קורס גרפיקה ממוחשבת

גרפיקה ממוחשבת  – איך להיות גרפיקאי ולעבוד בהייטק – לימודי תעודה אונליין מהבית אחד על אחד

ברוכים הבאים לאתר מכללת סולו, קורס גרפיקה ממוחשבת המכללה שתכניס אותך לעבוד בהייטק ב 2022, שיטת הלימודים בבית הספר היא לימודים גרפיקה ממוחשבת אונליין אחד על אחד עם מורים פרטיים שמחוברים אליכם למחשב. הלימודים מתבצעים אונליין אחד על אחד, עם מורים פרטיים אשר מלמדים אתכם דרך תוכנת חיבור בצורה אישית את העולם המדהים “גרפיקה ממוחשבת”. כיום תחום הגרפיקה ממוחשבת נהפך למבוקש מאוד ונוכל לראות את מרבית הבוגרים פותחים עסק פרטי לעבודה מהבית, העמוד מלווה בחומר רב ועדכני עם שיעורי הסבר מדהימים על עולם הגרפיקה ממוחשבת בהייטק.

חשיבה של מעצב גרפי – הבנת עולם העסקים אלו הדברים החשובים שצריכים להראות בתיק עבודות להלן דוגמה

תיק עבודות בגרפיקה ממוחשבת הוא הדבר החשוב ביותר כדי להתחיל לעבוד בתחומי המדיה בהייטק בהתאם גם השכר בשוק ב2022, תעודות כבר לא פותחות דלתות לאף אחד בתעשייה. משרדי פרסום, לקוחות פרטיים, חברות לבניית אתרים או הייטק רוצים לראות מקצוענים עם תיק עבודות שמראה את הפגנת היצירתיות, הכל במאמר הבא.

תוכלו לקרוא בהרחבה איך לומדים מהבית עם מורים פרטיים בעמוד בתפריט העליון באתר, לכל סטודנט יוצמד מורה אישי לכל אורך הקורס, בלימודי גרפיקה ממוחשבת 2022 ישולבו לימודי התוכנות הגרפיות הפופולריות בתחום: פוטושופ, אינדיזיין, אילוסטרייטור. למסלול תיק עבודות בגרפיקה. כיום מה שמעניין מעסיקים או חברות הייטק זה לא איזה תעודה יש למעצב גרפי או כמה שנות ניסיון יש לו בשוק.

אלה רוצים לראות רלוונטיות מול מה שהשוק באמת צריך, החל מחשיבה עסקית חדשה מול טרנדים ורעיונות לסגנונות עיצוב מושכים שמראים בתיק העבודות בסיום הקורס, מעסיקים וחברות לעתים מעדיפים בוגרים ללא ניסיון כדי להביא רוח חדשה וסגנונות שלא חשבו עליהם כדי לקדם תחומים חדשים בעולם המדיה חברתית שכל הזמן משתנה ללא הרף.

תוכנות גרפיקה ממוחשבת של חברת אדובי 2022

במסגרת הלימודים תלמדו לעצב בתוכנות הגרפיות, בפוטושופ תעסקו בעיבוד תמונה ואפקטים על תמונות. באילוסטרייטור תעצבו עריכות גרפיות וקטורית ליצירת לוגואים, ציור גרפי כגון צורות וקטוריות בזרימה, באינדיזיין תעצבו ספרים, עימוד להכנת חוברות קטלוגים עלונים ועוד. הלימודים יכולים להתקיים ראשון עד שישי, בוקר, ערב, צהריים, ערב מאוחר והכל בשיטת אחד על אחד עם מורים פרטיים.

