שכר בוגרי תקשורת חזותית לעיצוב גרפי ועיצוב היי-טק מספקות קורסים בתקשורת חזותית בהייטק.

שכר בוגרי תקשורת חזותית לעיצוב גרפי ועיצוב היי-טק מספקות קורסים בתקשורת חזותית בהייטק.

תוכן עניינים הצג

רוצים לעשות שינוי קריירה ולעבוד בתחום התקשורת החזותית להייטק? רוצה לגלות איך להפוך למומחה בעיצוב אתרים ושילוב הייטק? בפוסט הבא תלמדו את כל מה שצריך לדעת על שוק העבודה המסקרן הזה. כיום חווית משתמש בהייטק ותקשורת חזותית הם תחומים שפותחו עבור מעצבים גרפיים השולטים בשפת השיווק המלאה באינטרנט על מנת לשלוט בשוק האינטרנט ולעזור לחברות לנצל את הסיכויים שהעולם הדיגיטלי מספק. מעצבי זהויות מותג עושים זאת באמצעות שימוש בתמונות ויזואליות המותאמות לדמוגרפיה מסוימת של יעד.

מעצבים גרפיים חייבים להיות בעלי כישרונות חשובים בתקשורת חזותית בהייטק.

מסלולים להסמכה מקצועית ותיק דוגמאות עסקיות וסימולציות מאפשרות לך לקבל אישור למגוון תפקידים בעולם הדיגיטל וההייטק. כל מעצב גרפי חייב להיות מסוגל ליצור ויז'ואלים מושכים ויזואלית שהם גם פרקטיים על מנת להעלות את המודעות למותג על פני קבוצות יעד מגוונות. כל מותג כזה דורש מבנה שיווקי מקצועי המשלב בתוכו את עבודתם של מעצבי זהות מותג.

איך אפשר להצטיין בתקשורת חזותית בהייטק?

כדי להצליח בשוק העבודה צריך להיות בעל יכולות קריטיות המשלבות שפה עיצובית ומגוון כללי עיצוב. כדי להצליח בתחום, מעצב גרפי חייב להבין את כל שפת העיצוב ואת כללי העיצוב הרבים באינטרנט, שהם שפה שונה לחלוטין מעולם העיצוב הגרפי המוכר והידוע. כל הדברים הללו יסייעו למעצב בפיתוח תיק עבודות של דוגמאות וסימולציות עבור ארגונים שיצרו סיכויי עבודה.

כסטודנט, תחילה עליך להשקיע בתוכנית עיצוב גרפי לפני שתוכל להתחיל ללמוד על העולם הדיגיטלי וחווית המשתמש. במהלך הלימודים ניצור תיק דוגמאות וסימולציות למפעלים, הנחשב לפריט קריטי והכרחי לצורך השתתפות בשוק העבודה. מעסיקים אינם מחפשים דיפלומה, אלא תיק עבודות של דוגמאות וסימולציות של עסקים ומיומנויות.

לפני תחילת הלימודים, הכירו את דוגמאות העיצוב.

אתה תשמח מהסרטים שלנו שנוצרו רק בשבילך, שיספקו לך סקירה כללית של גרפיקה בתחום השיווק המקוון. שיעורים שיעזרו לך להבין את המניפולציות המשמשות בבניית אפליקציות. וכיצד לנצל את היתרונות של תוכנת אדובי. זהו שוק עבודה פנטסטי עם שפע של הזדמנויות, ומעצבים דיגיטליים חדשים עשויים לבחור בין שכר או עצמאי.

שוק התעסוקה של מעצבים גרפיים ואנשי תקשורת חזותיים בהייטק.

מעצבים דיגיטליים מתחילים שמסיימים לימודי תקשורת חזותית לתואר הייטק מועסקים לקריירה בפרסום, חינוך והייטק. מעצבים של זהויות מותג נדרשים בכל העולמות. העבודה מקושרת עם מהנדסי תוכנה ומפתחי תוכנה, והם עובדים יחד כדי לספק פתרון דיגיטלי לארגונים. תקשורת חזותית הייטק היא ללא ספק המקצוע הטרנדי ביותר כיום, והוא כאן כדי להישאר.

