל הסודות של עולם העסקים בעמוד אחד, אם אתם אוהבים את עולם העיצוב רק הרווחתם! מחפשים דרכים רעיונות לעבודות מהבית בהחלט תוכלו למצוא בכתבה הבאה, יש כל כך הרבה רעיונות של איך לעשות כסף באינטרנט ובמידה ואתם חושבים מחוץ לקופסה תוכלו בהחלט ליצור לכם מערך הכנסה פסיבית עם רכישת ידע בתחומים שונים. אם אתם אוהבים את עולם עיצוב גרפי או גרפיקה ממוחשבת בהחלט תוכלו למנף את זה למהלכים עסקיים ולייצר הכנסות שונות מהבית שלא חשבתם עליהם בכלל. הכתבה באמת תיתן לכם רעיונות כיצד כל אחד יכול לעשות כסף דרך האינטרנט דרך הכנת הכנסה פסיבית במידה והוא יודע את עולם עיצוב גרפי או בניית אתרים לאינטרנט.

 • הטכנולוגיה משתנה ואיתה גם אפשרויות העבודה באינטרנט ב2020. שיווק הוא תחום מאוד גדול ונוכל לראות שהיום ב 2020 ולקראת 2021 יש אינספור דוגמאות למה שאנשים יכולים לעשות דרך האינטרנט. כולם מחפשים הכנסה פסיבית פשוטה או הכנסה בצורה אוטומטית האם באמת יש דבר כזה? מה זה בכלל הכנסה פסיבית וכיצד מסתכלים על המושג הזה שלהרוויח כסף מבלי לעשות כלום. בכתבה הבאנו לכם מספר דוגמאות של הכנסות שיכולות להיות דרך העבודה באינטרנט אבל לא רק, חלקם עדיין צריכות תפעול קל ולא רק אוטומציה.

הכנסות פסיביות דרך האינטרנט

הכנסה פסיבית ההשקעה – ידע זה כוח לא חדש לאף אחד

הכנסה פסיבית אין דבר כזה. כל צורה של הכנסה שמתבצעת דרך האינטרנט עדיין תגרום לכם לתפעל את האתר אינטרנט או להשקיע מספר שעות בחודש כדי לשדרג ולעשות אופטימיזציה לנתונים שהטענתם מראש. תפעול אתר אינטרנט,  שדרוג והכנסת תכנים לקידום האתר דורשים עדיין הפעלה מצידכם וזמן. בכתבה הבאנו לכם מספר דוגמאות של הכנסות שיכולות להיות חלקן פסיביות. נסקור כאן את כל הנושאים מכל הכיוונים לאורכם ולרוחבם. חלק מהנושאים פה אפשר לפתח אותם להכנסה פסיבית למחצה ועדיין לתת לכם רעיונות לעסקים שיכולים להכניס לכם סכומים לא מבוטלים.

לייצר הכנסות על ידי השקעה ברכישת השכלה לעומת רווחים עתידיים

אין ספק שבועת הנדל”ן דפקה לכולם בדלת. יש אנשים שמשקיעים מיליון וחצי ש”ח כדי לקבל שכר דירה של 3000 עד 4000 שח בחודש שזה גם צורה של הכנסה פסיבית סך הכל. אבל היום שהטכנולוגיה מאפשרת לכל אחד לעבוד מהבית אי אפשר להתעלם מהנושא הזה. תוכלו לרכוש מקצוע ולשלם את שכר הלימוד שלכם שהוא לא רק הכסף כמו הזמן שתצטרכו להתאמן כדי להגיע ליעדים שלכם. לפעמים בהשקעה מינימלית של שלוש אלף עד 10 אלף ש”ח לשכר לימוד תוכלו להכניס הכנסה פסיבית בדיוק באותה המידה אם הייתם קניתם בית. בתחום הזה ככל שאתם יצירתיים ועם ראש גדול תוכלו להגדיל לעצמכם את ההכנסות עתידיות על ידי מספר העסקים בו זמנית שתפתחו לשיפור אורח החיים בעקומה למעלה במשוואה.

