תקשורת חזותית הרשמה

תקשורת חזותית הרשמה אילו לימודים כדאי לעשות כדי לעבוד בעיצוב גרפי ועיצוב הייטק? כל מה שצריך לדעת על לימודים בתקשורת חזותית

תוכן עניינים הצג

מידע על תקשורת חזותית הרשמה חושב איך להפוך למקצוען בנישה הזה ובכל התחום הפרסומי בדיגיטלי? תקשורת חזותית ועיצוב בהייטק מסקרנים אותך? כדי לשלוט בנישה הזה ולהשתלב בו עליכם להבין מספר טכניקות עיצוביות חשובות, ביניהן השפה האינטרנטית הדיגיטלית, השפה הפונה לקהלי יעד שונים וטכניקות עיצוביות מגוונות בעיצוב גרפי באמצעותם ניתן לייצר גרפיקה ויזואלית מעבירה מסר שכנועי לצופים. כיום כל החברות הקטנות והגדולות וגם במקביל עסקים חדשים, פועלים בעולם הדיגיטלי ועל המעצב הגרפי להכיר את התחום הזה בצורה הטובה ביותר.

איך אוכל להצליח בנישה של תקשורת חזותית?

מהם גורמי ההצלחה במקצוע עיצוב גרפי ותקשורת חזותית? הרי כל מעצב דיגיטלי בסופו של דבר רוצה לבצע את עבודתו ולהצליח בה. אז קודם כל חשוב לדעת את השפה העיצובית והבנת חוקי העיצוב שהם הבסיס החשוב ביותר. יש לשים לב כי קיים שוני בין עיצוב לדיגיטל לבין עיצוב לפרינט. על מנת להצליח עליכם להתחיל את המסלול הדרכה בעיצוב גרפי למתחילים ורק לאחר מכן לעבור ללימודים המלמדים תקשורת חזותית וחוויית משתמש באמצעות עיצוב אתרי אינטרנט עיצוב אפליקציות והבנת השפה ומעבירה מסר שכנועי לצופים לקהלי יעד שונים. כמו כן חשוב שתמצאו לימוד שבו קיימת אינטרפרטציה ליצירת תיק עבודות שהוא למעשה הדרך שלכם לכניסה לתעשייה זו. תיק עבודות מקצועי ואיכותי יכול להוות עבורכם דריסת רגל ואבן דרך שתביא אתכם להיות מעצבים גרפיים בהייטק מקצוענים במיוחד.

האם זה חכם ללמוד את הנישה אונליין מהבית?

התשובה היא כן! ושוב פעם כן! כל הנישה הזה הוא דיגיטלי והתחום הוא דיגיטלי אז אין סיבה בעולם שלא תלמדו אותו בצורה הזו. לימוד עיצוב אונליין מאפשר לכם לקבל כל מה שהייתם מקבלים מלימוד פרונטאלי רק עם היתרונות שלא לצאת מהבית ולהימנע מנסיעות מיותרות. זהו חיסכון עצום בזמן וכסף. בשנתיים האחרונות הלימוד באונליין הפך לנפוץ מאוד ואנו במכללה מלמדים כך כבר 15 שנים בהצלחה מרובה. שיעור אונליין במכללת סולו מתקיים בצורה פרטנית ואישית אחד על אחד עם חיבור בין מסכים באמצעות תוכנת זום או כל תוכנת חיבור אחרת שמאפשרת למורה לראות את המסך של הסטודנט.

שיעורים המבססים שליטה בחומר הנלמד לעיצוב במובייל

במכללת סולו שמים דגש על איכות למידה גבוהה. היעד היא לא רק לשלוט בנושא שלמדתם, אלא להביא את  תלמיד להבנה מלאה ויישום מקצועי של החומר. תלמיד של מגיע בנישה זה ליישום מקצועי, לא יוכל להשתלב בשוק העבודה. על מנת לייצר למידה איכותית ונכונה המאפשרת לבצע יישום של החומר, אנו פירקנו את התחומים לתתי תחומים המאפשרים הקניות קצרות של עד שבע דקות. כאשר ההקניה היא קצרה, הרבה יותר קל לנו לקלוט את החומר ולמורה קל גם לפשט אותו. תתי הנושאים נלמדים נדבך על נדבך וקשורים בניהם, כך שבכל שיעור התלמיד מעמיק יותר ויותר, כאשר החומר הקודם היווה בסיס לחומר המתקדם . בצורה הזו אנו מגיעים להעמקת החומר ויישום שלו.

