רעיונות לפתיחת עסק עצמאי 2021 – עסק קטן מהבית ורווחי מאוד

תוכן עניינים הצג

מחפשים רעיונות איך לפתוח עסק עצמאי מהבית או כל סגנון אחר אתם במקום הנכון, בכתבה הזאת תוכלו  לקבל פרטים רחבים על איך אפשר להתפרנס עם קצת יצירתיות שתפגינו, השינויים הטכנולוגיים דופקים לכולנו בדלת, זה לא משנה באיזה גיל אתם או מה אתם עושים בחיים, הטכנולוגיה נכנסה לכולנו למחשבים לבית, לטלפונים ולכל מקום, אין ספק שבגלל השינויים האלו נוצרו אינספור מקומות עבודה חדשים שמאפשרים לכל אחד לעבוד גם מהבית או לפתוח משרד כדי לתת את השירותים האלה. נוכל לראות שכבר כיום אין משרדים אשר עוסקים בתחום הפרסום כמו שהיינו רואים פעם, היום רובם עברו להיות משרדי פרסום אינטרנטים של חברות המעסיקות עובדים מהבית.

העבודה מהבית – למכור מהבית

בכתבה הזאת אנחנו הולכים  לסקור לכם תחומים שונים שיכולים לעניין כל אחד שרוצה לעבוד מהבית או לפתוח עסק עצמאי.   עסק עצמאי יכול להיות כהכנסה נוספת או כהכנסה עיקרית, הכל תלוי לאן אתם רוצים להתקדם בחיים, ומה השאיפות הכלכליות שלכם, תוכלו לדחוף את העסק החדש שלכם על ידי פעולות שיווקיות ולהגיע למקומות חדשים, העולם השתנה ואיתו גם סגנון העבודה, נוכל לראות עורכי דין שעובדים מהבית בצורה עצמאית, מנהלי חשבונות, מעצבים גרפיים, משווקי עסקים, אחראי מותג ועוד אלפי משרות חדשות שצצו עקב השינויים הטכנולוגיים שנעשו בעשרים שנה האחרונות.

עבודה מהבית

לקבוע את אורך החיים שלך בצורה שאתה היית רוצה 

היום אנשים רוצים יותר רוצים יותר לחוות את החיים, זה כבר לא מספיק לאנשים עבודה קבועה ומסודרת ולמרבית האנשים נמאס מהעבודה של 9:00 בבוקר עד 18:00 אנשים רוצים לקבוע להם את סגנון העבודה נקודה  אם את אמא טרייה או אבא טרי ורוצים לבלות יותר עם המשפחה תוכלו אתם לקבוע את השעות שלכם במידה ויש לכם עסק עצמאי לאו דווקא להורים גם אם אתם אתמול השתחררתם מהצבא ואתם רוצים להקים משהו משלכם תוכלו לעשות את זה בקלות על ידי חיפוש מקורות והגדלת ראש למציאת רעיונות לעסקים חדשים. בכתבה הזאת אנחנו נדבר בעיקר על תחום עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת אבל לא רק.

הפגנת יצירתיות – חשיבה מחוץ לקופסא

 זה לא משנה איזה עסק אתם הולכים לפתוח, וזה לא משנה כמה רעיונות יש לכם, הסוד להצלחה של עסק זה ראש גדול. ככל שיש לכם חשיבה רחבה יותר מחוץ לקופסא תוכלו להגיע למקומות מאוד רחוקים. אל תלכו כמו כולם עם הזרם, תמיד תחשבו איך אתם יכולים ללכת נגד הזרם ולהמציא רעיונות חדשים למקורות פרנסה. 

מקורות מידע – איזה עסק כדאי לפתוח 2020

תקראו המון באינטרנט, תקבלו השראה מאנשים שעשו את זה, תקראו סיפורי הצלחה של אנשים שבאו מכלום והגיעו למקומות מאוד גבוהים. ותחשבו על מה אנשים צריכים היום בעולם וכיצד אתם יכולים לעזור לאנשים האלה לעשות להם את החיים יותר קלים. אם מצאתם את הפתרון אז יש לכם מוצר.

