קורס תקשורת חזותית מחיר 2022

קורס תקשורת חזותית מחיר 2022

תוכן עניינים הצג

כיום בכל דרך שאנחנו מתקשרים עם העולם נוכל לראות עבודות של בוגרי מסלול תקשורת חזותית. העולם בנוי מהעברת מידע דרך מסרים ויזואליים מתוקשרים דיגיטלית דרך לתקשורת חזותית שתופסת הכוח להעביר מידע דרך וויזואלים בצורה הכי נכונה לצופה.

כמה פעמים הסברת לבן אדם רעיון דרך מילים ולא הצלחת? כמה פעמים הייתי צריך לצייר תרשימים גרפיים כדי להסביר איך סגנון העבודה הולך? המידע הגרפי מובן טוב יותר על ידי תמונות וציורים מאשר שיחה מילולית.

התקשורת החזותית נחשבת לאחת הצורות המדהימות ביותר להעברת מידע שברור לצופה. עולם המיתוג משתמש בדרך זו כדרך המושלמת לספק מידע לקהל הלקוחות בצורה פשוטה ומובנת על ידי ויזואלים שכוללים תמונות ורכיבים גרפיים.

שיעורי הסבר על שוק התקשורת החזותית

בכתבה הכנו במיוחד בשבילכם שיעורי הסבר בהרחבה על עולם התקשורת החזותית. מה לומדים במקצוע הזה וכמובן מהו המחיר והעלות של לימודי תקשורת חזותית בישראל. אם אתה מחפש תחום שיאפשר לך התפתחות ושילוב בעולם ההיי-טק אין ספק שהכתבה הבאה תעזור לך להבין יותר לעומק לקראת איזה הסבה מקצועית אתה הולך.

השפה בתקשורת חזותית

אפליקציות באמצעות השפה בתקשורת חזותית מבוססת תמונות וצבעים אשר מושכים את תשומת הלב שלנו. הסטודנטים לומדים באיזה צורה אפשר להעביר כל סגנון של מידע וגרפיקה בגדלים שונים שמעוררים חלקים במוח שלנו. כל אחד היום שרוצה לדבר לקהל מסוים צריך לדבוק במסר הויזואלי וללמוד מי עומד מולו.

להעביר את התיאוריה להעברת מסרים

מותגים לומדים ימים ולילות איך להעביר את התיאוריה להעברת מסרים על ידי שימוש ברכיבים ומולטימדיה כדי לדבר אל קהל היעד שזה קהל הצרכנים שאליו המותג רוצה להעביר מסרים שבסופו של דבר יהפכו לאסטרטגיות פרסום שיגרמו למכירות. גרפיקה שתהיה מעוצבת היטב באמצעות שילוב של תמונות תמשוך את העין ותעזור לספק חוויית משתמש בכל סגנון של אתר אינטרנט והאפליקציה.

שימוש בתמונות

תמונות יותר נעימות למוח שלנו והם בהחלט יכולות להשפיע על מצב הרוח של הצופה. אם ניקח לדוגמא בתקשורת חזותית שימוש בתמונות מצחיקות הם יגרמו לנו להרגיש טוב יותר מאשר תמונות דרמטיות ולכן הסטודנטים לומדים כיצד לשלב תמונות שמעוררות תגובה בשילוב טיפוגרפיות שקוראות לפעולה.

תוכן רב וויזואלי

תקשורת חזותית זה סוג של תוכן רב וויזואלי וכדי שהמותג ייצור שיתוף פעולה בין הצרכנים לבין המוצר צריכים ליצור דיאלוג ויזואלי שיכלול עיצוב גרפי באמצעות תוכנות. התוכנות בסופו של דבר הם רק כלים אבל הם אלה שעוזרות בחוויית הצפייה תוך שימוש בחוקים רבים שהסטודנטים לומדים על העיצוב הגרפי ביצירת חוקים רבים שנלמדים תוך ביצוע בשילוב תוכנות גרפיקה adobe.

השילוב של עולם העיצוב הגרפי ותקשורת חזותית בעולם ההייטק.

עולם ההייטק בשנים האחרונות משתמש בבוגרי תקשורת חזותית כדי לעזור למהנדס מחשבים או מפתח תוכנה להעביר את הרעיון העיצובי בצורה הכי טובה שיש לקהל המשתמשים במוצרים שחברות ההייטק מפתחות. במונחים של תקשורת חזותית המשמעות של צבע או טיפוגרפיה הם חשובים מאוד ביצירת קומפוזיציות נכונות בכל אפליקציה או מוצר שחברות הייטק מפתחות.