תמיכה גם אחרי שעות הלימודים

נהוג לחשוב כי התמיכה בלמידה היא רק בזמן השיעור. אצלנו במכללת סולו ניתן ליצור קשר עם המורה ולקבל תשובות לשאלות שעלו לעם במהלך התרגול בבית. בלימוד פרטני ואישי אתה הוא המרכז כך שתיק עבודות שלך בהחלט יהיה מקצועי. נוחות מקסימלית בלמידה מהבית האינטרנט מספק עבורנו שמירה על שגרת חיים רגילה. שיטה זו נפלאה ללימודים מהבית כי הם מספקים את הנוחות המרבית עבור אנשים שמעוניינים בשילוב של פנאי ועבודה יחד עם לימודים. דבר זה אינו מתאפשר כאשר נוסעים ללמוד במקום מסוים רצף לא מבוטל של שעות. בשיטת לימודים זו ניתן להגיע למקומות גבוהים יותר ותיק עבודות הרבה יותר מקצועי.

אילו כישורים אני צריך כדי לעבוד ולהרוויח בתקשורת חזותית?

כדי להיות מעצב דיגיטלי מקצועי בהייטק עליכם להביא אתכם מיומנויות של עיצוב מושך ומרהיב יחד עם חשיבה עיצובית מחוץ לקופסא וידע רחב בשיווק של מותג ועיצוב למותג עבור חברות ועסקים. המעצב הגרפי שמעוניין להשתלב בהייטק ועוסק בתקשורת חזותית, יעסוק גם בעיצוב אתרי אינטרנט ועיצוב אפליקציות המגבירים את המודעות של קהלי היעד השונים אל המותג. כדי שתוכלו לעבוד ולהרוויח בתקשורת חזותית עליכם למצוא מסלול הדרכה של לימודי תעודה המשלב יצירת תיק עבודות מקצועי שאיתו תוכלו להתקבל למגוון עבודות בנישה הנמצאות בתעשיית ההייטק.

תקשורת חזותית הרשמה איך נראה עיצוב גרפי מקצועי?

על מנת שתוכלו להבין מהו עיצוב גרפי מקצועי הכנו עבורכם מספר שיעורים המסבירים על גרפיקה ועיצוב כאשר הם מיועדים לעולם הדיגיטל ולשיווק האינטרנטי. שיעורים אלו הם טעימה מתוך התחום הענק הזה. תוכלו ללמוד מהם איך מבצעים מניפולציות גרפיות בעת בניית אפליקציה ואת הכוח העצום שיש לתוכנות העיצוב של חברת אדובי עבור מעצבים גרפיים. בוגרים שמסיימים את ההכשרה של עיצוב גרפי ותקשורת חזותית אצלנו במכללת סולו יכולים לבחור בין קריירה להשתלבות כעצמאים לקריירה להשתלבות כשכירים וליצור לעצמם עבודה מעניינת עם גמישות מקסימלית.

למצוא את הזדמנות תעסוקתית העבודה בעיצוב גרפי ותקשורת חזותית

איזה הזדמנויות עבודה קיימות עבורנו בעיצוב גרפי ותקשורת חזותית? בוגרים בנישה יוכלו לעבוד בעולם הפרסום להשתלב בעולם החינוך וכמובן להיכנס לעולם ההייטק המבוקש נקודה בכל התחומים האלו אנו נראה בוגרים המעוניינים להיכנס יותר לעולם הדיגיטל וכאלו שיעדיפו את התחום להדפסה. בשני העולמות יש המון עבודה. מעצבים גרפיים שיבחרו בעולם הדיגיטלי יוכלו לעבוד עם הנדסת תוכנה עם הנדסה מחשבים ואפשר לומר ש תקשורת חזותית היא ללא ספק המקצוע החם ביותר כיום.

