אם אתם מחפשים מידע על אפשרויות של עבודות מהבית כולל פרטים על השכר בתחום אתם במקום הנכון, כשהעולם הטכנולוגי משתנה איתו גם צורת העבודה משתנה, היום כבר לא חייבים ללכת למשרד או לנסוע שעות בפקקים רק כדי להעביר יום עבודה, היום שרשת האינטרנט, מחשב וטלפון נמצאים בכל מקום אפשר לבצע אין ספור עבודות מהבית. בכתבה הזאת תקבלו פרטים רחבים על עולם הפרסום ועיצוב, כיצד אתם יכולים על ידי הכשרה מקצועית לעבוד בתחום  עיצוב גרפי שצמא לידיים עובדות בתחום המחשבים, שילוב של עבודה מהבית לעולם ההייטק וכמובן פרסום עסקים שזה הדלק לתעשייה הישראלית לתעשייה בעולם. זה לא משנה אם את אמא צעירה או גרים רחוק ממרכזי התעסוקה בארץ, כל אחד יכול לעבוד מהבית עם קצת ראש יצירתי והכוונה טובה, עבודות מהבית הדרישה שלהם רק עולה ועולה בשנים האחרונות, נוכל לראות שיש חברות שאין להם משרדים בכלל וכל העובדים שלהם עובדים מהבית בתור שכירים או בתור פרילנסרים, בכתבה הזו נדבר על כל התחומים שקשורים לעולם הפרסום וניתן לכם טיפים רבים ורעיונות לאיזה עבודות אפשר לעשות מהבית דרך האינטרנט.

אז איזה עבודות אפשר לעסוק בהם מהבית – סגנונות עבודה באינטרנט

תוכן עניינים הצג
  • סגנונות העבודה מהבית שיכולים להיות זה עבודה בצורה כללית בעולם העסקים ופרסום עסקים בכל המדיות האפשריות, כל עסק ללא פרסום לא יכול להתקיים בכלל, האינטרנט מאפשר לעסקים רבים לפרסם בכל מיני פלטפורמות החל מהרשתות החברתיות, במנועי חיפוש כמו גוגל לדוגמה המפורסם ביותר, בלוגים, כתבות באתרי נישה ועוד אינספור פרמטרים אחרים. הפרסום לרוב ילווה במודעה עיצובית או בכל סגנון אחר כדי לגרום לאנשים להיכנס לאתר האינטרנט של המפרסמים. ברשת סגנונות פרסום מגוונות מאוד חלקם עם פרסומות חינמיות שמאפשרים וחלק מהם בתשלום.
  • נוכל לראות בפייסבוק לדוגמה מודעות ממומנות ופרופילים עסקיים של העסקים שמעלים פוסטים עם עיצוב של מודעה שנעשתה על ידי מעצבים גרפיים, זאת רק דוגמה אחת מבין מאות דוגמאות של עבודות מהבית בעולם הפרסום,  נוכל לראות כיום מעצבים גרפיים – ביצועיסטים שהעבודה שלהם היא אך ורק מהבית, מעצבי אתרי אינטרנט, מקדמי אתרים ועוד אינספור תחומים שיכולים לאפשר לכם לעבוד מהבית ולהכניס שכר גבוה. שיווק הוא עולם גדול מאוד, בתחום  שיווק העסקים נוכל לראות אינספור משרדי פרסום שמעסיקים עובדים מהבית או עובדים בתוך המשרדים שלהם בכתבה זו נספר לכם את הכל בצורה מפורטת על כל תחום בעולם העיצוב הרב תחומי ושיווק רוחבי לעסקים.

אוקי, יש מוצר טוב, או חברה חדשה, מי שמע? מי ראה? איך ימכרו? עבודה מהבית פייסבוק

אוקי, יש חברה חדשה או מוצר חדש בשוק איך נכניס אותו איך ניידע את כולם שהמוצר הזה שווה וטוב, כולם  ערים לעולם האינטרנט והטכנולוגיה ששינתה את פני הפרסום זה לא חדש לאף אחד שעסקים צריכים שיווק, שיווק בסופו של דבר מביא למכירות ובשביל זה צריכים אנשים שיעבדו וייתנו מענה לפאן השיווקי, השיווק יכול להיות בפייסבוק על ידי פרסום של מודעות בקבוצות, שיווק יכול להיות על ידי קידום של האתר בצורה מסיבית בכל מיני בלוגים או השכרת שטחים באתרי נישה ועוד, מעצבים גרפיים דווקא בתקופות של מיתון עובדים הרבה יותר קשה מבתקופות רגילות היות ובתקופות של מיתון צריכים לעודד את השיווק כדי לגרום למכירות להיות יותר גבוהות, לפני 20 שנה לפני שעולם האינטרנט נכנס פלטפורמות הפרסום היום מאוד מינימליסטיות, היום לעסקים יש אינספור אפשרויות פרסום חינמיות או בתשלום והמדיות הדיגיטליות מאפשרות לכל אחד לפרוץ ולא משנה איפה הוא נמצא הלקוח יכול להיות באילת והמשווק אתר יכול להיות בראש פינה בתחום השיווק למיקום של העובד בתחום אין חשיבות בכלל נוכל לראות חברות שמפרסמות בצורה מסיבית לכל אורך השנה ולאו דווקא בעונות ולפרסום צריכים אנשים שיבצעו מודעות מושכות לעידוד הגלישה באתר.

