לימודי קורס פוטושופ – PHOTOSHOP

לימודי קורס פוטושופ אונליין למתחילים ומתקדמים עם המורה הפרטי/ת שלך אחד על אחד מהבית! עלות הקורס וזמינות התחלת הלימודים מוסברים בעמוד, יש לתאם מראש את מסלולי הלימוד עקב העומס בהרשמות.  – מסלול קורס פוטושופ הוא לימודי תעודה ותיק עבודות הנבנה במהלך הלימודים תוך מתן דגש על חשיבה יצירתית והתאמת חוקי העיצוב הגרפי בתוכנה ADOBE PHOTOSHOP 2021. הלימודים עם מורה פרטי אונליין אחד על אחד 12 מפגשים שעה וחצי כל מפגש פעם בשבוע, שלושה חודשי לימוד, שעות לימוד בוקר, צהריים, ערב וגם ימי שישי. מומלץ לבדוק זמינות עם הבית ספר כי יש רשימות המתנה על חלק משעות הלימוד.

עלות  קורס פוטושופ: 3500ש"ח. ניתן לחלק בתשלומים. 12 מפגשים של שעה וחצי אונליין עם מורה פרטי משך 3 חודשי לימוד פעם בשבוע.

יצירת קשר: ניתן להשאיר פרטים בעמוד "צור קשר" בתפריט העליון של האתר או בטלפון 03-6202111, במקביל ניתן להשאיר פרטים בעמוד זה ויועצי הלימוד יחזרו עד 24 שעות ממועד הפנייה לא כולל שישי שבת.

אוסף סרטוני הסבר מה תלמדו במסגרת מסלול לימודי קורס פוטושופ מהבית אונליין אחד על אחד, הסרטונים מוסברים בשפה העברית בצורה פשוטה וקלילה, במאמר זה נרחיב ונסביר את יכולותיה של PHOTOSHOP על מנת לתת לכם יותר מידע על יכולותיה כדי למצות מהקורס את כל האפשרויות שהיא מאפשרת בלימודיה, לימודי קורס פוטושופ אדובי יכולים להתקיים ראשון עד שישי, לימודי בוקר, לימודי ערב, לימודי ערב מאוחר, צהריים.

תוכלו לצפות בתחתית העמוד כיצד שיעורים מועברים אחד על אחד או לצפות בסרטונים נוספים בקטגורית שיטת הלימודים באתר. מחפש להתקין תוכנת פוטושופ ולא יודע איפה להתחיל? כמה עולה תוכנת הפוטושופ ועוד אין ספור פרמטרים להתקנת מנוי מוזל באתר אדובי מוסבר בסרטונים בעמוד זה.

מה נלמד בפוטושופ?

נלמד על עריכת תמונות ישנות שתאפשר לנו לנו לערוך תמונות מהאלבום המשפחתי שלנו בו כנראה ימצאו מספר תמונות מהעבר המשפחתי בו נרצה לתקן פגמים בתמונות, בתמונות אלו ימצאו סדקים, עיניים אדומות, לכלוכים שנוצרו מסריקות ועוד. תמונות אלו נסרוק אותם ישירות לתוך התוכנה ונתחיל לעבוד עם כלים שונים לתיקון התמונה כדוגמת כלי ה- CLONE STAMP, מברשות ריפוי ועוד. (מומלץ להכניס את העמוד למועדפים כי נעלה כל שבוע טיפים חדשים על עולם הפוטושופ 2021)

טכניקות ושימוש בכלים בלימודי פוטושופ אונליין

עם מברשות הריפוי ניקח דגימות מאזורים טובים של התמונה ונדביק באזורים פגומים וכך בעצם נשפר את התמונה, כדי ליצור רצף בזרימת התמונה נשלב חלקים פגומים עם חדשים ונטשטש את המעברים כדי ליצור אמינות זרימה טבעית בתמונה המעובדת. במהלך קורס פוטושופ לומדים עקרונות רבים הנוגעים לתיקון עיוותים בתמונות.

