עיצוב תקשורת חזותית שכר ללמוד לקבל משרה בעיצוב גרפי

עיצוב תקשורת חזותית שכר ללמוד לקבל משרה בעיצוב גרפי.

אם אתה בעמוד זה ומחפש הסבה מקצועית לעולם הדיגיטל אין ספק שנישת העיצוב הגרפי יאפשר לך למצוא משרה במהירות. נישת הביקוש בעיצוב ממשקים בחברות הייטק בישראל מאוד גבוה והיום חברות הייטק בישראל מתחננות למעצבים גרפיים שיעבדו בתוכם. מעצבים גרפיים בשוק המשרה מבוקשים מאוד כי יש יותר אפשרויות וזמינות למשרה לעומת מה שהיה בעבר. אם עדי לפני 10 שנים רוב הבוגרים שסיימו לימודים בתקשורת חזותית ועיצוב היו הולכים למשרה לעיצוב אך ורק בענף ההדפסה היום המצב הוא שונה מאוד ונוכל לראות שיש יותר אפשרויות למשרות מה שלא היו בעבר.

מה יש במידעון זה?

הכנו במיוחד בשבילכם שיעורי בניית אתרים ותקשורת חזותית אונליין שמסבירים כיצד אפשר להשתלב בנישת המיתוג המבוקש ביותר בתעשייה הישראלית ובעולם כולו מיתוג גרפי נחשב לאחד התחומים המבוקשים שחסר בו כוח אדם בצורה שוטפת ואת זה ראינו גם בתקופת הוירוס הקורונה.

האם שיווק ופרסום דיגיטלי מוצר פעילות הוא חד פעמי?

כדי לגרום למוצרים להיות מוכרים לקהל היעד של עסק אין ספק שצריכים לשווק כל השנה באינספור פלטפורמות אפשריות החל מהכנסת מאמרים לתוך אתר אינטרנט כדי לקבל מבקרים ממנוע חיפוש בגוגל ועד יצירת מודעות שיווק ופרסום דיגיטלייות ותשלום לחברת פייסבוק כדי לקדם את המותג ברשת. נישת השיווק ופרסום דיגיטלי רחב מאוד ומעצבים גרפיים משתלבים בצורה מהירה.

מה קרה בתקופת הוירוס הקורונה?

מעצבים גרפיים נהפכו מבוקשים בתקופת הוירוס הקורונה והרוויחו עשרות אם לא אלפי אחוזים יותר לעומת תקופה רגילה. הסיבה לרווח העצום למעצבים היא בגלל שעסקים רבים הבינו שאם הם לא יהיו באינטרנט הם לא יוכלו להתקיים. תקופת הוירוס הקורונה גרמה לסגרים רבים במדינה ולכן כיום עסק שלא יהיה לו מערך שיווק ופרסום דיגיטלי אונליין לא יוכל להמשיך ולהתקיים נקודת תפנית עסקית במדיה הדיגיטלית שהתרחשה ולכן תפקיד המעצב הגרפי הוא ליצור את כל הקשת העיצובית שאותם עסקים מבקשים.

מה זה שיווק ופרסום דיגיטלי עסקים?

היום כדי לבנות מערך נכון של שיווק ופרסום דיגיטלי צריכים מעצב גרפי שיכין את כל הפלטפורמות השיווק ופרסום דיגיטלייות החל מיצירת קטלוג אונליין שמסביר מה הוא המוצר ועד להכנת מודעות שיווקיות ופרסומות דיגיטלייות ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. מקצוע המעצב הגרפי הוא לדאוג לכל אורך השנה לתהליך שיווק ופרסום דיגיטלי נכון בשילוב הלקוחות כי אין ספק שהיום שיווק ופרסום דיגיטלי דיגיטלי זה הדבר החם הבא.

מה לומדים מעצבים גרפיים?

מעצבים גרפיים לומדים כיצד לפתח ולהבין לקוחות לקידום המותג בכל מקום שאפשר. לומדים כיצד לשלב צבעים ומה היא קומפוזיציה תוך מתן איזון סימטרי להעברת המידע המבוקש. תרגילים רבים מלמדים מהות לזהות מותג שכולל שילוב של טיפוגרפיה רבה ביצירת מודעות שיווק ופרסום דיגיטלייות. האם שוק העיצוב הגרפי זה אך ורק יצירת מודעות שיווק ופרסום דיגיטלייות התשובה היא בהחלט לא.

למה יש מחסור בטכנולוגית העיצוב הגרפי?

היום יש יותר אפשרויות ומשרות למעצבים גרפיים וגרפיקאים מה שלא היה בעבר. אם בעבר רוב הבוגרים היו הולכים לעולם ההדפסה כדי להכין גרפיקות למכונות ההדפסה או קטלוגים שיווק לפרסום דיגיטליים להוצאות לאור היום המצב הוא שונה מאוד ונוכל לראות שמעצבים גרפיים מקצועיים יש להם יותר אפשרויות למשרות מה שלא היו בעבר.

מה הם התחומים שמעצבים גרפיים עובדים בהם כיום

נוכל להגיד לכם שעיצוב מיתוג רב תחומי נחשב לשוק מאוד גדול ונוכל לראות מעצבים גרפיים שמייצרים סימולציות עסקיות והדמיות לעולם ההדמיות ובמקביל מכינים ציור ואיור עסקי למשרה משותפת עם אנימטורים להכנת מולטימדיות ואנימציות שונות. כמובן שיש את עולם ההייטק בישראל שלוקח כל הזמן מעצבים גרפיים באופן תמידי מה שייצר מחסור בשוק.

מה הקשר לעולם ההייטק בישראל ומעצבים גרפיים בשוק?