אהבה לתחביב ולהפוך את זה לעסק

אם יש לכם תחביב ואתם חושבים שזה יכול לספק גם אנשים אחרים, תשתפו את זה תראו לעולם מה זה התחביב הזה אולי גם אנשים אחרים יאהבו את זה. אם אתם אוהבים את מה שאתם עושים תוכלו לעשות המון כסף כי רק מי שאוהב את העבודה שלו יכול באמת להתפרנס בכבוד והנאה. הרי לא זאת הסיבה שהחלטתם להיות אנשים עצמאיים?

רעיונות למחשבה – רעיונות למכירה מהבית

 תעשו לכם רשימה של כל הדברים שאתם הכי אוהבים לעשות ותראו כיצד אתם יכולים לקחת את אחד הרעיונות שרשמתם ולהפוך אותו לעסק עצמאי נקודה! אם את אוהבת לעשות עוגות תמכרי עוגות. אם אתה אוהב לטייל תפתח חברת טיולים קטנה ועוד אינספור רעיונות שיכולים לתת לכם מקורות פרנסה רבים. זה נראה לפעמים מאוד מייגע להתחיל לעשות אבל מי שאוהב את מה שהוא עושה זה פשוט ייתן לכם טעם לחיים אחרים עם יותר משמעות.

מה זה עיצוב גרפי דוגמאות עבודה מהבית

עיצוב וגרפיקה הנושאים שאנחנו הולכים לדבר עליהם

בכתבה הזאת אנחנו הולכים לדבר על  עולם העיצוב גרפי, אנחנו בית ספר לגרפיקה ועיצוב ומכשירים מעצבים גרפיים לתעשיה בתחום השיווק והפרסום רב-תחומי. אתם יכולים לקבל אינפורמציה מה זה בכלל עיצוב גרפי, מה התפקידים של מעצבים גרפיים, וכיצד גרפיקאים או מעצבים משרתים כיום עסקים רבים כדי לגרום להם להיראות יותר טוב במדיות החברתיות או בכל מקום שהעסק חושב שזה מקום נכון לשווק את עצמו. זה לא משנה בתחום עיצוב גרפי הגיל של המעצב הגרפי, אתם יכולים להיות פנסיונרים בגיל 50 או 40 וגם צעירים יותר ולהתחיל לעזור לעסקים לשווק את עצמם בצורה יותר מקצועית במדיות השונות.

ביקוש אדיר לפרילנסרים בתחום העיצוב גרפי – הסיבות

‏בתחום עיצוב גרפי נוכל לראות שיש ביקוש אדיר בתחום הזה אחת הסיבות לכך, היא עולם האינטרנט. אם בעבר מעצבים גרפים היו עובדים אך ורק בעולם הדפוס אז המצב היום משתנה לגמרי. נוכל לראות מעצבים גרפים בתעשיית הנייר והדפוס, ונוכל לא רק לראות מעצבים גרפים בעולם האינטרנט או בחברות הייטק. לעסקים היום יש יותר אלטרנטיבות והזדמנויות ‏לפרסם את עצמם זה כתוצאה מכך נוצר ביקוש של מעצבים גרפיים זה גרפיקאים שיתנו מענה לעסקים, זאת לא רק הסיבה הזאת התעשייה עצמה השתנתה פסגת הטכנולוגיה דורשת היום מיחשוב בכל מקום ולכן מי שעוסק בתחום העיצוב הוא יותר מבוקש במקומות שהנדסה מבוקשת בהם.