קורס פוטושופ - לימודי PHOTOSHOP
קורס פוטושופ – לימודי PHOTOSHOP

תיקון תמונות בפוטושופ

תמונות רבות סובלות מעודף פלאש, עיניים אדומות, עם הכלי הנכון בתוכנה נוכל כחלק מלימודים לטשטש אזורים בעייתיים ולהוריד עיניים אדומות. תלמדו איך לשפץ תמונות טכניקות מקצועיות לשיפור פגמים ותיקונים של תמונות כיצד ליצור פזל מתמונה קיימת, איך לשלב שתי תמונות או יותר ביחד איך להכין מברשת חדשה, עיצוב מודעה, הזמנה או כל עיצוב חזותי אחר חתימות, תיקון תמונות לאחר צילום ועוד טכניקות עיצוביות שרק פוטושופ יודעת להדהים ולעשות.

לימודי קורס פוטושופ אונליין אחד על אחד – עבודה על אפקטים בעיצוב

אפקטים על שורות טקסט בלימודים ליצירת אשליה ויזואלית – אפקטים על שורות טקסט להדפסה, אפקטים על שורות טקסט לעיצוב באתרי אינטרנט, בלימודים יוצרים תחושה ויזואלית מושלמת לחידוד הקונספט העיצובי והדגשת הרעיון כולו. המטרה לפתח לכם את היצירתיות בכל המובנים בעיצוב גרפי באמצעות התוכנה:

  • חלק מנושאי הלימוד בקורס – מסגרות לתמונות עם שילובי תמונות, יצירת רקעים מדהימים, עיצוב גלויה – יצירת צל והצללה, תמונות פנורמיות, לעשות קעקוע, אדים או עשן, צל לטקסטים וכתב, כתב שקוף ועולם המסגרת בתוכנה,  קולאז’, הברקות, צמצום שומנים, ריטושי תמונות, איפור-  אפקטים של השתקפות, אפקט של מים מסכה – תמונה בתוך תמונה.
  • הפיכה של תמונה צבעונית לשחור-לבן החלפת צבעים בצילום. יש מגוון אפקטים בטקסטים בעזרת תוכנה לעיבוד תמונות לדוגמה אפקט של טקסט על מנת ליצור את אפקט המתכת, אפקטים של הצללות בטקסט כדי ליצור את האשליות ויזואלית, אפקט של מסכה על טקסט עם כלי המסכות אשר יגרום לטקסט להתחיל באטימות מלאה ולאט לאט לרדת.

קורס פוטושופ מתמונה לאומנות

הפיכת תמונות באמצעות תוכנה לעיבוד ועיצוב תמונות אמנותיות על ידי שימוש בפילטרים, ניתן לשנות בלימודים כל מימד של תמונה לתמונה מאוירת, תמונה בשחור לבן תמונות פסיפס, נלמד על המברשת Brush Tool, הוספת מברשות חדשות, לשנות גוונים בתמונה תיקון צבעים צריבה של תמונה, הלבנת שיניים בתמונות, הסרת דמויות, ניקוי תמונה לאחר צילומים, להפוך תמונה חדשה לישנה, שינוי צבע עיניים, עבודה על צבעים אוטומטיים לתמונה ועוד. השימוש בפילטרים בלימודי קורס פוטושופ  מאפשר ביתר קלות לשנות את התחושה מהמקור בו היא צולמה, לתת תחושה עם חזות ויזואלית אחרת ושונה.

