תקשורת חזותית לימודי ערב

//תקשורת חזותית לימודי ערב

החיים המודרניים דורשים מאיתנו לא מעט. אנחנו צריכים להיות כל הזמן במרוץ של זמן, להספיק עוד ועוד דברים ולעבוד בלי סוף. אנחנו צריכים להרוויח מספיק כסף כדי שנוכל לממן את החיים היקרים ולא משנה אם סגנון החיים שלנו הוא כזה או אחר. רבים מהאנשים הבוגרים רוצים ללמוד ורוצים להתפתח, אבל בגלל שהם עובדים בעבודה קבועה הם לא יכולים ולא רוצים לאבד אותה בשביל לימודים מה גם שהם לא יכולים להרשות לעצמם להפסיד שעות עבודה. בדיוק בשביל זה יש לימודי ערב, לימודים בתקשורת חזותית שמספקים תעסוקה גם לאנשים שמתחילים ללמוד לאחר שעות העבודה וצריך לוודא שאין התנגשות איתם.

קצת על תקשורת חזותית

אחת מהאופציות ללימודי ערב היא לימודי תקשורת חזותית. תקשורת חזותית ועיצוב אינטראקטיבי היא כל מה שאנו נחשפים עליו סביבנו, כל מה שמשפיע עלינו וגורם לנו לעשות פעולות שונות. זה אומר השלטים שאנו רואים מחוץ לבית שאמורים לגרום לנו להרגיש משהו למותג מסוים, זה אומר עיצובים שונים שאנו רואים, זה אומר אתרי אינטרנט מעוצבים, זה אומר סרטוני תלת ממד, זה אומר עטיפת המוצר שאנו קונים, זה אומר וידאו, אנימציה, ממשקים לטלוויזיה ולמערכות מידע ועוד אין סוף דברים. תקשורת חזותית בעידן האינטרנטי – דיגיטלי היא עוד הרבה יותר משמעותית, היא כל כך הרבה דברים שסובבים סביבנו והיא מקצוע העתיד למי שחושב ללמוד אבל לא יודע מה כדאי לו ללמוד.

אילו עבודות יש בתקשורת חזותית?

תקשורת חזותית לימודי ערב כמו גם לימודים בשעות הבוקר טומנים בחובם לא מעט אפשרויות עבודה. אפשר לעבוד במערכות עיתונים ולעצב את הידיעות של מחר, אפשר לעבוד בבתי דפוס ולהיות מעצבים שמחליטים איך ייראו פרסומות, כרטיסי ביקור או כל אלמנט עיצובי אחר, אפשר לעבוד בחברות אינטרנט, חברות בניית אתרים שצריכות מעצבים גרפיים, אפשר לעבוד בחברות פרסום שונות, כמעצבי אלבומים ובאין ספור עבודות אחרות. תקשורת חזותית נצרכת היום בכל מקום כמעט. אין משרד גדול, ארגון או חברה שלא צריכים עיצוב גרפי לחומרים שיוצאים מהם. בדיוק בשביל זה יש לימודי ערב, כדי שגם אנשים שכבר עובדים יוכלו להשתלב בתחום.

תקשורת חזותית לימודי ערב

תקשורת חזותית לימודי ערב

רוצים לעבוד מהבית בעיצוב אינטראקטיבי?

האינטרנט הביא לנו לא מעט דברים טובים. הוא הביא לנו את האפשרות לקנות מכל מקום בעולם ולקבל את מה שאנו קונים עד לבית, הוא הביא לנו את האפשרות לקבל שירותים שונים בצורה וירטואלית, ללמוד בלי בעיה ועכשיו גם לעבוד מהבית. יש שלל מקצועות שמאפשרים לעבוד מהבית וכל מה שצריך בשבילם הוא מחשב וחיבור לרשת, ואחד מהם היא תקשורת חזותית. תארו לעצמכם את עצמכם קמים בבוקר ומחליטים איך ייראה היום שלכם. מה יהיה לפני מה ובאילו שעות אתם תעבדו. אתם יכולים לשלב חיים מלאים ויכולים להחליט בעצמכם מה הלו”ז שלכם, והכל בזכות תקשורת חזותית והאפשרות לעבוד בה מהבית.

משכורות גבוהות ורמת חיים גבוהה בתחום ההייטק ועיצוב

מעבר לכך שניתן לעבוד בתחום או מהבית כעצמאיים או מהבית כשכירים או ממקום העבודה כשכירים, המשכורות הם עוד משהו שמושך רבים לעבוד בתחום. המשכורות בתחום העיצוב הגרפי והתקשורת החזותית הן גבוהות במיוחד, מהסיבה הפשוטה, כי יש ביקוש רב למקצועות הללו וכי חסרים המון אנשי מקצוע. מי שחושב להיכנס לעולם ההייטק, תקשורת חזותית יכולה להיות כרטיס הכניסה שלו. הוא יוכל להשתלב בחברות הללו ויוכל להציע את עצמו ואת הכישרון שלו כמו גם היידע שהוא צבר. המשכורות בתחום יכולות להתחיל בקרוב ל-10,000 ₪ ולהגיע גם לעשרות אלפי שקלים, תלוי בוותק, תלוי ביצירתיות ובעיקר, תלוי במוטיבציה.

