תקשורת חזותית חוות דעת קורסי תעודה

תקשורת חזותית חוות דעת קורסי תעודה

תוכן עניינים הצג

מחפשים הזדמנות לקריירה מדהימה להשתלבות בעולם ההיי-טק בעיצוב אתרי אינטרנט ותקשורת חזותית? רוצה לעשות הסבה מקצועית מספיק משכנעת ולקבל מומחיות בכל עולם הדיגיטל? מתפעל כל פעם מחדש שאתה רואה מודעות פרסום במדיות החברתיות או שאתה נחשף למוצרים מודפסים ברמה גבוהה? במידעון הבא הסברנו באמצעות מידע רב על ידי שיעורי יוטיוב מפורטים שמסבירים מה זה תקשורת חזותית ועיצוב גרפי ההבדלים המשמעותיים בין שני נישות אלו.

תקבלו הסברים על עולם השכנוע דרך עיצובים והבנת הטכניקות עיצוביות להעברת מסר שיווקי ובמקביל איזה אפשרויות קריירה אתם יכולים לקדם באמצעות מומחיות וידע בעולם העיצוב הגרפי המועבר דרך בניית אתרי אינטרנט. אין ספק שאם אתם אוהבים את נישת האמנות הדיגיטלית ורוצים להבין את מהות הפרסום וקידום וירטואלי לעסקים אתם במקום הנכון.

מומחי עיצוב גרפי לעיצוב אתרי אינטרנט תקשורת חזותית חוות דעת

מומחי עיצוב גרפי לעיצוב אתרי אינטרנט נחוצים מאוד וזה נוכל לראות על פי סטטיסטיקות רבות שמפורסמות ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם על הביקוש המסיבי. ברשות בית הספר קבוצה כבר מעל 15 שנה שיש שם כבר מעל ל 19 וחצי אלף חברת סטארט אפ הייטק ומשרדי פרסום שמידי יום מעבירים את מרבית ההזדמנויות העסקיות למעצבי דיגיטל מי שסיים הדרכה במסלול קורסי תעודה בתקשורת חזותית ועיצוב ללא ניסיון ימצא את מקומו שם. זה לא הכרחי אם המעצב הגרפי מחזיק בתעודה מספיק משכנעת או לא מה שרוצים היום כדי שיקבלו אותך למשרת הייטק או משרה במשרד פרסום זה אך ורק תיק סימולציות ודוגמאות.

תקשורת חזותית חוות דעת הביקוש בעולם השיווק הדיגיטלי.

מודעות פרסום ברשתות החברתיות ובלוגים למדור דרושים מעצבי דיגיטל מתחילים מציפים את המדיה עם אינספור הצעות שמפרסמים מידי יום בגלל שעולם ההייטק ועולם הפרסום הדיגיטלי משתמש במעצבי דיגיטל באופן שוטף ובמקביל המקום הוותיק ביותר של מעצבי דיגיטל בעולם ההדפסה עדיין לוקח מעצבים גרפיים. אם בעבר אפיון העבודה היו אך ורק בעולם ההדפסה וכל מה שקשור לאסתטיקה על נייר כתוצאה מהשינויים האלה והמעבר של מעצבי דיגיטל לעולם ההייטק ייצרו ביקוש עצום בהפקות ספרים והוצאות לאור.

המיומנויות החדשות של מעצבי דיגיטל

כתוצאה מהמיומנויות החדשות של מעצבי דיגיטל רובם מעדיפים להשתלב בחברת סטארט אפ הייטק כי השכר הרבה יותר גבוה. מעצבים עובדים במחלקות הנדסת מחשבים עם מפתח אפליקציה או מקודד עיצוב ממשקים שחברת סטארט אפ והייטק מוכרות לעולם כולו כתוצאה מכך נוצר משבר תעסוקתי אדיר כי מדינת ישראל נחשבת לאחת המדינות שמוכרת הייטק לכל העולם וחברת סטארט אפ צריכים את המעצבים הגרפיים באופן שוטף.