איזה עבודות אפשר לעשות מהבית
איזה עבודות אפשר לעשות מהבית

ההבדל בין שיווק לעולם העיצוב גרפי

מעצבים גרפיים לא צריכים להיות משווקים כל אחד והתחום שלו, יש את משווקי העסקים שמשתמשים בשירותי עיצוב גרפי כדי לעצב מודעות או באנרים פרסומיים לרשתות החברתיות, שיווק ועיצוב גרפי תמיד הלך ביחד כל דף עסקי בפייסבוק ויש מיליונים כאלה היום עמוסים במודעות גרפיות שמתארות את המוצר העכשווי  או המוצר העתידי, ההבדל בין שיווק לעיצוב גרפי הוא במקום שהולכים לשווק מעצבים גרפיים לא צריכים לעבוד בתחום השיווק אבל הם כן אמורים להבין כיצד לעצב גרפיקה ממוחשבת בצורה מקצועית כדי להתאים את העיצוב הגרפי לקהל היעד של המוצר. התאמת צבעים לסגנון העיצוב הוא קריטי להצלחת השיווק, משווקים לא יודעים מה זה השפה החזותית, הם יודעים להצביע על המקום שכדאי לשווק או לקדם את האתר בצורה טכנית אבל את השפה החזותית המעצבים גרפיים צריכים לתת כדי לתפוס את לב הגולשים או הצופים במודעות ,ככל שהעיצוב יהיה מקצועי השיווק של המוצר יצליח לגרום למכירות לעלות.

עבודה מהבית פייסבוק – פרסום עסקים

קידום עסקים בפייסבוק נחשב למקצוע חדש בעשור האחרון, כל חברה או עסק גדול או קטן צריך את הגולשים כדי שיכנסו לאתר של בעלי העסק, הפייסבוק מציעה פלטפורמות לקידום העסק בצורה חינמית או בתשלום, המקצוע נקרא ניהול מדיה חברתית – בניית מוניטין לעסק. לכל עסק חדש או ישן יש פרופיל עסקי שעוצב על ידי מעצבים גרפיים בפייסבוק. פרסום עסקים יהיה בהתאם לקהל היעד של המוצר, פרסום בקבוצות המותאמות לקהל היעד ועוד טכניקות אחרות הנלמדות במסלולי פרסום עסקים בפייסבוק. היום  סטטוס בלבד לא יכניס גולשים לאתר כמו שאומרים תמונה מושכת את תשומת הלב הרבה יותר מרק טקסט, לכן המשווקים יעבדו בשיתוף פעולה עם המעצבים הגרפיים וינחו אותם מה צריך להיות במודעה כדי לפרסם את המוצר שמותאם לקהל היעד. מאחורי כל עיצוב עומדת מחשבה תחילה, שיתוף פעולה בין המשווקים למעצבים הוא הסוד להצלחת המכירות של המוצר או קידום המותג.

התוכנות בגרפיקה ממוחשבת
התוכנות בגרפיקה ממוחשבת

עבודה מהבית עיצוב גרפי דרושים עבודה מהבית

כל מה שאתם צריכים כדי לעבוד מהבית בתחום עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת זה אך ורק מחשב ואינטרנט. לימודי עיצוב גרפי כוללים את ההבנה המעמיקה של השפה החזותית, עיצוב גרפי מתבצע בתוכנות של גרפיקה ממוחשבת של חברת אדובי, התוכנות הגרפיות הן כלי העבודה של המעצבים הגרפיים התוכנות הם פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין. כל תוכנה יש לה תפקיד אחר בקריירת הגרפיקאים ומעצבים, בעבודת העיצוב גרפי נכין עיצובים כגון: עיצוב של תמונות, עיטורים גרפיים, פרסומות לקידום מכירות, מיתוג לעסקים חדשים, בניית תדמית עסקית, לוגואים ועוד. הכשרת הלימודים יכולה להתבצע גם אונליין עם מורים פרטיים שמחוברים אליכם למחשב, לכל אורך הלימודים נעסוק בבנייה מעמיקה של תיק עבודות מקצועי כי זה הדבר היחידי שיפתח לכם דלתות בעולם השיווק הרב-תחומי, תיק עבודות יכלול עבודות בפוטושופ, אילוסטרייטור וגם אינדיזיין, בהמשך תוכלו לראות מה כל תוכנה עושה וכיצד היא משרתת את קהל היעד בתחום. עבודות בעיצוב גרפי מהבית יכולות להיות בתור שכירים שעובדים עבור חברות שונות אבל העבודה הפיזית מתבצעת מהבית, או כפרילנסרים עצמאיים שמספקים שירותי גרפיקה לעולם העיצוב גרפי רב תחומי בתחום הדפוס או להייטק.

לימודים מהבית אונליין אחד על אחד בתחום העיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת יחדיו.