בהייטק מהנדס מחשבים או מפתח תוכנה לא למדו נושאי עיצוב

מהנדס מחשבים או מפתח תוכנה לא למדו נושאי עיצוב בלימודי התואר במחשבים אלה למדו אך ורק איך לפתח קידוד או לבצע פקודות רבות כדי שהתוכנה תעבוד בצורה מתואמת עם הדפדפנים של אנשים. לתקשורת חזותית יש ראייה פסיכולוגית נלמדת שכוללת גם את עולם העיצוב הגרפי שסטודנטים לומדים במקביל איך לעצב בתוכנות להעברת מידע כגון הבנה של מערכת ההפעלה וורדפרס לפתיחת דפים לגלישה באינטרנט או במקביל הכנת אפליקציות.

העבודה המשותפת עם מהנדס

העבודה המשותפת עם מהנדס או מפתח כדי להיות מעצב מולטימדיה ותוכנות של חברות ההייטק מפתחות מה שיוצרת את ההצלחה של כל אתר או אפליקציה מעוצבת משכנעת. התחום מבוקש מאוד בתעשייה הישראלית ובמיוחד בתקופת הקורונה עסקים רבים הבינו שאם הם לא יהיו באינטרנט הם לא יוכלו להתקיים.

מערך מכירות עסק

כדי להגביר מערך מכירות עסק צריך להשתמש באסטרטגיות פרסום שקהל הלקוחות צריך לקבל נכון. על העסקים להשתמש בצבעים במקביל טיפוגרפיה שתעביר את התנועה המכירתית ושיווקית בשימוש של תמונות. כל מתן הפתרונות ואסטרטגיות שיווק החדשות כיום גורמות לביקוש מסיבי למעצבי דיגיטל ולמעצבים גרפיים שעוברים הדרכות כדי להשתלב בתעשיית ההיי-טק.

תפקידי מעצב גרפי

תפקידי מעצב גרפי בחברות ההיי-טק הוא להכניס רעיונות לעיצוב חזותי על ידי שימוש בפריסות חברתיות ויזואליות תוך מתן דגש בכל חומר שיווקי שנוצר על ידי המעצבים לשימוש באסטרטגיות פרסום. מעצבים גרפיים לא עובדים רק בחברות הייטק והשימוש בידע של המעצבים גרפיים בעולם השיווק הדיגיטלי נהפך מבוקש מאוד במיוחד בתקופת הקורונה.

הדור של היום מקבל את רוב הנתונים שלו אך ורק דרך האינטרנט

מגזרים רבים הבינו שהם חייבים שיווק דיגיטלי כי הדור של היום מקבל את כל הנתונים שלו אך ורק דרך האינטרנט. אי אפשר להתעלם ממה שהיה בתקופת הקורונה שמדינת ישראל והעולם כולו נכנס למצב של ריחוק חברתי וכל עסק שהיה מבוסס אך ורק על אנשים ברחוב שקונים מוצרים היו צריכים בצורה משמעותית ללמוד את תחום הדיגיטל ולהשתמש במעצבים גרפיים שייתנו את כל הפתרונות הויזואליים על ידי שימוש בתוכנות מחשב.

שילוב בעולם השיווק למעצבים גרפיים בוגרי תקשורת חזותית

אין ספק שעבודות הנפוצות ביותר של מעצבים גרפיים זה שילוב בעולם השיווק על ידי יצירת טיפוגרפיות או שימוש בתמונות לקידום עסקים ברשתות החברתיות או באתר האינטרנט שמנוע החיפוש גוגל מעביר חשיפה תמידית לאתרים המכילים תוכן רב לגולשים. המיומנויות מבוקשות מאוד ורבות לעבודת המעצבים גרפיים בוגרי תקשורת חזותית כי הם צריכים ללמוד את כל השפה הויזואלית שכוללת מאות חוקים תוך למידת התוכנות הרבות שהם צריכים להשתמש כדי להציג את המותג בצורה הכי מקצועית.

להיות מאורגן עם כל המידע שמעצב מעביר לקהל היעד

מעצב גרפי בתקופת הלימודים וגם לאחריה חייב להיות מאורגן עם כל המידע שהוא מעביר לקהל היעד. קהל היעד זה אחד הדברים החשובים ביותר כי צריכים להעביר את כל הפסיכולוגיה עיצובית בצורה נכונה שתתאים לקהל היעד. האם זה קהל היעד שמרני שאנחנו צריכים לעצב עם צבעים יותר קרים או קהל היעד צעיר יותר שצריכים להשתמש בסגנון צבעים חמים.

