You are currently viewing תקשורת חזותית מקום מומלץ ללמוד
תקשורת חזותית מקום מומלץ ללמוד

תקשורת חזותית מקום מומלץ ללמוד

תקשורת חזותית מקום מומלץ ללמוד בו

אתם בחיפוש אחר מכללה שבה תוכלו ללמוד את תחום  המתפתח בהייטק דהיינו תקשורת חזותית? שמעתם  המון דברים על התחום אבל נשארתם מבולבלים? אל דאגה, אנחנו נעשה לכם כעת סדר. לאחר שתקראו את הכתבה הבאה תדעו איפה כדאי לכם ללמוד, מהו המקצוע תקשורת חזותית, לאיזה כיוונים ניתן להתפתח ואיפה מוצאים עבודה טובה בתחום זה. אז יאללה, שנמשיך?

נעים להכיר, תקשורת חזותית

אנו מתקשרים כל הזמן בכל מיני שפות. בארץ בעיקר בעברית, בעולם באנגלית ובשפות נוספות אחרות  בשפת הסימנים ולמעשה בכל ההיסטוריה תמיד התפתחו להן שפות שונות ומגוונות. במשך השנים, התפתחה לה עוד שפה נוספת שהחלה את דרכה בעולם הישן והיא ממשיכה כיום באופן דיגיטלי והיא שפת הגרפיקה. בתקשורת חזותית אנו מתקשרים באמצעות תמונות, צבעים, אלמנטים מצוירים וצורת כתב. כל אלו יחד מעבירים מסרים. העברת מסרים באמצעות גרפיקה נמצאת כיום בשימוש נרחב, אך השימוש הגדול ביותר בתחום הוא עבור עסקים שמעבירים מסרים עבור קהל הקונים. השימוש במסרים נראה בעיצוב של אתרי האינטרנט, בלוגו של עסק מסוים, בבאנר שמופיע באינטרנט ואפילו בפלייר שקיבלתם בדואר. זו תקשורת חזותית והיא כיום נחשבת למקצוע מאוד מבוקש.

מי עוסק בתקשורת חזותית?

העוסקים בתקשורת חזותית הם בוני ומעצבי אתרים, בוני ומעצבי אפליקציות, מעצבים גרפיים, מעצבים חוויית משתמש, מאיירים דיגיטליים, מעצבים גרפיים העוסקים בדפוס ועוד. כל אלו מעבירים מסרים לקהלי יעד שונים. וכל אחד מהם הוא מקצוע שניתן ללמוד כיום ולעסוק בו.

מה צריך כדי ללמוד את התחומים האלו, האם צריך רקע?

התשובה הראשונית לשאלה זו היא כן! הרקע הוא עיצוב גרפי. כל מי שרוצה לדעת עיצוב אתרים, חווית משתמש וכדומה באופן מקצועי ואיכותי, חייב לדעת לפני עיצוב גרפי שהוא הבסיס לכל. זה לא שאין בוני ומעצבי אתרים שהם לא מעצבים גרפיים, יש, בהחלט יש, אך אם רוצים לבצע עבודה מקצועית באמת, זה הבסיס לתחום. מי שיש לו רקע בעיצוב גרפי, ידע לבצע עיצוב אתרים ברמה גבוהה.

מתי לומדים בניית אתרים?

יש שתי דרכים ללמוד לעבוד בהייטק שמתאים תמיד גם לבוגרי מסלול קורס בניית אתרים. הדרך הראשונה היא ללמוד בהתחלה קורס בעיצוב גרפי ולאחר מכן ללמוד בניית אתרים, או לחלופין, להגיע למכללת סולו וללמוד את מסלול התקשורת חזותית שלנו הכוללת את שני התחומים יחד. גם במכללת סולו תוכלו ללמוד את התחומים בנפרד. תוכלו לבחור את המסלול שהכי מתאים עבורכם.

איפה לומדים תקשורת חזותית בצורה איכותית?

תקשורת חזותית ניתן ללמוד בשני מסלולים. מסלול הלימודים הראשון הינו מסלול לתואר ראשון. ארבע שנים אינטנסיביות הכוללים מבואות מתולדות האומנות. המסלול השני הוא בקורס. אצלנו במכללת סולו מציעים לכם ללמוד קורס תקשורת חזותית סופר איכותי.

האם קורס הוא מספיק בתחום?

התשובה היא תלוי איזה קורס. אנו נספר על הקורס שלנו במכללת סולו ולמה הוא כל כך מומלץ. תחילה נאמר כי אנו לא מכללה חדשה. אנו מלמדים את התחום 15 שנה והמורים שלנו בתחום כבר הרבה שנים. אנו מלמדים את התחום בהתאמה לשוק העבודה ולהתפתחות הדיגיטלית המואצת. אנו מלמדים אתכם בתוכנות השונות את כל החידושים שקיימים ותמיד רלוונטיים לזמן ולתוכנות החדשות או העדכונים שלהן.