מה הקשר של עיצוב גרפי בחברת סטארט אפ הייטק?

מחלקות הנדסת מחשבים בחברת סטארט אפ הייטק שמייצרים ממשקים ואפליקציות בכל העולם לא למדו במדעי המחשב איך לעבד גרפיקה ומה היא השפה הויזואלית ולכן אתם המעצבים הגרפיים המתחילים צריכים לתת את כל השירותים הויזואליים למענה עיצובי למפתחים ולמהנדס מחשבים כדי לעצב את כל מוצרי הייטק שעומדים בתחרות עולמית כל סטארט אפ או חברת עיצוב לזהות מותג צריכים אתכם המעצבים הגרפיים כדי לתת את כל השפה העיצובית וכתוצאה מכך נוכל לראות שמעצבי דיגיטל נחוצים יותר לעומת תקופות עבר. בתקופת הקוביד דיווחו אלפי מעצבים גרפיים על ביקוש של 10,000 אחוז יותר לעומת תקופות עבודה הרגילות.

מה קרה בתקופת הקוביד שמעצבי דיגיטל נהפכו נחוצים מאוד?

תקופת הקוביד הייתה אחת התקופות המאתגרות ביותר לעולם כולו וכתוצאה מכך לעולם העסקי. העסקים היחידים ששרדו את התקופה המאתגרת היו עסקים שהשתמשו בדיגיטל כדי להגיע ללקוחות שלהם. עד לא מזמן היו מבוססים עסקים אך ורק על-ידי אנשים שנכנסים לתוך החנות היו צריכים לעבור למערך דיגיטלי ולהעביר את כל החנות לחנות מקוונת אונליין כיום נראה יותר גולשים דרך אתר אינטרנט נכנסים לחנות אונליין ומעדיפים את המוצרים כמשלוח לבית.

מי אלו שמעצבים חנויות אונליין? מי בונה עיצובית את אתרי האינטרנט?

מי מעצב חנויות אונליין? מי בונה עיצובית את אתרי האינטרנט? מי מכין את כל הבאנרים עם פרסום שאנחנו רואים ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם? התשובה היא כמובן מעצבים גרפים. מעצבים גרפיים אחראים על כל הצד הויזואלי לאורכו ולרוחבו כדי לתת פתרונות דיגיטליים לעסקים שרוצים להגיע לקליינטים שלהם בכל דרך אפשרית. היום ארגונים ומותגים צריכים להיות איפה שהלקוחות שלהם נמצאים כדי להמשיך לאמץ את מערך הפרסום וכתוצאה מכך מהמעבר המסיבי של עסקים לעולם הדיגיטל מעצבים גרפיים נהפכו נחוצים מאוד.

הביקוש המסיבי למעצבים גרפיים כתוצר מהשינויים הטכנולוגיים.

הקוביד הקדים את הטכנולוגיה שנים רבות לעכשיו וכתוצאה מכך הבירוקרטיה בין מוסדות ולקוחות השתנו ונוכל לראות שעולם הדיגיטל יצר קיצור אופן העבודה כדי לקבל המון שירותים לחברת סטארט אפ וארגונים ולכן מעצבי דיגיטל הם אלה שקובעים את כל השפה העיצובית ליצירת דיאלוג הויזואלי בין התוצר ללקוחות. כל אתר אינטרנט שצריך סגמנטים גרפים מעוצבים או לסירוגין אפליקציה מתבצעת על ידי מעצבים גרפיים שעד לפני שנים רבות האפשרות היחידה שלהם הייתה להתקיים זה להכין מדבקות או לסירוגין מקומונים וקטלוגים בעולם הוצאות לאור והפקות דפוס. כתוצאה מהכניסה המסיבית של חלל ההייטק במדינת ישראל נוכל לראות שמעצבי דיגיטל הם אלה שיוצרים את כל הקשר הפרטי בשפה ויזואלית בעולם הדיגיטל באינטרנט.