עיצוב וגרפיקה

ישראל כאומת סטרטאפ זה כולנו יודעים – בהייטק עושים כסף זה לא חדש

זה שמדינת ישראל נותנת שירותי הייטק לכל העולם זה כולנו יודעים,  כוח אדם הישראלי הוא לא רק עובד לתעשייה המקומית, העובדים בישראל נותנים שירותים עסקיים גם למדינות אחרות  ומחצית מהעובדים בעולם ההייטק בישראל עובדים לעולם כולו. החל מפיתוח ושיווק מוצרים טכנולוגים, עיצוב אפליקציות וממשקים אינטרנטים,  לכל הנושאים האלה מעצבים גרפיים גרפיקאים נותנים שירותים עסקיים כדי לעזור לתעשיית ההיי-טק להדביק את היעדים. הכוח אדם הישראלי יודע להתאים את עצמו להתפתחויות הטכנולוגיות שקיימות כיום, מה שגורם לביקוש אדיר זה מעצבים ומתכנתים בתעשיית ההייטק. 

מה זה עיצוב גרפי – איזה עסק כדאי לפתוח 2020

עיצוב גרפי זה פיתוח רעיונות והצגה של האלמנטים והתרגום שלהם נעשה בתוכנות הגרפיות, מיתוג לעסקים ובניית תדמית אישית ויזואלית כגון לוגואים, חוברות, פליירים מכירתיים, מודעות שיווקיות ועוד נעשות לרוב בתוכנות גרפיקה ממוחשבת.  החשיבה של איך הדברים הולכים להראות בסופו של דבר נעשה על ידי המעצבים הגרפיים. המעצבים חושבים כיצד להוציא את הרעיון ולהתאים לו קונספט עיצובי מותאם כדי שהמודעות שלנו יעבדו בצורה הנכונה ביותר לקהלי היעד השונים שאליהם אנחנו מכוונים. לדוגמה אם אנחנו מעצבים מודעה מכירתית בתחום המזון עלינו לדעת בדיוק באיזה צבעים להשתמש כדי להעביר את המסר הנכון לקהל היעד שלנו. זאת רק דוגמה אחת מבין מאות דוגמאות שמעצבים גרפים מתמודדים איתם בתקופת הלימודים.

 מיתוג עסקים חדשים וקיימים

חלק מעבודת המעצבים הגרפיים זה מיתוג ויצירת תדמית חדשה לעסק, לדוגמא עיצוב לוגו מחדש אם העסק כבר קיים או הכנת תשתית עיצובית לשיווק בכל מיני פלטפורמות מסוימות. מיתוג של עסק צריכים להשקיע בו המון מחשבה כדי לשדר באמת את מה שהעסק עושה, ליצור תחושת אמינות בקרב קהל היעד שאותו אנחנו רוצים שהיא חלק מהצלחת העסק.  ברגע שגורמים לעסק להראות בצורה טובה המכירות יראו בהתאם. לאחר מיתוג של עסק מתחילה העבודה פרסום מודעות מכירתיות במדיות החברתיות כגון פייסבוק או פרסום של באנרים באתרים שונים נקודה רוב העסקים כיום מחזיקים גם דפי פייסבוק או אתר אינטרנט שאליו הם דואגים להכניס גולשים ועוד מערכות אחרות לשיווק העסק נקודה כל התחומים האלו מעצבים גרפיים ומעצבי אתר אינטרנט נותנים את השירותים האלה. 

מה זה עיצוב גרפי

התוכנות הגרפיות של חברת אדובי – עבודה על התוכנה ויצירת גרפיקה ממוחשבת דיגיטלית

כלי עבודה של המעצבים הדרכים הם תוכנות גרפיקה ממוחשבת, חברת אדובי היא היצרנית של תוכנות הגרפיקה, פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין הם התוכנות הפופולריות ביותר למעצבים גרפים וגרפיקאים שעובדים איתם. ידיעת התוכנות הגרפיות בלבד לא מספיקה היום כדי לתת שירותי עיצוב גרפי, כדי להיות מעצבים גרפיים מקצועיים צריכים ללמוד את כל חוקי העיצוב שמקובלים בתעשייה הישראלית ובעולם. בתקופת הלימודים מעצבים גרפיים עוברים הכשרות מקצועיות והדמיות דיגיטליות של מיתוג עסקים תוך הטמעת חוקי העיצוב הגרפי בתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי.