כמו שאפשר לעבוד מהבית אפשר גם ללמוד מהבית, המכללה לעיצוב גרפי מאפשרת לסטודנטים ללמוד בצורה פרטית ואישית אחד על אחד עם מורים פרטיים לגרפיקה ועיצוב וכל זה מהבית, המורה יכול להתחבר ישירות לתוכנת הגרפיקה שברשותכם ולהנחות אותכם צעד אחר צעד איך לעצב בתוכנות גרפיקה של חברת אדובי, במהלך השיעור המורה יסביר לכם סגנון עיצוב ולאחר ההסבר של המורה אתם תתרגלו את החומר הלימודי, השיחה מתבצעת דרך המחשב עם מיקרופון ואזניות בדיוק כמו שתוכנת הסקייפ עובדת. לאחר סיום כל שיעור תקבלו שיעורי בית ומטלות כדי לתרגל את החומר שעבדתם בשיעור, התמיכה היא לא רק בשיעור, במידה ויש לכם חומר שלא מובן במהלך השבוע תוכלו ליצור קשר עם המורה ולקבל הנחייה אישית איך לפתור את התרגיל. לכל אורך הלימודים נהיה עסוקים בבנייה מקצועית של תיק עבודות כי זה הדבר היחידי שיפתח לכם שערים ודלתות לעולם העיצוב, תוכלו ליצור קשר עוד היום ולקבל פרטים רחבים על איך לומדים מהבית גרפיקה ועיצוב אונליין בקישור הבא לימודים אישיים יבטיחו לכם תשומת לב מלאה לכל אורך הלימודים ולמידה בקצב ההתקדמות אישית.

המחסור בכוח אדם בתחום עיצוב גרפי – כיצד זה יכול לשרת אתכם ללא ניסיון בתחום

עיצוב גרפי הוא תחום מאוד מבוקש בכל הפלטפורמות האפשריות החל מעולם הדפוס וגם בעולם ההייטק. אם בעבר רוב בוגרי הלימודים היו פונים אך ורק לעבוד בעולם הדפוס מכניסת עולם ההייטק בעשור האחרון יצר ביקוש מסיבי למעצבים גרפיים, כולנו יודעים בתחום ההייטק שיש כסף והשכר שם הוא בין הגבוהים בשוק הישראלי. בתחום ההייטק מעצבים אתרי אינטרנט, אפליקציות ועובדים מול מתכנתים כדי לתת להם את השפה העיצובית לתחומים רבים. בוגרי מסלול עיצוב גרפי פונים לאחרונה לעבוד בתחום ההייטק מה שגרם למחסור עצום בענף הדפוס, תוכלו לראות בהמשך את השכר בתחום ההייטק של עיצוב גרפי. השכר בדפוס הרקיע שחקים בגלל הביקוש הרב למעצבים גרפיים. כיום מרבית הבוגרים מעדיפים לעבוד בתחום הזה בתור עצמאים פרילנסרים ולתת שירותי גרפיקה גם לעולם הדפוס וגם לעולם ההייטק ולא להיות מוגבלים בנישה אחת בלבד. כיום בתחום הזה לא צריך ניסיון בכלל מה שצריך זה אך ורק תיק עבודות בעיצוב גרפי כדי להראות שאתם באמת מבינים את התחום ויודעים להעביר מסרים ועיצובים בצורה מקצועית.

עיצוב גרפי הוא תחום מאוד מבוקש
עיצוב גרפי הוא תחום מאוד מבוקש

איך להיות מעצבים גרפיים – עבודה אמיתית מהבית

כדי ללמוד את התחום הנהדר שנקרא עיצוב גרפי אתם צריכים ללמוד מסלול לימודי קורס מעצבים גרפיים, הלימודים כוללים הבנה מעמיקה של בנית קונספט דיגיטלי, הכנת מיתוג שכולל איור וציור לוגואים, עיצוב חוברות וקטלוגים, פרסומות ומודעות לקידום מכירות ושיווק ועוד פרמטרים נוספים. הלימודים כוללים הבנה מעמיקה של תורת הצבעים בעיצוב גרפי איזה צבע נכון לקהל יעד ואיזה צבע לא נכון. מה מומלץ כדי לא לגרום לעיצוב להיות מושך וקוסם והבנה מעמיקה של איזה קהל יעד עומד מולנו. לימודי עיצוב גרפי והתורה נלמדים בתוכנות של גרפיקה ממוחשבת פוטושופ, אילוסטרייטור ותוכנת אינדיזיין. כמו שאמרנו קודם לכל תוכנה יש תפקיד אחר בקריירת המעצבים הגרפיים, לכל אורך הלימודים נהיה עסוקים בבנייה של תיק עבודות. תיק העבודות הוא הדבר היחידי שמבקשים ממכם ברגע שאתם רוצים לעסוק בתחום הזה, רוצים לראות איך אתם יודעים לעצב גרפיקה וכיצד אתם מעבירים מסר בצורה חזותית . לגבי התוכנות הגרפיקה תוכלו לקרוא בהפסקה הבאה ולקבל מידע רחב יותר מה זה בכלל גרפיקה ממוחשבת וההבדלים בין עיצוב גרפי  לגרפיקה, עיצוב גרפי הוא התחלה במסלול בניית אתרים והוא מקצוע שכל הזמן צריכים אותו ללא מעצבים גרפיים עסקים לא יוכלו לשווק ולהתקיים במדיות החברתיות או בכל פלטפורמה פרסומית אחרת.