עיצוב גרפי ואתרי אינטרנט – חיבור מקצועות מושלם

אם נחזור אחורה לפני 25 שנה, שעולם האינטרנט עוד היה בהתחלה ועוד לא ידעו שכשני עשורים לאחר מכן עולם הגרפיקה והעיצוב התחבר עם עולם האינטרנט. כיום אנו יודעים שמדובר בשני עולמות שעובדים יחד ולא ניתנים להפרדה. חברות ועסקים שרוצים לייצר לעצמם בידול אמיתי אל מול עסקים אחרים חייבים מעצב דיגיטלי מקצועי שיעצב עבורם את אתר האינטרנט. מי שהחלה את המהפכה הזו והביאה לחיבור של שני המקצועות המצוינים האלו הייתה חברת אדובי שמאפשרת למעצבים גרפיים לקבל פתרונות דיגיטליים באמצעות שימוש בתוכנות גרפיות מצוינות המאפשרות להם לעצב אתר אינטרנט באמצעות גרפיקה וליצור אפליקציות מעוצבות באמצעות תוכנת XD.

תקשורת חזותית הרשמה נעים להכיר, התחום הוויזואלי

התחום הוויזואלי התפתח בשנים האחרונות מאוד וזאת בהתאם לצורך השיווקי שקיים לעסקים וחברות כיום. על מנת שהגרפיקה תהפוך להיות מותג ויזואלי שמושך קהלי יעד, על המעצב הגרפי ללמוד חוקים רבים ולעצב את הגרפיקה במקצועיות משכנעת היוצרת דיאלוג עם קהל היעד אליו הוא מעביר מסר שכנועי לצופים דרך התת מודע. כאשר מעצב דיגיטלי מקבל פרויקט של מיתוג עסק מסוים הוא מבצע תהליך מחשבתי רחב שבו הוא חושב איך להציג ללקוחות החדשים את אתר האינטרנט או המודעה השיווקית שתיכנס לרשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם כאשר היעד שעומדת לנגד עיניו היא משיכת תשומת הלב והנעה לפעולה.

אפשרויות העבודה של התחום הדיגיטלי

אנשים תמיד מחפשים את אפשרויות העבודה בתחומים השונים. היום אפשר לומר שנישה השיווק הדיגיטלי עבר ב 93% אל האינטרנט. יותר מכך בנקודת זמן זו, עקב וירוס הקורונה, אנשים חברות ועסקים הבינו כי התחום לא יכול להתקיים קיום ללא אינטרנט. עולם האינטרנט כיום מאפשר לכל אדם לעבוד בכל מקום ומכל מקום. עיצוב גרפי ותקשורת חזותית הם אחד המקצועות שבהם קיימת הגמישות הזו. אפשרויות העבודה הן רבות וכל עוד המעצב הגרפי מגיע עם הידע הבסיסי והכלים הנכונים ליצירת גרפיקה ויזואלית משכנעת הוא בהחלט יוכל ליצור עיצוב מותגים אמינים וטובים ואפשרויות העבודה שלו יהיו רחבות.

הפסיכולוגיה שעומדת מאחורי הצבע והטיפוגרפיה

שתי התורות החשובות ביותר שנלמדות בלימוד עיצוב גרפי ותקשורת חזותית הן תורת הצבעים וטיפוגרפיה. שילוב בין בחירת הצבע הנכון שמעביר את המסר הנכון יחד עם הפונט הנכון הם אלו שיהפכו את המותג לכזה שיוצר דיאלוג עם הקהל.

מה תלמדו בתקשורת חזותית הפסיכולוגיה איך להעביר מסר שכנועי לצופים?

תקשורת חזותית היא למעשה היכולת של המעצב דיגיטלי להעביר מסר שכנועי לצופים באמצעות גרפיקה. בלימוד עיצוב גרפי ותקשורת חזותית ילמד המעצב הגרפי את חוקי העיצוב המיועדים עבור עיצוב אתרי אינטרנט ועיצוב אפליקציות. על המעצב הגרפי שלומד תקשורת חזותית, לדעת להשתמש        טיפוגרפיות ותמונות שיאפשרו לו לקדם רעיונות עיצוביים ברשתות החברתיות, כל זאת חייב להיעשות תוך בניית חוויית משתמש נעימה וזורמת עבור הגולשים.