אפליקציות חדשות נכנסות מדי שנה

אפליקציות חדשות נכנסות מדי שנה והמיומנות החיונית ביצירת אסתטיקה פרסומית ופונקציונאליות של כל תהליך בעיצוב מתבצע אך ורק על ידי הכשרה מכוונת על ידי מכללות ובתי ספר למעצבים גרפיים שמלמדים את המעצבים המתחילים כיצד לחשוב מעבר לקופסה. כדי להצליח במקצוע עיצוב גרפי ובניית אתרי אינטרנט ותקשורת חזותית המעצבים המתחילים לומדים טכניקות רבות ופילוסופיות כדי להתאים כל מצע שהוא לעולם העיצוב לזהות מותג ופרסום. היום תעודות או תואר ראשון ותואר שני לא טוענים עד כמה המעצב הגרפי יש לו מיומנות נדרשת ולכן על המעצב הגרפי ליישם את כל השפה העיצובית על ידי תיק סימולציות ודוגמאות מספיק משכנע שיפתח הזדמנות ודלתות בקריירה.

מה היא השפה העיצובית?

הסטודנטים משננים איך ליצור מיומנות של טכניקה כדי להגביר את המודעות של המותג ברשתות החברתיות והיכן שהלקוחות של אותו מותג נמצא. כדי ליצור דו-שיח ויזואליות דו שיח בין המותג לבין הצרכנים על המעצבים הגרפיים להכין פלטפורמות עיצוביות שיגרמו ללקוחות ולצופים במודעות ללחוץ על המודעות או לסירוגין להיכנס לאתר האינטרנט כדי לקבל ידיעה נוספת. כל סגנון העבודה של מעצבי דיגיטל צריך להיות עם שפה ויזואלית חופפת תוך מתן דגש לכל האסתטיקה בפונקציונאליות שמתאימים לקהל היעד.

חלל הצבעים ואפשרויות

חלל הצבעים ואפשרויות זה הדבר היחיד שיכול להעביר מסר על המותג ולקוחות או אנשים שמביעים רצון במוצר נכנסים לאתר האינטרנט כדי לקבל מידע עוד לפני שהם יוצרים קשר עם החברה או הארגון ולכן על המעצב הגרפי לעשות את הרושם הראשוני והשכנוע כדי שהצופים דהיינו המבקרים באתר שיהיו ללקוחות בעתיד ירגישו מספיק בטוחים במותג עצמו. מיומנויות קריטיות של מעצבי דיגיטל הם אלה שגורמים למותג עצמו להצליח בעולם העבודה כי היום העולם עבר לאינטרנט.

הצבעוניות בעולם העיצוב הגרפי.

צבעוניות בעולם העיצוב הגרפי מופעלת על ידי פסיכולוגיה ופילוסופית תרבות שהמעצבים מתחילים לומדים מה עומד מאחורי כל צבע. לומדים את ההבדלים בין צבעים הרמוניים לבין צבעים מסמלים כדי לגרום למותג להעביר את המסר המכירתי או לסירוגין את המסר המתקדם שהמותג רוצה להביא לחברה. ככל שהמותג נראה בצורה משכנעת הוא מעביר את המסר בצורה הכי מדויקת ודאי שאת הפילוסופיות העיצוביות שהמעצב גרפי בחר בעת תהליך אפיון הלקוח הם אלה שגרמו לו להצליח בכל קמפיין הפרסום.

הדיאלוג הויזואלי ע"י תמונות.