תוכנות בעיצוב וגרפיקה ממוחשבת

התוכנות בגרפיקה ממוחשבת ‏הם שפה לכל דבר, בתקופת הלימודים תלמדו כיצד לעצב גרפיקות בתוכנות של חברת אדובי לכל אורך הלימודים תקבלו תרגילים מעשיים כדי לשלוט בשפה בגרפיקה. התוכנות בגרפיקה הם כלי העבודה היחידים של המעצבים הגרפיים. חלק מהתוכנות תעבדו בשיתוף פעולה ביניהם, לדוגמה תתחילו עבודה בפוטושופ לאחר מכן תשאבו את העבודה הזאת לתוכנת אילוסטרייטור ובהמשך תכניסו את כל הגרפיקה לאינדיזיין כדי לעצב חוברת או קטלוג. התרגילים בלימודים אמורים לתת לכם שליטה מלאה בתוכנות ולפתח לכם את היצירתיות ביצירת עיצובים גרפיים, זה לא סוד ככל שמתרגלים שולטים בחומר בצורה טובה ומצליחים לעצב גרפיקה איכותית בצורה מקצועית. ממשק התוכנות הוא בשפה האנגלית וצריך אנגלית בסיסית כדי ללמוד את התוכנות הללו גם אם אתם יודעים רמה מאוד בסיסית תוכלו למצוא ממשק נוח לעבודה. התוכנות הגרפיות עובדות ברמה לוגית הגיונית ואם אתם כבר יודעים תוכנה אחת יהיה לכם קל מאוד להבין מה קורה בשאר התוכנות, חברת אדובי דואגת למעצבים גרפיים לכלי עבודה מהירים לביצוע עיצובים שונים.

כלי העבודה היחידים של המעצבים הגרפיים
כלי העבודה היחידים של המעצבים הגרפיים

תוכנת הפוטושופ – עיצוב ועבודה עם צלמים – פרסום עסקים

תוכנת  פוטושופ היא התוכנה הראשונה הנלמדת במסלול לימודי מעצבים גרפיים, לתוכנה כלים רבים ליצירת מניפולציות על תמונות ולהכנת עיצובים לכל מטרה, תוכנת הפוטושופ היא לא רק תוכנה למעצבים גרפים נוכל לראות קולגות נוספות בתחום  כגון: עולם הצילום, אופנה, הדמיות דיגיטליות ועוד. מעצבים גרפיים מוצאים בתוכנת דרך מהירה ליצירת מניפולציות על תמונות לקידום מכירות של עסקים על ידי הוספת מלל מעל התמונה עם אפקטים מובנים. פוטושופ משתלבת נהדר עם שאר התוכנות ובסופו של דבר היא אחת התוכנות הפופולאריות ביותר בעולם. במהלך הלימודים תלמדו כיצד לשלוט בכלי התוכנה ליצירת עיצובים ולפיתוח היצירתיות בתחום. תוכלו לראות בעמוד זה סרטוני הסבר מדהימים על יכולות תוכנת הפוטושופ ולראות כיצד אפשר לעצב גרפיקה בצורה מהירה בשימוש של מספר פקודות מאוד פשוטות. התוכנה היא בשפה האנגלית מאוד בסיסית ומאפשרת לכל אחד לאחר שינון הפקודות לעצב גרפיקה בצורה מהירה.

שימוש פוטושופ בעולם הפרסום

מרבית העבודות שאנו רואים במדיות החברתיות כגון פייסבוק לדוגמה נוכל לראות שם מודעות בסגנונות עיצוב מושכי עין. פוטושופ בעולם הפרסום משרתת את המשווקים כדי למכור מוצרים ולקדם מכירות. לתוכנה כלים רבים ליצירת מניפולציות ואפקטים על תמונות עם אפקטים שמובנים מראש, תוכלו להכין בעצמכם רקעים שונים ולעבד את הגרפיקה לפני סגירת הקובץ .לתוכנה כלים רבים לעיבוד תמונה וכל תמונה משעממת תוכלו להפוך אותה לתמונה מרהיבה ומושכת. התוכנה משרתת קהלי יעד רבים כגון עולם ההייטק ועולם בניית אתרים בגלל שאפשר לעצב בפוטושופ עיצובים במשקלים מאוד נמוכים, רוב אתרי אינטרנט מתבססים על גרפיקות שהכינו אותם בתוכנת הפוטושופ החל מכפתורים לניווט באתר ועד באנרים פרסומיים שיושבים בכל מיני מקומות ברשת.

תוכנת אילוסטרייטור – הכנת גרפיקה כגון עיטורים גרפיים ומיתוג לעסקים

תוכנת אילוסטרייטור הינה תוכנה המרכזית בלימודי עיצוב גרפי, התוכנה עובדת על קווים וצורות ולא על תמונות כמו בפוטושופ, באמצעות התוכנה נוכל לבצע עיצובים כגון לוגואים, עיטורים גרפיים שממלאים את העיצוב, ועיקר עיסוקה הוא על הקו, התוכנה  משרתת קהלי יעד רבים כגון מעצבים גרפיים, מעצבי אופנה, עיצוב מוצר, שרטוט והדמיות דיגיטליות. תוכנת אילוסטרייטור  משתלבת נהדר עם תוכנת הפוטושופ ואינדיזיין ונוכל לראות עיצובים גרפיים רבים שנעשו בשילוב שני התוכנות הללו. לתוכנה כלים רבים שדומים מאוד לפוטושופ ומי שיודע תוכנה גרפית כמו פוטושופ יוכל להבין בקלי קלות איך לעבוד עם אילוסטרייטור. תוכלו בסרטונים הבאים להתרשם ממגוון יכולותיה ולהבין את הלוגיקה שעומדת מאחורי התוכנה. לתוכנה כלים רבים ליצירת מניפולציות על הקווים עמוסה באפקטים מדהימים ואפשר לשלב שם תמונות וקווים ביחד אך כל נושא עיבוד תמונה ייעשה אך ורק בתוכנת פוטושופ ואילוסטרייטור תשאב את את הגרפיקה מתוכנת פוטושופ לקובץ בעיצוב.

