קורס אילוסטרייטור ILLUSTRATOR 

ללמוד עם המורה שלך בצורה אישית אחד על אחד מהבית אונליין

עלות הקורס וזמינות התחלת הלימודים נמצא בעמוד מחיר בתפריט העליון באתר  לימודי תעודה. הלימודים עם מורה פרטי אונליין אחד על אחד 12 מפגשים שעה וחצי כל מפגש פעם בשבוע, שלושה חודשי לימוד, שעות לימוד בוקר, צהריים, ערב וגם ימי שישי. מומלץ לבדוק זמינות עם הבית ספר כי יש רשימות המתנה על חלק משעות הלימוד.

אנו מבינים כי היעילות הרבה יותר גבוהה כשלומדים בסביבה הטבעית של הסטודנט והריכוז יותר גבוה, לכן, בשיטת הלימודים שלנו, לימודי קורס אילוסטרייטור מתבצע אונליין מרחוק אחד על אחד עם מורים  פרטיים שמחוברים אליכם ישירות לתוכנה עם חיבור מרחוק כך שכל תשומת הלב מופנת לסטודנט וניתן זמן לתרגול בזמן השיעור עם תמיכה מלאה של המרצה. בעמוד זה סקרנו את מרבית השימושים של תוכנת האילוסטרייטור וההבדלים של התוכנה מתוכנות אחרות, תוכלו לקרוא בהרחבה על עולם העיצוב גרפי, אופנה, ציור ואיור לעסקים וכמובן בפאן האדריכלי של התוכנה, אילוסטרייטור שימושית מאוד בקולגות שונות מתחום העיצוב והבאנו לכם תקצירים כיצד אילוסטרייטור שימושית וחשובה מאוד במרבית נישות בתחום העיצוב הרב תחומי.

דוגמאות משיעורי לימוד קורס אילוסטרייטור – עיצוב גרפי – בניית אתרים – גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

למי מיועד קורס אילוסטרייטור?

כל איש מקצוע שעיסוקו כרוך בגרפיקה ובעיצוב, הכרחי לגביו, להכיר ולדעת לעשות שימוש בתוכנת אילוסטרייטור, הקורס מיועד לגרפיקאים, מאיירים וציירים, מעצבי אופנה, ובכלל לכל מי שעיסוקו נוגע בתחומי הגרפיקה והעיצוב, כמו: עיצוב פנים, עיצוב תעשייתי, אדריכלות ועוד. קורס אילוסטרייטור יספק לכם כלים מעשיים להתמודד עם עבודות מהסוג הנ"ל

לימודי קורס אילוסטרייטור הסבר על התוכנה הנלמדת

בעבר נעשה שימוש בתוכנת פריהנד, וכיום השימוש הוא באילוסטרייטור, החדישה והמעודכנת יותר. בעמוד זה יש הסבר מפורט איך אפשר להוריד את אילוסטרייטור 2021 ישירות מאתר החברה. אילוסטרייטור התוכנה המשלימה, יחד עם תוכנות פוטושופ ואינדיזיין, את חבילת התוכנות בעיצוב גרפי רב תחומי שכל מי שעוסק בעיצוב, כדאי לו ויועיל לו שיכיר אותן. בין שלוש התוכנות הללו יש אינטגרציה פשוטה, המאפשרת קיצור של תהליך העבודה, ברגע שמשתמשים בכולן ביחד במקביל, במהלך ביצוע העבודה.

במהלך ההדרכה של קורס אילוסטרייטור ILLUSTRATOR נבצע:

 1. ביצוע איורים ועיצובי גרפיקה לאתרי אינטרנט
 2. ביצוע עיצובי לוגו שונים. – חשיבה מעבר לקופסה – פיתוח היצירתיות אצל הסטודנטים
 3. ביצוע עיצובי כרזות, פוסטרים, שילוט, אריזות, כריכות לחוברות ולספרים, עטיפות לדיסקים, מדבקות ועוד.
 4. ביצוע עבודה טיפוגרפית איכותית ומקצועית.
 5. ביצוע הדפסות מרהיבות על גבי טקסטיל.
 6. ביצוע טקסטורות מדויקות ובאיכות גבוהה.
 7. ביצוע עבודה בתלת מימד.