הכנסה פסיבית על ידי עיצובי גרפיקה לעסקים

גרפיקה ועיצוב נחשב לאחת מהטכניקות של הכנסה פסיבית במידה ואתם מוכרים מספר פעמים את אותם סגנונות שאתם עושים. עדיין תצטרכו כל פעם להתאים את סגנון הגרפיקה לרצונות של הלקוחות שלכם. תוכל לפתוח אתר אינטרנט בו אתם מציגים כל מיני סוגים של גרפיקות למכירה ומה שנשאר זה רק לתת את הגרפיקה ולשנות את המלל בפנים. לעשות עיצובים גרפיים, עיצובי לוגו אונליין ולמכור אותם ברשת למעצבים גרפיים או ללקוחות פרטיים. כדי לרכוש השכלה בתחום הזה עליכם ללמוד את השפה העיצובית וחוקי העיצוב פלוס התוכנות הגרפיות של חברת אדובי עליהם נדבר בהרחבה בהמשך הכתבה.

הכנסות פסיביות על ידי אתר למכירת לוגואים אונליין

במידה ויש לכם רעיונות שונים ללוגואים תוכלו לעצב מאות לוגואים שונים בתוכנות וקטוריות ולהעלות אותם למכירה באתר אונליין. כל פעם שלקוח קונה לוגואים אתם מורידים אותו מהמאגר. תוכלו למכור את הלוגו בצורה אישית שלו ללא שום שינוי וכל הזמן תהיו עסוקים אך ורק בלהטעין חומרים חדשים לאתר. טכניקה זו מאוד פופולרית בעולם למכירת לוגואים, גרפיקות, ציורים. תחילת תצטרכו להשקיע בהתחלה בהכנה של מאות גרפיקות ולאחר מכן תוכלו למכור את זה כתבנית חוזרת.

הכנסות פסיביות שכבר קיימות בשוק – למכור ציורים ברשת – הכנת גרפיקות והדפסות על קבנאס

אומנות זה משהו שכל הזמן צורכים בעולם.  זה לא משנה אם זה תמונות, ציורים או הדפסות על קנבס. בציור יש מספר סגנונות החל מציור ידני על דפים וסריקה בתוכנות גרפיות או ציור גרפי וקטורי כמו שאתם רואים באתר. תוכלו להעלות אתר שמוכר ציורים וגם מדפיס אותם. לשלוח אותם לאנשים בדואר או ליצור קשר עם בתי דפוס שיעשו לכם את כל העבודה הזאת. כל מה שתצטרכו לעשות זה אך ורק לשלוח לבתי דפוס את הגדלים של ההדפסה שכולל קובץ  גרפיקה. הכנסה פסיבית כאן היא מכירה של אותם ציורים כל הזמן.

 •  בתי דפוס – משלוחי הדפסות ציורים ואיורים גרפיים שמחובר לאתר מכירות אונליין ישירות עם בתי הדפוס, יאפשר לכם לעבוד בסנכרון מלא עם בתי דפוס. בתי דפוס יקבלו את זכויות היוצרים על גרפיקות שלכם וימכרו עבורכם את האמנות הדיגיטלית בתמורה לאחוזים, טכניקה שמאוד מקובלת בעולם שבית הדפוס מקבל עמלות על ההדפסה בתמורה לגרפיקה.
 • זה לא משנה אם יש לכם ציור או תמונה שצילמתם תוכלו להעלות למאגר שלכם ולתת ללקוחות לבחור אונליין דרך דף הפייסבוק או אתר אינטרנט. תצטרכו להדפיס להם את זה על קנבס במידות שאתם מגדירים מראש באתר. שיתוף פעולה עם בית דפוס להדפסת כמויות גדולות יאפשר לבית הדפוס להוזיל לכם את ההדפסה.
 • משלוחי ציורים או תמונות הקנבאס –  חברת שליחויות שמחה תמיד לעבוד עם כמויות גדולות של משלוחים או דרך הדואר. מומלץ ליצור קשר עם מספר חברות שליחויות או לקבל הצעות מחיר על אזורי חלוקה שונים בארץ. דואר ישראל הוא בהחלט מקום טוב כדי לשלוח עם ביטוח המשלוח – את התשלום עבור המשלוח מי שקונה את ההדפסה אמור לשלם, לרוב בתי דפוס אחראים על כל הלוגיסטיקה הזאת מה שיכול להוריד ממכם המון אחריות.