חברת אדובי המאפשרת מיומנויות עיצוב מקצועיות בגרפיקה

מקצוע העיצוב הגרפי והתקשורת החזותית התפתחו מאוד בשנים האחרונות וכיום אנו רואים מגמות לימוד חדשות המלמדות מיומנויות עיצוב ייחודיות מודלים להצגת מותג בכל פלטפורמה דיגיטלית שקיימת כיום. כל אתר אינטרנט כל אפליקציה וכל מודעה שיווקית שידברו בשפה אחידה ותבוא בהם לידי ביטוי השפה העיצובית הכולל טיפוגרפיה ושימוש בצבע. ברגע ש המעצב הגרפי מיישם את מיומנויות העיצוב החדשות הללו, אולי נעשה בונה תהליך שיווקי נכון עבור הלקוח. מיומנויות העיצוב החדשות מתאפשרות אודות תוכנות הגרפיקה המצוינות של חברת אדובי.

אילו תוכנות לומדים מעצבים גרפיים ב2022?

התוכנות של אדובי הן למעשה כלי העבודה היחידים של המעצב הגרפי. באמצעות התוכנות יכול המעצב הגרפי לבטא את החשיבה העיצובית שלו כמעצב. החשיבה העיצובית בשילוב עם חוקי הגרפיקה ועם השימוש בתוכנות פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין מאפשרות יצירת גרפיקה מושלמת. כל תוכנה מביאה איתה סגנון עבודה אחר ובשילוב של שלושת התכנות יחד ניתן לייצר תיק עבודות איכותי איתו תוכלו להתקבל לעבודה בנישה.

למה תיק עבודות הוא חשוב בעיצוב גרפי?

לכל מקצוע יש את תנאי הקבלה שלו. יש מקצועות שבהם קורות חיים מספיקים, יש מקצועות שבהם תעודת ההסמכה היא החשובה ויש מקצועות כמו עיצוב גרפי שבהם מה שקובע אם תתקבלו לעבודה הוא תיק עבודות. מי שלוקח אתכם לעבודה בעיצוב גרפי רוצה לדעת שאתם יודעים מהי חשיבה עיצובית ושאתם מיישמים אותה בגרפיקות שאתם מייצרים. ככל שתיק העבודות שלכם ידבר את השפה המקצועית בעיצוב הגרפי, כך יהיה לכם יותר קל להתקבל לעבודות בנישה, אפילו במהלך הלימודים.

מהו מסלול הדרכה תקשורת חזותית?

מסלול הדרכה תקשורת חזותית הוא מסלול הדרכה מתקדם עבור מעצבים גרפיים והוא מציע שילוב של עולם הגרפיקה, החשיבה העיצובית ועבודה עם התוכנות הגרפיות של חברת אדובי יחד עם עולם האינטרנט הכולל עיצוב אתרים בתוכנת וורדפרס, אלמנטור ועיצוב אפליקציות באמצעות תוכנת XD במהלך לימודי מסלול הדרכה תקשורת חזותית ילמד הסטודנט על החשיבה העיצובית שקיימת בחוויית המשתמש.

מהם נושאי הלימוד החשובים בתקשורת חזותית?

בחוויית משתמש, נוחות המשתמש היא שם המשחק. אדם שנכנס לאפליקציה או אתר אינטרנט בתוך שניות אחדות יכול לדעת האם האפליקציה או האתר נוחים עבורו. במידה ויש בהם נוחות מספקת הוא יישאר, במידה ולא הוא יעזוב אותם ויחפש אלטרנטיבה אחרת. על המעצב הגרפי להיכנס לראשו של המשתמש ולעצב חוויית משתמש נעימה ונוחה שתגרום לו לרצות ולהישאר. מותג מוביל הופך להיות כזה כאשר המוצרים שלו מאפשרים חוויית משתמש שאין במקומות אחרים. בתקשורת חזותית ובניית אתרים הסטודנטים לומדים על חוויית משתמש והם מבינים איך הם יכולים ליצור אתרי אינטרנט ואפליקציות בצורה היעילה ביותר.