קורס אילוסטרייטור מה כוללת ההדרכה האישית אחד על אחד עם המורה הפרטי שלך?

במהלך קורס ILLUSTRATOR מבוצע לימוד מעמיק ומדוקדק של תוכנת העיצוב גרפי, כדי להגיע לשליטה מלאה בהפעלת התוכנה, ובאפשרויות שהיא מציעה.

 1. הסברים על הפקודות הבסיסיות של התוכנה.
 2. בניית אלמנטים גרפיים.
 3. יצירת טקסטורות גרפיות.
 4. עריכה ומיקום של עצמים, בקומפוזיציה הנכונה.
 5. הקטנות והגדלות ושמירה על הפרופורציות הנכונות.
 6. עבודה על מלל, סגנונות טקסטים מודעות ופרסומות.
 7. עבודה על ספריות צבעים, צבעי מסך וצבעי דפוס, ועבודה עם מברשות.
 8. יצירת אובייקטים שמבוססים על תלת מימד.
 9. שילוב תמונות ובניית קווים ואובייקטים וקטורים.
 10. למידת אפקטים מגוונים על תמונות.
 11. יצירת סוגי לוגו שונים.
 12. טרנספורמציה של אלמנטים גרפיים.
 13. הכנת קבצים לדפוס ולאינטרנט.
 14. הקניית הרגלים לעבודה נכונה ויעילה תוך חסכון בזמן

 לימודי קורס אילוסטרייטור בבית הספר ללימודי גרפיקה אונליין, יקנה לך ידע רב על התוכנה, ומיומנות רבה.

הלימוד מתבצע תוך שימת דגש רב, על העברת המידע והידע הנחוץ, ויחד עם זה, על ביצוע של לימוד יצירתי, חוויתי ומהנה בצורה אישית וללא הסחת דעת כיתתית כנהוג היום – ידוע שלימודים אישיים יותר יעילים מלימודים בקבוצה וזה סוד ההצלחה של התלמידים שלנו וההשתלבות המהירה שלהם בשוק העבודה.

אפקט מדהים באילוסטרייטור מומלץ מברשות עיצוב מתאים למעצבים גרפיים וגרפיקאים מתקדמים

סילבוס קורס אילוסטרייטור לימודי תעודה ILLUSTRATOR CC

סולו תאפשר לכם ליהנות בלמידת קורס אילוסטרייטור בקלות ביחס אישי ועם תשומת לב מוחלטת לתלמיד בלימודי אחד על אחד עם מדריך צמוד לכל אורך הקורס, סולו מאמינה בהכנת שיעורי בית כחלק בלתי נפרד ממערכת הלימודים במהלך קורס אילוסטרייטור. ההדרכה מתאימה גם ליודעי חלק מהתוכנה ורוצים להישתדרג או להשלים פערים בתוכנה להלן תכני הלימוד:

הסבר מקיף על תוכנת האילוסטרייטור מבוא ודוגמאות ליכולות התוכנה
תפקיד החץ שחור – כלי בחירת האלמנטים
מהו חץ לבן ותפקידו בעיצוב
בנייה על בסיס פקודות עריכה אלמנטים וקטוריים
הסבר כלי מטה הקסם
איך עובדים עם תצוגות במסמך
כיצד בונים טקסטורות גרפיות
"פטרנים" ושליטה בתוך אלמנטים גרפיים בתוכנת אילוסטרייטור
סידור עצמים במסמך וניווט – Arrange
קומפוזיציה גראפית – Allign
סימטריה בעבודה נכונה דגש על עיצוב נכון
טרנספורמציה – שינוי לאלמנטים – Transform
טקסטים ויצוא טקסטים שנכתבו באילוסטרייטור לפוטושופ
טקסטים על מסלולים
יבוא מלל מתוכנות אחרות ושימוש בתוכנה
הכנת מודעות גרפיות
שקיפות
איור מתקדם , איור לתיק עבודות
Mesh ושימוש על איור, טכניקות איור
שכבות
פילטרים
אפקטים
תלת מימד – 3D יצירת אלמנטים בתלת מימד ועבודה גרפית נכונה
כלי הנקודות – אחד החשובים בכלי העיצוב לשימוש נכון בעיצוב בתוכנת אילוסטרייטור
live trace
live paint
symbol
הצללות
מעטפות עיוות
מברשות והקשר למברשות אופנה בתוכנת אילוסטרייטור
צביעה מתקדמת – Gradient תוכנת אילוסטרציה מדהימה לעריכה גרפית ,עובדת ברובה על קווים וקטורים המאפשרת עריכת לוגואים, מודעות, שרטוט איור מתקדם.