תוכנה גרפית אילוסטרייטור
תוכנה גרפית אילוסטרייטור

תוכנת אינדיזיין – הכנת ספרים וחוברות

תוכנת אינדיזיין היא לא תוכנה עיצוב כלי עיצוב בתוכנה הם מאוד מינימליסטים. באמצעות התוכנה נוכל להכין חוברות, קטלוגים וספרים.  בעולם השיווק והפרסום אנחנו מכינים חוברות מידע שמתארות את העסק ואת המוצר. כחלק ממסלול עיצוב גרפי את תיק העבודות נגיש בתוכנת אינדיזיין. לתוכנה כלים מקצועיים לעבודה עם טקסטים רבים שמגיעים מתוכנות מלל  אחרות לדוגמה סופר ישלח בקובץ וורד את המלל ולאחר מכן המעצבים הגרפיים יכניסו את זה לתוכנת אינדיזיין  עם תמונות ואלמנטים גרפים אחרים. התוכנה פופולרית מאוד בהוצאות לאור והפקות ספרים.

ללמוד עיצוב אתרי אינטרנט – כמה מילים על התחום

כדי לעסוק בתחום העיצוב אתרי אינטרנט עליכם ללמוד או קודם כל את עולם העיצוב הגרפי, חוקי עיצוב גרפי וכיצד להשתמש בצבעים נכונים כדי לשדר מקצועיות. במסלול לימודי עיצוב אתר אינטרנט תלמדו כיצד לעצב אתר בתוכנות שמיועדות לכך ולשלב אנימציות להעשרה באתר. עסקים ללא אתר אינטרנט לא יכולים להתקיים בשוק היום. כל חברה שמכבדת את עצמה צריכה אתר כדי להסביר מה היא מוכרת ומה המטרה שלה. אתר אינטרנט היא דרך מעולה כדי להגדיל את המכירות על ידי שיווק נכון של האתר. כל אתר צריך לכלול גלריית עבודות, דף אודות וכמובן הסבר על המוצרים. את כל הגרפיקה שיש באתר החל מכפתורים, תמונות שמותאמות לעמוד ועוד פרמטרים נוספים עושים את זה המעצבים הגרפיים בעבודה משותפת עם מתכנתים בשימוש של תוכנות הגרפיות של חברת אדובי. כיום יש פלטפורמות מאוד נוחות לעיצוב אתר למעצבים גרפים, רבים מבצעים אתרי תדמית בעצמם ללא שימוש בתיכנות וקודים התחום תופס תאוצה ונוכל לראות את זה על ידי איזה ביקוש מסיבי במודעות דרושים.

עיצוב אתרי אינטרנט
עיצוב אתרי אינטרנט

מנהלי מדיה חברתית איך זה עובד? – המקצוע החדש שנכנס בשנים האחרונות

מנהל מדיה חברתית הוא מקצוע שמרכז בתוכו את כל תהליך שיווק שהעסק צריך החל מפרסום וקידום האתר ברשתות החברתיות כמו פייסבוק, פרסום ממומן בתשלום במנועי חיפוש כמו גוגל, אחזקה של דף פרופיל עסקי בפייסבוק ופרסום העסק בפלטפורמות שונות. מנהל מדיה חברתית עובד בשיתוף פעולה עם מעצבים גרפיים או שמנהלי המדיה מעצבים בעצמם את כל הפוסטים השיווקיים שאנו רואים ברשת. אחריות מאוד גדולה יש למנהלי המדיה החברתית כיוון שהמכירות של העסקים והמוצר תלויה אך ורק ומשווקים. מנהל המדיה החברתית עסוקים גם בקידום של המותג החל מהצגת היתרונות במותג עצמו והקידום החברתי של החברה בתחום הזה. העבודה מתרכזת אך ורק מהסטודיו הפרטי או מביתו של מנהל מדיה חברתית, העבודה היא בשיתוף פעולה מלא עם העסק ובצורה ממוקדת לעסקים כדי למכור בצורה יותר טובה את החברה בצד המכירתי ובצד השיווקי.