איחוד עולמי – האינטרנט והעיצוב הולכים יד ביד.

בעבר, האינטרנט והגרפיקה היו שני תחומים נפרדים. בשנת 2005 הציגה אדובי את תוכנית העיצוב המפורסמת כיום, והתרחשה מהפכה שבה העולם המקוון החל לשתף פעולה עם תחום העיצוב הגרפי, ומאז הם לא התפצלו. סביבת האינטרנט של היום זקוקה לשירותיהם של מעצבי זהות מותג, ואדובי הציעה את הפתרונות הדיגיטליים המקשרים בין התחומים. המשרד מתיר שימוש בתוכנות המוכרות של החברה וכן בתוכנת XD המוכרת לפיתוח אפליקציות. אם זה היה בעבר רק נחלתם של מתכנתים, הרי שכיום זה נחלתם של המעצבים הגרפיים, שהביאו לשוק העבודה שפע של צבע, ייחוד וסגנונות עיצוב שלא היו ידועים קודם לכן במגזר ההייטק.

הסיפור כולו סובב על סגנון עיצוב מושך לצופים.

כדי לבנות רכיבים אסתטיים בגרפיקה, המעצב צריך לתפוס עקרונות רבים כדי לגרום לאתר להיראות מקצועי, וחשוב מכך, סחיר. כל מודעה שיווקית שיוצאת מידיו של המעצב הגרפי חייבת להיות שובת לב על מנת שהחברה וקהל היעד יכנסו לדיון העיצובי. המטרה היא לשכנע את קהל היעד שהמותג של המעצב הוא זה שצריך לנצל. כתוצאה מכך, מעצבים גרפיים חושבים לעומק לפני שהם מייצרים גרפיקה, אתר אינטרנט או אפליקציה. המטרה היא לקבוע את סגנון ההצגה שיהיה הכי אטרקטיבי לקהלי היעד השונים בפלטפורמות מדיה חברתית כמו פייסבוק ואינסטגרם.

היתרונות של פרסום מקוון

חופש הזמן והמיקום הוא יתרון משמעותי של פרסום באינטרנט. לגולשים יש גישה בלתי מוגבלת לאתרים מכל מקום ובכל זמן. זהו סוג של שיווק שתמיד נגיש ומאפשר רכישת מידע. התחרות בענף זה עזה, ולכל מוצר יש שלל חברות שמתחרות על החשיפה שתפתה אנשים לבקר באתר או באפליקציה שלהם. באחריותם של מעצבי זהות המותג לגרום לזה לקרות.

הזדמנויות תעסוקה בעידן הדיגיטלי

מזה עשור העולם הדיגיטלי מתרחב לבלי הכר, ובשנתיים האחרונות ראינו צמיחה מהירה ומהותית בכניסתן של חברות לעולם האתרים והאפליקציות כתוצאה מנגיף הקורונה. בעלי עסקים למדו שאם הם לא שם, הם לא קיימים. אלה שלא הצליחו להבין זאת התפזרו ונסגרו. כיום, השיווק הדיגיטלי גוזל 40% מזמנה של החברה ומהווה 95% מההוצאות הכספיות שלה. מדובר בכמויות גדולות המתמקדות בשוק התעסוקה של פיתוח אתרים ואפליקציות שנבנו על ידי לא אחר מאשר מעצבי זהות מותג.

אילו נושאים נלמדים במסלול ההייטק לתקשורת חזותית?