לימודי פוטושופ – מקצועיות המורים

לצערנו היום אין ספור אכזבות וסיפורים שאנו מקבלים מסטודנטים ממקומות אחרים שלמדו את התוכנה פוטושופ אבל עדיין מרגישים לא מסופקים ממה שלמדו. בסולו המורים עם מעל 10 -7 שנות ניסיון בתחום העיצוב. כל מורה אצלנו מלמד מתוך שליחות ואהבה למקצוע עם טכניקות שהוא רכש כדי להעביר תוכנה כה גדולה שלב אחר שלב, המורה הפרטי שלך ייתן לך תרגילים מעשיים כדי לפתח לך את יכולות העיצוב ולעודד אותך לחשוב בצורה רחבה ומעבר לקופסה. הלימודים יאפשרו לכם לעצב כל סגנון גרפיקה לפרסום וקידום מכירות, התרגילים כדי לחדד לכם טכניקות בעיצוב.

אחוזי הצלחה בהדרכה פרטית בפוטושופ

בסולו המורים מלמדים אחד על אחד תוכנות גרפיות לאחוזי הצלחה מאוד גבוהים. המטרה בסולו להכשיר תלמידים להיות מעצבים גרפיים או גרפיקאים, ברשות סולו קבוצה גדולה מאוד בפייסבוק העוסקת בתחום העיצוב גרפי מעל 16000 מעצבים ומעסיקים.  תלמידים של סולו מבוקשים בשוק העבודה בזכות הלימוד הפרטני והמקצועי אחד על אחד, לומדים פרטי את פוטושופ מקבלים יותר, לימוד עם מורה פרטי שמלווה אותך לכל אורך הלימודים יבטיח לך לקבל את כל הידע הדרוש לעיצוב מודעה, אלבום דיגיטלי או הדמיה דיגיטלית.

לימודי פוטושופ – איך להתחיל לעבוד?

כדי לעבוד ולדעת להשתמש בתוכנת פוטושופ זה כבר סיפור אחד כדי לעבוד ולהרוויח כסף מהידע שלכם זה כבר סיפור אחר, תצטרכו לבנות לכם תיק עבודות שנוגע בהמון תחומים ולא דווקא בתחום אחד של עיצוב גרפי, ידע מראים ללקוחות על ידי אין ספור דוגמאות בתחומים שונים כגון: עיצוב אלבומים דיגיטליים, עיצוב והדמיות דיגיטליות, עבודה עם עיצוב אופנה, גרפיקה ועיצוב לאתרים, תיקוני תמונות לאחר צילום, עיצוב אלבומים דיגיטליים ועוד.

  • את רוב העבודות שלכם תעלו לאתרים חינמיים או שתפתחו לכם בלוג או אתר משלכם, לדוגמה  בפייסבוק שכל המטלות שביצעתם יופיעו בעמוד עסקי, גם בזמן הלימודים תבנו עבודות לתיק העבודות שלכם אך גם בסיום הלימודים.

לימודי קורס פוטושופ עם תוכנה בעברית?

האנגלית שלי מאוד בסיסית האם כדאי לי ללמוד את התוכנה פוטושופ בעברית ולא לשבור שיניים באנגלית?  עקב שדרוגי פוטושופ מעת לעת, לימוד בשפה האנגלית הוא המפתח ללמוד פקודות שגם ככה חוזרות על עצמם כל הזמן, גם הבריטיים בעצמם ודוברי האנגלית לא מבינים את האנגלית הטכנית שיש שם, האנגלית בתוכנה מאוד בסיסית ולכן אם תפרשו לכם כל פקודה פשוט תוכלו לדעת מזה אומר, תוכלו לראות בסרטון המצורף שהאנגלית היא ברמה של כיתה ד בסיסית ביותר.

ללמוד פוטושופ עם מורה פרטי להצלחה

המורים בסולו ילמדו אתכם בשפה העברית עם תרגום באנגלית ויתנו לכם את כל הזמן שבעולם כדי לכתוב בצורה מקצועית את הפירוש של המילה, בלימודים פרטיים אין את עניין המבוכה, המורה שם בשבילכם גם אם אתם מרגישים לא טוב עם חוסר ידיעת מילה זו או אחרת. תוכלו לראות מדריך יפה באינטרנט איך לעשות אפקט מסוים  ידיעת הפקודות והיכן הם נמצאות יאפשרו לכם לבצע את התרגיל, העבודה בתוכנה עם מליון אפקטים והערבוב בניהם יוצר אפקטים נוספים המתאימים לעולם העיצוב גרפי ב2021.