מה צריך כדי להתחיל לעבוד בתחום – כמה מילים על תיק העבודות בעיצוב

במידה והחלטתם לעבוד בתחום העיצוב גרפי או בתחום הפרסום כל מה שתצטרכו זה אך ורק תיק עבודות, אומנם תקבלו תעודה מקצועית שסיימתם את הלימודים אבל תעודות לא פותחות דלתות בכלל לאף אחד בתחום הזה, מה שפותח דלתות זה אך ורק תיק עבודות שלכם לדוגמה כיצד אתם מעבירים מסרים מכירתיים דרך תמונות, מהו הקו העיצובי שלכם במודעות פרסומיות, כיצד אתם מעצבים לוגו ודואגים לשמור על אופי החברה, בחירת הצבעים במודעות ועוד אינספור דברים שנבדקים בתיק העבודות. לניסיון אין משקל בכלל בתחום הזה זה ככל שתיק העבודות שלכם יראה מקצועי תוכלו להתברג במהירות בתחום הזה ולעבוד בחברות הייטק או לסירוגין בצורה עצמאית עם בעלי עסקים וכל זה מהבית. העבודה דרך האינטרנט כך שזה לא משנה אם הלקוח שלכם יושב בירושלים ואתם יושבים בצפון.

עיצוב גרפי דוגמה
עיצוב גרפי דוגמה

איך מוצאים עבודה מהבית בתחום העיצוב גרפי – עבודה מהבית לאמהות

אוקיי למדנו איך מתחילים עכשיו להשיג לקוחות או לסירוגין לעבוד בתחום הזה מהבית, בתחום עיצוב גרפי יש אינספור קבוצות בפייסבוק שנפתחו בעשור האחרון נוכל לראות בקבוצות אלה מודעות דרושים בעיצוב גרפי או משווקי אתרים. הפייסבוק היא פלטפורמה מדהימה ליצירת קשרים עסקיים עם חברות ברשת נוכל לראות אתרי דרושים לעבודות מהבית ואינספור משרות בתחום, כמובן תחילה תצטרכו לפתוח לכם דף פרופיל עסקי בפייסבוק או אתר  אינטרנט ולהציג את כל העבודות שלכם שעיצבתם במהלך הלימודים, תוכלו לבצע עבודות חינמיות לעסקים כדי להעשיר את תיק העבודות שלכם  זאת דרך מדהימה להודיע לכולם שעשיתם הסבה מקצועית בתחום. מספיק שתעבדו עם לקוח אחד הוא כבר יביא אחריו לקוחות נוספים במידה והלקוח שלכם יהיה מרוצה הוא ימליץ עליכם לאחרים אל תשכחו דבר אחד כל העבודה שלכם שיצרתם תרוץ ברשת ותחושת סיפוק תהיה אדירה. עבודות בעיצוב גרפי יכולות להיות לתחום שיווק עסקים, עיצוב לאתרי אינטרנט, עדכון חנויות אונליין, עבודה בתחום החינוך ועוד אינספור תחומים שאפשר לאסוף אותה מהבית, את העבודות אתם תשלחו דרך האינטרנט במייל ללקוחות שלכם ואין צורך ללכת לאף מקום פיזית כדי לעבוד בתחום העיצוב והשיווק עסקים.

עבודה בתור שכיר מהבית בעיצוב גרפי או פרילנס מה כדאי

לשאלה הזאת יש המון תשובות, בסופו של דבר בתחום העיצוב והשיווק יש אינספור סוגים ודרכים שאפשר לעבוד בהם, אפשר לעבוד בתור שכיר מהבית והחברה תספק לכם עבודות שיווק,  אתם תעצבו אותם בפלטפורמות בגרפיקה ממוחשבת או לפתוח לכם עוסק זעיר בתור התחלה ולהוציא קבלות לאנשים. עבודות מהבית הם רבות ומגוונות במיוחד בתחום השיווק בסופו של דבר כל אחד והאופי שלו יש כאלה שרוצים את המסגרת עם כמות שעות מוגבלות ביום בתור שכירים ויציבות ויש כאלה שרוצים לפתוח עסק עצמאי בתקשורת חזותית לעסקים שיגדל במשך הזמן. במידה ויש לכם  כבר עבודה קבועה  תמיד תוכלו לשלב בין עבודה כשכיר לבין עבודת העצמאי כל מה שתצטרכו זה בסוף שנה להגיש למס הכנסה את השכר שקיבלתם לכל אורך השנה ולבצע תיאום מס, מומלץ לאסוף את כל הקבלות כגון ההוצאות מול ההכנסות ואין צורך ברואה חשבון לפחות בשנה הראשונה כי אתם יכולים לעשות את זה על ידי הגשת המסמכים למס ההכנסה בצורת אונליין או בהגעה פיזית.

בעיצוב גרפי או פרילנס
בעיצוב גרפי או פרילנס

לעבוד מהבית איך זה קורה בפועל – עבודה עצמאית מהבית

אז מי בכלל מעסיק עובדים מהבית איך זה קורה בפועל כיום יש משרדי פרסום אינטרנטיים שמספקים עבודות למעצבים ומנהלים מדיות חברתיות לדוגמה המשרדים יושבים בבית שאן והמעצבים המשווקים יושבים בכל מיני מקומות אחרים בארץ, כדי לשווק באינטרנט לא צריכים משרד כל מה שצריך זה מקלדת וחיבור לאינטרנט את המשימות השיווקיות אתם תקבלו במהלך השבוע ואתם תתאימו את סגנון העיצוב בהתאם לדרישות של מנהלי המדיות החברתיות. לכל עסק לכל אורך השנה יש עדכונים בעסק מבצעים ומסעות פרסום לקידום המותג לכן העבודה בתחום השיווק לעולם לא נגמרת כי שיווק זה לא משהו שעושים אותו פעם אחת וזהו, ההתמדה לכל אורך השנה זה הסוד כדי להצליח בתחום הזה לכן מעצבים גרפיים הם מאוד מבוקשים בשוק היום בהשוואה לתקופת הלימודים שהם לומדים שהיא מאוד קצרה.