מהם התפקידים של התוכנות הגרפיות במלאכת המעצבים הגרפיים?

התפקידים של התוכנות הגרפיות  זה לבטא את הרעיון של העסק תוך שימוש באלמנטים גרפים ויצירת עיצוב גרפי מושלם. כל תוכנה גרפית יש תפקיד אחר בתהליך של עיצוב גרפי כולו, חלק מהתוכנות עוסקות בקווים וצורות, חלק מהתוכנות עובדים על תמונות  ועוד. עבודה של מעצב גרפי לפעמים זה שילוב של מספר תוכנות בעיצוב אחד. לדוגמה מתחילים בתוכנת הפוטושופ לאחר מכן מעבירים את הגרפיקה לתוכנת אילוסטרייטור ומשם ממשיכים בעיצוב קטלוג בתוכנת אינדיזיין. בהמשך תוכלו לראות מה כל תוכנה גרפית עושה ולקבל  מידע יותר מעמיק על התפקידים של התוכנות הגרפיות. צירפנו סרטונים שמסבירים בקצרה על עבודתם של המעצבים הגרפים. 

פוטושופ – תוכנה לעיצוב תמונות והכנת מודעות מכירתיות

פוטושופ נחשבת בעולם עיצוב גרפי לתוכנה מספר 1 ביצירת מניפולציות בעבודות גרפיקה. אפשר לקחת כל תמונה ולעשות איתה כל מה שרק רוצים. כל תמונה יכולה להעביר מסרים והעברה של דרמטיות כדי להעביר את המלל בצורה הכי משכנעת לקהל היעד. זה לא משנה אם אתם עושים את העיצוב הגרפי למודעה למכירות בפייסבוק או ברשתות החברתיות האחרות. המטרה של המעצבים הגרפיים היא לשכנע ולהעביר את המסר בצורה הכי מדויקת שיכולה להיות כדי לגרום לעסק להיראות מקצועי ביותר.

כלים – לתוכנת פוטושופ כלים רחבים ועיבוד תמונה הוא נושא מאוד מעמיק בתוכנה. נוכל לשלב בקלי קלות כיתוב וטקסטים, ולהכניס אלמנטים גרפיים שנעשו בתוכנות אחרות. התוכנה היא לא תוכנת עיצוב לוגואים בגלל שהחישוב הטכני שלה הוא פיקסלים בלבד. תוכלו לראות כאן שיעורי הסבר על היצירתיות של מעצבים גרפיים מפגינים בעת עבודת העיצוב בפוטושופ. הסיבה שלא מעצבים בלוגואים כי תוכנה שלפחות עובדת טוב עם קווים וצורות לעומת תוכנת אילוסטרייטור עליה תקראו בפסקה הבאה. 

התוכנות הגרפיות במלאכת המעצבים הגרפיים

אילוסטרייטור  – אחראית על מיתוג גרפי ועוד

אילוסטרייטור בעולם עיצוב גרפי נחשבת לתוכנה מאוד מרכזית ביצירת מיתוג לעסקים. התוכנה אלופה בעבודה עם קווים וצורות, תוכלו לייצר קימורים ועיגולים ליצירת ציור ואיור דיגיטלי, איור גרפי להכנת לוגואים, מודעות עם עיטורים גרפיים ועוד אינספור סגנונות מדהימים להעשרה של גרפיקה ועיבוד. לתוכנה כלים מדהימים בעבודה עם מברשות וצורות,  תוכלו לקחת עיצובים גרפיים כגון עיטור ולשלוח אותו לתוכנת הפוטושופ כדי לתת נפח יותר עמוק לגרפיקה. נוכל לראות אינספור לוגואים שנעשו בתוכנת אילוסטרייטור מן המפורסמים הלוגו של גוגל סקייפ ועוד. בשיעור המצורף בעמוד זה תוכלו לראות את החשיבה של המעצבים גרפיים עם צורות מאוד בסיסיות השמיים זה הגבול עם התוכנה הזאת. התוכנה משרתת קהלים רבים בעולם העיצוב רב-תחומי כגון מעצבי אופנה,  מעצבים גרפיים, אדריכלים, ציור דיגיטלי ועוד.

