אילוסטרייטור לעיצוב אופנה קורס ציור בגדים למעצבי אופנה

שיעורי דוגמה של דרישות השוק לתיק עבודות לקבלה לעבודה בתחומי האופנה בתעשיית הישראלית, אוסף של שיעורי עיצוב אופנה במחשב חינם כדי לתת לכם טעימות מהטרנדים החדשים לקראת 2022. כסטודנטים לעיצוב אופנה לרוב אתם עוסקים בתפירה ובלמידה של ציורי אופנה על דף, כיום ללא שליטה מלאה בתוכנת האילוסטרייטור וללא תיק עבודות באופנה מתוכנת האילוסטרייטור לא תהיו מספיק מוכנים לשוק העבודה באופנה ובטקסטיל בכלל. במיוחד היום בתעשיית האופנה שעוברת מהפך לשוק ממוחשב ויעיל יותר חברות לא מתכוונות לבזבז זמן או כסף על מועמד שאינו שולט בתוכנות האילוסטרייטור והפוטושופ בשליטה מלאה.
רוב המשרות בעיצוב אופנה או בטקסטיל נדרשות בקיאות רבה וידע רחב בתוכנות האילוסטרייטור והפוטושופ, אם בטעות הגעתם לעמוד זה והנכם רוצים ללמוד את זה לתחום גרפיקה תוכלו לקרוא בהרחבה על קורס אילוסטרייטור למעצבים גרפיים. במסגרת הלימודים תבנו סקיצות ובגדים ישירות במחשב, תקבלו שיעורי בית ומטלות כדי להתאמן על תוכנת  אילוסטרייטור ברמה גבוהה, המטלות והתרגילים יכולים גם להיות על הסקיצות והקולקציות שלכם, הלימודים מתקיימים ביחס אישי ומורה צמוד לכל אורך הקורס.

עבודות של תלמידים לעיצוב אופנה דיגיטלי במחשב קורס ציור דיגיטלי המיועד למעצבי אופנה אחד על אחד בהוראה פרטית אונליין  – הצעד שיכשיר אותך להתקבל לכל מקום עבודה

 עם תוכנת אילוסטרייטור 2021 לאופנה  ILLUSTRATOR תוכלו:

  • לעבד סקיצות אופנה צבעוניות ממוחשבות עם מרקמים וטקסטורות.
  • לשנות צבעים בגרפיקה וקטורית.
  • להכין קולקציות ממוחשבות ותיקי מוצר לקבצי פדפ.
  • לבנות גרפיקה וקטורית.
  • לאייר דגמי אופנה וסקיצות אופנה ממוחשבות.
  • ליצור בגדים ממוחשבים לפני האיור הידני בכלל.
  • לבנות טקסטורות גראפיות , תפרים , מכפלות , הדפסים על חולצות ועוד…
  • לימודי אופנה – עולם האופנה מושך אתכם? אתם מתעניינים בחידושים האחרונים בטעם האופנה העולמי ורוצים לפתח קריירה בתחום?אם כך לימודי אופנה הם בדיוק הדבר בשבילכם. בכוונה אנו מציינים “בשבילכם” כי תחום האופנה ממש לא נשלט על-ידי המין היפה. גברים רבים מפורסמים בכל העולם בעיצוב אופנה וסטייל, כך שאל תהססו לבחור בתחום האופנה אם הוא באמת מעניין אתכם. אנו מלמדים את הכלים המתקדמים ביותר ללימוד עיצוב אופנה:

  • תוכנת העיצוב אילוסטרייטור היא כלי מאוד פופולרי בקרב מעצבי אופנה. זוהי תוכנה המאפשרת לעצב גרפית לוגו, אילוסטרציות וסקיצות. העבודה היא מול מחשב או על משטח ממוחשב שבו אתם תעבדו ביד חופשית והתוצאה מגיעה ישירות למסך המחשב. נלמד אתכם כיצד להשתמש בתוכנה, כיצד להוציא ממנה את המרב.תוכנת פוטושופ עוד כלי גרפי חשבו מאוד בקרב העוסקים בתחום האופנה היא תוכנת פוטושופ. זו תוכנה וותיקה שלה כבר גרסאות רבות שמתחדשות כל שנה. זהו כלי העיצוב המועדף על כל מי שעוסק בעיצוב גרפי. תוכנה המאפשרת לכם לשנות צבעים, לשנות מרקמים, ליצור רעיונות חדשים מדברים קיימים ובעצם לערוך כל שינוי וניסוי שיעלה על רוחכם בתוך דקות ספורות. היום, בזכות המחשבים, מעצבי אופנה יכולים לשנות, לשפץ ולבדוק עשרות אפשרויות של התאמות, צבעים וגיזרות מבלי להתאמץ.

לימודים עיצוב בגדים במחשב על ידי בניית תיקי מוצר והתאמת דרישות של מכונות הדפסה קלאסיים

כמובן שלא תוכלו להזניח את הלימודים הקלאסיים באופנה. תצטרכו ללמוד על זרמים היסטוריים באופנה, מה המקור האופנתי לפריטים שאתם לובשים מידי יום, כיצד נקבעת האופנה העדכנית.

לימודים עיצוב בגדים במחשב מעשיים

לימודים מעשיים תקבלו בקורס האופנה בבתי ספר לאופנה בישראל או במכללות לאופנה. ילמדו אתכם לגזור, לתפור ולתקן גזרות. יראו לכם כיצד הופכים רעיון אופנתי על הנייר או צג המחשב לפריט קיים שישמש אתכם. ייקחו אתכם לתצוגות אופנה ולביקור בסטודיו הנחשבים בארץ לאופנה בכדי שתלמדו מקרוב על העולם המסקרן הזה. לסיכום, לימוד אופנה יפתח בפניכם צוהר אל עולם מעניין ורחב. כיום הכישרון לא מספיק ובכל חלום שתרצו להגשים יחפשו את התעודה וההשכלה. אנו נעניק לכם את מבוקשכם, תקבלו אצלנו ידע תיאורטי ממוחשב, ידע על כלים לעיצוב אופנה, ידע מקצועי ליישום עיצובי אופנה במחשב הדרישות החדשות של חברות אופנה בישראל וידע מעשי.

ציור בגדים אופנה תוכנה ILLUSTRATOR (2)