עבודה בתור פרילנסרים בעיצוב

סגנונות העבודה בתור פרילנסרים או בתור שכירים מהבית הם רבות ומגוונות נוכל לראות מעצבים גרפיים שעובדים בהפקות ספרים וחוברות נותנים שירותים של הוצאה לאור החל מעיצוב הכריכה ועד לעימוד של הספר. עבודה בתחום החינוך הכנת חומרי לימוד ועוד פרמטרים נוספים שעולם החינוך צריך. מעצבי גרפיקה שעובדים בחברות אופנה בשיתוף פעולה מלא עם מעצבי אופנה בכל מה שקשור להכנת טקסטורות על בגדים לעיצוב  אופנה. עבודה בחברות הייטק החל מעיצוב אתר האינטרנט ואפיון, עיצוב אפליקציות וממשקי אתרים וכמובן את עולם הפרסום ושיווק של העסקים. מעצבים גרפיים נמצאים בכל מקום לכן הביקוש הוא עצום לתחום הזה יש מעצבים שעובדים גם בתור פרילנסרים וגם בתור שכירים חלק מהיום נותנים שירותים במשרדי פרסום וחלק מהיום הם עובדים בשיתוף פעולה עם לקוחות קבועים שרכשו במשך הזמן.

שכר בעיצוב גרפי מהבית לבוגרי מסלולי מעצבים גרפיים

את הנתונים הללו לקחנו מה הרשת החברתית פייסבוק במודעות פרסום של דרושים בהם הוצגו דרישות שכר, שכר בעיצוב גרפי הוא משתנה בהתאם למקום העבודה שתבחרו לדוגמה מעצבים גרפיים מתחילים בבתי דפוס יכולים להתחיל עם שכר של 8,000 שח נטו במידה ואתם הולכים לעבוד בתחום ההייטק בעיצוב גרפי השכר ההתחלתי התחלתי היינו 10,000 שח כמובן הנתונים הללו מתאימים למעצבים גרפיים ללא ניסיון במידה ויש יש לכם ניסיון מעל שנתיים השכר הוא הרבה יותר גבוה. נוכל לראות בשנים האחרונות קפיצה מסיבית בשכר בעולם הדפוס וההפקות בגלל המחסור שהענף הזה סובל כמובן אם אתם הולכים לעבוד בתחום זה מהבית בתור שכירים השכר הוא לפי הנתונים שהוצגו כאן וזה לא משנה אם אתם מגיעים למקום פיזי או לא מגיעים. בתי דפוס או  משרד  פרסום מעסיקים מעצבים גרפיים שיתנו מענה לתקופות לחץ בזמן העבודה לכל משרד פרסום בבית דפוס יש את הצוות הקבוע ובמקביל יש להם צוות שעובד מהבית כדי לתת מענה לפרויקטים גדולים.  במידה ואתם נותנים שירותי שיווק אינטרנטי בשילוב עיצוב גרפי תוכלו לעבוד בתור שכירים מהבית עם משכורת קבועה החל מ 8000 ש"ח  למתחילים מ 7  עד 8 שעות עבודה ביום.

מחירים והשכר לעבודה מהבית מקבץ נתונים בפסקאות הבאות

מחירון לעבודה מהבית משתנה מסוג העבודה לסגנון העבודה כלומר במידה ואתם עובדים בתור שכירים יש לך נתוני שכר מסוימים ואם אתם עובדים בתור פרילנסרים המחירון הוא בהתאם, תוכלו לראות בפסקאות הבאות  נושאים בתחום הייצור והשיווק ולקבל מידע רחב יותר מה קורה בתחום הזה, נדבר על שכר של מנהלי מדיה חברתית ועבודה לפי פרויקטים מסוימים ועוד, המחירים הללו נלקחו מהרשתות החברתיות על ידי  מודעות דרושים שאספנו את נתוני השכר שצוינו, נתונים אלו נכונים לשנת 2019 וכל חברה רשאית להציג את נתוני השכר שלה לפי הדרישה וניסיון של העובד.

לוגו דוגמאות
לוגו דוגמאות

כמה עולה לעצב לוגו שלבי העבודה

עיצוב לוגו מתחיל במחיר של 900 ₪ ויכול להגיע אליהם גם לסכומים מאוד גבוהים ברגע שנותנים הצעת מחיר כמו לוגו צריך לקחת בחשבון את כל השינויים שהולכים להיות בהמשך, הסקיצות שנגיש ללקוח יהיו לפחות שלושה ועלינו להכין חוזה עבודה מראש ולסגור את כל הפינות שהולכות להיות. במהלך העבודה תחילה תבקשו  שכר מקדים עבור המחיר ההתחלתי של הפרויקט ובקצב ההתקדמות תבקשו את כל השכר על הלוגו, עליכם לציין את מספר השינויים שהולכים להיות בלוגו כדי לסגור את הפינות האלה כבר מראש.