במכללת סולו מלמדים אונליין מהבית, שיעור פרטי מול מורה בקצב שלכם. המוטו שלנו מתבסס על כך שהתלמיד במרכז ולכן הקצב שלו הוא הקובע. מכיוון שקצב התלמיד קובע, הוא לא תלוי באף תלמיד אחר ויכול לעצור ולשאול שאלות לאורך כל השיעור. מעבר לכך, התרגול אצלנו חשוב מאוד ואנו דואגים שלכל תלמיד יהיו מספיק שיעורי בית ושעות תרגול של החומר. בשורה התחתונה, אם תשאלו תלמידים ממליצים תראו כי ההמלצות הן מהטובות ביותר בתחום.

איך אפשר ללמוד את התחום אונליין מהבית?

עוד לא התנסיתם בשיעור במכללה שלנו, אך ברגע שזה יקרה, כנראה שתגלו עולם דיגיטלי שלם שמתבצע ממש כמו שיעור באותו החדר. אולי בעשר הדקות הראשונות זה יהיה לכם מוזר, אך אנו בטוחים ומניסיון של תלמידים אחרים, שלאחר העשר דקות שיעברו, אתם תרגישו כאילו אתם והמורה נמצאים באותו חלל. הקשר בין המורים לתלמידים הוא נעים ואישי וזה הופך את השיעור להרבה יותר נעים ופחות מביך.

למי הקורס מעצבים גרפיים להייטק מתאים?

לכל אחד שמעוניין ללמוד את התחום וגם לאנשים שאין להם הרבה זמן ומעוניינים לרכוש מקצוע חדש, לאימהות שרוצות קריירה, אך מוותרות על כך כי אין זמן ויש לדאוג לילדים ולבית, לסטודנטים שאין להם את האפשרות לשלם הון במכללה פרונטאלית ולכל מי שמעוניין לשלב לימודים יחד עם עבודה ובית. אצלנו במכללת סולו כל זה אפשרי ולא מפריע ליום יום שלכם. כל מה שאתם צריכים הוא לפנות לעצמכם שעה וחצי בשבוע ללמידה מול המורה ועוד שלוש עד ארבע שעות לתרגול. מי שישקיע את השעות הללו יצליח בתחום ללא ספק.

האם באמת בשעה וחצי אפשר ללמוד את כל החומר?

המכללה פועלת בשיטת לימוד המפרקת את החומר לתתי נושאים. המטרה היא לאפשר לתלמיד לקלוט מקבצים קטנים של חומר ולדעת ליישם אותם בצורה נכונה. כאשר עובדים בתתי נושאים, הרבה יותר קל לתלמיד לעכל את הנושא ויותר קל לו לתרגל. הקליטה בצורה זו היא טובה יותר. במקצוע זה החובה של המכללה והמורה היא להביא אתכם לכדי יישום. תלמיד שלא יודע ליישם את החומר לא יוכל לעסוק במקצוע ולכן יש לכך חשיבות גדולה מאוד בדרך לרכישת המקצוע.

איך לומדים יישום ואיך מתרגלים במכללת סולו?

יישום החומר לומדים באמצעות תרגול שלו. גם כאן, לפני שאנו זורקים אתכם למים העמוקים, אנו מוודאים שאתם יודעים לשחות. כבר במהלך השיעור אתם תתרגלו יחד עם המורה. תוכנת החיבור מאפשרת למורה לראות את המסך שלכם וגם לעבוד עם העכבר על המסך שלכם. בהתחלה הוא יראה לכם איך לבצע ולאחר מכן אתם תתרגלו את החומר מולו. בסוף התרגול תקבלו שיעורי בית לתרגול עצמאי. את התרגול תגישו כעבודה לשיעור שאחרי ותקבלו משוב מהמורה. התרגול ילמד אתכם יישום ויאפשר לכם להתקדם ולהשתפר. תרגול מביא לשיפור, שיפור יביא לתוצאות ותוצאות יביאו אתכם לתיק עבודות איכותי שהוא הפנים שלכם.

קבלה לעבודה בתחום

קבלה לעבודה בתחום העיצוב הגרפי מתבססת על הצגת עבודות שלכם. את העבודות תציגו בתיק עבודות. תיק העבודות הוא הפנים של המעצבים הגרפיים ובוני האתרים. רק בצורה זו ניתן לדעת מהי החשיבה העיצובית שלכם. בקורס שלנו במכללת סולו שמים דגש גדול על עבודות ברמת תיק עבודות ולכן לאורך השיעורים תאספו את העבודות הללו ותיצרו את תיק העבודות הראשוני שלכם. בהמשך תוכלו לשכלל אותו יותר ולהפוך אותו למקצועי הרבה יותר.

אם אהבתם את המידע על המקצוע, אם אתם רוצים לדעת עליו יותר, אם אתם רוצים לעסוק בתחום ואם אתם רוצים לדעת יותר על הלמידה במכללת סולו, צרו אתנו קשר. כמו כן, תוכלו להיכנס לסרטונים שבכתבה זו ולהתרשם וגם להיכנס לאתר, להתרשם משיעור מוקלט, מעבודות של בוגרים וגם מהמלצות של בוגרים. צרו עמנו קשר ויועץ הלימודים שלנו ייתן לכם פרטים נוספים.