לדעת איזה תמונות להעביר לקהל היעד

המטרה בלמידה על הבנה של מהם דעות קהל היעד זה כדי לדעת איזה תמונות להעביר לקהל היעד ולכן המעצב הגרפי מבצע סימולציות רבות תוך שיתוף פעולה עם הלקוחות שלו כדי להבין למי מוכרים את המוצר או משווקים את הרעיון החדש. אין ספק שמי שאוהב את עולם העיצוב הגרפי ימצא בעולם העסקים דרך מדהימה ליזמות וחשיבה שונה. בתקופת הלימודים אתם מבצעים סימולציות רבות כדי להבין את קהל היעד והקשר ללקוחות כדי להתאים את כל ההשקעה הנבונה שלכם לאחר מכן לתחומים שיאפשרו לכם להרוויח שכר מאוד גבוה.

מה קורה בעולם הדפוס?

בעולם ההדפסה מורגש מאוד המחסור בכוח אדם כי בוגרים רבים שמסיימים לימודי תקשורת חזותית ועיצוב גרפי מוצאים שהדרך הטובה ביותר להתחיל בתחום זה זה אך ורק בעבודה בעולם ההייטק. אם בעבר רוב הבוגרים היו הולכים אך ורק לעבוד בעולם הדפוס נוכל לראות שהעבודה בתחומים אלו נהפכו פחות פופולארים. עבודה בדפוס לעולם לא תעלם כי הדפוס עדיין חי וקיים ומעביר את כל סגנון העיצוב לעיתונות והמסחר דרך פלטפורמות מודפסות.

איך לומדים דרך האינטרנט?

עסקים רבים וארגונים בתקופת הקורונה למדו את נפלאות מערכות ההפעלה של זום או תוכנות אחרות לחיבור בין מסכים. בית הספר מלמד בשיטה אינטרנטית אחד על אחד אונליין מהבית ומאפשר לסטודנטים לקבל יחס אישי עם מרכז תשומת הלב בשיעור תקשורת חזותית ועיצוב גרפי. במהלך השיעור המורה מסביר מהלכים שונים על עולם העיצוב ולאחר מכן הסטודנט צריך לתרגל את החומר הרב.

אם יש נושא בזמן ההדגמה שלא ברור הסטודנט מקבל אינספור ניסיונות חוזרים עד שהוא יבין את כל ההתמחות הרלוונטית. אין ספק שבלימודים אישיים אתה הוא המרכז והמורה לא יכול להתקדם לנושאים חדשים עד שהסטודנט מבין את כל הצדדים היצירתיים בשיתוף פעולה של תוכנות אדובי.

שיעורי בית ותרגילים

שיעורי הבית התרגילים שמתקבלים בכל סיום שיעור הם אלה שיאפשרו למעצב החדש להתפתח בעיצוב כל פרויקט מרכזי וחשיבה מעבר לקופסא. שיעורי הבית הם אלה שיכנסו בסופו של דבר לתיק העבודות כי זה הדבר החשוב ביותר שמעצבים גרפיים צריכים להתמודד איתו בסיום הלימודים כדי להתכונן לראיון עבודה או לסירוגין להתמודד בצורה פרטנית כפרילנס.

תיק עבודות בעיצוב גרפי?

תיק עבודות עיצוב גרפי הוא אחד הדברים החשובים ביותר שמעצב גרפי תקשורת חזותית צריך להתמודד איתם בסיום הלימודים. מה שישאלו אתכם בסיום הקורס זה לא איפה למדת או איזה תעודה יש לכם או במקביל אם אתם בכלל עשיתם תואר ראשון ותואר שני. לקוחות ומעסיקים בעולם ההיי-טק ומשרדי פרסום דיגיטליים לא מתרשמים מתעודות כי הם רוצים לראות את כל הדברים הטובים ביותר שעשיתם מול בדיקה של איך החשיבה היצירתית עובדת אצלך המעצב הגרפי המתחיל.

אין ספק שאתה צריך להוכיח פוטנציאל וכישרון רב תחומי כדי להראות טרנדים חדשים שעוד לא נראו קודם. בתקופת הלימודים המורים יאשרו אתכם ויסבירו לכם בהרחבה מה צריכים להכניס לתיק עבודות עיצוב גרפי ואילו שאלות אתם תשאלו בסיום הלימודים.