כדי להביא לידי הצלחה למותג למקום שאפשר לגרום גולשים לאמינות אין ספק שתמונות הם אלה שמעבירות כל הכרזה שהמותג רוצה. על המעצב הגרפי להבחין איזה תמונה לקשר למותג עצמו כדי להמשיך להיות שייך לצבעוניות אותה הוא בחר. המעצבים הגרפיים צפויים להשתמש בתמונות ולבצע אפקטים כדי להעביר מסרים מכרתיים ופרסומיים כדי לגרום למותגים פרסום שיהיה ברמה מספיק משכנעת. הכוונה של בית הספר להנחית אותך ישירות ללב המקצוע ולגרום לך להתמחות על ידי הבנה של הפקת הגרפיקה ליצירת חוקים רבים המלמדים בשימוש אפליקציות אדובי. מה שקובע היום באם תיק העבודות של המעצב הגרפי הוא מספיק משכנע או לא זה אך ורק סטייל העבודה הייחודי.

תיק סימולציות ודוגמאות עיצוב גרפי למה הוא כל כך חשוב היום?

תיק סימולציות ודוגמאות של מעצבים גרפיים זה הפנים שלהם למשרות עיצובית. מי שסיים הדרכה של מסלול מעצבים גרפיים ותקשורת חזותית אמורים להיות אחראים לכל אורך הקורס לצורה שהם מגישים את תיק העבודות העדכני ביותר. רוב תוכניות הקורסים התעסוקתיים מתעסקים אך ורק בתיק העבודות כדי לקדם את רמת הכישרונות ואפיון העבודה המוצעים ללקוחות ולא רק חברת סטארט אפ הייטק.

תעודת גמר בעולם העבודה

תעודת גמר בעולם העבודה לא פותח דלתות אלא רק אומרות שלמדתם את המקצוע במקום מסודר. לפני שיזמנו אתכם למקומות עבודה הדבר היחיד שיגידו לכם להעביר זה את דף הפייסבוק שלכם או במקרה ויש לכם אתר כדי לראות את כל אפיון העבודה. כל מי שרואה את העבודות שלכם כבר ראה מודלים עיצוביים בעבר ולכן תוך שלוש עד ארבע שניות אפשר לדעת אם אתם אנשי אומנות מספיק משכנעים או לסירוגין העתקתם עבודות מאנשים אחרים. המשקל בתיק סימולציות ודוגמאות זה הדבר היחיד שיקבע לקבל אותכם או לסירוגין לעבוד איתך בשיתוף פעולה במידה ואתם בוחרים לפעול בצורה פרטנית.

איך לומדים אונליין דרך האינטרנט עיצוב גרפי ותקשורת חזותית?

תקופת הקוביד גרמה לעסקים רבים ולמכללות להבין שאם הם לא יהיו בדיגיטל הם לא יכול להמשיך להתקיים. עסקים רבים עברו מהמשרד הפיזי לאדמיניסטרציה אינטרנטית וכתוצאה מכך כל הבמה האינטרנטית בדיגיטל התחילה להיות אך ורק באונליין. מכללות רבות החלו ללמד דרך האינטרנט ובמקביל סטודנטים מתחילים קורסי תואר ראשון ותואר שני החלו ללמוד מהבית. אנו מכשירים בשיטה הזו כבר מעל 15 שנה את מקצועות העיצוב אלפי מעצבים לתעשיית ההייטק ומשרדי הפרסום בישראל. הקורסים הם קורסים אונליין אחד על אחד לקורסי תעודה ותיק סימולציות ודוגמאות. לכל סטודנט מוצמד מנטור פרטי לעיצוב גרפי שהוא מלווה אותו בכל תהליך השכלה למקצוע מעצבי דיגיטל לעולם ההייטק והפרסום.

איך מתרחש שיעור אונליין דרך ברשת מהבית?