שימושי תוכנת אילוסטרייטור בתעשיית העיצוב גרפי ILLUSTRATOR CC

בכתבה הבאה נסקור לכם את כל השימושים העיקריים בתוכנת אילוסטרייטור, נהוג לחשוב שתוכנת אילוסטרייטור שימושית אך ורק על ידי מעצבים גרפיים וגרפיקאים אך לא כך הדבר, התוכנה משמשת קהלי יעד נוספים בתחום העיצוב גרפי רב תחומי החל ממעצבי אופנה, הדמיות דיגיטליות, עיצוב ואריזה, ציירים דיגיטליים ועוד, כל קהילה בתחום שלה תמצא בתוכנה את מה שהם צריכים לעצב  בתוכנה כדי להוציא עיצובי גרפיקה לנישה מסוימת. בעת הרשמתכם לקורס אילוסטרייטור חשוב מאוד לעדכן את יועצי הלימודים לאיזה נישה אתם רוצים ללמוד את אילוסטרייטור כדי להיות ממוקדים בקורס, תחום האופנה לא צריך להיות עסוק בעיצוב לוגו או גרפיקאים לא אמורים לעצב בגדים, ככל שתהיו ממוקדים לנושא שאתם צריכים ללמוד תוכלו להוציא את המקסימום מתקופת הלימודים והידע שתקבלו, במכללת סולו לימודי עיצוב גרפי יש אין ספור נושאי לימוד שונים לקורס אילוסטרייטור ומאוד חשוב להיות ממוקדים. בתחום הגרפיקה ממוחשבת יש מאות נושאים בהם מעצבים גרפיים עסוקים ולכן  לא סקרנו את כולם ונתנו לכם דוגמאות שונות מתחום העיצוב גרפי.

אילוסטרייטור לעיצוב גרפי שיווק וקידום מכירות לעסקים

 תוכנת האילוסטרייטור משרתת מעצבים גרפיים וגרפיקאים לבניית עיצובים עם קונספט לתחום המיתוג והשיווק, באמצעות התוכנה תוכלו לעצב לוגואים וקטוריים על יצירת מניפולציות של קווים וצורות, התוכנה מלאה בכלים שמיועדים לכך החל מכלי הצורות ועד לכלי הציור ואיור גרפי, בניית תהליך המיתוג יתחיל תמיד עם בחירת צבעים נכונה ומספרים קטלוגים של חברת פנטון כדי לשמור על אחידות הצבע בכל המדיות שהמיתוג הולך להיות, לא כל בית דפוס עושה את כל סגנונות העיצוב לדוגמה אם יש עבודת עיצוב גרפי שכוללת גם הדפסה של לוגו וגם הדפסה של אריזה מעוצבת ישלח הלוגו ל2 המקומות עם המספרים שבחרתם בתוכנה כדי לשמור על אותו קו באחידות הצבעים, תהליך המיתוג הוא נושא מאוד חשוב בלימודי אילוסטרייטור ועיצוב גרפי בפרט. התוכנה בעלת סרגלי מידה לעבודה מדויקת עם מתן מספרים לחלוקה של דפים או עבודה עם קומפוזיציה גרפית נכונה. בתקופת הלימודים המורים שלכם יעבדו אתכם על פיתוח היצירתיות בתוכנה בגלל שיש אין ספור דרכים לעשות את אותו סגנון עיצוב שאתם רוצים, המניפולציות בתוכנה הם מדהימות וככל שתתרגלו את נושאי העיצוב תחשפו לעולם מדהים של עיצובים שעשיתם בעצמכם.