כמה עולות התוכנות גרפיקה ממוחשבת מבית אדובי ב2022

כדי לעבוד בתוכנות אדובי יש להוריד אותם ישירות מאתר החברה, השימוש בתוכנות מתבצע על ידי תשלום חודשי לחברה דהיינו "דמי מנוי" לסטודנטים במשך שנה יש מחיר מוזל מאוד, בסרטון הבא מתואר תהליך ההרשמה ואיך לבצע את ההתחברות וההורדות של התוכנות גרפיקה ממוחשבת, החידוש בחברת אדובי הוא שברגע שאתם מורידים את התוכנות למחשב האישי שלך הם מתעדכנות בצורה אוטומטית, כל שינוי שנכנס במשך השנה מתעדכן בצורה ישירה אונליין החל מפקודות חדשות ואת תכנים ואלמנטים גרפיים לשימוש ועזר למעצב הגרפי. כמובן שבעת ההרשמה כל סטודנט מקבל תמיכה מצוות המחשבים כדי לוודא שכל תהליך ההתקנה מותקן בצורה טובה.

מה זה גרפיקה ממוחשבת – איך צריך להראות תיק עבודות של מעצבים גרפיים 2022? – למה מעצבים חייבים לדעת לצייר?

בהמשך העמוד תוכלו לראות בצורה מפורטת מה כל תוכנה עושה, למה כל תוכנה כזו או אחרת חשובה לכם למקצוע כמעצבים גרפיים. איך להשיג עבודה במהירות לאחר הלימודים? למה המקצוע הזה כיום הוא משתלם מאוד, תנאי שכר מדהימים של בוגרים ללא ניסיון  ועוד אין ספור טיפים חשובים מאוד לכל אחד ואחת מכם שרוצה להיות חלק מהעולם הזה ולהרוויח.

  • להלן אחד הסרטונים הכי מדוברים ברשת המסביר בהרחבה על היצירתיות של מעצבים גרפיים חובה לצפייה לחובבי עולם העיצוב.

תלמדו בצורה יסודית הבנת עקרונות תאוריית העיצוב הגרפי עם לימודי גרפיקה ממוחשבת, עקרונות אלו הם התורה של כל מעצב גרפי מתחיל עם קורס גרפיקה. נעבוד יחד על צורה ורווח מקצבים בין אלמנטים עקרונות של תכנון זורם בבסיס עבודה נכון, הרגשה ועברת תחושות בטכניקות עיצוב גרפי כלליות, קשר בין מיקום האלמנט לרגש המועבר מבחינה גרפית.

לימודי גרפיקה ממוחשבת צבעים

השיעורים כוללים בתוכם את הכרת היסודות של תורת הצבע המתבטאת בשלושת התוכנות הגרפיות, פוטושופ, אינדיזיין ואילוסטרייטור. בניית אלמנטים גרפים יצירת גרפיקות שונות על פי תאוריות תורת הצבעים, העבודות כוללות גם יצירת אלמנטים אשלייתים הנותנת ומאפשרת לנו לכבוש את המתבונן. צבעים יכולים לתת הרגשה שמקנה את הכניסה לעולם הרגש והתוכן של המתבונן.

מרקמים והתמזגויות בגרפיקה ממוחשבת ועיצוב

במודעה פרסומית או לוגו נלמד כיצד לבצע מיזוג והדמיה בין מרקם למרקם שיטען בצבעי גרפיקה ממוחשבת צורתיים. שיעורי הבית הם חובה להצלחה בקורס, המטרה לאפשר לנו להכשיר אתכם ולהטמיע בכם את העבודה המהירה בתוכנות בליווי דגש של עיצוב גרפי מהו. במסגרת הלימודים תקבלו אין ספור מטלות עיצוביות לתרגול כדי להכשיר אתכם להיות מעצבים גרפיים לכניסה מהירה לתעשייה.

גרפיקה ממוחשבת
גרפיקה ממוחשבת

טיפוגרפיה בקורס גרפיקה ממוחשבת

לימודי גרפיקה בשילוב נושאי טיפוגרפיה, טיפוגרפיה היא נושא שכאשר חושבים על מודעות מעוצבות, היא החלק הגדול והחשוב. ההבנה העמוקה בנושא טיפוגרפיה, תורת האות בפיתוח טכניקות לעיצוב נכון תוך שמירת החוקים בגרפיקה כגון: בחירת סוגי הפונטים, יצירת פונטים, שילוב נכון ושמירה על טונים בעיצוב.