הכנסת פסיבית על ידי צילום תמונות ופתיחת מאגר לפי נושאים

אם אתם אוהבים לצלם למה לא לעשות מזה כסף? תוכלו לפתוח מאגר של תמונות לפי קטגוריות לשימוש מסחרי לקהילת המעצבים הגרפיים או לעולם העיצוב הרב תחומי. מעצבים גרפיים משתמשים בתמונות בצורה יומיומית ללקוחות שלהם ולעיצובים גרפיים שהם עושים באופן שוטף. תמונות של פרחים, רקעים ועוד כל מיני סגנונות שונים שיכולים להיות לעזר למעצבים גרפיים. תוכלו לבצע תשלום חודשי בצורת מנוי לאתר ולאפשר להם להוריד כמה תמונות שהם רוצים מדי חודש. אתם תהיו עסוקים כל הזמן בלצלם ולהעלות חומרים חדשים לאתר לשימוש מעצבים גרפיים.

 • תמונות אווירה זה אחד הדברים החמים שמעצבים גרפיים בתקשורת חזותית משתמשים כל הזמן. צילומי שמים, גנים, ועוד וכל מיני רעיונות שצריכים  מעצבים גרפיקה כדי להכניס ולנפח את העיצובים שלהם.

הכנסה פסיבית מבניית אתרים

אתרי תדמית צריכים באופן שוטף באותו סגנון עיצוב כל הזמן, תוכלו להכין תבניות שונות של אתרים ולמכור אותם לאנשים שצריכים אתר תדמית. המכירה תהייה עם המערכת שתכלול הטענת החומרים בצורה אוטומטית. מספיק שיש לכם מאגר של 100 אתרים לדוגמה תוכלו כל הזמן למכור אותם שוב ושוב ולחשוב וכיצד אתם עושים חיים קלים לאלה שצריכים אתר האינטרנט ואין להם ידע טכנולוגי. תוכלו לבצע להם את הקנייה של הדומיין + העיצוב של האתר ולחייב אותם על תשלום חודשי לכל השירותים הללו. העבודה שלכם היא רק בהתחלה כדי לעצב את האתרים בסגנונות שונים ולמכור אותם כמו שהם ללקוחות ללא שום שינוי. כיום כל חברה או עסק קטן או גדול צריך אתר אינטרנט כדי להכניס גולשים ולפתח את מערך השיווק של הרעיון העסקי.

 • כל בעל אתר תדמית שיקנה ממכם את המערכת יוכל להכניס את הלוגו שלו, פרסומות, וכמות עמודים המוגדרת מראש בעסקת החבילה. ברגע שאתם עושים חיים קלים לאנשים מאותגרים טכנולוגית אתם בעצם יוצרים מערך מכירות אונליין של אנשים שמשלמים לכם תשלום חודשי עבור אחסון זול של האתר והתחזוקה השוטפת.
 • במידה ואתם מעצבים גרפיים או גרפיקאים תוכלו לתת שירותי עיצוב נוספים ללקוחות. כל לקוח לרוב צריך לוגו, עיצוב מודעות ועוד. עדיף תחילה לתת מחירים זולים כדי לתפוס כמה שיותר לקוחות ולשפר את מערך המכירות והשיווק במשך הזמן.

עסק ללא מערך שיווקי לא קיים

עסקים ללא מערך שיווק מקצועי לא יכולים להתקיים וזה לא משנה אם יש להם חנות פיזית, חנות אונליין או כל דבר אחר. כדי לגרום לעסקים חדשים וקיימים להתקיים על המשווקים ליצור מערך של התעניינות סביב המוצר שאותו צריכים לשווק. בפסקאות הבאות חלקנו לכם מידע רב על שיווק וכיצד אפשר למנף את זה להכנסה פסיבית במידה ואתם משווקים את עצמכם תחילה ואוספים לקוחות שירצו לעבוד אתכם. מי שאוהב את עולם השיווק והגרפיקה ימצא חממה תעסוקתית וחוויה מדהימה לעזור לעסקים לקדם אותם בתור שליחות. הסיפוק הוא גדול ברגע שעוזרים לעסק למכור יותר. העבודה היא אך ורק באינטרנט ובמידה ואתם אוספים לכם מספר מקומות שונים ואתרים לשיווק עסקים בחינם תוכלו ליצור לידים והתעניינות הסביבה מוצר ותוך כדי לקדם לעסקים של החיים שאתם אחראים את המכירות.