ציור באילוסטרייטור

סגנונות עיצוב באילוסטרייטור

באמצעות התוכנה תוכלו לעצב גרפיקות עם טיפוגרפיה מדהימה ומניפולציות על טקסטים,  הכנת עיטורים גרפיים יפים ומושכים את העין כדי למלא חללים ריקים בעיצוב גרפי, הכנת העיצוב גרפי תהייה עם כלים שמיועדים לכך כגון מברשות עיצוב או חיתוך צורות. מיתוג גרפי לרוב כולל את כל מה שעסק צריך החל מעיצוב כרטיס ביקור, הזמנות ומודעות שיווק ועוד אין ספור תחומים שתוכנת אילוסטרייטור נוגעת, יש סנכרון מלא בין כל התוכנות ואילוסטרייטור מתחברת נהדר עם תוכנת הפוטושופ, יהיו עיצובי גרפיקה שתתחילו בפוטושופ ותעבירו אותם לאילוסטרייטור להמשך עבודה, סגנון העבודה בתוכנה הוא וקטורי עם קווים נקיים. אי אפשר לעשות עיצוב גרפי בתוכנה אחת כי לכל תוכנה יש את היעוד הגרפי שלשמה היא פותחה, בתוכנת הפוטושופ לא ניתן לבצע עיצובים גרפיים מסוימים לכן אילוסטרייטור נותנת את הפתרון לכך כי עבודה בגרפיקה וקטורית ניתנת להגדלה והקטנה ללא שום מגבלה לעומת תוכנת הפוטושופ שאין לה כלים כמו שאילוסטרייטור מציעה לבניית תהליכי מיתוג ועיצובים גרפיים שמורכבים מצורות.

ההבדלים בין תוכנת הפוטושופ לאילוסטרייטור

עיקר עיסוקה של תוכנת הפוטושופ הוא עבודה עם תמונות ויצירת מניפולציות גרפיות עם דרמתיות לתמונות, כלומר אם אתם מביאים תמונה תוכלו לבצע קולאז'ים גרפיים, לתקן את התמונות לאחר צילום,  לבצע מודעות גרפיות שהבסיס שלהם הוא תמונה, במידה ויש לכם גרפיקה שמורכבת גם מצורות וגם מתמונות תחילה תבצעו את העיצוב הגרפי בתוכנת הפוטושופ לתמונה ולאחר מכן תייבאו את התמונה לתוך אילוסטרייטור להמשך עבודה, אילוסטרייטור יכולה לאכלס תמונות אך אין לה כלים לעיבוד גרפי של תמונות. לא תוכלו להכין רקעים גרפיים ולשלב בין תמונות כמו שפוטושופ יודעת לכן בלימודי עיצוב גרפי לומדים מספר תוכנות כדי להקיף את כל מה שתעשיית העיצוב גרפי דורשת ממעצבים גרפיים וגרפיקאים. אילוסטרייטור איננה ידידותית עם טקסטים רבים כמו שתוכנת האינדיזיין מסוגלת לעשות ולעצב, לא תוכלו לעצב ספר עם מאות עמודים שמכילים טקסטים באילוסטרייטור כי אין לה כלים לכך, התוכנה אילוסטרייטור מרכזית מאוד בלימודי מעצבים גרפיים והשימוש בה מצריך תרגול רב כדי לבנות את הגרפיקה שלכם בצורה טובה, היא ידידותית מאוד וקלה להבנה ומי שאוהב את עולם האמנות הדיגיטלית בהחלט יוכל לקחת את העיצוב בתוכנה למקומות גבוהים.