פוטושופ ואילוסטרייטור – הבסיס לעיצוב גרפי

אז מה היא תקשורת חזותית לימודי ערב? תקשורת חזותית לימודי ערב כמו בלימודי הבוקר מתמקדת בעיקר בתוכנות הגרפיות הרלוונטיות, התוכנות פוטושופ ואילוסטרייטור וכמובן את תחום בניית האתרים. פוטושופ ואילוסטרייטור הן תוכנות מבית חברת אדובי, חברת תוכנות הגרפיקה המובילה בעולם. החברה קיימת כבר עשרות שנים ובמהלכן היא מפתחת עוד ועוד את תוכנות גרפיקה מקצועיות. הנה כמה מילים על פוטושופ ואילוסטרייטור, תוכנות הגרפיקה המובילות:

  • פוטושופ – פוטושופ היא התוכנה המוכרת ביותר מבין התוכנות של חברת אדובי. היא תוכנת עיבוד תמונות שיודעת לעשות מניפולציות שונות בהן ולהפוך אותן לתמונות מרתקות או להשיג כל מטרה בהן. יש היום אומנם לא מעט תוכנות ואפליקציות שונות, אך תוכנת פוטושופ היא תוכנה שאין לה תוכנות מתחרות. היא התוכנה המתקדמת בעולם בתחום ויש לה כל כך הרבה כלים שרק הולכים ומשתפרים ככל שעובר הזמן. זו תוכנה שמתאימה לכל מי שרוצה לדעת לעבד תמונות אך גם לכאלו שרוצים להפוך את זה למקצוע.
  • אילוסטרייטור – אילוסטרייטור היא תוכנה ווקטורית מה שאומר שהיא לא עובדת על פיקסלים כמו פוטושופ. מה זה אומר בפועל? בפועל זה אומר שאפשר לקחת כל תמונה או כל קובץ שעובד ולהדפיס אותו בכל גודל שרוצים. זו תוכנה שניתן לעצב באמצעותה כרטיסי ביקור, זו תוכנה שניתן לעצב באמצעותה לוגואים או כל דבר אחר. היא נוחה לעבודה והיא משתלבת נהדר עם פוטושופ.
  • אינדיזיין – אינדיזיין תוכנה להכנת ספרים וחוברות שכוללים יותר מעמוד אחד בעיצוב, תוכנה קלה מאוד לעיצוב ושואבת את כל העיצובים מהתוכנות פוטושופ ואילוסטרייטור.

 

לימוד ערב עם כיתה בעיצוב 

אם אתם מחפשים תקשורת חזותית לימודי ערב, תוכלו למצוא לא מעט אפשרויות. אבל יש כמה בעיות עם לימודים כאלו ואתם צריכים לקחת את זה בחשבון. הראשונה, אם אתם מפספסים שיעור אתם בבעיה. לא תוכלו להשלים אותו ככה בקלות ויכול להיות שתצטרכו להצטרף לקורס הבא. בנוסף, אם לא תבינו איזה שהוא נושא, אתם גם בבעיה. לא תוכלו לעכב את כל התלמידים ותצטרכו להתמודד עם זה לבד. חשוב גם לזכור שלימודי ערב לפעמים כן עלולים להתנגש עם שעות העבודה מה שאומר שצריך לצאת מהעבודה מוקדם יותר ולהפסיד שעות. צריך גם להתארגן ליציאה מהבית, צריך לשלם על הדלק או על תחבורה ציבורית, לעמוד בפקקים ולחפש חנייה. איך פותרים את כל הבעיות הללו? בצורה פשוטה, לומדים און ליין אחד על אחד עם מורה פריי במכללת סולו.

מהם לימודי תקשורת חזותית אונליין אחד על אחד?

אם אתם מחפשים ללמוד לימודי ערב, לימודי אונליין אחד על אחד עם מורה פרטי יכולים להיות בדיוק מה שאתם מחפשים. לימודי ערב אונליין עם מורה פרטי זה אומר לימודים באמצעות תוכנה ייעודית, תוכנה שמחברת בין שני הצדדים ומסייעת ללמוד בדיוק כמו שלומדים אחד על אחד עם מורה פרטי פיזי. אפשר לקבוע מתי שנוח ולא צריך לצאת מהבית, כל מה שצריך לעשות הוא להדליק את המחשב, להתחבר לאינטרנט ולהתחבר לתוכנה הייעודית. תארו לעצמכם שאתם מגיעים מהעבודה, מארגנים את הילדים לשינה ולאחר מכן מתקלחים, מחליפים בגדים לבגדים נוחים, מכינים כוס קפה ויושבים ללמוד. יש יותר נוח מזה? יש יותר כיף מזה?

אם אתם כבר לומדים אונליין, מכללת סולו היא המכללה המתאימה ביותר ללימודים מסוג זה. היא מאפשרת לכם גמישות מלאה והיא מציעה לכם את המורים הטובים ביותר בתחום. היא מתהדרת באין ספור תלמידים שהצליחו בגדול, תלמידים שהשתלבו בשוק העבודה בחברות מובילות או כעצמאיים נותני שירות. במהלך הלימודים מכינים תיק עבודות כדי שיהיה מה להראות למעסיקים פוטנציאליים ומקבלים בסיום הלימודים תעודה המעידה על החומר הנלמד ועל הישגי התלמיד.

 

2019-07-26T21:46:58+03:00