הכנסה פסיבית מקידום אתרים ושיווק עסקים באינטרנט

קידום אתרים ושיווק עסקים נחשב לפלטפורמה מאוד נוחה להכנסה פסיבית. תוכלו לקחת מספר לקוחות שמשלמים לכם תשלום חודשי ולבצע להם קידום של האתר על ידי יצירת קשרים עסקיים עם אתרים שונים. פרסום בפייסבוק בקבוצות שונות, שימוש במערך הפרסום הממומן של גוגל או פייסבוק. המטרה בקידום אתרים זה לייצר לידים ומתעניינים למוצרים שונים. ברגע שאתם יודעים כיצד לתפעל מערך שיווקי כל מה שתצטרכו לעשות זה רק לגבות את הכסף פעם בחודש מהלקוחות שלכם עבור שירותי הפרסום שאתם מעניקים.

 • באינטרנט יש אינספור מערכות שונות לקידום עסקים בפלטפורמות שונות כגון פייסבוק, גוגל, אינסטגרם, בלוגים שונים, ועוד. תצטרכו לכתוב מאמרים שיווקיים על העסק ולפרסם אותם בבלוגים או בכל מקום שמאפשר לפרסם חינם עסקים. קידום אתרים לעסקים הוא אחת הטכניקות הפופולאריות ביותר להכנסה פסיבית במידה ואתם רוצים לעבוד מהבית מספר שעות ביום. עסקים לא יכולים להתקיים ללא משווקים ועל כך תוכלו לקרוא בפסקאות הבאות.

פרסום עסקים ושימוש בתוכנות גרפיות

כדי שתוכלו לתת מעטפה שיווקית גדולה לעסקים תצטרכו לפרסם אותם בפייסבוק, אינסטגרם, גוגל ועוד אינספור פלטפורמות שונות שמאפשרות פרסום עסקים בחינם וגם בתשלום. השימוש בתוכנות גרפיות הוא כלי מאוד חשוב לכל אחד שרוצה ליצור מערך שיווק ולהכניס גולשים לאתר אינטרנט או לייצר מודעות סביב המוצר. התוכנות הם הכלים ואתם הוא הראש היצירתי השימוש יהיה בתוכנות כגון: פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין. כל תוכנה יש לה תפקיד אחר בעולם העיצוב גרפי ולמידת חוקי העיצוב בצורה מקצועית יאפשרו לכם לייצג את העסקים שאותם אתם מפרסמים בכבוד. על חוקי העיצוב ועל התוכנות הגרפיות המקובלות בשוק תוכלו לקרוא בפסקאות הבאות ולצפות בסרטונים שהצגנו בעמוד זה.

הכנסה פסיבית ההשקעה

הכנת אפליקציות – פרסום עסקים במקביל לתוכן באפליקציה

הכנת אפליקציות נחשב לאחד התחומים החמים ביותר להכנסה פסיבית בעולם התקשורת חזותית רב תחומית. מפרסמים יפרסמו בתוך האפליקציה שלכם את העסקים שלהם בהתאם לקהל היעד שיופיע  אצלכם באפליקציה. את התשלום אתם תקבלו ישירות לחשבון הבנק שלכם וכל מה שתצטרכו זה להתקשר עם חברת פרסום שאחראית על פרסום בתוך אפליקציות. סגנונות האפליקציות שיכולים להיות לכם הם: מוזיקה, לימודים, מידעון, ועוד פלטפורמות שונות. כל מה שתצטרכו לעשות זה ללמוד כיצד לעצב בעצמכם אפליקציה או לקנות אפליקציות שהם מוכנות כבר מראש.

 • העלאה לאוויר – את האפליקציות תעלו לפי החוקים של גוגל וחברת אפל ולאחר מכן את תתחילו בשיווק האפליקציה כדי להכניס גולשים לתוכה. העולם הולך לשם אם אתם רוצים או לא רוצים לכיוון טכנולוגי וכיום אפליקציות נהפכו להיות גורם מספר אחד לקבלת מידע לשימושים שונים. נוכל לראות את הבנקים שעברו לאפליקציות ועוד אינספור פלטפורמות שונות שעוברות לאינטרנט.

אתרים ברשת עם פרסומות ממומנות של גוגל – תשלום מגוגל ישירות לחשבון הבנק שלך ידעת?