אילוסטרייטור לעיצוב אריזות

אילוסטרייטור מיועדת להכנת סקיצה של חיתוך לעיצוב למכונות ההדפסה, כלומר אתם תבנו את הפריסה שאמורה להיות לבית הדפוס ואז בקבצים נפרדים אתם תבנו את החזית האחורית והקדמית של הגרפיקה, אתם יכולים לעצב את העיצוב שלכם בתוכנת הפוטושופ או אילוסטרייטור ולאחר מכן לקבוע את המידות של האריזה באילוסטרייטור ולהראות איפה הולך להיות קווי החיתוך, לאחר קביעת המידות אתם תתאימו את הגרפיקה בדיוק לכל הנקודות חיתוך שתיאמתם עם בית הדפוס, החלוקה תהייה לאורך ולרוחב תוך מתן סימון ומידות מדויקות לגרפיקה כדי להראות בקבצים הסופיים איפה אמור להיחתך העיצוב ומה אמור להיות שארית למדפיסים. את צבעי החיתוך אתם תקבעו בצבע נפרד לרוב צבע חמישי שייצא במכונת הדפוס כצבע חיתוך. אילוסטרייטור מיועדת לנוסח הדברים האלה בעיצוב גרפי ומאוד ידידותית בבניית הדמיות להכנת אריזות או מתן של גרפיקה מפורקת לחלקים לבית הדפוס וכל זה בגלל הכלים הגרפיים שהיא מאפשרת לעבוד עם מתן מידה מדויקת לריבוע או להכין גרפיקה צורנית שהיא לא ריבוע סטנדרטי בחיתוכים. מעצבים גרפיים לרוב יעבדו מול בית הדפוס ויקבלו את כל דרישות ההדפסה של עיצוב אריזה למדבקות או חיתוך של קרטון.

ציור ואיור דיגיטלי  באילוסטרייטור

תחילה אילוסטרייטור לפני עשרים שנה הייתה מיועדת בעיקר לציירים, חברת אדובי פיתחה את התוכנה וגרמה לכך שגם מעצבים גרפיים ימצאו בה כלים להכנת עיצובים לתחום השיווק וקידום מכירות רב תחומי, בתוכנה מאות כלים מדהימים להכנת ציורים ואיורים גרפיים וקטורים, יצירת מניפולציות בציור גרפי כולל הצללות למתן נפח גרפי ועד ליצירת פרספקטיבה באיור, כלי התוכנה מאפשרים לכם לעבוד ולצייר בחופשיות לכל מטרה, החל מציור דמויות גרפיות לקידום מכירות ולהעשרת גרפיקה או איור גרפי לספרים, סגנון האיור באילוסטרייטור הוא ציור דיגיטלי וקטורי תוכלו לקחת את הציורים שלכם לתוכנות אנימציה ולהמשיך לעבוד ולפרק את הגרפיקה שלכם לחלקים כדי ליצור תנועה. תוכנת גרפיקה וקטוריות מאפשרות סנכרון מלא בפורמט העבודה וזה לא משנה אם ציירתם את הציור שלכם באילוסטרייטור ולאחר מכן העברתם את זה לתוכנת הפלאש להמשך עבודה של הקווים והנקודות שבניתם, סגנונות הציור בתוכנה הם רבים וכל אחד לוקח את הסגנון שלו למקום שהוא אוהב בתחום האמנות הדיגיטלית. תוכלו להנפיש את הדמות על ידי מתן זריקות של צבע בזווית ועדיין לשמור על קווים נקיים במידה ואתם צריכים את הגרפיקה שציירתם במידות שונות קטנות לעולם האינטרנט או גדולות לעולם הדפוס. אילוסטרייטור מאוד ידידותית לעבודה לעומת הפוטושופ שכלי הציור בה הם מאוד מינימליסטיים וסגנון המתיחה של הגרפיקה מאוד מוגבל כי היא לא מסוגלת להגדיל דברים בצורה מוגזמת ללא פגיעה בפיקסלים באילוסטרייטור או עבודה בפיקסלים ולכן הקבצים בעבודה הם יותר קלים.