אינדיזיין – עיצוב ספרים וקטלוגים

אינדיזיין התוכנה יותר בסיסית להכנת קטלוגים ספרים וחוברות. התוכנה היא לא תוכנת עיצוב אלה תוכנה שמכניסים אליה דברים ועיצובים בתוכנות פוטושופ ואילוסטרייטור. התוכנה עובדת נהדר עם כמויות של כיתוב וטקסט שמגיע מתוכנות מלל אחרות.  בתוכנה זו מעצבים ספרים בצורה מאוד קלה על ידי קביעה של עיצוב בעמוד אחד וההשלכה שלו לעמודים אחרים בצורה מהירה. נוכל לקבוע סגנונות עיצוב לטקסטים בצורה מסודרת ולאחר מכן לקבוע שכל הכותרות הראשיות וכותרות משנה יהיו בסגנון כזה או אחר כל שינוי שנעשה בכותרת ישפיע על כל הכותרות האחרות מה שיוצר נוחות מקסימלית והעבודה מהירה לעיצוב ספר.  שימושית מאוד בבתי דפוס והמעצבים הגרפים צריכים להביע השליטה כדי לדבר באותה שפה מול הלקוח בבית הדפוס. 

תיק העבודות בעיצוב גרפי – והתעודה

היום זה לא משנה איפה למדתם את התחום של עיצוב וגרפיקה ממוחשבת.  מה שהתעשייה צריכה לראות זה אך ורק דוגמאות של עיצובים גרפיים שעשיתם במהלך הלימודים או לבד, תתבקשו להראות עיצוב לוגו, מודעות מכירתיות, עיצוב חוברות וספרים ועוד. בתיק העבודות יבדקו כיצד אתם חושבים כמעצבים גרפיים באיזה סגנון וקונספט לעבודה בחרתם לעשות את העיצוב בהתאם לרעיון שאתם יצרתם. צריכים להראות בדרך כלל 20 עבודות בתחומים שונים ולשייך את זה גם לעולם האינטרנט. מן הסתם תצטרכו להראות מודעות עסקיות שפורסמו או שמיועדות לפרסום ברשתות החברתיות קידום בפייסבוק ובאינסטגרם, יבדקו את נושא הצבעים והקישור של הצבע מול הנושא שאותו עיצבתם  תוך שמירה על כללי קומפוזיציה גרפית ואיזון עם משקלים נכונים.

סוגי עבודות מהבית בתחום

 סוגי עבודות מהבית הם עצומות, מעצבים גרפיים היא קטגוריה של רוב העובדים בה זה מהבית, תוכלו לתת שירותי גרפיקה לבתי דפוס, ולהיות אחראים על תהליכי המיתוג של העסק בכל הפלטפורמות שהזכרנו קודם, מידי פעם תצטרכו לתת שירותי גרפיקה לחברות שירצו לעדכן את התוכן שלהם בפייסבוק או באתר האינטרנט שברשות החברה,  תוכלו לקבוע מחירון אישי או לעבוד על פי מחירון שעות חודשי ולקבל שכר בתור שכירים במתכונת של עבודה מהבית אין חוקים בתחום העיצוב הגרפי וכל אחד קובע את סגנון העבודה שלו. יש כאלה שיבחרו לעבוד על פי פרויקטים ויש כאלה שיבחרו לעבוד על פי מחירון שעות קבוע לפי דרישה של מקום העבודה שאתם הולכים לעבוד מולו.