תוכנית היי-טק לתקשורת חזותית כוללת עיצוב גרפי והבנה מוכשרת של הנחיות עיצוב אתרים. קשה ללמוד להיות מעצב גרפי בעיצוב מקוון ואפליקציות אלא אם הסטודנט מבין איך לבצע נכון ויז'ואל. ויזואליות נכונה משמשת בטיפוגרפיות ובתמונות כדי לקדם רעיונות וליצור עיצוב מושך שעובד על לקוחות פוטנציאליים ברשתות חברתיות תוך יצירת חוויה ידידותית למשתמש.

הפסיכולוגיה של המיתוג

מעצבים גרפיים לומדים לתעודה בתקשורת חזותית בהייטק על מנת לעבוד על הקשר של התערוכה לקהל היעד. הרעיון הוא ליצור דיון בין השניים ולשכנע אותם להישאר באתר או באפליקציה מסוימת. כשהשניים מנהלים שיחה נוצר מותג איכותי ומצוין. צבע, טיפוגרפיה והנחיות עיצוב אחרות המעבירות מסרים באמצעות חזותיים משמשות ליצירת השיח.

תוכנת אדובי יכולה לעזור לך לשפר את יכולות העיצוב שלך ולהתעדכן במגמות העיצוב האחרונות.

בעולם של היום, קורסי בית ספר למעצבים גרפיים מלמדים יכולות עיצוב חדשות. הטאלנטים החדשים עובדים על המותג ואחראים להפיכת המותג לגלוי בכל הערוצים הדיגיטליים בהתאם למגמות העכשוויות. כל מודעה או אפליקציה שיווקית צריכות לכלול אלמנטים עיצוביים רלוונטיים כגון גופן וצבע. לכל זה יש השפעה על תמונות שמוצגות בפלטפורמת פרסום דיגיטלית ובתוך אפליקציה שמדברת בשפה עקבית בשיווק המותג.

תוכנת גרפיקה נמצאת בשימוש נרחב ברחבי העולם.

תוכנת גרפיקה של אדובי נמצאת כיום בשימוש בכל רחבי העולם. מעצבי זהות המותג של היום משתמשים בכלים האלה. כמובן שעליכם ללמוד אותם על מנת ליישם את הנחיות העיצוב, אך הם אלו שיגייסו אתכם לעבודה. מה שחשוב הוא פילוסופיית העיצוב שעומדת בבסיס העיצוב הגרפי. לחשיבה עיצובית יש משקל רב שכן רבים מהעקרונות הנלמדים בקורס זה יאפשרו לך לתמרן את הכלים של חברת אדובי, שהם: פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין הם כולם דוגמאות לתוכנה. לכל פיסת תוכנה יש סגנון עבודה משלו. סטודנטים יוצרים תיק עבודות באמצעות תוכנת אדובי ואז מחפשים פוטנציאל קריירה. במהלך הקורס, הסטודנטים יוצרים תיק דוגמאות וסימולציות לחברות, שכן זו הדרך היחידה עבורם להצליח בקריירה.

מדוע התיק הוא מרכיב כה מכריע?

בדרך כלל ההנחה היא שהסבה והסמכה יסייעו לך במציאת עבודה. עיצוב גרפי קצת שונה בשוק התעסוקה. זה לא משנה אם יש לך תואר או תעודה; מה שקובע הוא תיק העבודות שיצרת. פורטפוליו מגוון של דוגמאות עסקיות וסימולציות הוא זה שיאפשר לכם לגלות לקוחות ולקבל אישור לתפקידים בשוק התעסוקה וההייטק. לקוחות ועסקים ירצו לדעת האם אתם מבינים בחשיבה עיצובית וכיצד לשלב ווויזואליה. אתה תהיה רשאי לעבוד לאורך כל תקופת הלימודים כל עוד תיק הדוגמאות והסימולציות שלך לעסקים דובר בשפה המקצועית.

מהי דרכה של תקשורת חזותית בהייטק?

מסלול תקשורת חזותית הייטק הוא מסלול בו תשלוט בכל הכלים המצוינים שיש לעולם העיצוב הגרפי להציע, וכן תוכנות עיצוב מהעולם המקוון כגון תוכנת וורדפרס אלמנטור ותוכנת XD. סטודנטים הלומדים עיצוב אתרים מבינים את כל החשיבה העיצובית הנלווית לעיצוב גרפי מקצועי וחווית משתמש יוצאת דופן.