הקורסים אונליין דרך האינטרנט מתבצעים דרך תוכנת זום שמשתפת את מסכים או כל תוכנת חיבור אחרת. תוכנת זום נעשתה פופולארית בשנתיים האחרונות במיוחד בתקופת הקוביד אבל אנחנו לא יכולים לשכוח כי כבר שנים רבות אפליקציות אחרות שמחברת סטארט אפ בין מסכים מאפשרות לאנשים לצפות במסך של בן אדם אחר בזמן חיבור בלייב. במהלך השיעור אונליין המורה יכול לראות את המסך של הסטודנט ולהסביר לו לעבד גרפיקה או כל סטייל אחר של אתר אינטרנט ואפליקציה. השיחה מתבצעת דרך המחשב או דרך הטלפון והמורה במהלך השיעור יכול להניד את העכבר במחשב של הסטודנט ולהסביר לו איך לבצע טכניקות ויזואליות והשפה העיצובית באפליקציות הגרפיות בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי בית.

היצירתיות והתמיכה בקורסים.

בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי בית ועבודות כדי לחרוט לסטודנט את כל היצירתיות הרחבה בעולם. יצירת אסטרטגיות הפרסום לעסקים יהיו על ידי שיעורי בית ועבודות אלו הדברים היחידים שיכולים לפתח לסטודנט את הכישרוניות העיצובית והגמישות בהבנת חוקי העיצוב הגרפי הרבים. כל מודל עיצובי ויצירת דיאלוג ויזואלי נכנסים באפליקציות גרפיות עליהם נדבר בפסקאות הבאות. התמיכה בקורסים היא לא רק בשיעור עצמו.

אם הסטודנט צריך הנחהו בעצתו של המורה או לסירוגין לקבל פידבק על עבודות שהוא עשה הוא יכול ליצור קשר עם המורה במהלך השבוע ולקבל מענה. בקורס פרטני ואישי אתה הוא מוקד תשומת הלב שלך ושל בית הספר ואתה צריך להתייחס אך ורק לתיק סימולציות ודוגמאות איתו תצטרך להתמודד. תעודה מתקבלת בסיום הקורסים שאומרת שלמדת את נישת העיצוב בצורה מסודרת וכמובן את כל שעות התרגול שעשית בתקופת ההכשרה המספיק משכנעת של כמעט 8 חודשים.

האפשרות הטובה ביותר לבחור בקורס עיצוב גרפי ותקשורת חזותית

האפשרות הטובה ביותר לבחור בקורס עיצוב גרפי אונליין וללמוד בקצב שלך בצורה פרטנית אחד על אחד ולגרום לחיסכון של זמן. בקורסים פרטני ואישי אתה הוא המרכז מה שמאפשר למורה להתרכז אך ורק בך ובדרכים שאתה היית רוצה ללמוד את התחום. אין ספק שבאמצעות הסרטונים בעמוד זה תוכל להבין אם אתה מתאים לנישה הזו או לא. תוכל ליצור איתנו קשר עוד היום ולשוחח עם רכזי המגמה והקורסים בתקשורת חזותית איך גם אתם יכולים ללמוד את הנישה המבוקשת ביותר מהבית. עד אז אנחנו מאחלים לכם צפייה נעימה ומומלץ לבקר בכל עמודי האתר כדי לראות את מסלול הקורסים הרבים העומדים לרשותכם.

מה לומדים במהלך קורסים מעצבים גרפיים?

במהלך קורסים מעצבים גרפיים אתם לומדים את כל החוקים הרבים בעולם העיצוב הגרפי שהוסברו במהלך הכתבה במקביל אתם עומדים להשתמש באפליקציות גרפיקה אדובי פוטושופ אילוסטרייטור ואנדיזיין כדי להיות מעצב גרפי מספיק משכנע אתה צריך ללמוד לא רק את האפליקציות הגרפיות אלה את כל ההוראות הרבות והטכניקות עיצוביות להעברת מסר שיווקי העסקיות כדי ליצור מודלים עיצוביים לעיצוב לזהות מותג עסקים ולמוצרים שחברת סטארט אפ ההייטק. לכל אורך הקורס אתם תקבלו שיעורי בית ועבודות כדי לשים את כל החשיבה העיצובית ולתרגל את כל הפקודות הרבות שיש באפליקציות אדובי.

מי אלו חברת אדובי?