תיק העבודות בעיצוב גרפי - והתעודה

מיתוג עסקים מה זה

 מיתוג עסק זה אחריות מאוד גדולה, זה לא רק לעשות לוגו יפה ומושך, המטרה שלנו להתחבר לקהל היעד ולהבין בדיוק מה הם הצבעים שיעשו את העבודה בצורה הכי טובה, לדוגמה  לא נעצב לוגו בצבע כחול למסעדה שמגישה אוכל חם, לא נעצב בצבע אדום לחברת ביטוח או למקום פיננסי אחר, כל צבע יש לו את המהות שלו עלינו בתור מעצבים להבין בדיוק מה המסר שאנחנו רוצים להעביר ולפי זה לפעול בבחירת האלמנטים. עיצוב לוגו והכנת מיתוג לעסק זה לא משהו שעושים כל יום, עלינו לחשוב טוב ובצורה מעמיקה כיצד לעצב מיתוג למספר שנים כיום עסקים מידי מספר שנים מעצבים מחדש ומרעננים את המיתוג שלהם כדי להתאים את העסק לטרנדים חדשים בעיצוב הגרפי. 

 מה זה תקשורת חזותית 

תקשורת חזותית הוא תחום שכבר קיים עשור והוא מאגד בתוכו את התחום של עיצוב גרפי ובניית אתרים. תחילה הסטודנטים ילמדו את מסלול לימודי עיצוב גרפי לאחר מכן ימשיכו בבנייה ועיצוב של אתר אינטרנט. כל המסלול הזה יחדיו נקראת תקשורת חזותית כיום לקוחות רוצים את הכל במקום אחד, הם רוצים שהמעצב הגרפי  יעצב את גם את הלוגו גם את הקטלוג ואת האתר אינטרנט יחדיו. כדי לתפוס את הלקוח מכל הכיוונים עלינו לשלוט בכל התחומים הללו כדי לתת יותר אופציות ותעסוקה בחוץ, באתר תוכלו לקרוא על מסלול תקשורת חזותית ולקבל מידע יותר מעמיק מהמסלול מעצבים גרפיים אומר ומה תקשורת חזותית כולל.

משווקי עסקים בפייסבוק והקשר לעיצוב גרפי ותקשורת חזותית

שיווק עסקים בפייסבוק הוא תחום שקשור מאוד לעיצוב גרפי, היום זה כבר לא מספיק רק לפרסם פוסטים עם מלל, מה שצריך  זה להכין עבודת גרפיקה מדהימה עם מסר נכון ולהריץ את זה על ידי פרסום במסעות פרסום של פייסבוק, הפרסום הממומן דורש מיתוג נכון ומקצועי כדי להגיע לקהל היעד שאליו אנחנו רוצים להעביר את המסר. עיצוב נכון ושיווק  במערכות של פייסבוק יביאו את הגולשים לעמוד הנחיתה שאותו עיצבתם באתר בהתאם לקונספט של הלוגו, עלינו לשמור על אחידות בכל תהליך העיצוב כדי לגרום לעסק להראות מותג ומקצועי. אנשים היום שופטים איך התמונה נראית, הלוגו ועוד לכן מומלץ להיות ממוקדים כדי  לתת לגולשים להחליט אם לעבוד מולכם או לא. תחום השיווק עסקים נכנס חזק בשנים האחרונות ונוכל לראות את השיתוף פעולה הדוק בין המעצבים למשווקים.

מה זה תקשורת חזותית 

עיצוב גרפי שוטף לעסקים

עבודת עיצוב גרפי היא לכל אורך השנה ולא רק בעונות מסוימות בשנה, כל עסק חייב שיהיה לו אתר אינטרנט או דף פייסבוק ולהזכיר את עצמו כל הזמן  כדי לשמור על קיום, במערך השיווק של העסק נצטרך להקים מודעות מכירתיות שמדברות על מבצעים או מוצרים חדשים שנכנסו. נוכל לראות באינסטגרם מודעות שלאו  דווקא מוכרות מוצר מסוים אלא רק מדברות על המותג כדי להשאיר את הגולשים כל הזמן במודעות מקסימלית לגבי החברה, לכן סגנון עבודה בעיצוב גרפי הוא כל הזמן משתנה ואתם אף פעם לא יודעים לאיזה נישה אתם הולכים לעבוד ולמה אתם מתחברים יותר.