 • סוד ההצלחה של מעצב גרפי מקצועי הוא טיפוגרפיה נכונה. לימוד מתמיד לאורך כל הלימודים ובניית הקריירה הגרפית שלכם, המטרה בקורס להרכיב תיק דיגיטלי מקצועי.

לימודי גרפיקה ממוחשבת תהליך העיצוב

תלמדו את חוקי ההפנמה של תהליך עיצוב גרפי לדוגמה, זווית ותלת ממד ליצירת תחושת עומק ליישום מעמיק בתוכנות עיצוב גרפי. במהלך לימודי גרפיקה ממוחשבת, תקבלו עבודות שכל מעצב גרפי מקבל במקומות עבודה. תלמדו לתת תחושת ראות שונה, יצירת ראיה זוויתית אחרת שהיא המפתח להצלחת מעצב גרפי בקריירה. חוקי העיצוב משתנים כל הזמן לכן צריך ליצור התאמה ולא לעבוד כל הזמן על פי תבניות קבועות, כיום מעצבים גרפיים ב2022 דווקא ללא ניסיון תעסוקתי ורק סיימו לימודים מבוקשים יותר בתעשייה כי הם באים עם חשיבה חדשה וטרנדים מותאמים 2022.

תיק עבודות מוצלח ומגוון מאוד יביא יותר סיכויים להתקבל למקומות עבודה לעומת מעצב שבא עם תבניות קבועות ושנראו בלי הפסקה בכל מיני מקומות.

חברות הייטק לדוגמה שחדשנות זה הבסיס שלהם להצלחה לוקחים גרפיקאים בלי סוף בגלל המחסור העצום במעצבים, המחסור מורגש מאוד כי יש ביקוש בלי סוף בעולם הדפוס ועולם ההייטק יחדיו, זאת אחת הסיבות שבוגרים רבים מעדיפים לעבוד כפרילנסרים עצמאיים ולתת שירותי עיצוב וגרפיקה ל2 עולמות אלו.

 • יצירת פתרון לבעיה ויזואלית מול התאמה של דרישות לקוח ומה שצריך להיות בחוקים בגרפיקה 2022. משמעות הרעיון היא ליהנות מההתמודדות בעיצוב נקי חלק ותקצירי, בשיעורים נלמד להטמיע מיומנות עבודה מהירות ועבודה מהירה עם לקוחות ועמידה בלוחות זמנים דהיינו "דד – ליין".

עבודה בגרפיקה ממוחשבת ותמונות

במסגרת הלימודים תחשפו לנושא העיצוב והעברת מסרים דרך עבודה עם תמונות, יצירת אשליות על עיבוד תמונה מקורי, עיבוד תמונה ועומק ליצירת פתרון זוויתי ויזואלי מתמשך. הרעיון בעבודה עם תמונות הוא ליצור מסר עם שילוב צבעים נכונים כדי שהמודעה הפרסומית שלכם תתרום ללקוח בנושא של קידום מכירות, לדוגמה באנרים פרסומיים בפייסבוק לקידום מכירות.

עבודה במהלך קורס גרפיקה ממוחשבת על פיתוח החשיבה בשימוש בתוכנות

באוסף הסרטונים הנוכחי תוכלו לראות מספר דוגמאות משיעורי העיצוב בתוכנות גרפיקה ממוחשבת שתקבלו. השיעורים יוכלו לתת לכם תחושה קצרה ודוגמאות למה שתלמדו במסגרת הלימודים, המטרה בלימודים לפתח לכם את היכולות לחשוב בצורה אחרת. בשפה המקצועית “לחשוב גדול” כדי להעביר את הרעיון בצורה הכי טובה שיכולה להיות.

גרפיקה ממוחשבת – עיצוב בתוכנות הגרפיות מותאמות 2022

אז אחרי שצפיתם בסרטונים ניתן לכם הסבר רחב מה זה העולם הזה “גרפיקה ממוחשבת”, עולם זה מורכב משני נושאים מאוד חשובים, הידע בעיצוב והשלכתו בתוכנות לגרפיקה ממוחשבת. אם תדעו את כל חוקי העיצוב שנכונים היום ב2022 ותדעו להשתמש בתוכנות הגרפיות בצורה מקצועית, תוכלו להצליח בתחום הזה בצורה מדהימה.