הדרכה קורס פוטושופ אחד על אחד

לימודים פרטיים בקורס Photoshop אחד על אחד יבטיחו לכם את ההצלחה בלימוד תוכנה כה גדולה ושייכת לעולם גרפיקה ממוחשבת של אדובי, במידה והתלמיד צריך ללמוד ללימודי תעודה בעיצוב גרפי הקורס יהיה חלק ממסלול רחב יותר שכולל תוכנות נוספות. יש מסלול לימוד פוטושופ לתיקוני צילום או מסלול מעצבים גרפיים, לימודים פרטיים מבטיחים לכם בכל רגע נתון הצלחה במיוחד שזה אחד על אחד. הקורס מלווה בתרגילי הטמעה ייחודיים להצלחה בקורס, במידה ולא הצלחתם תרגיל כלשהוא המורה לא יכול להתקדם בחומר עד שהחומר לא מובן לכם במאה אחוזים.

אחריות המורים בקורס פוטושופ לגרום לכם ללמוד ולהצליח

סולו נותנת ביטוח מלא לקורס ולשיעורים בפרט, במידה ושיעור לא ברור לתלמיד המורה חוזר על השיעור כאילו שלא התקיים בכלל, המורה יכול לדעת בכל רמה ובכל שלב בקורס מהם היכולות של התלמיד במידה והוא חלש בתחום מסוים המורה ייתן לתלמיד יותר מטלות ושיעורי בית, לדוגמה אם התלמיד חלש בתיקוני פנים המורה יחזור על השיעור שוב עם תרגול משותף בניהם והתלמיד יקבל יותר מטלות ושיעורים בתחום. במסגרת קבלת תלמיד ללימודים בסולו מובהר לו כדי להצליח בקורס וכדי להביא אותו ליעדים יצטרך לבצע שיעורי בית, בלי הגשות של שיעורים אנו מעדיפים לוותר על התלמיד גם אם הוא לומד את פוטושופ לתחביב בלבד.

קורס פוטושופ לצלמים

צלמים ילמדו במסגרת לימודי התוכנה Photoshop לצילום, קורס פוטושופ מקצועי בעיבוד תמונות שיאפשר לכם לתקן תמונות לאחר צילום, לחדד אווירה של צילום שלא הצלחתם להוציא, תיקוני פנים לתחום האופנה, תמיכה מלאה באפקטים ושילוב מקצועי בין תמונות, תיקוני תמונות עם מתן תחושה שמניפולציה לא עברה פה, בקורס הדגש הוא לתת תחושה ואווירה מקצועית ולעזור לצלם להוציא את המקסימום שהוא עבד ביום הצילומים, הניסיון שצברנו עם עבודה עם חברות גדולות במשק ומאות הדרכות של קורס פוטושופ לצילום ברחבי הארץ יבטיחו לך לקבל את הרמה הגבוהה ביותר בעיבוד תמונות עם הדרכה פרטית וסובלנית עד להגשמת החלומות שלך עצם היותך צלם.

קורס פוטושופ מתקדם לצלמים או למעצבים גרפיים

אני יודע קצת פוטושופ איך אוכל לשדרג את היכולות שלי בתוכנה כה גדולה שלעולם לא נגמרת? כמו שכולם יודעים האפקטים בתוכנה לא נגמרים, המורה יבדוק את רמתכם בתוכנה ויחדד לכם כלים שהזנחתם או לא השתמשתם בהם עד היום עצם הרעיון של הרגלי עבודה, המטרה של המורה לתת לכם כלים  לעיבוד תמונה ולתיקוני תמונות לאחר צילום, במסגרת הקורס תשפרו את רמת הידיעה שלכם בתוכנה ותקבלו תרגילי עיצוב ויצירת קומפוזיציה, חידוד טכניקות עבודה מקצועיות, מעברי צבעים נכון בתמונה, חידוד זוויות ועוד מאות טכניקות כדי להוציא את הצילום שלכם ברמה המקצועית.