מה תלמד אם תבחר במסלול חווית משתמש?

כאשר משתמש פותח אתר או אפליקציה, הוא או היא קובעים במהירות אם זה נוח לו או לא. אם זה לא המקרה, הוא יינטוש אותה ויחפש אופציה נוחה יותר תוך שניות. תלמידים בשיעורי חווית משתמש ילמדו כיצד להשתמש בכלי עיצוב חזותי והנחיות עיצוב כדי לשמור על משתמש באפליקציה או באתר מסוים. התלמידים יגלו כיצד לעצב חווית UX-UI ידידותית ונוחה למשתמש.

תווית מדיניות השיווק וחוויית המשתמש של גוגל הם אלה שבחרת.

גוגל הוא מנוע החיפוש הפופולרי ביותר בעולם. יש הכי הרבה יריבות בעולם בין כל אתרי האינטרנט של כל החברות במנוע החיפוש הזה. כיצד תחליט גוגל אילו אתרים להציג בתוצאות החיפוש? גוגל מבינה שכדי להישאר רלוונטית היא חייבת לספק לגולשים חומר מעולה וחווית משתמש מדהימה, ולכן היא נותנת עדיפות לחוויית המשתמש הטובה ביותר של האתרים שלהם. איך הם יודעים את זה? אחרי הכל, אנשים לא בודקים כל אתר שאליו הם ניגשים. הם עושים משהו פשוט ביותר: הם מאפשרים לקהל להצביע ברגליים. אתרים שהמבקרים בהם נשארו זמן רב יותר, נוטים יותר לספק ערך, ומכאן לדירוג גבוה יותר בתוצאות החיפוש. כל חברה רוצה להיות בראש תוצאות החיפוש ולכן כל עסק צריך מעצב גרפי כדי לבנות חווית משתמש שהיא לא פחות ממדהימה ועומדת בקריטריונים של גוגל.

איך יוצרים מניפולציות?

יצירה והדמיה של מוצר תלויים בפסיכולוגיה של המוצר. צבעים, גופן ושימוש ברכיבים מסוימים ייבחרו על ידי כל מעצב גרפי בהתאם למוצר. מקצועות הלימוד מתרכזים במסלולי לימודי עיצוב גרפי, כולל הבנה מקצועית של הנחיות יצירתיות תוך שימוש בתוכנת אדובי Photoshop Illustrator ותוכנת אינדיזיין.

הבדלים בין מעצבי ממשק משתמש ו-UX

מעצבי ממשקי משתמש (UX/UI)? מהן המאפיינים המייחדים כל אחד מהם? אז בואו נעשה סדר בכול אחת ולתמיד. מעצב ה-UX אחראי על הגדרת חוויה ידידותית למשתמש. מעצב ממשק המשתמש אחראי על יצירת ממשק המשתמש. הם משתפים פעולה כדי לייצר אתר או אפליקציה שגולשים עשויים להשתמש בהם. בשוק העבודה הזה יש מדי פעם מעצב המבצע את שני המקצועות במקביל, ולפעמים מדובר באנשים נפרדים.

העולם הדיגיטלי נותן חסות לחוויית משתמש.

העידן הדיגיטלי הפך את שוק העבודה לחוויית משתמש למקובל, נורמלי ואפילו חיוני ביותר עבור משתמשי מדיה חברתית ואינטרנט. הרעיון הוא להשרות אמון בגולשים. כאשר יש חוסר אמון בין הגולשים לחוויית המשתמש, האתר או האפליקציה יינטשו ויכשלו.

מהי בעצם תוכנת וורדפרס?

תוכנת וורדפרס משמשת ליצירה ופיתוח של אתרים. המעצב הגרפי מערבב כלי עיצוב עם תוכנת וורדפרס כדי לייצר אתרים ידידותיים וידידותיים למשתמש.