 • במסגרת לימודי גרפיקה המורים שלכם ילמדו אתכם איך לחשוב כמעצבים גרפיים, כל שיעור בגרפיקה יכיל נושאים שונים, חלקם לימודי תוכנה וחלקם לימודי עיצוב בתוכנה.

לימודי גרפיקה ממוחשבת למתחילים

גם אם אתם באים לעולם הזה ללא ידע בכלל, תוכלו לצאת ברמה גבוהה מאוד בגלל ההתמדה והכנת שיעורי בית, מקצוע גרפיקאי צריך השקעה, הלימודים הם לימודים עיוניים וגם לימודים מעשיים, כדי להתקבל למקצוע הזה וללמוד אצלנו תצטרכו להגיע עם ידע בהפעלת המחשב ואנגלית בסיסית, וכמובן רצון להכין שיעורי בית. הממשק של התוכנות הגרפיות הוא באנגלית והמורה שלכם יסביר לכם כל פקודה ופקודה מה היא עושה.

ידע בשפה האנגלית בלימודי גרפיקה ממוחשבת עד כמה זה נחוץ

בגלל שחוזרים אין ספור פעמים על אותם פקודות אז כבר זוכרים את זה בעל פה, לא צריכים להגיע עם רמה באנגלית של כיתה י”ב, גם אנגלית בסיסית מאוד היא מספיקה כדי לעבוד בתחום הזה. הפקודות הם טכניות בלבד וצריכים להגיע עם ידע לכתוב אותיות באנגלית. גם אם מחפשים לפעמים פירוש של פקודה בתרגום שלה הוא יהיה שונה מאוד ממה שהיא עושה בתוכנה.

 • לדוגמה FEATHER בפוטושופ התרגום הוא נוצה ובפועל זה חיתוך גרפיקה בצורה רכה ומשתלבת.

מה זה גרפיקה ממוחשבת?

התוכנות הגרפיות הם כלי עבודה של המעצב הגרפי או הגרפיקאית, בעזרת התוכנות תוכלו לבצע כל עיצוב ממוחשב של מודעה או לוגו, חלק מהתוכנות הגרפיות מבצעות עיצובים מסוימים וחלקם לא מבצעות, במילים יותר פשוטות כל תוכנה יש לה את היעוד שלה, חברת אדובי יצרנית התוכנות בגרפיקה ממוחשבת, חילקה את הנושאים הללו כדי שמעצבי גרפיקה יוכלו לבצע את העיצובים בהפרדה מלאה על פי נושאים שונים.

תוכנת גרפיקה ממוחשבת השימושיות ב2022 – מה זה פוטושופ?

בלימודי גרפיקה ממוחשבת תלמדו את פוטושופ, על פוטושופ אפשר לכתוב אין ספור מילים, אבל אנחנו נקצר, התוכנה מיועדת לעיצוב של תמונות, כל דבר שתעשו בתוכנה יהיה על בסיס תמונה בהתחלה, בסרטוני פוטושופ שראיתם כאן תמיד התחלנו עם תמונה בהתחלה, עדיין התוכנה נחשבת לתוכנה הפופולרית ביותר בעולם הגרפיקה ממוחשבת. בפוטושופ תוכלו להכין רקעים מדהימים, הרקעים יהיו הבסיס של העיצוב שתלבישו מעל הגרפיקה שתעשו. תוכלו לעצב אלבומים דיגיטליים או מודעות שיווקיות, בעזרת קורס פוטושופ מקצועי.

שילוב בגרפיקה ממוחשבת של טכניקות

הרעיון הוא לא רק לדעת את התוכנה, אלה לשלב את כל הידע שלכם בעיצוב על התוכנה, תלמדו כיצד לשלב פקודות משיעור אחד עם שיעור עשר, תלמדו לחשוב בצורה רחבה ולהבליט את המסר שאתם רוצים להעביר, במסגרת הלימודים תקבלו אין ספור עבודות עיצוביות, כשתגישו למורה שלכם את העבודות הוא יעבור עליהם וייתן לכם ביקורת בונה שאמורה להסביר לכם מה הטעיות שלכם בעיצוב במידה ועשיתם.