חברת אדובי נחשבת לחברה היחידה בעולם שנותנת פתרונות דיגיטליים למעצבים גרפיים ואתרי אינטרנט. באמצעות תאגיד אדובי אתם לומדים להשתמש בכלי עיצוב המעודכנים ביותר בעולם הטכנולוגיה ומבצעים אילוסטרציות ועיבוד תלת מימד ובמקביל אפקטים עם טיפוגרפיות ופרסום דיגיטלי. בהתאמה אתם לומדים את עולם העיבוד תמונות ומשתמשים בכלים רבים כדי ליצור את הגמישות המודרנית שעולם העיצוב הגרפי הייחודי מכשיר.

באמצעות אפליקציות הגרפיקה אתם בונים את תיק העבודות שלכם כי זה הדבר היחיד שיקדם את הקריירה. בכל מקום עבודה שתפנו יבקשו ממכם שליטה באפליקציות גרפיקה של אדובי ובמקביל את כל חוקי השפה העיצובית. תיק העבודות שלך יהיה אך ורק עם שימוש באפליקציות אדובי.

כמה עולים אפליקציות גרפיקה של אדובי?

אפליקציות הגרפיקה של חברת אדובי נותנות למעצבי דיגיטל מתחיל שבוע חינם. לאחר שבוע האפשרות היחידה להחזיק את האפליקציות הגרפיות זה לשלם לחברת אדובי 70 שח בחודש. לאחר שנה של שימוש כדי להמשיך להחזיק את האפליקציות אתם צריכים לשלם 100 שח ולהמשיך לקבל את כל העדכונים האוטומטיים שחברת אדובי מאפשרת.

בחברת אדובי משתמשים מיליונים של מעצבי דיגיטל בעולם והיא נחשבת לחברה מובילה כבר 30 שנה כי היא משמשת את עולם העיצוב הדיגיטלי ונותנת פתרונות דיגיטליים למעצבי דיגיטלל בעולם. תזכו לראות בעמוד זה הסבר מדהים איך מבצעים את ההתחברות לחברת אדובי. כמובן בתקופת הקורסים בית הספר יעזור לכם עם כל ההתקשרות לאתר האינטרנט של חברת אדובי כדי לקבל הנחת סטודנט.

כיצד בית הספר יכול לעזור לך למצוא את מקום העבודה הראשון שלך בתקשורת חזותית וחברת סטארט אפ היי-טק?

לבית הספר יש קבוצה מעל 19 וחצי אלף חברות סטארט אפ ועסקים נכון ליום זה כבר מעל 12 שנה מסדרים עבודות למעצבים גרפיים מתחילים ונותנים הזדמנויות ואפשרויות כניסה למקומות עבודה. כבר מעל 12 שנה שבית הספר משווק את הקבוצה בכל פלטפורמה אפשרית ויצר קשרים עסקיים עם חברת סטארט אפ ומשרדי הפרסום הגדולים ביותר בישראל. אין ספק שכבר בתקופת הקורסים בית ספר יחבר אותך לקבוצה הזו כדי לתת לך קרש קפיצה לבמה תעסוקתית כדי ליצור קשרים עסקיים על ידי תיק סימולציות ודוגמאות שמדגים את היכולות וכישרון העיצוב שיש לך. במידה ואתם בוחרים לעבוד בנישת זו כפרילנסרים אין ספק שתוכלו לקדם את הקריירה שלכם ולשפר את כל המודלים התעסוקתיים באמצעות יצירת קשרים ענייניים.

כמה מרוויחים מעצבי דיגיטל כיום במדינת ישראל?