האלמנטור של וורדפרס

לתוכנת וורדפרס יש מיליוני תוספים המשפרים את העיצוב וחווית המשתמש של אתרים. אחד התוספים הוא האלמנטור ששיפר את עיצוב האתר מעבר לכל ציפייה סבירה. מעצבים גרפיים המשתמשים בתוסף זה נהנים ממהירות עיצוב מוגברת ויכולות עיצוב משופרות.

מהי בעצם תוכנת XD?

תוכנית XD של אדובי היא גם באיכות גבוהה. התוכנית נוצרה מתוך מחשבה על מעצבים גרפיים אשר בונים ומעצבים אפליקציות. מדובר בתוכנה שמטרתה העיקרית היא לספק חווית משתמש נעימה וידידותית למשתמש. התלמידים הלומדים את התוכנית מקבלים כלים המאפשרים להם ליצור חווית משתמש יוצאת דופן.

ההיבט המכריע ביותר בעיצוב אפליקציה הוא חווית המשתמש.

בשנתיים האחרונות חל שינוי עולמי לעבר השימוש באפליקציות. חברות ומפעלים למדו כי בעידן הקורונה עליהם להיות בעלת פלטפורמה המאפשרת הופעה נעימה ומזמינה, כמו גם הזמנת מוצרים פשוטה. כאשר משתמש מוצא תוכנה מסוימת שימושית, הוא יישאר בה ואף יקדם אותה לאחרים.

קל למצוא קריירה בתקשורת חזותית להייטק.

סטודנטים של מכללת סולו מעריכים את קהילת הפייסבוק שלנו, שהיא באמת קבוצת עבודה עם 19.5 אלף חברים ומאות משרות המוצעות מדי יום. הקבוצה מורכבת ממעסיקים פוטנציאליים, ואם יש לך תיק דוגמאות וסימולציות לחברות מקצועיות ואיכותיות, הסיכויים שלך להתקבל לעבודה עוד בלימודים טובים מאוד.

בעולם האפליקציות יש יריבות עזה.

תעשיית האפליקציות הביאה עמה תחרות רבה. עכשיו שלכל חברה יש אפליקציה משלה, היריבות מבוססת על איזו אפליקציה ישתמש צרכן פוטנציאלי. המגוון הוא עצום, ויש יישומים שהם גם דומים וגם נבדלים. העדפת הלקוח נקבעת לפי נוחות השימוש באפליקציה.

תקשורת חזותית להייטק היא יתרון שיש לבוגרי שוק העבודה.

לבוגרי תכנית ההייטק לתקשורת חזותית יש נתח שוק אינסופי המכסה הן ארגונים והן לקוחות פוטנציאליים. כיום, כולם זקוקים למעצבי זהות מותג, מה שמציע לו יתרון משמעותי בתחום מאוד מבוקש.

איזה קורס תקשורת חזותית הייטק הוא הטוב ביותר?

ישנם מספר מסלולים לתעודה זמינים בשוק העבודה כרגע. כולם ברי השוואה בכך שכולם מלמדים את אותם עקרונות עיצוב שהם בסיסיים למקצוע. ההבחנה בין מסלולי הלימוד היא התרחבות שוק העבודה. ככל שהסטודנט ילמד יותר על תחום הלימודים, הוא יבין טוב יותר את שוק העבודה. כשאתה מחפש מקום ללימודי תקשורת חזותית להייטק, חפש מקום שמרחיב את ההבנה שלך בשוק העבודה ויאפשר לך ללמוד על הטרנדים החדשים ביותר המשפיעים עליו.

התמקדות בעיצוב מותג שווה יתרון תחרותי.