גרפיקה ממוחשבת רב תחומית

הלימודים הם חווייתיים ומאפשרים לכל אחד להכין תיק עבודות משלו. בפוטושופ משתמשים כל תעשיית העיצוב החל מאופנה ועד לאדריכלות – עיצוב פנים. התוכנה נחשבת בעולם כתוכנת  ההדמיה הדיגיטלית מספר אחת. אוסף של שיעורי דוגמה איך מעצבים גרפיים חושבים בעת תהליכי מיתוג ובניית לוגואים ללקוחות, על כל הנושאים שהוזכרו קודם המורים שלכם ידריכו אתכם איך להכין ולעצב כדי שתוכלו להתקבל למקומות עבודה במהירות.

מה זה אילוסטרייטור בגרפיקה?

במסגרת לימודי הגרפיקה ממוחשבת תלמדו את קורס אילוסטרייטור, אחת התוכנות המדהימות בעולם המיתוג הגרפי, תוכנה ידידותית מאוד שמאפשרת לכם לעצב כל מה שאתם רק מעלים בראש. החל מעיצובי לוגו ועד ציור ואיור דיגיטלי, במסגרת קורס הגרפיקה בתוכנת האילוסטרייטור תלמדו איך לעצב מהבטן, כל רעיון שתקבלו מהמורה שלכם תוכלו לפתח את זה לכל עיצוב.

צורות וקווים – הכנת טקסטורות גרפיות

באילוסטרייטור, תוכלו למשוך את הקווים לכל מקום ולהכין אין ספור עיצובים, באמצעות התוכנה תוכלו לבצע מרקמי גרפיקה מעוצבת על בסיס צורות בשפה המקצועית זה נקרא פטרן, לבצע עיצובים מדהימים בתלת מימד, לבנות לכם עיטורים גרפיים אישיים ועוד. לרוב זה לשימוש מילוי שטחים מתים בעיצוב כמו בניית רקעים לניפוח העמוד.

דוגמאות של גרפיקה ממוחשבת משיעורי אילוסטרייטור בשימוש

תוכלו לראות סרטונים שיסבירו לכם בצורה יותר רחבה על תוכנת אילוסטרייטור. התוכנה היא תוכנת גרפיקה ממוחשבת למיתוג עסקים, לא תוכלו לעצב לוגואים בתוכנת הפוטושופ אבל באילוסטרייטור כן, בתוכנה תוכלו לצייר ולאייר גרפיקה למיתוג עסקי, ציור ושרטוט אריזות ועוד, אם תבקרו בעמוד תוכלו לראות את החשיבה שעומדת מאחורי התוכנה הזאת, בעיצובים ובדוגמאות שסטודנטים הכינו בתחתית העמוד תוכלו לראות חלק מהעבודות של התוכנה. כמובן שבתוכנה הזאת משתמשים עוד קהלי יעד כגון: מעצבי אופנה, שרטטים, אדריכלים, ציירי גרפיקה ועוד.

גרפיקה ממוחשבת
גרפיקה ממוחשבת

גרפיקה ממוחשבת – מה זה אינדיזיין?

במסגרת לימודי גרפיקה ממוחשבת תצטרכו ללמוד גם את התוכנה אינדיזיין, אינדיזיין לא נחשבת לתוכנת עיצוב, אבל הכרחית מאוד בעולם של המעצבים הגרפיים, באמצעותה תוכלו לעצב ספר או חוברת, התוכנה עובדת בצורה נהדרת עם מלל רב שתביאו מתוכנות וורד או תוכנות אחרות, התוכנה מקבלת עיצובים גרפיים מתוכנות אחרות כגון פוטושופ ואילוסטרייטור.