גוגל ענק טכנולוגיה מספר 1 בעולם השיווק מציגה פרסומות באתרים שונים לפי נושא האתר. כשאתם נכנסים לחפש מוצר מסוים וגולשים באתרים אחרים אתם תוכלו לראות שהפרסומת של בעלי העסקים רודפת אחריכם בכל מקום. בעלי העסקים משלמים לגוגל כדי להופיע ברשת השיתוף שלה עם  אתרים אחרים. כדי להצטרף לאפליקציה של גוגל לפרסום תצטרכו להשאיר מקום ריק באתר ולהכניס לשם קוד כדי שגוגל ידעו להכניס לשם את הפרסומות שלהם. כל מה שתצטרכו לעשות זה לפתוח בלוג מעניין או לתת מידע חינם לגולשים שיכנסו לאתר ויראו את הפרסומות.

ההשקעה באתר – הכנסה פסיבית מבלוג מידע

השקעה באתר בלוג או אתר מידע הוא חד פעמי וכל מה שתצטרכו זה להכניס תכנים שמעניינים גולשים. ברגע שמתחילים להיות אצלכם גולשים באתר מין הסתם הם יקליקו על כל מיני פרסומות שיעניינו אותם. בעלי העסקים ישלמו לגוגל על זה שהם מופיעים אצלכם באתר. גוגל מחייבת את בעלי העסקים ישירות מקמפיין הפרסום של בעלי העסקים על ידי חשיפה או על-ידי ההקלקות בתוך האתר. התשלום מגיע ישירות מגוגל לכרטיס האשראי שלכם או לחשבון הבנק תלוי מה הטענתם באפליקציה של גוגל. בפסקה הבאה תוכלו לראות דוגמה של אתר מידע למפרסמים בתוך האתר בעל האתר מקבל תשלום.

דוגמה של אתרים עם פרסומות

אם יש לכם תחביב מסוים תוכלו לקחת את כל הנושאים סביב התחביב הזה ולחלוק את המידע שלכם באתר עם גולשים בדיוק כמו שאתם קוראים את המאמר הזה. לדוגמה אתר מתכונים יכול לשמש פרסום של מתכוני אוכל וגולשים שונים שמקישים בגוגל איך עושים מתכון מסוים יכולים להגיע ישירות לאתר שלכם. באתר יהיו מקומות ריקים שהיו מיועדים למפרסמים. ככל שהאתר שלכם יהיה מעניין יותר ויהיה מעודכן באופן קבוע הגולשים יכנסו כל הזמן וישתפו את האתר הזה ברשתות החברתיות או בכל רשת חברתית כזו אחרת.

 • עניין לגולשים – ככל שיש לכם יותר תכנים מן הסתם יהיה לכם יותר גולשים. תוכלו להעלות וידאו ולהראות כיצד מבשלים מתכון כזה או אחר או לפרסם וידאו של שפים מפורסמים בתוך האתר שלכם כדי ליצור עניין. ככל שיש יותר גולשים כך ההכנסה שלכם תהיה יותר גדולה מהאתר. ההשקעה באתר כזה היא מומלצת וכל מה שתצטרכו זה לבצע הכנסת תכנים חד פעמי ומידי פעם להעלות תכנים חדשים כדי לשמור עניין באתר.

תוכנות גרפיקה ממוחשבת שצריכים ללמוד

התוכנות הגרפיות יעזרו לכם לעצב כל נושא שרק תרצו החל מבאנר פרסומי עם פרסום ישיר בפייסבוק או מודעה שיווקית באינסטגרם. התוכנות הגרפיות יתנו לכם כלים למיתוג עסקים (יצירת זהות עסקית) החל מהכנת לוגו, בניית תדמית עסקית ועוד. ידיעת התוכנות הגרפיות ושילוב חוקי העיצוב הגרפי יאפשרו לכם להציג את העסקים שלכם בצורה נכונה. שיווק וגרפיקה ממוחשבת הלכו תמיד ביחד היות והפרסומות – המודעות שאתם רואים במקומות שונים נעשו אך ורק על ידי תוכנות גרפיקה של חברת אדובי. תחום הפרסום הוא תחום רחב מאוד וככל שיש לכם יותר ידע יהיה לכם יותר מה להציע לענף זה. במהלך הלימודים אתם תלמדו את התוכנות המפורטות בעמוד ותבנו לכם תיק עבודות שיציג את כל הדברים שעשיתם בתקופת הלימודים וגם דברים שעשיתם ללקוחות שלכם. ככל שתיק עבודות בעיצוב יהיה עשיר יותר תוכלו להציג ביטחון עצמי גבוה יותר מול הלקוחות שלכם.