חווית משתמש במנוע החיפוש גוגל, מה העניין פה?

אז כיום אפשר לומר כי מנוע החיפוש גוגל הוא זה שנותן את המדיניות של חוויית הדיגיטל. עסקים וחברות רבות רוצות להגיע למקומות הראשונים במנועי החיפוש. על מנת שזה יקרה גוגל מגדירה כי אתרים בעלי חוויית משתמש טובה ואיכותית יקודמו למקומות הראשונים. ראייה עיצובית נכונה היא זו שתביא חוויית משתמש איכותית וקידום האתר במנוע החיפוש.

בסיס לימודים רחב ומקצועי  בעיצוב גרפי לפני התחלת מסלול הדרכה תקשורת חזותית

כדי לדעת תקשורת חזותית על הסטודנט לדעת קודם כל עיצוב גרפי. עיצוב גרפי, שימוש בכללי וחוקי המקצוע, הבנת חוקי המיתוג ויצירת מניפולציות בגרפיקה, הם בסיס הכרחי לפני לימודי תקשורת חזותית. ברגע שמעצב דיגיטלי יודע לבצע את אלו, הוא יוכל ללמוד תקשורת חזותית ולהיות אחראי על תהליך מיתוג שלם הכולל גם עיצוב אתרים וגם עיצוב אפליקציות.

מסלול הדרכה של תקשורת חזותית ללמוד שפה שיווקית אינטרנטית

מסלול הדרכה של תקשורת חזותית הכולל בנייה ועיצוב אתרים, מחייב הבנה מעמיקה במערכות הפעלה ובמערכות לבניית אתרים כמו וורדפרס אלמנטור ותוכנת XD. חוויית המשתמש UX-UI כוללת שימוש בכל הפלטפורמות הללו ומאפשרת יצירת חוויית משתמש בעת הגלישה. מדובר בשפה אינטרנטית שעל המעצב הגרפי ללמוד מהיסוד ולשלוט בה.

מה ההבדל בין מעצב UX למעצב UI?

אנשים רבים רוצים להבין את ההבדל בין מעצב UX לבין מעצב UI. מעצב UX הוא זה שחוקר איך להפוך את השימוש באתר או באפליקציה לידידותי יותר. הוא בודק מהם הצרכים של המשתמשים. מעצב UI אחראי על עיצוב ממשק המשתמש. הוא הזה שעוסק בכל הצד הוויזואלי של האתר והאפליקציה. הוא זה שהופך את האתר והאפליקציה למזמינים יותר ומשכנעים יותר והוא עושה זאת באמצעות שימוש בצבעים ועוד כלים ויזואליים שעומדים לרשותו.

השימוש במוצר כמכוון עיצובי

אנשים שמתעניינים בכל הנושא של חוויית משתמש רוצים לדעת איך מתבצעת החשיבה העיצובית בפועל ואיך מעצב דיגיטלי יודע מה יהיה אהוב על המשתמשים. חשוב לדעת כי מה שמוביל את המעצב הגרפי הוא השימוש במוצר. עליו להבין בצורה הטובה ביותר איך אנשים הולכים להשתמש במוצר ומתוך כך להבין מה יהיה נוח עבור קהל יעד. יש פה חשיבה מעמיקה המבוססת על נתונים ועל כל עולם השיווק והמכירה של מותגים. תחקיר מדויק יביא לחוויית משתמש מצוינת.

המיקום של חוויית משתמש בעולם הדיגיטל

חוויית המשתמש היא כיום הדבר החשוב ביותר ביצור של מוצר או בעיצוב של אתרי אינטרנט ואפליקציות. חברות ועסקים כיום יודעים כי הגולשים לא טיפשים, אלא מהירי החלטה ובתוך דקות הם יודעים האם להביע אמון במותג מסוים. אדם שנכנס לאפליקציה והוא מתוסכל מלעבוד איתה, לא ימשיך להשתמש בה והמותג לא יצליח. מקצועיות בעיצוב אתרי אינטרנט היא הדבר המחייב ולכן כיום חוויית המשתמש היא הדבר הקובע בעולם הדיגיטל.

