You are currently viewing תקשורת חזותית המלצות בוגרים
תקשורת חזותית המלצות בוגרים

תקשורת חזותית המלצות בוגרים

תקשורת חזותית המלצות בוגרים

אם נלך אחורה בהיסטוריה, אי שם אל תקופת התנ"ך, החיים היו נראים אחרת. אנשים עבדו בעבודות כפיים, המשפחתיות הייתה מרכזית מאוד וגם החיים החברתיים. אלפי שנים עברו מאז וקיים שוני מהותי בחיים המודרניים של היום המושפעים חברתית ממבנים סדורים וברורים לכולם. כך למעשה כל ילד יודע כי בסיום בית הספר הוא ילך לצבא ובסיום הצבא יעשה טיול בחו"ל ולאחר מכן ילך ללמוד לימודים גבוהים. התקופה שלאחר הצבא ועד בחירת הלימודים והעיסוק העתידי היא תקופה לא פשוטה ואפילו מעט לחוצה עבור העתידים ללמוד. כל מי שעתיד ללמוד מחפש למעשה את המקצוע שיביא אותו לעסוק בתחום מעניין ותחום עם רווח. ואיך יודעים זאת? איך יודעים שבחרנו בתחום הנכון? מכיוון שבאתרי המכללות והאוניברסיטאות יכתבו לכם דברים יפים על כל מקצוע על מנת למשוך את תשומת לבכם, ההוכחה הטובה ביותר עבורכם תהיה באמצעות המלצות בוגרים. כך זה בכל מקצוע, גם כאשר מחפשים ללמוד תקשורת חזותית.

מהי תקשורת חזותית ולמה המלצות בוגרים מאוד חשובות לפני שמתחילים ללמוד?

תקשורת חזותית כיום היא מקצוע דיגיטלי מאוד. לא תמיד זה היה כך. הכוונה בתקשורת חזותית היא שאנו מתקשרים באמצעות מסרים המועברים לעולם. מסרים אלו לא מגיעים במילים מתוך שיחה, אלא באמצעות גרפיקה שאותה מביעים בתמונה, ציור וכתב באופן דיגיטלי.

אפשר לומר שזו בעצם שפה בפני עצמה, בדגש על שפה יצירתית. הלומדים מקצוע זה, למעשה לומדים מספר מקצועות הכוללים בניהם את העיצוב הגרפי, בנייה ועיצוב של אתרים ואפליקציות. אם רוצים להצליח בתחום זה, עליכם להיות בקיאים בתחום וללמוד במקום איכותי שמקיף את כל החומר הנדרש בשוק העבודה. כדי לדעת כי מקום מסוים הוא מקום מוצלח, חשוב לקבל המלצות בוגרים.

למה המלצות בוגרים בתקשורת חזותית או עיצוב גרפי הן חשובות?

המלצות של בוגרים שלמדו את התחום הן חשובות כי הן מראות על השולחן באופן נקי את היתרונות והחסרונות של למידת המקצוע והלמידה באופן ספציפי במכללה מסוימת. החשיבות של זה גדולה מאוד, כי מה שלמדתם ואיך שלמדתם משפיעים מאוד על דרך הפעולה שלכם בשוק העבודה.

מה אתם רוצים שיהיה במכללה שבה תלמדו תקשורת חזותית?

אם החלטתם שאתם רוצים ללמוד תקשורת חזותית, עליכם לדעת מה חשוב לכם בלמידה ומה חשוב לכם שיהיה במכללה. אתם רוצים מכללה שתאפשר לכם ללמוד ולצמוח באופן יצירתי, אתם רוצים מכללה שלא מתפשרת על האיכות של המורים שלה, אתם רוצים מכללה שבה שמים אתכם במרכז ודואגים שתדעו את כל החומר היטב ואתם רוצים שבמכללה ילמדו אתכם בהתאם לדרישות השוק. אל מול התנאים האלו, עומדים להם כמובן גם הפרמטרים של העלות וזמן הלימודים והם מהווים עבורכם לעיתים חסם גדול המונע מכם ללמוד במכללה מסוימת שיש בה את כל מה שאתם מבקשים. אז מה עושים? באים לשמוע את ההמלצות של הבוגרים שלנו במכללת סולו!! ואין לנו ספק שלאחר שתשמעו את ההמלצות, כנראה שתרצו להירשם. אז הנה קצת על מכללת סולו, את השאר נמשיך בטלפון.

מי אנחנו? קווים לדמותה של מכללת סולו עיצוב גרפי אונליין

מכללת סולו הוקמה לפני 15 שנים. אצלנו מלמדים עיצוב גרפי ומקצועות העיצוב להייטק בניהם בניית אתרים, בניית אפליקציות, חווית משתמש, תקשורת חזותית ועוד. המכללה שלנו מלמדת במתכונת של שיעורים פרטיים אונליין מהבית. אנו עושים זאת בהצלחה רבה כבר 15 שנים.