פוטושופ – תוכנת עיצוב גרפי של חברת אדובי

פוטושופ תוכנה לעיצוב ועיבוד תמונות תוכנה מניפולטיבית ביותר בעולם השיווק. יכולה לקחת כל תמונה ולהפוך אותה לדרמטית ומושכת. שימושית מאוד בעולם הפרסום על ידי מודעות מפורסמות בשילוב אלמנטים גרפיים לפרסום מכירתי להנעה לפעולה. תוכלו לשלב את טקסט ולהכין רקע שהבסיס שלו הוא תמונה, יצירת מניפולציות על ידי כלי התוכנה לכל דבר שרק תרצו כדי למשוך את העין של הגולשים. התוכנה מאוד ידידותית וקלה להבנה עם כלים רבים לעבודה גרפית על תמונות, משתלבת נהדר עם תוכנות גרפיות אחרות. תוכלו לראות בעמוד סרטונים על יצירת מניפולציות על תמונות כדי לתת לכם טעימות מהעולם הזה.

פוטושופ לעיבוד תמונות וציורים סרוקים

באמצעות פוטושופ תוכלו לקחת גרפיקות ותמונות שציירתם וצילמתם בעצמכם ולסרוק אותם ישירות למחשב. על ידי פוטושופ תוכלו לשדרג ולתקן את התמונה כדי להדפיס אותה על קנבס בכל גודל שתרצו. התוכנה מאפשרת לכם להגדיל או להקטין את הגרפיקות ולא לפגוע באיכות של התמונה שהכנסתם לתוכנה. בפסקאות הקודמות דיברנו על הכנסה פסיבית של הדפסה על תמונות לקנבאס – פוטושופ התוכנה מספר 1 לכך.

 • פוטושופ תוכנה בלעדית לעיבוד גרפי של תמונות והיא פחות ידידותית בכל מה שקשור קשור לקו וצורה בהשוואה לאילוסטרייטור ואינדיזיין אשר ישלימו את כל הדברים שפוטושופ לא יכולה לעצב.

אילוסטרייטור – תוכנת עיצוב גרפי של חברת אדובי

תוכנת אילוסטרייטור היא הלב של עולם העיצוב גרפי, דרכה תוכלו למצוא אין ספור דוגמאות לעבודות מהבית ולא רק בעולם העיצוב הגרפי אלב באמנות רב תחומית לעסקים וציור, ב2020 אדובי החברה שמייצרת התוכנה הכניסה שינויים ופיצ’רים חדשים כדי לעבוד בתוכנה בצורה יותר ידידותית עם דגש מאוד לחוויה המשתמש בתוכנה.  התוכנה אחראית בבניית תהליכי מיתוג בעולם עיצוב גרפי, עיצוב זהות לעסקים, לוגואים וכל מה שקשור לקו וצורה. תוכנה מרכזית מאוד בלימודי עיצוב גרפי ובאמצעותה תוכלו לעצב גרפיקות לאתרים או לאפליקציות. בעמוד זה תוכלו לראות דוגמאות רבות שנעשו בתוכנת אילוסטרייטור כדי לתת לכם את המידע על מה התוכנה מסוגלת לעשות. תוכנת אילוסטרייטור מלאה בכלים קלים לעבודה ומאפשרת ליצור ציורים גרפים לעולם העסקים ולאמנות הדיגיטלית.

 • באמצעות התוכנה תוכלו לאייר גרפיקות כגון לוגואים לעולם העסקים ולמכור אותם שוב ושוב בצורות שונות. התוכנה מניפולטיבית מאוד בעולם הגרפיקה אפשר לקחת כל קו בצורה ולהראות אותו בסגנונות שונים.
 • מאות כתבות לא יספיקו כדי לכתוב לכם על יכולות תוכנת אילוסטרייטור. תוכלו לראות בעמוד הבא של אילוסטרייטור דוגמאות רבות של יכולות התוכנה  בעולם העיצוב גרפי כדי להמחיש לכם למה היא מסוגלת.