קטלוגים ועיצובי ספרים בקורס גרפיקה

אינדיזיין משלבת נהדר טקסט עם תמונות או כל עיצוב אחר שתכינו בתוכנות הגרפיות האחרות, בתי דפוס או חברות הוצאה לאור לא מקבלות עיצובים שלא נעשו באינדיזיין במידה ואתם רוצים להכין חוברת או קטלוג. באמצעות התוכנה תוכלו להכין את הקטלוג האישי שלכם בו יוצגו כל העבודות הגרפיות שאתם עיצבתם, תוכלו לראות סרטונים עם הדגמות והסברים על תוכנת אינדיזיין.

תיק העבודות בקורס גרפיקה ממוחשבת

גם אם אתם רוצים ללמוד את תחום הגרפיקה ממוחשבת בתוכנות הגרפיות לשימוש אישי ולא מעוניינים לעבוד בזה אחרי הלימודים עדיין תכינו אצלנו עבודות לתיק העבודות שלכם.

תיק העבודות הוא הכרטיס הכניסה היחידי שלכם לעולם הזה, ללא תיק דיגיטלי בו יהיו כל העבודות שלכם שעשיתם בתקופת הלימודים אף בעל עסק לא ידבר אתכם, כיום בעולם התעודה אמנם חשובה אך תיק העבודות חשוב יותר, התעודה לא תפתח לכם דלתות בעולם אלה העבודות המדהימות שתעשו.

הכנה של תיק העבודות בלימודי גרפיקה ממוחשבת

במסגרת ההכנה של תיק העבודות, המורים ישבו אתכם על כל עבודה ויחליטו מה יכנס לתיק העבודות שלכם ומה לא יכנס, לקוחות או מעסיקים שירצו לעבוד אתכם יבקשו ממכם חוברת או ספר דיגיטלי שבו יהיו כל העבודות בגרפיקה ממוחשבת שעשיתם, הם יבדקו כיצד אתם מעבירים מסרים גרפיים, מהם חוקי העיצוב ששמרתם עליהם, איך אתם משלבים צבעים כדי להעביר מסר, עיצובי לוגו ואיורים וציוריםעסקיים שעשיתם לקידום מכירות של עסקים.

גרפיקה ממוחשבת והקשר לעיצוב אתרים

התאמה של נושאי העיצוב לעולם האינטרנט תוך מתן דגש בעיצוב חוויית משתמש בעולם הUX- UI כמובן שייתנו דגש איך אתם משלבים צבעים כדי להעביר מסר בצורה נכונה ועוד,  ההשקעה בלימודים אכן פותחת דלתות לאלה שמשקיעים. בסיום הלימודים תקבלו תעודה שמעידה שלמדתם במקום מסודר, התעודה של מעצבים גרפיים תהייה בצירוף כל העבודות שהכנתם במהלך קורס גרפיקה ממוחשבת.

הכוונה מקצועית ותעסוקתית יעוץ על משרות ועבודות בגרפיקה ממוחשבת

כמובן שלאחר סיום קורס גרפיקה ממוחשבת זה תוכלו גם אחרי להתייעץ עם המורים שלכם לכל עיצוב גרפי שתעשו. במסגרת הלימודים נוצר קשר אישי והמורה שלכם יוכל לעזור לכם בכל מה שצריך בנושאי הכוונה מקצועית ותעסוקתית. במסגרת ההכנה של תיק העבודות שלכם, המורים ישבו אתכם על כל עבודה ויחליטו מה יכנס לתיק העבודות שלכם ומה לא יכנס לתיק, לקוחות או מעסיקים שירצו לעבוד אתכם יבקשו ממכם חוברת או ספר דיגיטלי שבו יהיו כל העבודות בגרפיקה ממוחשבת שעשיתם, הם יבדקו כיצד אתם מעבירים מסרים גרפיים.