לאור הביקוש העצום שעולם ההדפסה סובל וגם עולם הפרסום הדיגיטלי נוכל לראות שמעצבים גרפיים מרוויחים שכר גבוה מאוד לעומת תקופת הקורסים הקצרה בהכשרתם לעיצוב אתר האינטרנט וגרפיקה דיגיטלית לתקשורת חזותית. בעולם הדיגיטל בחברת סטארט אפ הייטק ועבודה משותפת עם הנדסת מחשבים המעצבים מתחילים יכולים להרוויח שכר של 19 אלף במשק נטו ללא ניסיון ועוד במידה ומציגים תיק סימולציות ודוגמאות. במידה והם פונים לעולם הפרסום הדיגיטלי השכר 14 אלף שח נטו ושירותי עיצוב לזהות מותג ופרסום לעסקים בפלטפורמות הדיגיטליות כגון פרסום העסק ברשתות החברתיות ועד יצירת באנרים פרסומיים ומודעות פרסום שיהיו בבלוגים שמעבירים מידע במדינת ישראל.

השכר בעולם ההדפסה / ספרים.

מי שסיים הדרכה של קורסי עיצוב גרפי ותקשורת חזותית מרוויחים שכר די נמוך בעולם ההדפסה ולכן הם בוחרים לעבוד בצורה פרטנית או לסירוגין להתחבר לחברת סטארט אפ בהייטק. השכר בעולם הדפוס הוא עשרת אלפים שח נטו ואתם צריכים להגיע עם תיק סימולציות ודוגמאות למדיה בלבד. אין ספק שכבר בתקופת הקורסים אתם תראו שאתם מחוזרים מאוד והרבה חברות סטארט אפ יתעניינו בקריירה שלכם וינסו ליצור איתכם שיתופי פעולה. הנישה שתעניין אותך במהלך הקורסים זה הנישה שאתם תעבדו בה.

בתקופת הקורסים אתם לומדים תחומים רבים ולאו דווקא על עולם העיצוב הגרפי רב-תחומיים.

על ידי למידת תחומים וזמינות בהבנת מודלים תעסוקתיים תוכלו להבין לאיזה נישה תעסוקתית אתם מתחברים יותר. זה לא הכרחי באיזה שיטה אתה משתמש כדי לבנות את תיק העבודות שלך מה שבאמת חשוב שהגרפיקה תהיה מעוצבת לפי הראש היצירתי שלך. ככל שתפגין טרנדים חדשים שעוד לא נראו אין ספק שתוכל להתחבר לכל חברת היי-טק ועוד.

קורסי תקשורת חזותית קורסי המשך של מעצבים גרפיים.

נישת חוויית משתמש בתפעול אתר האינטרנט הפך למבוקש מאוד בשנים האחרונות. המקצוע של מעצב גרפי רב תחומי ומעצב אתרי אינטרנט ואפליקציות התאחדו למקצוע אחד. למעצבים גרפיים יש הזדמנויות תעסוקתיות בנישת העיצוב אתר אינטרנט ואפליקציות בגלל שחברת אדובי בשנים האחרונות שינתה את כל מערך העבודה של מעצב דיגיטל. חברת אדובי יצרה תהפוכה טכנולוגית כתוצאה מכניסת תוכנת XD למערך העבודה כחלק מארגז כלים של מעצבים גרפיים. תוכנת XD היא אפליקציה שאחראית על עיצוב אפליקציות ומאפשרת למעצבי דיגיטל לבצע סימולציה לאפליקציה לפני שהיא יוצאת לשימוש ומכירה.

מה לומדים בתקשורת חזותית?

בתקשורת חזותית לומדים כיצד לעשות אתר אינטרנט במערכת ההפעלה וורדפרס עם חוויית ה משתמש לעיצוב ופיתוח באמצעות תוכנת האלמנטור המוטמעת בתוכנת הוורדפרס. כל היד העיצובית והחשיבה לאתר האינטרנט יהיה על פי כל החוקים הרבים שהמעצבים מתחילים למדו במסלול מעצבים גרפיים הראשון. אי אפשר ללמוד תקשורת חזותית אם אין למעצבים מתחילים תיק סימולציות ודוגמאות מספיק משכנעות. תנאי הקבלה לקורסי הייטק ותקשורת חזותית בכל מקום זה תיק סימולציות ודוגמאות שמראה את כל היכולות העיצובים שלך. כל אתר אינטרנט או אפליקציה צריכים את כל החשיבה הויזואלית ושימוש בטיפוגרפיה ועוד מאות חוקים רבים כדי שאתרי האינטרנט יהיו מעוצבים הרמונית ואסתטיים בצורה מספיק משכנעת. כל מי שיבקש את השירותים של בונה אתר אינטרנט יבקש לראות דוגמאות רבות.