אילוסטרייטור ציור

תוכנת אילוסטרייטור שימושית מאוד בעולם הציור ואיור דיגיטלי לעסקים ולאומנות. באמצעות התוכנה אפשר לצייר קומיקס, ציור דמויות, עיטורים גרפים ועוד. התוכנה שימושית מאוד באיור והכנת גרפיקות בעולם הציור וציירים מוצאים בה נוחות וקלות להכנת איורים בצורה וקטורית. בגרפיקה ממוחשבת ציור וקטורי היא גרפיקה איכותית מאוד בגלל שאפשר להגדיל ולהקטין את זה לכל גודל. בתהליך העבודה בתוכנה  כגון לעצב ציורים גרפים למכירה, התוכנה תאפשר לכם לייצא את הקבצים בכל פורמט ולמכור את זה אונליין.

אינדיזיין – תוכנת עיצוב גרפי של חברת אדובי

תוכנת אינדיזיין היא תוכנה להכנת גרפיקות שמבוססות מלל רב. באמצעות התוכנה אפשר להכין קטלוגים וספרים והיא שימושית מאוד בעולם ההוצאות לאור והעימוד. התוכנה חשובה מאוד בענף הדפוס כי היא מאפשרת לערוך ספרים לכל מטרה. באמצעות התוכנה תוכלו לבנות עמודים עם תבניות של עיצוב קבוע  ולגרום לאותה התבנית להופיע בהמון עמודים נוספים.

 • במידה ואתם לומדים את עולם עיצוב גרפי, אינדיזיין היא התוכנה השלישית הנלמדת בתחום זה. באמצעות התוכנה תוכלו להכין לכם קטלוגים או חוברות מידע ולהציג אותם באינטרנט כדי להציג בצורה מסודרת את נושאי המוצר שאתם עושים . התוכנה היא לא תוכנת עיצוב וכלי העיצוב בתוכנה מאוד מינימליסטים. אינדיזיין מאפשרת הכנסה של גרפיקות שנעשו בתוכנת פוטושופ, אילוסטרייטור,  תוכנת וורד ותוכנות מלל אחרות.

תוכנות לבניית אתרים וורדפרס אלמנטור

כדי לבנות אתרים מקצועיים עליכם לעבוד עם וורדפרס ואלמנטור בלבד. אל תתפתו ללמוד תוכנות אחרות של בניית אתרים כי לא תמיד תוכנות אחרות יכולות להיות ידידותיות למנועי חיפוש. כשאנו בונים אתר אינטרנט עלינו לקחת בחשבון את מנוע החיפוש גוגל שהוא מאוד פופולארי במדינת ישראל. גוגל יודע לקרוא טוב מאוד את וורדפרס ואלמנטור ואתרים שעוצבו על-ידי התוכנות האלה מקודמים יותר בגוגל. המערכות הם קלות מאוד ללמידה ומאפשרות לכל אחד לקחת עיצובים שנעשו בתוכנות הפוטושופ ואילוסטרייטור ולהכניס אותם לתוכנת הוורדפרס ואלמנטור לעיצוב האתר. בעיצוב אתרים עליכם לשים את הדגש לכל חווית המשתמש כי זה אחד הפרמטרים שקובעים את הדירוג של האתר. בלימודי עיצוב גרפי אתם לומדים כיצד לעצב גרפיקות במשקלים מאוד נמוכים כדי להכניס אותם לאתר האינטרנט שירוצו מהר אצל הגולשים במחשבים הנייחים או בטלפונים הניידים.

 • אחד הפרמטרים של חברת גוגל או חברת אפל לאישור הרצת אפליקציות ואתרים זה מהירות האתר שזה רץ אצל הגולשים. שימוש בטכניקות נכונות בתוכנות גרפיות ממוחשבות יאפשר לקבצים שלכם להיות מאוד נמוכים וקלים, כך שאם תכניסו תמונה או כפתור לדף אינטרנט זה יטען מהר מאוד אצל הגולשים ויעבור את התנאים שחברת אפל וגוגל דורשים. אפליקציות כדי להיות חלק ממאגר להורדה אצל הגולשים עובר סינון קפדני אצל החברות הגדולות לכן חשוב ללמוד את כל החוקים והתנאים שחברות אלו מציבות כי הם רואים את שביעות רצון הגולשים כמדד להצלחה שלהם.