עבודה עם חברת אדובי.

חברת אדובי נחשבת לחברה בלעדית ביותר שאיתה מעצבים גרפיים עובדים. במהלך הלימודים תצטרכו לבצע מנוי בחברת אדובי ולשלם 70 שח בחודש כדי להתמודד עם כל התוכנות. לאחר שנה הסטודנטים משלמים 100 שח בחודש וממשיכים לקבל את כל העדכון על העבודה האידיאלית עם תוכנת אדובי. חברת אדובי החברה הבלעדית ביותר בעולם כולו שמעצבים גרפיים מוצאים את כל הפתרונות הדיגיטליים בצורה הכי נכונה.

התוכנות של חברת אדובי ידידותיות מאוד למשתמש ומאפשרות עבודה מהירה על סגנון יצירת ויזואלים בקריירה של המעצבים הגרפיים.

מה לומדים במסלול לימודי עיצוב גרפי?

בלימודי מסלול מקצועי עיצוב גרפי לומדים להתאים סגנונות יעדים השיווקיים מתוך כוונה לאסטרטגיות פרסום באמצעות חוקים רבים הנלמדים בעולם הצבעים והתמונות.

במקביל עובדים על כל סגנונות הטיפוגרפיה ומשתמשים בכישרון העיצובי בשימוש תוכנות הגרפיקה אדובי עם אפשרות לבצע את ההרמוניה תוך התנהגות להבנה בעולם השיווק. קהל היעד מקבל משקל מאוד חשוב היות והם צריכים להתמודד עם תיאוריות פסיכולוגיות שיכללו תמונות בצבעים כדי להתאים את תיק העבודות.

התוכנות הפופולריות

לכל אורך הקורס הסטודנטים לומדים את התוכנות הפופולריות שהם פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין. כדי להיות מעצב גרפי מקצועי אין ספק שאם אתה יודע אך ורק תוכנות גרפיות אין לך מה להציע לשוק כי היום בשניות בודדות אפשר לבדוק בתיק עבודות אם המעצב הגרפי הוא מקצועי או לא.

ליצור דיאלוג ויזואלי

כל מי שיבקש אתכם לראיון עבודה כבר ראה אין ספור עבודות קודמות כך שהוא יכול לדעת אם אתם באמת מבינים איך ליצור דיאלוג ויזואלי או לסירוגין אם אתם מבינים איך ליצור את הקונספט נכון תוך שימוש בטיפוגרפיה ואמירה דרך תמונות.

עולם התקשורת החזותית.

אי אפשר ללמוד תקשורת חזותית אם הסטודנטים לא מגיעים עם תיק עבודות דינאמי שמסביר איך הם יכולים לעצב גרפיקות בצורה ויזואלית.

בתקשורת חזותית הסטודנטים לומדים להכין רכיבים אינטרנטים לבניית מערכות הפעלה של וורדפרס. במקביל עובדים ולומדים את כל עולם חווית המשתמש עם תוסף אלמנטור שמתלבש על וורדפרס. הלימודים כוללים הבנה מקצועית UI UX ליצירת חווית משתמש נכונה תוך שימוש באפליקציות מבית חברת אדובי אקס די. אין ספק שככל שאתם מגיעים עם חומר רב משונן שכולל תיק עבודות בתקשורת וויזואלית על ידי עיצוב גרפי אתם תוכלו לשלוט בכל התוכנות האחרות שהעולם התקשורת חזותית צריך.

עולם המיתוג והשיווק

למעצבים גרפיים אחריות מאוד גדולה בעולם המיתוג והשיווק כי הם אלה שקובעים איזה צבעים יהיו באפליקציה או כיצד תמונות אמורות להשתלב בתחומים האלו. לכל אורך הקורס אתם צריכים למצוא זמן רב כדי להכין שיעורי בית ועבודות כדי להפגין ניסיון ולפתח את החשיבה העיצובית לאורכה ולרוחבה.

כיצד בית הספר יכול לעזור לך המעצב הגרפי המתחיל להשתלב בתעשיית ההייטק ומשרדי הפרסום?