זמן בילוי באתרים מביא לתוצאות ראשונות בחיפוש

עוד פרמטר חשוב שחברת גוגל מקדמת במנוע החיפוש שלה הוא זמן. על כל אתר ואתר היא בודקת כמה זמן הגולש נמצא בו ומה מעניין לו. אם הגולש עוזב את האתר במהירות, גוגל מבינה כי האתר לא רלוונטי והיא מסיקה כי חוויית המשתמש שלו פחות טובה. מרגע זה נוצר מעין גלגל שגורם לכמות מבקרים פחותה באתר וירידה בהצלחה שלו.

האם קיים הבדל בין בתי הספר השונים שמלמדים תקשורת חזותית וחוויית משתמש?

אז בעניין זה חשוב לדעת כי ההבדלים בדרך כלל הם מינוריים מהסיבה הפשוטה שכל כללי העיצוב הגרפי הם אותם כללים בכל מקום. ההבדל בין בתי הספר השונים היא רמת הלימוד וההעמקה בחומר. ככל שבית הספר לעיצוב מעמיק בחומר ומאפשר לסטודנטים להביע את השפה העיצובית ביצירת חוויית המשתמש, כך הוא למעשה מלמד את הנישה טוב יותר.

איך מוצאים עבודה בנישה של חוויית משתמש?

מציאת עבודה בנישה של חוויית משתמש היא מציאת עבודה כמו בכל מקום. יש למצוא את המשרות המוצעות באתרים השונים ובמדיה החברתית. אנו במכללת סולו מציעים עבור הסטודנטים שלנו להתחבר לקבוצת הפייסבוק הגדולה ביותר בנישה שהיא למעשה הקבוצה של בית הספר. קבוצה זו מונה כיום 19 וחצי אלף חברים ובכל יום מתפרסמות בה עשרות משרות בנישה העיצוב הגרפי וחוויית משתמש בהייטק. סטודנטים שסיימו את הלימודים אצלנו יוכלו להגיש את תיק העבודות שלהם ולנסות להתקבל לכל משרה שמתפרסמת בקבוצה.

נעים להכיר וורדפרס 2022

וורדפרס היא תוכנה לבניית דפי אינטרנט. מעצבים גרפיים עובדים על תוכנות פוטושופ אילוסטרייטור ומכניסים לתוך תוכנת הוורדפרס אלמנטים גרפיים. כיום וורדפרס נחשבת למערכת ההפעלה הידידותית ביותר עבור מנוע החיפוש גוגל ולכן 80% מכלל אתרים היום בנויים באמצעות וורדפרס. כלי בניית דפי האינטרנט בתוכנת הוורדפרס ידידותיים למשתמש ולכן מעצבים רבים משתמשים דווקא בתוכנה הזו.

נעים להכיר, אלמנטור 2022

אלמנטור הוא תוסף במערכת ההפעלה וורדפרס והוא מאפשר למעצבי אתרים לבנות דפי אינטרנט בצורה הרבה יותר פשוטה ונוחה. לתוסף אלמנטור יש חוויית משתמש נוחה הרבה יותר תוכנות בניית אתרים אחרות. יש בו כלים מדהימים המאפשרים ליצור חוויית גלישה נעימה וידידותית עבור המשתמשים.

איך מעצבים עובדים עם אלמנטור

אלמנטור מאפשר למעצבים גרפיים להביע את היצירתיות בעיצוב אתר האינטרנט בצורה ויזואלית איכותית יותר וטובה יותר. המעצבים הגרפיים שמשתמשים באלמנטור חושבים על רצונות הגולשים ונותנים להם את המענה העיצובי באמצעות התוכנה. מעצב דיגיטלי שמשלב את השפה הוויזואלית בצורה אחידה יוכל לשלב גם את המיתוג של העסק בעיצוב אתר האינטרנט וייצר ערך עבור הגולשים.

מהי תוכנת אדובי XD?