המטרה שלנו היא לאפשר לכל אחד ללמוד את התחום מבלי לשנות סדרי עולם. כלומר, לימודים במכללה שלנו לא מצריכים מכם להוריד במשרה כדי לפנות זמן ללימודים, לשנות מקום מגורים כדי להיות קרובים ללימודים, לשלם על דלק או חבורה ציבורית ולהתעסק עם הכאב ראש של מציאת חנייה. אצלנו אתם לומדים מהמקום הנוח ביותר שיש והוא הבית שלכם או כל מקום אחר שתבחרו ויש בו אינטרנט. אל תתנו למילה אונליין להטעות אתכם ולהוזיל את איכות השיעורים, כי במכללת סולו, איכות השיעורים נמצאת במקום הראשון, יחד אתכם כמובן שאתם אלו שבמרכז. המורים שלנו הם המורים הטובים ביותר בתחום והם מלמדים אתכם באופן פרטי בעזרת תוכנת חיבור. עם המורה תיפגשו למשך עשרה חודשים לשעה וחצי בכל שבוע. בזמן זה תלמדו באופן מקיף את הנושאים השונים בתחום. אם לא תבינו משהו, פשוט עצרו את המורה ובקשו הסבר נוסף. אין לכם תלות באף תלמיד בקצב אחר. רק הקצב שלכם במרכז.

מה לומדים במכללת סולו בתקשורת חזותית?

עיצוב גרפי  לפני שמתחילים להיכנס לעובי הקורה וללמוד בניית אתרים ובניית אפליקציות, יש ללמוד קודם את הבסיס. הבסיס לכל התחומים הללו הוא עיצוב גרפי. בעיצוב גרפי לומדים שלוש תוכנות עיצוב חשובות שהן פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין. בקורס תלמדו את התוכנות מאפס. התוכנות הם אחד הכלים שלכם באמצעותם תעצבו אלמנטים באתרים ובאפליקציות והן חלק בלתי נפרד מהמקצוע. לאחר שתלמדו היטב גרפיקה מגוונת על ידי התוכנות, תעברו להתמחויות של בניית אתרים ואפליקציות.

אלמנטור האלמנטור הוא תוסף וורדפרס – תוכנה לבניית אתרים בקוד פתוח, המאפשר לכם לבנות אתרים ואפליקציות בקלות. האלמנטור כיום מקצר תהליכים בבניית אתרים ולכן הוא כלי חשוב מאוד הנלמד בקורס שלנו.

בניית אתרים אצלנו במכללת סולו מלמדים בניית אתרים בוורדפרס שהיא למעשה התוכנה הטובה ביותר לבניית אתרים כיום. 30 אחוזים מכלל האתרים ברשת בנויים בתוכנה זו ומנוע החיפוש גוגל מאוד אוהב אתרים שנבנו באמצעותה. מי שיודע כיום בניית אתרים בוורדפרס למעשה יש לו מטיל זהב ביד כי זה מה שהעסקים כיום מחפשים. השמועה על כך שוורדפרס היא התוכנה הטובה ביותר פרסה כנפיים וכיום בעלי העסקים בודקים היטב מה מציעים להם.

בניית אפליקציות  אפליקציות הן העתיד. כמו שלפני עשר שנים אתרי אינטרנט היו העתיד, כיום כל העסקים זקוקים לאפליקציות. זהו תחום מאוד חם ולכן כל מי שיודע כיום לבנות אפליקציות, יכול להרוויח מזה כסף רב.

שווה ללמוד את התחום להייטק?

כמו שאתם מבינים, בקורס תקשורת חזותית במכללת סולו אתם הולכים ללמוד המון ידע שימושי שיעזור לכם לעסוק בתחום החם ביותר בשוק הדיגיטל כיום. זהו תחום עם ביקוש עצום והיצע עבודה גבוה ומשכורות הייטק גבוהות. בתחום הזה יש לאן לשאוף כי הוא כל הזמן מתפתח ואפשר לומר שגם מגניב לעסוק בו. הוא לא משעמם אף פעם, יש בו יצירתיות אין סופית והוא העתיד הטכנולוגי שלא הולך לשום מקום.

האם לימודי עיצוב גרפי ותקשורת חזותית לתעודה הם מספיקים בתחום?

זה כל היופי בתחום הזה! לא צריך תואר ראשון ארוך ומייגע, לימודי תעודה מספיקים כדי שתיכנסו להייטק ותתחילו לעבוד בתחום שאין לו סוף. מה שקובע הוא לא התעודה, אלא איכות העבודה. זה מה שמעסיקים מחפשים. בקבלה לעבודה בתחום לא יבקשו מכם תעודה או איפה למדתם, יבקשו מכם תיק עבודות. מעסיקים רוצים לראות תאכלס מה אתם מביאים, מהי החשיבה העיצובית שלכם ואיך היא באה לידי ביטוי. אם יש לכם תיק עבודות איכותי ומגוון, אתם תמצאו עבודה טובה ויחסית בקלות. השוק מחכה למעצבים איכותיים וזה מה שמלמדים אצלנו במכללת סולו. צרו עמנו קשר ונמשיך לדבר.