תוכנת XD חוויית משתמש הזדמנויות בקריירה.

אם בעבר בנייה של האפליקציה פשוטה היה תנאי הכרחי של חברת הייטק לבצע את זה נוכל לראות שכיום הידע של המעצבים הגרפיים באמצעות חברת אדובי הפכה את העולם לתחרותי יותר. מעצבי דיגיטל עובדים במחלקות הנדסת מחשבים והם בונים את האפליקציות והדמיות באמצעות תוכנת XD. לאחר סיום האפליקציה המעצב אתר אינטרנט מעביר את האפליקציה למחלקת המחשבים כדי לבצע את כל ההתאמה המרבית והמראה המספיק משכנע שיהיה מותאם למנוע חיפוש גוגל ואפל. לאחר שהאפליקציה מותאמת לפי הדרישות של החברת סטארט אפ הטכנולוגיות הגדולות בעולם אפשר להכניס את האפליקציה לתוך החנויות אונליין של גוגל ואפל. במהלך הקורסים אתם לומדים את כל תחומי חוויית המשתמש והחשיבות של מקצוע זה.

אפשרויות העבודה של מעצבי דיגיטל פרילנסרים.

הזדמנויות תעסוקתיות היום גורמים למעצבים גרפיים להיות אחראים על תפעול האתר ואסטרטגיות פרסום לעסקים. כל תהליך של פרסום הוא לא תהליך חד-פעמי שמתחיל ונגמר אלה ברגע שמתחילים לבנות אתר אינטרנט העבודה רק מתחילה ומעצבי דיגיטל אמורים להמשיך לכל אורך חיי האתר לתפעל את האתר ולהכניס מודעות פרסומיות או לסירוגין את כל המהלכים הפרסומיים באתר אינטרנט. כל הכוח שיש לאתר אינטרנט מגיע מאתר גוגל לכן צריך ליצור גרפיקה מספיק משכנעות על ידי שימוש באפליקציות אדובי ועיצובי כדי לשווק ולהכניס גולשים לתוכן האתר.

מרבית בוגרי הקורסים ומי שסיים הדרכה בנישה זו עובדים מהבית

מרבית בוגרי הקורסים ומי שסיים הדרכה בנישה זו עובדים מהבית וכתוצאה מכך נוצר משבר תעסוקתי חמור גם בעולם ההייטק וגם בעולם ההדפסה. מדינת ישראל ידועה כמדינה שמוכרת טכנולוגיה לכל העולם לכן כוח אדם המקומי במדינה מבוקש יותר.

בנישת העיצוב הגרפי עיצוב למובייל נוכל לראות שזה ימשיך ויתפתח בשנים הבאות כי מה שבאמת חשוב היום לכל חברה או ארגון זה להתאים את כל מערך הפרסום והדיגיטל לדור של היום. הדור של היום משתמש בטכניקות לקבלת מידע אך ורק דרך מנוע החיפוש גוגל ואתר האינטרנט במקביל בשימוש יומיומי של אפליקציות בתור כלים לקבלת מידע. אין ספק שנישת הדיגיטל במיוחד אחרי הקוביד ימשיך ויהיה מבוקש. תוכלו לצפות בכל שיעורי היוטיוב שהכנו במיוחד בשבילכם בעמוד זה כדי לקבל אינדיקציה אם אתם מתאימים לעולם זה או לא.