תוכנת XD היא תוכנה לעיצוב ובניית אפליקציות ואפשר לומר שהיא התוכנה המובילה כיום אצל מעצבים בדיגיטל. אם בעבר עולם האפליקציות היה שייך רק למתכנתים' כיום הוא ללא ספק התחום שנמצא אצל המעצבים הגרפיים. מעצב דיגיטלי כיום יכול לעשות שיתוף פעולה עם מהנדסי תוכנה ומפתחי תוכנה וליצור אפליקציות בעלות עיצוב איכותי עם חוויית משתמש מעולה.

עיצוב אפליקציות והתחרות שקיימת בשוק זה

בשנתיים האחרונות אנו רואים מעבר של כל החברות והעסקים אל הדיגיטל באמצעות אפליקציה. וירוס הקורונה הביא לכך שאנשים לא יכולים לצאת מהבית וחייב חברות והעסקים לאפשר קבלת שירות בהזמנות דרך הדיגיטל. המצב הזה הפך את הנישה להיות תחרותי מאוד בקרב מעצבים גרפים, כאשר הדגש הוא על יצירת חוויית משתמש מקצועית יותר וטובה יותר. החברות והעסקים השנים יחפשו את המעצב הגרפי שיוכל ליצור ולעצב עבורם את האפליקציה עם חוויית המשתמש הטובה ביותר שיכולה להיות, כך שהוא יוכל לעקוף את המתחרים באותו הנישה. בשורה התחתונה התחרות יצרה היצע רחב בשוק ולמעצבים גרפיים יש כיום המון אפשרויות עבודה.

איפה כדאי ללמוד לימוד בתקשורת חזותית?

לימוד תקשורת חזותית תמצאו גם באוניברסיטאות במסלול הדרכה רחבים של ארבע שנים, אך כיום בהחלט ניתן לבצע לימוד בנישה שבהחלט ממצה באופן מקצועי את הנישה ומאפשר לכם ליצור את הדבר החשוב ביותר שהוא תיק העבודות. תיק העבודות יאפשר לכם להראות איך אתם חושבים עיצובית וכך גם להתקבל לעבודות רבות בנישה.

את הלקוחות והמראיינים מעניינת החשיבה שנמצאת מאחורי עיצוב גרפי מסוים. כאשר יש לכם בתיק העבודות גרפיקות עם אלמנטים עיצוביים, אתם תוכלו להסביר מה עומד מאחוריהן ולהראות מקצועיות שעל בסיסה תתקבלו לעבודה. במהלך הלימודים במכללת סולו תלמדו את האסטרטגיות הטובות ביותר לשיווק תיק העבודות שלכם, בחירת הזדמנויות עבודה ושיווק עצמי נכון במהלך ריאיון.

כמה מרוויחים מעצבים גרפיים שלמדו חוויית משתמש?

מעצבים גרפיים שלמדו חווית משתמש ומתקבלים להייטק, עשויים להרוויח כ-19 אלף שקלים כמעצבים מתחילים. זהו שכר בהחלט יפה לכל הדעות והיתרון שהוא עולה עם הניסיון. ככל תצברו יותר ניסיון תוכלו לעבור מחברה לחברה ולבקש שכר גבוה יותר.

איפה כדאי להציג את תיק העבודות שלכם?

את תיק העבודות מומלץ להציג באתר האינטרנט שלכם, באפליקציה שכל כולה מבוססת גם היא על מיתוג ייחודי שלכם, בלינקדאין או בכל דרך טכנולוגית דיגיטלית המאפשרת לראות את תיק העבודות בצורה פשוטה בלחיצת כפתור.

עיצוב גרפי גם למהנדסים ומפתחי תוכנה?

מהנדסים ומפתחי תוכנה לא יודעים עיצוב גרפי וזה ללא ספק לא חלק מתכנית הלימודים שלהם. מהנדסי תוכנה ומפתחי תוכנה לרוב נעזרים במעצבים גרפיים שעושים עבורם את האיפיון של חוויית המשתמש. מדינת ישראל נחשבת לאחת המדינות שמוכרות הייטק לכל התחום כולו ולכן הביקוש לכוח אדם מקומי הוא בין הגבוהים בעולם  ובמיוחד למעצבים גרפיים.