עיצוב אתרי אינטרנט – תחזוקה והטמעה

עיצוב אתרים הוא תחום חזק מאוד במיוחד בעיצוב גרפי, מי שקובע את השפה העיצובית הם המעצבים גרפיים מתכנת לא יכול לקבוע איזה צבעים להשתמש כי חייבים לשמור על אותו קונספט עם המיתוג שנקבע על ידי המעצב הגרפי. ריווח נכון צבעוניות מתאימה תעשה את העבודה נוחה יותר והגולשים באתר יוכלו להעריך את העסק בצורה מקסימאלית. עבודה בעיצוב אתרים  כל הזמן מתחדשת, כל הזמן יש טרנדים חדשים וסגנונות עיצוב חדשים לכן יש שתי נישות שונות שמעצבים בוחרים לעבוד בהם. נישה ראשונה היא עולם הדפוס והשנייה היא עולם האתרים, לרוב מעצבים גרפיים יתמקדו בתחום אחד ולא ביותר. ככל שמתמקדים בתחום אחד אפשר להוציא את המקסימום בעבודה.

עיצוב אפליקציות UX- UI

עיצוב אפליקציות  הוא תחום שמתאים לבוגרי לימודי מעצבים גרפיים,  כיום רוב האתרים צריכים להיראות גם באפליקציה, מעצבים יקבעו את סגנון העיצוב ויתנו שירותי גרפיקה תוך שילוב בעבודה עם מתכנתים, המעצב הגרפי הוא הראש שקובע איך הדברים הולכים לראות באפליקציה, תחום זה לא מתאים לאנשים שלא יודעים מה זה עיצוב גרפי תחילה תצטרכו להכין תיק עבודות ולהיות בתחום הזה ורק לאחר מכן תוכלו להתחיל ולייצר אפליקציות. לרוב עבודה בתחום זה היא בחברת היי-טק עם שיתוף פעולה הדוק בין המעצבים למתכנתים.

מתן שירותי עיצוב לבתי דפוס

לעולם הדפוס יש שני תחומים, התחום הראשון הוא גרפיקאי ומעצבים שעובדים בבתי דפוס להכנת הזמנות, עיצובי ספרים, קטלוגים ועוד ויש מעצבים גרפיים וגרפיקאים שנקראים עובדים חיצוניים שעובדים על פי כמות שעות חודשיות כדי לספק לבית הדפוס את הנוחות בעבודה ולא להיות בלחץ עם פרויקטים. לרוב עבודה בבית דפוס מספיק אך ורק קורס עיצוב גרפי בסיסי ותיק עבודות במיתוג. עבודה מול בתי דפוס מצריכה ידע רחב בתוכנות הגרפיקה וכמובן חשיבה עיצובית. נוכל לראות בבתי דפוס את תחום העיצוב האריזות ששואב בתוכו אינספור מעצבים גרפיים כדי לעמוד להתאמה של אריזות מיוחדות למכונות הדפוס.

מתן שירותי עיצוב לבתי דפוס

מיתוג אירועים – הדור החדש רוצה יותר

 אם בעבר היה מספיק ליום הולדת רק עוגה ומעט ממתקים היום זה ממש לא מספיק לאף אחד, כל הורה רוצה לתת את האירוע לילד או לילדה שלו עם מיתוג של עוגה שעליה יש הדפסות של אלמנטים גרפיים ועיצובים שמעטרים את האירוע עצמו, בתחום הזה מי שעובד שולט בתוכנות גרפיות כדי לספק את כל הדרישה על אופי האירוע שהולך להיות בהתאם לקונספט שהילד והילדה אוהבים.  לרוב בתחום זה מספיק לדעת את התוכנות פוטושופ ואילוסטרייטור בלבד כדי להתחיל לעבוד במיתוג אירועים.