עיצוב מודעה לפייסבוק עלות ומחירים

עיצוב מודעות בפייסבוק הוא תחום שצריכים לקחת בחשבון את העבודה הרחבה במחשבה תחילה שצריכים להשקיע, עליכם לקבל את כל הפרמטרים מהלקוחות שלכם החל משימוש בתמונות וסגנון המסר שהולך להיות, המינימום שתבקשו ליצור מודעה לפייסבוק או 500 ₪ וככל שתיצרו יותר מודעות ללקוחות שלכם תוכלו לתת מחיר קבוע למקבץ של עבודות. בתחום הזה כל עסק צריך אין ספור מודעות לכל אורך השנה ואם אתם עובדים בתור שכירים אז המשא ומתן הוא מול הבוסים שלכם, עיצוב מודעה יכול להיות באנר לפייסבוק או מודעות שהולכות לרוץ ברשת בצורה ממומנת. גם פה צריך לתת מספר סקיצות שונות ולאפשר ללקוח לבחור את המודעה שהוא הכי מתחבר אליה.

תהליכי מיתוג בעיצוב גרפי
תהליכי מיתוג בעיצוב גרפי

תהליכי שיווק של עסקים שכר מנהלי מדיות חברתיות

השכר של מנהל מדיות חברתיות מתחלק למספר נושאים, אם אתם עובדים בתור שכירים בחברה השכר שתבקשו הוא לא פחות מעשרת אלפים שקלים כי במשך הזמן אתם עושים מספר עבודות למספר עסקים ולא רק לעסק אחד. אם אתם עובדים בצורה עצמאית תוכלו לבקש 3000 ש"ח לעסק אחד ולסגור את כל הפינות של פרסום ממומן בפייסבוק, שיווק בגוגל, כתיבה תכנים ועיצובים גרפיים שאתם תעשו או שתשלחו למעצבים חיצוניים,  שכר מנהל המדיה החברתית משתנה מפרויקט לפרויקט ועליכם לקחת בחשבון את כמות השעות שאתם הולכים להשקיע לפני שאתם נותנים הצעת מחיר, תבררו את סוג העבודה, כמה שעות אתם צריכים להשקיע וללמוד היטב את העסק כדי שיהיה לכם קל מאוד לשווק אותו.  במידה ואתם עובדים בתור פרילנסרים בתחום המדיה החברתית תצטרכו להשיג מספר לקוחות רב כדי לסגור את החודש כל אחד והרמות שכר שהוא רוצה להגיע אליהם, יש כאלה שיספיק להם לקוח אחד ויש כאלה שיצטרכו 10,  עבודה שיווקית של מנהל מדיה חברתית לא מצריכה יותר משעה עד שעתיים ביום לפחות בהתחלה, ככל שתלמדו את העסק בצורה טובה השיווק יהפוך אצלכם להיות אוטומטי ויותר נוח.

תהליכי מיתוג לעסקים מחירון

תהליכי מיתוג לעסקים כוללים מספר עבודות בעיצוב וכל עסק יש לו את הפלטפורמות שאותם הוא צריך כדי להתקיים, לדוגמה לוגו, כרטיס ביקור, דף מכתבים, עיצוב דף פייסבוק ועוד. לרוב מעצבים גרפיים וגרפיקאים נותנים חבילה לכל תהליך המיתוג עם מחיר קבוע מראש, תהליך מיתוג יכול להיות עיצוב גרפי חדש או מיתוג של עסק שכבר קיים בשוק ורוצה להחליף את כל צורת המיתוג שהוא היה עד היום. המחירים נעים בשוק בין 3,000 ל 10000 שח לתהליך מיתוג לחבילה אחת, לרוב תהליך מיתוג יוגדר בחוזה שבו מצוין כל הפרמטרים שאותם אנחנו מעצבים כגון האם הקבצים הולכים להיות לעולם הדפוס או יוצאים לאינטרנט או גם וגם, לכל אורך העבודה נהיה בקשר ישיר עם מזמיני העבודה כדי לקבל מהם פידבקים על צורת העיצוב מומלץ להגדיר מראש כמה סקיצות יקבלו כדי לסגור את נושא הדוגמאות בזמן האישורים.

  • בתחום העיצוב והפרסום יש אינספור תחומים שאפשר לעבוד בהם מהבית היום לעולם הדפוס ולעולם האינטרנט, משווקים הם האוויר והחמצן של כל עסק לכל אורך הזמן שהעסק הזה קיים, יש אינספור סגנונות עבודה חלקם חצי משרה או משרה מלאה או בצורת פרילאנס עצמאי שאחראי על מספר פרויקטים ולקוחות, כמו כל עסק קטן צריכים להתחיל ממשהו תחילה אולי יהיה לכם לקוח אחד או שניים ולאט-לאט מאגר הלקוחות שלכם יגדל,  מומלץ בהתחלה לתת מחירים נוחים לכל אחד כדי לתפוס שם ולהוכיח שהעסק שלכם הוא טוב ומקצועי ולהוכיח שהעסק יכול לתת לתת שירותי שיווק ופרסום. מקצוע שיווק מתאים לכל אחד וגם לאמהות ואבות טריים או לאנשים שרוצים לעבוד מהבית ולא רוצים לצאת החוצה לעבודה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל פרמטרים ומידע חשוב כיצד לרכוש השכלה מהבית ולהתחיל לפתח לכם עסק עצמאי משלכם, שיהיה לכם בהצלחה 🙂