עולם הדפוס בעיצוב גרפי

עולם הדפוס או בלשון המעצבים, פרינט, סובל כיום ממחסור בכוח אדם. רוב הבוגרים בעבר היו עובדים רק בעולמות הדפוס, אך התחום השתנה והכל מתרחש כיום בדיגיטל. רוב הבוגרים פונים לעבודה בהייטק ששם הביקוש גדול יותר וזונחים את עולם ההדפסה. השכר בעולם הפרינט נע בין 10,000 שקלים ל-12,000 שקלים.

כמה עולות למעצבים התוכנות הגרפיות?

התוכנות הגרפיות של חברת אדובי ניתנות לשימוש באמצעות מנוי שנעשה באתר החברה. עבור סטודנטים העלות היא 70 שקלים לחודש ולאחר שנה העלות עולה ל-100 שקלים בחודש. כחלק מהתשלום המעצבים הגרפיים מקבלים עדכונים של המערכות בזמן אמת וגם מאגר תמונות ופונטים שכל מעצב דיגיטלי ומעצב חוויית משתמש צריכים.

אין לי ניסיון, ניתן להתקבל לעבודה?

קודם כל כן וזאת במידה שיש לכם תיק עבודות במובייל עשיר המראה היטב את השפה העיצובית והעברת המסר שכנועי לצופים השיווקיים דרך הגרפיקה. במידה ויש לכם את זה, המעסיק או הלקוח לא יבקשו לראות משהו אחר. יותר מזה, גם לא ישאלו אתכם היכן למדתם את הנישה.

טרנדים וטכניקות בעיצוב גרפי למובייל לשנת 2022

היתרון של הסטודנטים שלומדים כעת את הנישה זו האפשרות להתעדכן בטרנדים והטכניקות הכי חדשות בנישה של פרסום בדיגיטלי. אם אתם חזקים ושולטים בטרנדים החדשים, הרי שירצו אתכם לעבודה. הניסיון בעיצוב גרפי הוא לא פקטור כלל, מה שתופס זה מה הבאתם לשולחן בתיק העבודות שלכם. הבאתם עיצובים חדשניים, הרי שיש על מה לדבר.

אמנות במובייל שיווק דיגיטלי בשנת 2022

נישה חשובה במיוחד בעיצוב גרפי הוא תחום של ציור עסקי הדיגיטלי. את הציור הדיגיטלי נראה באפליקציות בעיקר והוא רב תחומי ומאוד אומנותי. מי שאוהב את נישה האומנות יוכל להשתלב וליהנות מאוד בנישה זה. הציור מאוד מתקדם וזו קריירה להשתלבות מאוד מעניינת.

הקורונה, הדיגיטל והעיצוב הגרפי

הקורונה הביאה את כולנו לשבת בבית ולנהל הכל מרחוק. שנתיים הקורונה איתנו ויחד איתה עולם הפרסום הדיגיטלי צמח פלאים. אתרים, עסקים וחברות שלא התאימו את עצמם לכולם הדיגיטלי נשארו מאחור ובאורח פלא גם נסגרו. עסקים שכן עברו לדיגיטל, הבינו כי שם נמצא עולם התעסוקה כעת.

לסיכום, אנו רואים כי תחומי הדיגיטל והעיצוב הגרפי רק הולכים וגברים והצורך באתרים ואפליקציות רק גדל והופך ליותר מבוקש. כל המידע נמצא במנוע החיפוש של גוגל ומי שדאג למעצב דיגיטלי טוב, סביר להניח שימצא במקומות הראשונים. התחום פרסום במובייל הזה רק ימשיך ויצמח ויגדל והשימוש בטלפונים הניידים גם הוא יתעצם יותר. מי שמחפש קריירה להשתלבות בנישה שצומח במקביל לטכנולוגיות השונות ויש בו הציע מטורף של עבודה וגם המון עניין, יבוא ללמוד עיצוב גרפי. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם היועצים המעולים שלנו במכללת סולו ולהתחיל את דרככם כמעצבים בהייטק.