XD – תוכנת אפליקציות של חברת אדובי

התוכנה מאפשרת לעצב אפליקציות או ליצור הדמיות של אתר האינטרנט לפני הלאה לאוויר. יצירת האפליקציות בתוכנה על ידי הכנסת אלמנטים מתוכנות אחרות או עיצוב בתוך תוכנת XD  אקס די. לאחר העיצוב שולחים את ההדמיה ללקוח כדי לקבל לאישור סופי ובסוף העיצוב שולחים למתכנת כדי שייתן את כל הבנייה והפיתוח התכנותי כגון  הקודים להפעלת האפליקציה. התוכנה היא ידידותית מאוד וקלה מאוד לתפעול וכל הפיתוח שלה מתבצע על ידי מעצב אפליקציות. כלומר אתם אלה שקובעים את כל המאפיינים שיהיו באפליקציה וכיצד היא הולכת להיות אצל הגולשים. כדי ללמוד את התוכנה צריכים להגיע עם רקע של תוכנת פוטושופ ואילוסטרייטור. עלות אפליקציות היום בעולם העסקים מתחיל לא פחות מ25000 ש”ח.

 • אפליקציה זה דרך מדהימה להכנסה פסיבית היות ואתם יכולים לעצב לעצמכם אפליקציות מסחריות שמפרסמים יכניסו את התכנים שלהם ליד התוכן של האפליקציה. בלימודי חוויית משתמש לומדים הסטודנטים על רעיונות לפיתוח אפליקציות לעולם העסקים בצורה מסחרית.

השפה העיצובית בעולם העיצוב הרב תחומי

השפה העיצובית זה נושא שנלמד לכל אורך לימודי עיצוב גרפי. לכל שפה יש את החוקים שלה גם לעולם הגרפיקה יש את החוקים שלו. תלמדו כיצד להעביר מסר בצורה נכונה, שימוש בצבעים נכונים ומה כל צבע אומר. בתורת הצבעים תלמדו איך לקשר את הצבע לקהל היעד שאליו אתם הולכים לעצב. ללמוד את השפה העיצובית לוקח זמן,  היות ואתם צריכים את לתרגל כל הזמן את פיתוח הרעיון שאותו אתם הולכים לעצב. לכל אורך לימודים תהיו עסוקים בבנייה של תיק עבודות שיאפשר ללקוחות שלכם לראות מה אתם יודעים לעשות. בתחום העיצוב ככל שמתרגלים הרבה תופסים ניסיון וביטחון בתחום, מי שאוהב את עולם העיצוב בהחלט ימצא חממה תעסוקתית בכל מה שקשור לבניית אתרים, עיצוב גרפי רב תחומי, הייטק ועיצוב אפליקציות  ועוד.

למידה אונליין מהבית

מכללת סולו מאפשרת ללמוד קורסים אונליין אחד על אחד עם מורים פרטיים שמחוברים אליכם ישירות לתוכנת הגרפיקה דרך תוכנת חיבור בין מחשבים, בדיוק כמו שתוכנת סקייפ עובדת. המורה יעבוד אתכם אחד על אחד על המחשב ויסביר לכם כיצד לעצב גרפיקה.  השיחה מתבצעת דרך מיקרופון ואזניות או דרך שיחה טלפונית במהלך השיעור. במהלך השיעור תקבלו את הסברים ותרגיל מקצועי,  תצטרכו לתרגל במהלך השיעור  ולהראות שאתם מבינים את החומר. במידה ויש נושא מסוים שהוא לא ברור המורה יחזור איתך שוב על כל הנושאים מהתחלה.

 • תרגול – בכל סוף שיעור תקבלו שיעורי-בית תרגילים ועבודות כדי לחזור על הנושאים החדשים שלמדתם באותו היום. מסלולי הלימוד שלנו הם לימודי תעודה ומאפשרים לכם ללמוד אחד על אחד בהוראה פרטית ואישית כל נושא שרק תרצו. לימודים פרטיים במתכונת של שיעורים פרטיים יבטיחו לכם הצלחה מובטחת ועם כל הנוחות לימודים מהבית מאפשרים. תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל פרטים על עולם העיצוב הגרפי ולתת לכם רעיונות להכנסה פסיבית או לעבודה מהבית.