עבודות גרפיות עם צלמים – סגנונות העבודה

עבודה בתחום הצילום היא רחבה מאוד היות ויש כל השנה אירועים ושמחות, כל צלם וצלמת יבקשו להנציח את האירוע על ידי עיצוב של אלבום דיגיטלי או קטלוג מוצרים של חברה, מעצבים גרפיים  ייתנו את שירותי הגרפיקה כדי להתאים את התמונות לרוח החברה, קטלוג עם עשרות תמונות שמעוצב עם עיטורים גרפיים בתוכנת אינדיזיין תוך שימוש בתוכנת פוטושופ לעיבוד תמונה שיתקבלו מהצלמים, נוכל לראות שהעבודה המשותפת עם צלמים תעסוק בנושאים כגון: עיצוב אלבומים דיגיטליים, קטלוגים, צילומי בת מצווה או בר מצווה להכנת אלבום מזכרת לחוגג ועוד.

ציור ואיור דיגיטלי – מתן שירותי עיצוב למעצבים גרפיים – מכירת ציורים באינטרנט

אם אתם אוהבים לצייר אתם בהחלט הולכים לעשות המון כסף,  היום נוכל לראות חנויות אונליין שמוכרות ציורים עם הדפסה על קנבס ושולחים את זה לכל חלקי הארץ,  הציורים יכולים להיות ציורי אווירה או דמויות מאוירות לחדרי ילדים תוכלו לראות בפייסבוק אינספור חנויות און ליין או דפים שמדברים על הנושא הזה. באתר תוכלו לראות דוגמאות בקורס ציור דיגיטלי כדי לקבל רעיונות ודוגמאות של מכירת ציורים באינטרנט. מעצבים גרפיים צריכים באופן שוטף ציורים דיגיטליים כדי להעשיר את הגרפיקה שברשותנו נקודה מעצבים גרפיים הם לא ציירים לכן הם משתמשים בשירותי ציור דיגיטלי לעיצוב לוגו מאויר ועוד דוגמאות שונות.

ציור ואיור דיגיטלי

 הלימודים אונליין בעיצוב גרפי 

במידה ואתם רוצים ללמוד את התחום הזה מהבית תוכלו ללמוד גם בשיטת לימודים אונליין עם מורים  פרטיים שמחוברים ישירות לתוכנת הגרפיקה שיש לכם. המסך שלכם בעצם נהפך להיות המסך של המורה ועל ידי חיבור בין מחשבים המורה יכול להזיז את העכבר ולהסביר לכם איך לעצב גרפיקה מקצועית בתוכנות הגרפיקה, הלימודים מתקיימים רוב שעות היום ומאפשרים לכל אחד ללמוד מהבית תוך שילוב של עבודה עם לימודים וללא הפרעה לשגרת החיים תפסיק תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל פרטים על האפשרות של המידע אונליין הבית ועוד, הלימודים אצלנו מתקיימים אחד על אחד עם מורה פרטי כדי להעביר לכם את החומר בצורה ממוקדת ואישית.

מה יש באתר של בית ספר סולו – הכשרת מעצבים גרפיים ועוד

באתר תוכלו לגלוש בעמוד הקורסים ולראות איזה קורס הכי מתאים לכם, יש לנו מסלולי לימודי תעודה של מעצבים גרפיים הנקראים לימודי עיצוב גרפי, יש לימודי גרפיקה ממוחשבת שזה בצורה יותר בסיסית או לימודי תוכנה בלבד כל קורס יש לו את היתרונות שלו בהתאם לנושא שאתם רוצים להיות מקצוענים בו, מומלץ להתייעץ עם יועץ הלימודים כדי להתאים לכם את המסלול הכי נכון. זה לא משנה איפה אתם גרים אם זה בצפון בדרום או באילת תוכלו ללמוד ישירות דרך האינטרנט כל תחום בעולם העיצוב גרפי רב תחומי בלימודים אישיים. לימוד פרטני יבטיח  לכם התמקדות בנושאים שאתם רוצים כדי למקסם את החומר שתקבלו בתקופת הלימודים, שיהיה לכם בהצלחה 🙂