עולם ההייטק בישראל לוקח בצורה שוטפת מעצבי מותג כדי לתת פתרונות דיגיטליים למוצרים שחברות ההייטק בישראל מייצרות. מי שעובד בהייטק בישראל לא למד בלימודי מדעי המחשב כיצד לעצב מותג בצורה נכונה ולכן תפקיד המעצבים הגרפיים זה לדאוג רבות למוצרים שונים להיות מעוצבים ברמה טובה כדי שחברות הייטק בישראל יוכלו לשווק אותם לכל העולם. נושא חוויית משתמש והכנת אפליקציות הוא אחד התחומים הרבים והחדשים שמעצבים גרפיים צריכים להתמודד איתם בשוק.

מה זה חוויית משתמש אונליין ועיצוב אפליקציות

סגנונות משרה אלו של הכנת אפליקציה או עיצוב חוויית משתמש באתר אינטרנט לא היו קיימות בעבר והיום תפקיד המעצב הגרפי ומעצב אתרי אינטרנט הוא תפקיד חדשני. כל חברה או משרד פרסום דיגיטלי רוצים שמעצב שיעבוד איתם יחלוש בעולם התקשורת החזותית וגם בהכנת אתר אינטרנט וגם במקביל ידיעה של השפה העיצובית להכנת אפליקציה או חוויית משתמש. הסטודנטים בישראל לומדים לעבוד על תוכנת XD 2022 השייכת לחברת אדובי ובונים אפליקציות למכירות לעסקים ועוד.

מי אלו חברת אדובי למעצבים?

חברת אדובי נחשבת היום לאחת החברות היחידות שאיתה מעצבים גרפיים עובדים בתעשייה העולמית והם מספקים פתרונות שיווקיים דיגיטליים לכל פלטפורמה וממשקים שאותם אנחנו רואים ברשתות החברתיות או בכל מקום אחר שיש בו עיצוב גרפי. הסטודנטים במסלול לימודים ראשון לומדים לעבוד עם פוטושופ אילוסטרייטור, תוכנת אינדיזיין. המשלבים את כל החוקים בעיצוב מדיה רב תחומי שאותם הם לומדים לתיק עבודות ולאחר מכן פונים למסלול תקשורת חזותית ומולטימדיה כדי לעבוד בנישת ההייטק בישראל.

איך לומדים עיצוב באינטרנט אונליין?

כיום נוכל לראות שהעולם כבר עבר אך ורק לאינטרנט ובתקופת הקורונה בעולם קיבלה תאוצה רבה. מכללות רבות ועסקים רבים החלו לעבוד אונליין דרך המחשב ומי שהיה צריך ללמוד תואר ראשון או תואר שני בתחומים שונים היה יכול לעשות את זה באמצעות מערכת תוכנת זום. בית הספר לעיצוב מלמד כבר 15 שנה סטודנטים בצורה פרטנית ואישית אחד על אחד אונליין על ידי האינטרנט.

איך מתנהל שיעור תקשורת חזותית עיצוב גרפי אונליין?

באמצעות תוכנת זום או כל תוכנת אונליין לחיבור בין מסכים המורה יכול לראות את המסך של הסטודנט ולהסביר לו שלב אחר שלב איך לבנות עיצוב גרפי מקצועי לכל מטרה. במהלך שיעור לדוגמא המורה מראה מהלך עיצובי ולאחר מכן סטודנט צריך לתרגל את החומר. אם יש מהלך שהוא לא ברור במהלך השיעור הפרטני המורה יחזור על כל החומר כדי לפתח לסטודנט את הביטחון העצמי וחשיבה מרחבית.

לפתח לסטודנט את כל החשיבה העיצובית

בסיום כל שיעור מתקבלים מטלות ותרגילים רבים כדי לפתח לסטודנט את כל החשיבה העסקית איך לעצב למותג גרפיקה ועיצוב לעולם ההייטק בישראל ופרסום בצורה הנכונה.

הצעות משרה למעצבים גרפיים מתחילים

לבית הספר הקבוצה מעל 19 וחצי אלף חברות והמעסיקים שנותנים הצעות משרה למעצבים גרפיים מתחילים. כבר בתקופת הלימודים אתם תירשמו לקבוצה הזו ותוכלו להתחיל ליצור קשרים עם גופים עסקיים. שכר בוגרים תקשורת חזותית בתחום ההייטק מתחיל ב18 אלף ש”ח במשרדי פרסום 14 אלף.

תיק עבודות בעיצוב גרפי ותעודות המתקבלות.

היום זה לא משנה בכלל איזה תעודה אתה מביא איתך לעולם ההייטק בישראל או למולטימדיה מה שיהיה חשוב הוא שתראה תיק דוגמאות מקצועי. תעודות או תואר ראשון בעיצוב גרפי זה לא מה שיפתח לך את הדלת לנישה העסקית. כל מי שירצה לעבוד איתך בנישת העיצוב יבקש לראות את האפליקציות שעשית או איזה אתר אינטרנט בנית. ככל שתיק העבודות שלכם מדבר נכון את השפה המקצועית אין ספק שתוכלו להתחיל לעבוד בנישת ההייטק. אך ורק תיק עבודות מראה מי אתה באמת וכיצד אתה יכול להתמודד בשוק.

להבין אם אתם מתאימים לנישת העבודה בהייטק

אנו ממליצים לכם כבר היום ליצור קשר עם רכזי הלימודים כדי ללמוד מהבית את הנישה המבוקשת ביותר בשוק הישראלי. אין ספק ששיעורי ההסבר בעמוד זה יוכלו לאפשר לכם להבין אם אתם מתאימים לנישה הזו. שיהיה לכם צפייה נעימה ומחכים לראות אותך בין הסטודנטים שלנו.