מעסיקים וצרכנים יעברו על תיק העבודות שלך כדי לקבוע אם אתם המעצבים שיכולים לספק יתרון תחרותי בעיצוב המותג. הם יבחנו כיצד אתה מקשר לחוויית משתמש וחשיבה עיצובית, כמו גם כיצד אתה מיישם כלי עיצוב בגרפיקה. מעצבי זהות מותג חייבים להבין מול מי השחקנים עומדים, דבר הנלמד בתואר התקשורת החזותית בהייטק של מכללת סולו.

איך אני יכול ללמוד באינטרנט מהנוחות של הבית שלי?

למידה מקוונת מהבית היא הדרך המודרנית ללמוד בימינו, וראינו יותר מזה מאז החל עידן הקורונה. מכללת סולו מלמדת זאת כבר 15 שנים וזכתה להצלחה יוצאת דופן בשוק העבודה, בין היתר בזכות הלימוד הייחודי של אחד על אחד עם מדריך פרטי.

למידה מקוונת בבית כרוכה בלמידה מול מחשב כאשר המדריך מקשר את התלמיד באמצעות תוכנת חיבור זום או תוכנת חיבור אחרת. יש כל כך הרבה אפשרויות זמינות עכשיו שאין שום תירוץ לא ללמוד באינטרנט מהנוחות של הבית שלך.

החשיבות של בקרת תהליך עיצוב בחקירות

כאשר אתה לומד במקום ללמוד, אתה רוצה לקבל שליטה מלאה על תהליך העיצוב. זה אפשרי במכללת סולו באמצעות למידה אחד על אחד, שם תוכל לשאול שאלות בכל עת ולקבל מענה מקצועי ממדריך מקצועי ומומחה בשוק העבודה. באופן זה מתקבלת שליטה מלאה וידע על כל התהליך עד לנקודת היישום.

האם מפתחי תוכנה יכולים להתמודד עם עבודת עיצוב?

מהנדס מחשבים או מפתח תוכנה לא לומד כיצד ליצור עיצובים חזותיים או את הפסיכולוגיה מאחורי כל אתר או תוכנית במהלך התואר הראשון שלהם. זהו בהחלט מקצוע עבור מעצבים גרפיים, ומהנדסי תוכנה בוודאי יעסיקו מעצבים גרפיים לאחר שיעשו פיתוח קוד באתר או באפליקציה. המעצב הגרפי מטפל בפעולות הנדרשות והמחמיאות עבורם.

איך יוצרים תוכנית שיווק לחברה?

המותג נוצר באמצעות עיצוב גרפי לפיתוח דיגיטל ואתרים. בוגרי קורס הייטק תקשורת חזותית המתרכזים בשיווק מפתחים מיתוג עבור חברות שונות במטרה להגביר את הכרת המותג. מדובר בשוק עבודה גדול עם חיץ התחלתי מהותי של 16,000 שקל נטו. רוב המעצבים הדיגיטליים מתחילים את הקריירה שלהם בעבודה מהבית ואיסוף לקוחות עוד בלימודים, רק כדי לקבל אישור למקצועות הייטק בהמשך.

עיצוב לדפוס ותגמולו

עיצוב דפוס הוא העולם הישן בשוק התעסוקה לעיצוב גרפי, שעדיין יש לו עבודה כיום, אך הוא סובל ממחסור חמור בכוח אדם מאחר ומעצבים גרפיים רבים נטשו אותו לטובת ההייטק. בתור טירון בענף הדפוס, מעצב גרפי יוכל להרוויח 12,000 שקל בחודש. שכר לא נורא. כמובן, זה לא הייטק, אבל זה בוודאי מנומס.

מה העלות של שימוש בתוכנה גרפית?

תוכנת גרפיקה מחויבת על בסיס חודשי. במהלך הלימודים, הסטודנטים משלמים 70 שקל בחודש ומקבלים גישה לתוכנה ללא צורך בעדכונים. לאחר שנה לאחר סיום הלימודים, עלות תוכנת אדובי עולה למאה שקלים לחודש, והמעצבים מקבלים את כל שדרוגי התוכנה הגדולים. העבודה עם אדובי יעילה מכיוון שהתוכנית מתעדכנת באופן קבוע, ויש לך גישה לאוסף עצום של תמונות וגופנים שמכיל את כל מה שמעצב חווית משתמש או גרפיקה ועיצוב דורשים.