לוגו בגרפיקה ממוחשבת
לוגו בגרפיקה ממוחשבת – המטרה בתרגיל להראות שימוש של איור גרפי תוך מתן דגש על טיפוגרפיה נכונה

עבודה בתחום הגרפיקה ועיצוב

דוגמאות מדהימות!! לתוכנות העיצוב גרפי מקבץ שיעורים “גרפיקה” לדוגמה מהחומר שתלמדו בלימודים 40 דקות של הנאה מדהימה! בתחום גרפיקה ממוחשבת ועיצוב לא חסר עבודה, ברשות מכללת סולו קבוצה בפייסבוק שנכון להיום מונה מעל 19500 מעסיקים ומעצבים גרפיים שמחליפים עבודות בגרפיקה מידי יום, יש כאלה שיבחרו לאחר הלימודים לעבוד כפרילנסרים מהבית ויש כאלה שירצו לעבוד בתחום הזה במקום מסודר, בשני האופציות תוכלו להתקדם בתחום.

גרפיקה ממוחשבת דרושים בפייסבוק

בקבוצה של גרפיקה ממוחשבת דרושים בפייסבוק בבעלות סולו אנחנו דוחפים קדימה את המעצבים החדשים כדי שיוכלו לקבל ניסיון לאחר סיום הלימודים, המטרה של הקבוצה לאפשר לכל אחד ואחת מכם שסיימו לימודים להתחיל לעבוד. תוכלו לפרסם שם את העבודות הגרפיות שלכם, או לענות להצעות עבודה שמפרסמים, מידי שבוע אנו מעלים עבודות בגרפיקה ממוחשבת מעל 50-70 הצעות עבודות בממוצע. בתחום הגרפיקה ממוחשבת ועיצוב לא חסר עבודה.

גרפיקה ממוחשבת – מקצועות לעבודה

 •  מעצבי גרפיקה לאתרי אינטרנט UX-UI – מעצבים גרפיים עובדים בשיתוף פעולה עם מתכנתים ומעצבים את כל האתר כולו, העבודה מתבצעת על פי הדרישה של הלקוח ומתאפשרת גם כעבודה מהבית.
 • מעצבי גרפיקה לקידום דפי פייסבוק – אין ספור בעלי עסקים צריכים לעדכן את קהל הלקוחות שלהם מידי יום בעיצובים חדשים ששם מפורסמים כל הפרסומות למוצרים שלהם, לכל בעל עסק יש מעצב גרפי או גרפיקאית שאכן מבצעים את העבודות האלה.
 • משרד החינוך ובתי ספר – חוברות וספרי לימוד
 • צלמים – דרישה לעיצובי אלבום דיגיטלי לכל אורך השנה, בעבר תחום זה היה עונתי והיום הוא לאורך כל השנה.
 • עיצובי אריזות – העיצוב גרפי של אריזה נעשה על ידי מעצבים גרפיים
 • שרטוט והדמיות – בהדמיות דיגיטליות אכן משתמשים במעצבים גרפיים, בהדמיות הדיגיטליות תקבלו שרטוטים ותצטרכו להעביר אותם למחשב.
 • אופנה וטקסטיל – אחד התחומים ששואבים אין ספור מעצבים גרפיים, גרפיקאים אכן מבצעים את כל העיצוב סדינים, חולצות ובגדים, עובדים בשיתוף פעולה עם מעצבי אופנה באותו המשרד.
 • ציור ואיור עסקי – מכירת לוגואים למשרדי פרסום – מכירת ציורים באינטרנט.
 • משרדי פרסום וחברות מיתוג – בניית תדמית זהותי לעסקים חדשים או בניית תדמית חדשה לעסק. עבודה עם בתי דפוס, עיצוב מודעות בגרפיקה למטרות שיווק, עבודה עם פרילנסרים בעיצוב ועוד.

לימודים גרפיקה ממוחשבת במכללת סולו

כמובן שיש עוד אין ספור מקומות עבודה שעוסקים בעולם גרפיקה ממוחשבת ועיצוב, בלימודים המורים האישיים שלכם יתנו לכם הכוונה לאן לגשת לאחר הלימודים, יתנו לכם רעיונות וישלבו אתכם בקבוצה של מכללת סולו עיצוב גרפי בפייסבוק.

 • צרו איתנו קשר עוד היום בטופס צור הקשר באתר לבדיקת תנאי הקבלה ללימודים אצלנו או בטלפון 03-6202111, בהצלחה!!