סולו מוכרת על ידי מדינת ישראל – ביטוח לאומי מסלול – קורסים להכשרה מקצועית בעיצוב גרפי נבטיח לך את המקצועיות הגבוהה ביותר ללימודי קורס גרפיקה ועיצוב אונליין. נבטיח לך את החומר העכשווי ביותר בשוק העיצוב בארץ ובעולם.

  • נבנה איתך תיק עבודות לקבלה לעבודה בתוכנות של חברת אדובי ברמה האיכותית והגבוהה ביותר וזאת לאור העובדה שמחצית מבוגרי מכללת סולו הם בוגרי מכללות וקורסים ממקומות אחרים שלא הצליחו ללמוד בקבוצות מכל מיני סיבות.
  • SOLO מתאימה את עצמה לכל צרכיי התלמידים בשעות הלימוד ביחס האישי ובסובלנות.
  • SOLO מעניקה יחס חם ואוהד לכל תלמידיה וצוות מרציה ששמחים לעבוד איתה.
  • ברשות סולו קבוצת מעסיקים המספקים עבודות לבוגרים שלנו הקבוצה הכי גדולה בפייסבוק מעל 16000 חברים

SOLO הקולג' ללימודי גרפיקה ועיצוב און ליין

SOLO הקולג' הוקם ב-2005 כדי לתת מענה לסטודנטים ותלמידים המעוניינים ללמוד את מקצועות עיצוב  גרפי  – גרפיקה ממוחשבת, תוכנות עיצוב, בניית אתרים ללימודי תעודה או להעשרה אישית.
SOLO הקולג' מעביר קורסים איכותיים וברמה גבוהה באינטרנט, דרך לימוד מרחוק ועם תוכנת לימוד משוכללת ממש כמו בכל מוסד לימודים בו התלמיד צופה במסך של המורה, לימודים של אחד על אחד כך מאפשרת כל תשומת הלב של המורה לתלמיד הם יכולים לנהל שיחה דרך המחשב והמורה יכול לגעת בעכבר של התלמיד איכות של השיעור גבוהה מאוד. צרו קשר לקביעת שיעור ניסיון.
100 אחוזי הצלחה במתכונת של שיעורים פרטיים כי כל מחסומי המרחק והזמן נעלמים והלימודים ידועים כנוחים ובסביבה הטבעית של הסטודנט.

צוות המורים במכללה:

בין עשרות המורים של SOLO הקולג' עומדים מרצים מן השורה הראשונה בקולגה המקצועית בישראל במקצועות העיצוב והתקשורת החזותית, כל המרצים מלמדים במכללות גבוהות ללימודי הנדסה תקשורת חזותית להכשרה טכנולוגית, בר אילן, מכללת אשקלון, אורט הנדסאים, משרד העבודה, ביטוח לאומי ועוד.

הנהלת חשבונות:

גיל הלוי גולד רואי חשבון ויועצים I ריב"ל 22 תל אביב
מזכירות והרשמה:036202111