לבית הספר יש קבוצה מדהימה מעל 19.5 אלף חברות הייטק ומשרדי פרסום שמחפשים אותך המעצב הגרפי המתחיל להשתלב בתעשיית השיווק וההייטק. קבוצה זו קיימת מעל 12 שנה ועזרה לאלפים במדינת ישראל לקדם את האינטרסים התעסוקתיים או לעבוד מהבית בצורה פרטנית ואישית. אם אתה מחפש ראיון עבודה או ליצור קשרים עסקיים כבר בתקופת הלימודים המורים יעזרו לכם להבין מה הם הדרישות התעסוקתיות כדי לקדם את האינטרסים בקבלה לעבודה.

הדור של היום.

הדור של היום מקבל את כל המידע שלו אך ורק דרך האינטרנט ואפליקציות מה שיצר ל ביקוש מאוד מסיבי בשנים האחרונות. הבוגרים משתלבים יותר בחברות היי-טק במיוחד בגלל שחברת אדובי פתחה את תוכנת אקס די. אם בעבר רק עולם ההייטק ומפתחי תוכנה היום מכינים אפליקציות ומערכות הגנה בתוכנות יותר מורכבות היום מעצבים גרפיים לומדים בכל מכללה מקצועית מהי חווית משתמש ובאיזה פלטפורמות לבנות אתר האינטרנט שיותאמו לחוקים הרבים שמנוע חיפוש גוגל או פייסבוק.

עבודה מהבית.

בוגרים רבים בתקשורת חזותית ועיצוב גרפי בוחרים לעבוד בתחום זה מהבית כדי לתת שירותי פרילנס עיצוב גרפי. אין ספק שבגלל שיש מחסור אדיר בכוח אדם מקצועי נוכל לראות בכל הרשתות החברתיות ובאתרי האינטרנט אלפי משרות פנויות שדרושים בהם מעצבים גרפיים מתחילים בצורה יומיומית. בגלל שמדינת ישראל נחשבת לאחת המדינות המייצאות הייטק לכל העולם כולו אין ספק שכוח האדם המקומי בישראל מבוקש יותר. עולם הדפוס ימשיך לסבול ממחסור כוח אדם ולכן השכר קפץ מאוד.

השכר בשוק המעצבים הגרפיים ותקשורת חזותית

השכר בשוק המעצבים הגרפיים ותקשורת חזותית גבוה מאוד. בוגרי מסלול תקשורת חזותית ללא ניסיון יכולים להשתלב בעולם ההייטק עם שכר של 18 אלף שח נטו. במידה והבוגרים בוחרים לעבוד בעולם השיווק הדיגיטלי אפשר להתחיל עם שכר של 14 אלף שח נטו. בעולם ההדפסה והפקות ספרים ומעצבי גרפיקה יכולים להרוויח פחות 11000 שח נטו.

לעבוד בעולם ההייטק

מרבית הבוגרים בוחרים לעבוד בעולם ההייטק לא רק בגלל השכר הגבוה שעולם ההייטק משלם אלא בגלל כל הקידמה הטכנולוגית שמאפשרת למעצבים גרפיים להיות יותר מסופקים בעבודה. אין ספק שעולם הדיגיטל רק ימשיך להתקדם מה שיגרום לביקוש יותר גדול.

כמה עולה ללמוד תקשורת חזותית?

עולם התקשורת החזותית מורכב מאינספור מסלולים רבים ולכן מומלץ לבדוק עם בית הספר שאתם באמת מקבלים את המסלול הכי נכון לכם שיאפשר לכם להשתלב בתעשיית ההי-טק בעולם הדיגיטל. ברוב המקומות מסלול עיצוב גרפי עולה 8000 שח ואם הולכים ללמוד אותו עם מסלול תקשורת חזותית צריכים להוסיף סכומים שיכולים להגיע עד 30000 שח נטו.

הסברים על המסלולים בעיצוב גרפי

בעמוד המחירים באתר זה תוכלו לראות את כל ההסברים על המסלולים בעיצוב גרפי שיאפשרו לכם להבין כמה עולה קורס עיצוב גרפי ותקשורת חזותית. אני ממליצים לכם כבר היום לשוחח עם יועצי הלימודים איך גם אתם יכולים ללמוד מהבית. יועצי הלימוד יסבירו לכם בהרחבה על עולם התקשורת חזותית ועיצוב. אין ספק שאם תצפו בכל הסרטונים שיש בעמוד זה תוכלו לקבל אינדיקציה מדהימה האם אתם מתאימים לתחום העיצוב הגרפי והייטק יחדיו. צפייה נעימה.