האם אתה צריך ניסיון בעבודה כדי להתקבל לעבודה?

כל עולם העיצוב עוסק בעיצוב עצמו, לא בחוויה הדיגיטלית של המעצב הגרפי. מעסיקים רוצים לראות סגנון, שימוש בצבע, טיפוגרפיה ויישום יעיל של הנחיות עיצוב, בין היתר. משרדי הייטק ומשרדי פרסום אינם מתרשמים מניסיון של מעצב דיגיטלי שכן ארגוני הייטק רוצים לספק למעצבים שסיימו לאחרונה שלב תעסוקתי.

2022 מגמות ושיטות

כל מי שמסיים את לימודיו היום מעודכן בכל הטרנדים והגישות העדכניות ביותר שהפרסום הדיגיטלי דורש. בשורה התחתונה, סביר להניח שהתיק שלך, ולא היסטוריית הקריירה הענפה שלך, ישפיע על האם אתה מועסק או לא. בכל הנוגע לגיוס, תיק העבודות הוא הגורם המהותי ביותר. ככל שהוא יהיה מעודכן יותר בטרנדים הכי טרנדיים, כך הוא יוכיח למעסיקים שאתם מעודכנים במה שקורה, מושכים תשומת לב ומפתחים מותג חזק.

שימוש אמנותי בציור דיגיטלי

המסע של אמנות דיגיטלית הוא בעצם העיסוק בציור דיגיטלי. שוק עבודה מושך ביותר בעיצוב גרפי. העוסקים בתחום זה יוצרים שרטוטים ליישומים, ואין ספק שמדובר בייחוד פנטסטי שמתעדכן באופן שוטף. בשוק העבודה הזה אפשר לבנות מקצוע ממש מרגש שהוא ללא עוררין חלק מענף הפרסום של היום.

במיתוג עסקי, הקורונה והטכנולוגיה העסקית

עידן הקורונה אילץ את כל הארגונים לחזור לטכנולוגיה שהופעלה בעבר, אם כי במהירות איטית יותר. הקורונה גרמה לטכנולוגיה להקדים את זמנה, וגרמה לבעלי חברות להקים אתרים ואפליקציות כדי להמשיך לשרוד. אתרים שלא יכלו להסתגל לשינויים אלו לא יכלו להמשיך להשתמש במערכת השיווק. עידן הקורונה ללא ספק סייע לארגונים להכיר בכך שהעולם עובר כולו לדיגיטל.

שוק העבודה הדיגיטלי

שוק העבודה הדיגיטלי כאן כדי להישאר, והוא מתפתח בקצב מסחרר מדי יום. זה בוודאי מציע קשת מגוון של עבודה עבור מעצבי זהות מותג שלא תיעלם בקרוב. מי שבוחר לעסוק בעיצוב גרפי וחווית משתמש בוחר ללא ספק במקצוע החם ביותר בשוק כיום, כזה שמתפקד באתרים, ברשתות חברתיות ובסמארטפונים, וקשה לחזות אילו פלטפורמות חדשות יעמדו לרשותנו בעתיד. מי שמחפש מקצוע נוח וגמיש המאפשר להם לעבוד מהבית, להרוויח כסף, לעבוד בהייטק ועוד בחירות, בוודאי ישקול לעבוד כמעצב גרפי בעולם הדיגיטלי. לאן העולם הולך ואיפה הוא עכשיו? אם אתה מעוניין בשוק הזה, אנא צור איתנו קשר. יועצי הלימודים שלנו ממתינים לכם ויוכלו לענות על כל שאלותיכם כיצד תוכלו להשתלב בתעשיית הדיגיטל והפרסום הרעבה לידיים עובדות.