איך ללמוד קורס פוטושופ אונליין?

לימודי קורס פוטושופ אונליין דרך האינטרנט עם מורה פרטי שמלווה אתכם לכל אורך הקורס מביאה נוחות מעל הכל, אם אתם אנשים עסוקים שרוצים ללמוד את התוכנה מבלי לבזבז זמן על נסיעות וחנייה ועוד מליון סיבות אחרות תוכלו ללמוד את הקורס בשעות מתואמות מראש בניכם לבין המורה, יש מסלולי לימוד בוקר צהריים וערב וגם לימודי יום שישי, לימודים פרטיים מאפשרים לימוד מקצועי יותר ולהרוויח נושאים רבים שלא תוכלו ללמוד בקבוצה אפילו הקטנה ביותר, הדגש בלימוד פרטי הוא לתת לתלמיד את היכולות להתמודד עם התוכנה גם כשהוא לבד עם עצמו מנסה לפתור תקלות או לבצע עיצובים בלבד, פיתוח היצירתיות בזמן הלימוד ועוד מאות נושאים נוספים.

תרגילים קורס פוטושופ Photoshop

שיעורי בית בלימוד של קורס פוטושופ הם התשובה לשאלה הזו מבלי להכין שיעורי בית ומטלות לא תוכלו להצליח, לסולו מאות תרגילים מרמה של מתחילים ועד להטמעת התוכנה, הסוד הוא לתרגל מספר פעמים כל דבר עד שתזכרו את כל הכלים בתוכנה, כשמצליחים לבצע תרגיל וזוכרים אותו אכן נהנים משלל אופציות נוספות, פחות תחשבו איך לבצע פקודות בתוכנה פוטושופ אלה יהיה לכם זמן לבצע רעיונות, שיעורי בית הם המפתח להצלחה בלימודי פוטושופ בשילוב בין פקודות שונות הנלמדות בשיעורים שונים.

מידע וקישורים שימושיים למשתמשי פוטושופ בישראל אתר החברה "אדובי ADOBE PHOTOSHOP"

התקנת תוכנת אדובי פוטושופ או כל תוכנה גרפיקה ממוחשבת מבית אדובי

בסרטון הבא מתואר תהליך רכישת תוכנת הפוטושופ 2021 והתקנה בתהליך רישום עם תשלום חודשי של דמי מנוי, כיום אי אפשר לרכוש את התוכנה לצמיתות, לאחר יצירת פרופיל אישי באתר אדובי מתקבל מערכת להורדה למחשב עם חידוש של התוכנה בצורה אוטומטית, בעת ההתקנה יש לוודא שהמערכת מסונכרנת לשפה העברית, ברגע שמורידים את הפוטושופ תומך בעברית יורדים גם כמות פונטים מסוימת לתוכנת הפוטושופ.

תהליך הרישום באתר מתאים לכל התוכנות אדובי. מחיר של הפוטושופ בשנה זו עומד על תשלום חודשי של 30ש"ח בחודש תשלום ישירות לאתר, במידה ואתם מורידים תוכנות נוספות במנוי כללי של מעצבים גרפיים התשלום יכול להגיע ל70 ש"ח בחודש תוך קבלה של קוד הנחה של בית הספר. בית הספר מספק תמיכה מלאה לרישום לאתר והסבר מפורט איך אפשר להוריד את התוכנה ישירות.

ועוד כמה טיפים בתוכנת הפוטושופ שתלמדו במהלך הלימודים