עיצוב אופנה באילוסטרייטור

מעצבי אופנה מוצאים באילוסטרייטור כלים מדהימים לבניית קולקציות ממוחשבות להכנת בגדים ויצירת הדגם למתפרות, לרוב מעצבי אופנה יבנו מחצית מהדגם ואז יכפילו אותו כדי לחבר את הקווים והצורות לבניית סקיצת אופנה מדויקת לקו חיתוך למתפרה, בתוכנה תוכלו לבנות כל בגד ועיטורים מדהימים, תהליך בניית הבגד מתחיל תמיד במחשבה איך לצייר סקיצת אופנה באילוסטרייטור או בגד כדי שהצד השני שמקבל את קובץ הפדפ שלכם יבין מה אתם רוצים, תהליך פירוק הדגם והבגד לחלקים נקרא בנייה של תיק מוצר לאופנה, תיק מוצר הוא הדבר החשוב ביותר בלימודי אופנה ממוחשבת, אמנם בעבר היו מעצבים את הכל בצורה ידנית והדרישה כיום ממעצבי אופנה להכין את כל הדגמים בצורה ממוחשבת, התוכנה מלאה בכלים ייעודיים לכך החל מבניית הגזרה ועד לעבודה ויצירת מניפולציה איך הדגם אמור להיות לאחר התפירה, מסלול לימודי עיצוב אופנה דיגיטלית מחולק ל2 נושאים העבודה של איור אופנה וציור טכני של הבגד. אילוסטרייטור היא התוכנה הבלעדית שעובדים איתה כיום במשרדי אופנה בישראל ובסין ששם לרוב תופרים את כל הבגדים, הדרישות בסין הוא תיק מוצר עם פירוט של כל האלמנטים באופנה שהולכים להיות בדגם שלכם עם צבעי פנטון תואמים מספרים קטלוגיים לחלקים ביצירה.

הדמיות דיגיטליות אדריכליות באילוסטרייטור וחיבור לתוכנת אוטוקד או רוויט

אדריכלים מוצאים באילוסטרייטור כתוכנה משלימה לתוכנת האוטוקד ורוויט, באמצעות התוכנה תוכלו לבנות מודלים וגרפיקות שתוכנת האוטוקד ורוויט מתקשות לעשות או שתהליך הבנייה שם הוא מסובך מידי, באילוסטרייטור תוכלו לבנות בתים וצורות מדהימות כדי להעשיר את הגרפיקה שאתם יוצרים בהדמיה הדיגיטלית, בגלל שהתוכנות שהוזכרו הם תוכנות וקטוריות תוכלו ישירות להעתיק גרפיקה שנעשתה באילוסטרייטור ולהעביר אותה על ידי פקודת העתק הדבק ישירות לתוכנות השרטוט, הסנכרון בניהם מצוין, כל תרשים שאתם יוצרים יוכל להיות גם באילוסטרייטור להמשך עבודה, נוכל לראות אין ספור הדמיות אדריכליות שנעשו אך ורק באילוסטרייטור ולא בתוכנת האוטוקד או רוויט.

קורס אילוסטרייטור רב תחומי ADOBE ILLUSTRATOR CC

קורס בעיצוב גרפי או גרפיקה ממוחשבת רב תחומי הוא לדעת לשלוט בכל הנישות שאילוסטרייטור מציעה החל ממתן שירותי גרפיקה ועיצוב לעולם העיצוב גרפי ועד למתן פתרונות גרפיים לחברות אופנה, ציור ואיור ועוד מאות תחומים נוספים.  כיום נוכל לראות גרפיקאים ומעצבים שעובדים בשיתוף פעולה עם כל הנישות שהוזכרו קודם, כלומר לאו דווקא בתחום המיתוג ושיווק עסקים, מעצבים גרפיים לדוגמה יעצבו את כל הטקסטורות שיש בבגד או יכינו גרפיקות ועיטורים שהולך להיות על סדינים או אביזרי מיטה אחרים, בסופו של דבר זה לא משנה לאן הולך להיות העיצוב גרפי, כיום מעצבים עושים הכל ונותנים שירותים לכל התחומים הללו. בתור שכירים או פרילנסרים, כמובן שאם אתם רוצים להתרכז בקורס אילוסטרייטור בנישה אחת אתם תוכלו אך עדיין כולם לומדים בסופו של דבר את אותם הכלים והחשיבה היא אותה חשיבה, כל אחד לוקח את הידע שהוא צבר לכל תחום שהוא צריך לעבוד בו. אתם מוזמנים להתייעץ עם אחד מיועצי הלימוד שלנו על מגוון מסלולי הלימוד ולקבל את כל הפרטים בטופס צור הקשר או בטלפון 03-6202111. המשך צפייה נעימה 🙂